Bitcoin Forum
May 05, 2024, 10:58:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Böyle bir yatırıma katılır mısınız?
Evet - 11 (84.6%)
Hayır - 0 (0%)
Yöntemi açıkla gitsin - 2 (15.4%)
Total Voters: 13

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Toplu Yatırım İlk Tur - Başarısız Sonuçlandı.  (Read 8626 times)
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 24, 2015, 05:59:04 AM

Tüm bakiyeleri iş bitiminde sizden aldığım adreslere göndereceğim.

2. tur olup olmayacak mı henüz bilmiyorum. şu andan başvuru almıyorum malesef.
Ama eğer 2. tur olursa başvuru sürecini 48 saat tutarım.

Karar senin tabi cakir ancak güzel bir yol açtın devamını getirmeni umarım insanları birleştirmek de bir başarı bence eğer %1 de olsa bir kar elde ettiysen devam etmeni öneririm, karar senin tabi.
1714949885
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714949885
Reply with quote  #2

1714949885
Report to moderator
1714949885
Hero Member
*

Ignore
1714949885
Reply with quote  #2

1714949885
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714949885
Hero Member
*

Ignore
1714949885
Reply with quote  #2

1714949885
Report to moderator
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
April 25, 2015, 07:29:34 AM

Bakiyeler gönderildi mi yoksa iş devam ediyor mu ? Sonuç nedir 2 gün uzak kaldım forumdan ?
cakir1 (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

kün tuğ bolgıl kök kurıkan

View Profile WWW
April 25, 2015, 10:50:01 AM

Bakiyeler gönderildi mi yoksa iş devam ediyor mu ? Sonuç nedir 2 gün uzak kaldım forumdan ?
henüz bir şey göndermedim. devam ediyor.

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Unutma zaman bir su akıp gider, Son pişmanlık toprakta fayda mı eder?
Teknik Olarak Bitcoin
grolll
Legendary
*

View Profile
April 25, 2015, 11:28:49 AM

Tamamdır  Smiley
cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 25, 2015, 09:40:35 PM

Merhaba Arkadaşlar, yatırımı tamamladım.
Üzülerek belirtiyorum ki malesef kümülatif bakıldığında %15 civarı bir zarar görünüyor.
Zarar edilmesinin belli başlı sebepleri var, havuzun bulduğu blokun orphan olması %8 etkiledi, kısmen benim vakit ayıramamış olmam, stratejik hatalar yapmış olmam vb.

Yatırım yapan arkadaşlar merak etmesin, yatırımları bu gece geri ödemeye başlıyorum. 10 yatırımcı arkadaşın yatırımını bu yazıyı yolladıktan sonra göndereceğim hatta, editlerim.
3 arkadaşın yatırımının geri döndürülmesini son blokların olgunlaşması ve  havuzların ödeme yapmasına bağlı olarak 24 saati bulabilir. (Yarın gece 3 arkadaşın ödemesini yaparım).
@olcaytu seni en sona bırakacağım ve tüm yatırımcılar ana yatırımlarını geri almış olacak.

En başta belirttiğim gibi "başarısızlık halinde" isteyen arkadaşlara maksimum %5 fazladan ödeme yapacağımı belirtmiştim. Özel mesaj atarak talep ederseniz en kısa süre içerisinde bu miktarı da sizlere gönderirim.

Neden başarısız olduğumu, bu yöntemin nasıl çalıştığını ve nasıl kara geçilebileceğini vs detaylı olarak ilerleyen günlerde detaylı raporlarla paylaşacağım.
İsteyen arkadaşlar bot yazarak bu sistemi küçük miktarlarla deneyebilir, (bot yazan olursa benimle de paylaşırsa sevinirim Grin )

2. tur yatırımını malesef almayacağım. İsteyen herkes kendi fonu ve kendi riski ile yatırım yapabilir.

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Teknik Olarak Bitcoin
cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 25, 2015, 09:57:04 PM

10 arkadaşın temel yatırımı olan 9 x 0.1 btc ve 1 x 0.05 btc'yi geri yolladım.
geriye 4 arkadaş kaldı. onların ödemelerini de yukarıda belirttiğim gibi yarın gece yapacağım (bir iki gün sarkabilir gerçi).

Teknik Olarak Bitcoin
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
April 25, 2015, 11:04:56 PM

sonuc itibariyle , kim ne kadar zarar etti?

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
grolll
Legendary
*

View Profile
April 25, 2015, 11:14:49 PM

sonuc itibariyle , kim ne kadar zarar etti?

Yatırımcı yatırdığını geri aldı.Girişimci zararını kendi cebinden karşıladı.Bu bile yeterli  Smiley
cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 25, 2015, 11:18:28 PM

Yatırımda zarar eden kimse yok. Hatta isteyen yatırımcılar bu yatırımlarından %5 kar elde etme şansları var.
Ben zarar olarak görmüyorum bu maddi kaybı. Hayatta en değerli şey "bilgi"dir. Bilgi de tecrübe ederek, okuyarak kazanılır, boş konuşarak değil.

Teknik Olarak Bitcoin
grolll
Legendary
*

View Profile
April 25, 2015, 11:38:33 PM

%5 kar istemek biraz yüzsüzlük olur bu durumda.Her yatırımcı anaparasını geri aldı .Girişimci ise tecrübe satın aldı.Kaybeden kimse yok bu yeterli herkes için  Smiley
cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 25, 2015, 11:42:11 PM

%5 kar istemek biraz yüzsüzlük olur bu durumda.Her yatırımcı anaparasını geri aldı .Girişimci ise tecrübe satın aldı.Kaybeden kimse yok bu yeterli herkes için  Smiley
Yüzsüzlük olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta 14 kişinin fonunu 11-12 gün boyunca elimde tuttum, bu bitcoinleri başka bir yerlerde değerlendirip çok daha fazla kar elde edebilirlerdi belki. Başta da belirttiğim gibi bu %5 yatırımcıların isteğine bağlı olarak ödeyeceğim kar oranıdır.
Ayrıca henüz ödeme yapmadığım 4 arkadaş daha var Smiley

Teknik Olarak Bitcoin
aliser
Hero Member

Activity: 826

View Profile
April 26, 2015, 04:48:02 AM

Merhaba Arkadaşlar, yatırımı tamamladım.
Üzülerek belirtiyorum ki malesef kümülatif bakıldığında %15 civarı bir zarar görünüyor.
Zarar edilmesinin belli başlı sebepleri var, havuzun bulduğu blokun orphan olması %8 etkiledi, kısmen benim vakit ayıramamış olmam, stratejik hatalar yapmış olmam vb.

Yatırım yapan arkadaşlar merak etmesin, yatırımları bu gece geri ödemeye başlıyorum. 10 yatırımcı arkadaşın yatırımını bu yazıyı yolladıktan sonra göndereceğim hatta, editlerim.
3 arkadaşın yatırımının geri döndürülmesini son blokların olgunlaşması ve  havuzların ödeme yapmasına bağlı olarak 24 saati bulabilir. (Yarın gece 3 arkadaşın ödemesini yaparım).
@olcaytu seni en sona bırakacağım ve tüm yatırımcılar ana yatırımlarını geri almış olacak.

En başta belirttiğim gibi "başarısızlık halinde" isteyen arkadaşlara maksimum %5 fazladan ödeme yapacağımı belirtmiştim. Özel mesaj atarak talep ederseniz en kısa süre içerisinde bu miktarı da sizlere gönderirim.

Neden başarısız olduğumu, bu yöntemin nasıl çalıştığını ve nasıl kara geçilebileceğini vs detaylı olarak ilerleyen günlerde detaylı raporlarla paylaşacağım.
İsteyen arkadaşlar bot yazarak bu sistemi küçük miktarlarla deneyebilir, (bot yazan olursa benimle de paylaşırsa sevinirim Grin )

2. tur yatırımını malesef almayacağım. İsteyen herkes kendi fonu ve kendi riski ile yatırım yapabilir.

Tekrar denensin cakir belki bir ayrıntı atlanmıştır %15 öyle büyük bir zarar değil ayrıca neden zararı kendi cebinden karşıladın anlamadım herkes kar/zarar olasılığını bilerek bu işin içine girmişti. Ben tekrar düzenlensin derim. Yok düzenlemeyeceksen bot yazma konusuna talibim.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 26, 2015, 06:26:42 AM

O yatırımlarla biz kendimiz işlem yapsak bizimde zarar etme ihtimalimiz vardı . Ama anlıyorum vicdani olarak rahat etmek istiyorsun. Umarım başka yatirimlarindan bu zararı çıkarırsın. Sen herkesin parasını gönder , isteyen ya da durumu müsait olanlar sana tip olarak gönlünden ne koparsa geri yollasın .  Hem sen ana parayı gönderdiğin için vicdanın rahat eder, hem de yatırımcılar senin emeğin karşılığında birşey verdikleri için vicdanen rahatlar.
bisom
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
April 26, 2015, 07:30:51 AM

@cakir1 dostum biz kar da ortak oldugumuz gibi zarari da goze alarak girdik yatırıma. Zararı bize yansıtmamış olman -benim şahsi görüşüm- hoş olmadı. Yatırım yapan herkes buna razıydı. Hesabımı kontrol etmedim,göndermedi isen zararı yansıtarak gönderebilirsin.
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
April 26, 2015, 03:48:13 PM

Çakır, açıkcası ben tam anlayamadım olayı. hala uykulu olmam dolayısıyla sanırım  Smiley

%15 zarar edildiyse neden gönderdiğim tutarı geri gönderdin. Miktarın az veya çok olmasının önemi yok. Zararı kendi cebinden karşıladıysan ben kabul edemem açıkcası. 
Çünkü kar da olabilir zarar da diye girmiştik baştan işe. O nedenle iade ettim.

Eğer 2.tur yapmaya karar verirsen daha sonra yine katılmak isterim.
Bot yazmak konusunda da forumda detaylı bilgi verdiğinde yardımcı olmaya çalışırım.

cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 26, 2015, 04:01:05 PM

Arkadaşlar, başarısızlık halinde ana yatırımlarınızı ve üstüne isterseniz +%5'lik bir karı göndereceğimi yazmıştım en başında. şimdi bana niye kızıyorsunuz ana yatırımı geri gönderdim diye Sad
Yapmayın böyle, en başta anlaşma yapmadan önce sizlere "ana yatırım teminatını" bunun için gösterdim ben. 

Teknik Olarak Bitcoin
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 26, 2015, 04:05:13 PM

Abi yöntemi ne zaman açıklayacaksın, gerçekten çok merak ettim. Cheesy

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 26, 2015, 05:02:37 PM

Çakır, açıkcası ben tam anlayamadım olayı. hala uykulu olmam dolayısıyla sanırım  Smiley

%15 zarar edildiyse neden gönderdiğim tutarı geri gönderdin. Miktarın az veya çok olmasının önemi yok. Zararı kendi cebinden karşıladıysan ben kabul edemem açıkcası. 
Çünkü kar da olabilir zarar da diye girmiştik baştan işe. O nedenle iade ettim.

Eğer 2.tur yapmaya karar verirsen daha sonra yine katılmak isterim.
Bot yazmak konusunda da forumda detaylı bilgi verdiğinde yardımcı olmaya çalışırım.

Aynen bende %15 ini geri gönderdim çakır.
2.tur yapmaya karar verisen bende katılmak isterim.
Sonuçta karada zarara da beraber ortak olduk.

xsentus
Legendary
*

Activity: 1301

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 26, 2015, 09:55:18 PM

Arkadaşlar, başarısızlık halinde ana yatırımlarınızı ve üstüne isterseniz +%5'lik bir karı göndereceğimi yazmıştım en başında. şimdi bana niye kızıyorsunuz ana yatırımı geri gönderdim diye Sad
Yapmayın böyle, en başta anlaşma yapmadan önce sizlere "ana yatırım teminatını" bunun için gösterdim ben. 

Forex gibi birşey olmuş bu.. yatırımlar ana parasını almış... Kaldıraç kullanmışsın Smiley

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
cakir1 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
April 26, 2015, 09:57:05 PM

kalan 4 arkadaşın da ana yatırımları geri ödenmiştir.
detaylı raporu 2-3 gün içerisinde yayınlayacağım.

Teknik Olarak Bitcoin
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: