Bitcoin Forum
June 29, 2024, 01:12:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: [AMBER] X13 POW/POS  (Read 48418 times)
altcoin_trader
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
March 06, 2016, 06:06:12 PM

Fuar haberi ile birlikte borsalar hareketlendi.
geçen haftalarda 3200 satoshi lere kadar gevşeyen fiyat şimdi 4000 alıcıda noktasına kadar geldi. Demek ki birileri daha beklenti ile birlikte toplamaya başladı.
imza geliri ile bu hafta 4000 altı fiyatlardan alabildiğim kadarıyla alacağım. çok sıkışırsam satacak bir shareholder var nasılsa Wink

mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3192
Merit: 1517

View Profile WWW
March 14, 2016, 09:25:35 PM

Değerli konu takipçileri,

Bitcoin adresini geç bildiren bir grup ortağın bitcoin olarak ödemeleri bu hafta yapılacakmış.
Ayrıca perşembe günü de şirket web sitesinde  AmberTrip etkiliğindeki faaliyetler ile ilgili olarak detaylı bilgi verilecekmiş.

Bilginize sunarım.

We've been busy last two weeks with preparations to the Amber Trip.
Now, when this event is behind we can sort out some questions which have been left out of our sight.

Detailed report about Amber Trip 2016 should appear at company's site this Thursday.

Some of our shareholders have not sent their btc addresses on time and didn't receive Q4 dividends yet.
We have checked all mails for last month and found some shareholders who have sent their addresses.

Here they are:
ID 11
ID 26
ID 45
ID 94
ID 102
ID 114
ID 133
ID 141

All listed above shareholders will receive their Q4 dividends tomorrow.
thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
March 15, 2016, 08:21:16 PM

fiyatta hala beklediğim hareket yok.Şirket fuara katıldıysa ve üstüne q5 diyelim onu da dağıtırsa , güzel bir yükseliş bekliyorum ben

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 15, 2016, 11:04:01 PM

fiyatta hala beklediğim hareket yok.Şirket fuara katıldıysa ve üstüne q5 diyelim onu da dağıtırsa , güzel bir yükseliş bekliyorum ben

Aslında 3000 - 4000 aralığında uzun bir süre (Yaklaşık 1 ay) alım fırsatı verdi. Geçen hafta 6000 leri gördü şu sıra 4000 taban fiyat olmuş durumda 4000 altında her fiyattan alıyor millet.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 20, 2016, 12:35:57 PM

Şirketin katıldığı Amber Trip 2016 dan görüntüler.
hatta stand vs de görülüyor.

https://youtu.be/0o6uLmh1a_I?t=30m20s

i found this.. dont know if there is more.. dont watched the full 34min..
thinkinger
Hero Member

View Profile WWW
March 20, 2016, 08:28:36 PM

sitesinde de yazıyor resimleri var. ama piyasada yeterli etki yaratmadı henüz.
http://amber-trade.com/2016/03/19/amber-trip-2016-summary/

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 21, 2016, 07:42:32 AM

sitesinde de yazıyor resimleri var. ama piyasada yeterli etki yaratmadı henüz.
http://amber-trade.com/2016/03/19/amber-trip-2016-summary/
çoğu inanclı yatırımcıyı kacırdılar. simdi kusta tutsalar cok değişecegini sanmıyorum.cok az miktar amberım kaldı. onuda bir umut tutuyorum.cok sukur roi yapıp karımı cebime koydum.kalan miktarda milli piyango bileti...
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
April 03, 2016, 09:25:32 AM

çoğu inanclı yatırımcıyı kacırdılar. simdi kusta tutsalar cok değişecegini sanmıyorum.cok az miktar amberım kaldı. onuda bir umut tutuyorum.cok sukur roi yapıp karımı cebime koydum.kalan miktarda milli piyango bileti...

Böyle diyorsunuz ama adamlar satmaya devam ediyor. 15 inci halka arz başladı.
Halka arzlar devam etmesine rağmen fiyat da çözülmüyor.
OP'u güncelledim bu arada.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 04, 2016, 07:58:47 PM

Müjdemi isterim amber yatırımcıları.
2015 birinci çeyrek ödemeleri yarın duyurulacak diye dev ana konuya yazmış:

Q1 2016 Actual Shares will be available tomorrow.

thinkinger
Hero Member

View Profile WWW
April 05, 2016, 04:23:21 PM

Müjdemi isterim amber yatırımcıları.
2015 birinci çeyrek ödemeleri yarın duyurulacak diye dev ana konuya yazmış:

Q1 2016 Actual Shares will be available tomorrow.

yansıması olmuş yobitte. ama az sadece talep artmış, fiyat değil. Umarım yarın açıklandıktan sonra fiyata olumlu etkisini de görürüz.

Zz
Legendary
*

View Profile
May 16, 2016, 09:53:41 AM

Epeydir sessiz kaldı konu.
Takip ediyor musunuz?
ben hala yobit te azar azar alıyorum.
konuyu okudum ama anlamadım tahvil mi çıkarıyor nedir? takip eden biri açıklayabilirse sevinirim.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 16, 2016, 10:22:00 AM

Epeydir sessiz kaldı konu.
Takip ediyor musunuz?
ben hala yobit te azar azar alıyorum.
konuyu okudum ama anlamadım tahvil mi çıkarıyor nedir? takip eden biri açıklayabilirse sevinirim.

Ben OP'u güncel tutmak için gün aşırı bakıyorum ama bir gelişme yok.
c-cex de hacim bir ara günlük 0.25 BTC ye kadar düşmüştü. bu aralar 0.75 BTC civarında. dolayısı ile 4000 - 3000 satoshi aralığından hala amber toplayan bir kitle ısrarla almaya devam ediyor.
Ara sıra dellenen ve cüzdanını boşlatmak isteyen yatırımcı çıktığında anlık olarak 3000 satoshi ye kadar düşebiliyor fiyat.
2016 birinci çeyrek ödemeleri gerçekleşmedi hala. ben alım satım yaparak neredeyse roi olmuş durumdayım tutuyorum hala elimde.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 30, 2016, 08:51:42 AM

Değerli Ambercoin takipçileri,
Amber Trade LTD. El değiştiriyor yani şirket satılıyor. Bunun için gizlilik anlaşması bile imzalanmış facebook da duyurdular. Yeni yönetimin ilk icraatı direk şirketten satışı durdurmak oldu.
Bu durum yatırımcıların bir kısmı tarafından olumlu karşılansa da olayın detayını bilmediği için sıkılıp başlarım bu aşkın ızdırabına diyerek dumplayıp çıkanlar da oluyor. c-cex de 2500 satoshi fiyata kadar inmiş durumda.
Ana konuda yeni yönetimden haber bekleyin deniyor. Bir post da şirketin tüm ambercoin leri piyasadan satın alarak projeyi sonlandırabileceğini yazmış.
Zz
Legendary
*

View Profile
May 30, 2016, 09:08:34 AM

ilk halka arz fiyatı 8600 satoshi imiş.
bu fiyatlardan 10.000 tane alsak sahreholder listesine kayıt olsak. şirket geri alım kararı verirse 2500 satoshi den aldıklarımızı 8600 den şirkete satma şansımız olabilir mi?
cabsav
Legendary
*

View Profile
May 30, 2016, 10:25:18 AM

Ben dumplayıp cıkalı 5 ayı  geçti sanırım. bir kere birsey duraksadımı orada hiç durmucaksınız.ccexte hala arada bakıp takip ediyorum. 4k cıvarından satısa koyup beklerseniz biri mutlaka cıkıp alacaktır. proje cok iyiydi ama basaramadılar. bekledikleri kadar yatırım alamadılar. yatırılan para az ama dagıtmaları gereken para cok gibi bir durum olustu. ondan projeyi sonlandırmayı dusunebilirler. ekibin değiştigini sanmıyorum sadece coin sahiplerinden kurtulmaya calısıyorlar bence.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 30, 2016, 10:41:08 AM

Ben dumplayıp cıkalı 5 ayı  geçti sanırım. bir kere birsey duraksadımı orada hiç durmucaksınız.ccexte hala arada bakıp takip ediyorum. 4k cıvarından satısa koyup beklerseniz biri mutlaka cıkıp alacaktır. proje cok iyiydi ama basaramadılar. bekledikleri kadar yatırım alamadılar. yatırılan para az ama dagıtmaları gereken para cok gibi bir durum olustu. ondan projeyi sonlandırmayı dusunebilirler. ekibin değiştigini sanmıyorum sadece coin sahiplerinden kurtulmaya calısıyorlar bence.

Neden bilmiyorum ama ben hala iyi niyetli olduklarını düşünüyorum. Coin sahiplerinden kurtulmaya çalışmakta bir şey yok ki. ana node'un hosting ini sonlandırıp siteyi kapattılar mı kime neyin hesabını soracaksın.
Kaçacak olsalar çoktan kaçarlardı. Ben bir şekilde devam ettireceklerini düşünüyorum. Kendi adıma elimdeki 11k ambercoin i satsam c-cex de ne olacak 0.2 btc alacağım. varsın dursun Smiley yeniden hareketlenirse 10k satoshi yi görebilir aslında ufak bir iyi haberle 
cabsav
Legendary
*

View Profile
May 30, 2016, 11:19:19 AM

Neden bilmiyorum ama ben hala iyi niyetli olduklarını düşünüyorum. Coin sahiplerinden kurtulmaya çalışmakta bir şey yok ki. ana node'un hosting ini sonlandırıp siteyi kapattılar mı kime neyin hesabını soracaksın.
Kaçacak olsalar çoktan kaçarlardı. Ben bir şekilde devam ettireceklerini düşünüyorum. Kendi adıma elimdeki 11k ambercoin i satsam c-cex de ne olacak 0.2 btc alacağım. varsın dursun Smiley yeniden hareketlenirse 10k satoshi yi görebilir aslında ufak bir iyi haberle 
bildigim kadarıyla sende roi yapmıştın. kafana yatıyorsa bekle zaten kaybedeceğin birsey yok. 4k dan satsan 0.44 btc eder 10k dan satsan 1.1 btc aradaki farkta riskinin karsılıgı olur.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
June 06, 2016, 09:29:36 PM

bir kaç dakika önce ambercoin ile ilgili olarak facebook'a bir haber düştü.

Code:
DIVIDENDS PAYOUTS

6 June 2016

Previous management of the company allowed delays in payment of dividends. For now results of 1-st quarter of 2016 have not been announced. Dividends have not been paid. The company intends to put an end to such practices.

In this regard, as an exception, it was decided to combine the results announcement and payment of dividends for the 1st and 2nd quarters.
The results of the 1st half of the year will be published on 20.07.2016.
Dividends will be paid on 25.07.2016. Payments will be made in $/btc.

Also work on updating of the company’s roadmap is in progress. Updated roadmap will be published once it is ready.

As you may know now sales of shares from the company are temporarily suspended.
But you still can buy shares on exchanges. As before, the company registers new shareholders. All you need to become one of us is 10,000+ AmberCoin in your wallet.

Translate çevirisi ile anladığım kadarıyla 2016 birinci ve ikinci çeyrek ödemeleri 25 temmuzda btc olarak ödenecekmiş. Amber Trade direk piyasaya coin satmıyor.
Şirketin yol haritası güncellenmiş ve yakında duyurulacakmış. Şirket doğrudan coin satışını durdurmuş olmasına rağmen yeni ortak kaydına devam ediyor. Borsadan 10.000 i tamamla sende ortak ol diyorlar Smiley
cabsav
Legendary
*

View Profile
June 07, 2016, 07:30:57 AM

bir kaç dakika önce ambercoin ile ilgili olarak facebook'a bir haber düştü.

Code:
DIVIDENDS PAYOUTS

6 June 2016

Previous management of the company allowed delays in payment of dividends. For now results of 1-st quarter of 2016 have not been announced. Dividends have not been paid. The company intends to put an end to such practices.

In this regard, as an exception, it was decided to combine the results announcement and payment of dividends for the 1st and 2nd quarters.
The results of the 1st half of the year will be published on 20.07.2016.
Dividends will be paid on 25.07.2016. Payments will be made in $/btc.

Also work on updating of the company’s roadmap is in progress. Updated roadmap will be published once it is ready.

As you may know now sales of shares from the company are temporarily suspended.
But you still can buy shares on exchanges. As before, the company registers new shareholders. All you need to become one of us is 10,000+ AmberCoin in your wallet.

Translate çevirisi ile anladığım kadarıyla 2016 birinci ve ikinci çeyrek ödemeleri 25 temmuzda btc olarak ödenecekmiş. Amber Trade direk piyasaya coin satmıyor.
Şirketin yol haritası güncellenmiş ve yakında duyurulacakmış. Şirket doğrudan coin satışını durdurmuş olmasına rağmen yeni ortak kaydına devam ediyor. Borsadan 10.000 i tamamla sende ortak ol diyorlar Smiley
translate doğru çalısmış. 25 temmuzda 2 ceyrek birden ödenecekmiş. benim alacağım 1 aylık bir odeme var onuda tahminim cok dusuk bir rakam verirler. markette 2k dan işlem görüyor. bu mesajdan sonra pek bir alım olmamıs. suan 1 satoshilik emirler dahil toplam 1 btc nin altında alım emri var.şirket ciddiyse alır 4-5k nın altındaki herseyi ceker orayada bir buy wall milleti tesfik eder. ama biliyorlarki ole birsey yaparlarsa bagholderlar dahil herkes dökülür.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
June 14, 2016, 08:40:21 AM

translate doğru çalısmış. 25 temmuzda 2 ceyrek birden ödenecekmiş. benim alacağım 1 aylık bir odeme var onuda tahminim cok dusuk bir rakam verirler. markette 2k dan işlem görüyor. bu mesajdan sonra pek bir alım olmamıs. suan 1 satoshilik emirler dahil toplam 1 btc nin altında alım emri var.şirket ciddiyse alır 4-5k nın altındaki herseyi ceker orayada bir buy wall milleti tesfik eder. ama biliyorlarki ole birsey yaparlarsa bagholderlar dahil herkes dökülür.

Tersine mühendislik yapmakta mümkün aslında. Smiley
aynı anda bleutrade, yobit ve c-cex de 3000 satoshi ye kadar olan tüm emirleri çekersin millet ne oluyor der.
yeni yatırımcılar bile gelir.
temettü dağıtacakları parayla borsadan kendi coinlerini toplasalar daha makbule geçer.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 »  All
  Print  

Jump to: