Bitcoin Forum
May 22, 2024, 10:21:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: Koliko nas ima?  (Read 37407 times)
madball
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 172
Merit: 100

Crypto Hardcore


View Profile WWW
October 12, 2017, 04:41:56 PM
 #161

Znas da nas ima svugdje  Grin

Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
October 12, 2017, 04:55:24 PM
 #162

Hehehe posto ste rekli da nema glupih pitanja onda mi recite sta je najbolje poceti rudariti za pocetak

Zavisi dosta od toga koje ces graficke kartice kupiti, a sto se tice koina po mom misljenju je najbolje da kopas eterijum.
Sada su nekako bolja opcija nvidie  neke 1070 ili 1060 ali kod tih slabijih sve zavisi od memorije pa sad ko šta ubode ali bi najbolji bio samsung pa imaš širok spektar coinova za kopanje :-D

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
divokozaa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
October 13, 2017, 11:28:29 AM
 #163

Eto vec sam nesto duze vremena na ovom forumu, i vidim da dosta ljudi ovdje dolazi iz Hrvatske ili okolnih drzava, pa me zanima koliko nas je ovdje, i iz kojih sve drzava dolazite  Grin
Pa bome nas ima dosta. Ja sam evo iz Srbije i tek sam pocela da koristim ovo.. Ucimo se  Cheesy
ThaBigNec
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile WWW
October 13, 2017, 02:06:09 PM
 #164

Ekipa ima nas dosta i svakim danom sve više, što mi je jako drago.
Možda nije mjesto ali pokrenut je jedan zanimljiv portal o crypto valutama i news-ima.  Grin
http://cryptodaily.eu
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
October 13, 2017, 02:57:57 PM
 #165

Ekipa ima nas dosta i svakim danom sve više, što mi je jako drago.
Možda nije mjesto ali pokrenut je jedan zanimljiv portal o crypto valutama i news-ima.  Grin
http://cryptodaily.eu

hvala za link. eno i ex-yu foruma. Cheesy
zaja6799
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 0


View Profile
October 14, 2017, 08:44:43 PM
 #166

Evoo ima nas sa Balkana fina cifra,dosta nas je i iz Srbije.. Grin Grin
maka53
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
October 16, 2017, 01:33:54 PM
 #167

Sa blakana, preciznije iz srbije  Smiley
DI_TE
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
October 16, 2017, 10:28:04 PM
 #168

Ima mnogo minera, svuda oko nas, samo je pitanje da li to pricaju javno ili drze u tajnosti. :-)
balerina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 0


View Profile
October 20, 2017, 08:02:54 PM
 #169

Ja sam iznenadjena, stvarno nas ima dosta, od tinejdzera pa do penzionera. Pogotovo za penzionere, rudarenje je postao lep hobi. Jos ako to rade iz ljubavi i znatizelje da bi nesto novo naucili,  rezultati su samo pozitivni.
prp101
Member
**
Offline Offline

Activity: 148
Merit: 10


View Profile
October 21, 2017, 08:11:40 AM
 #170

Bome nas ima dosta, samo nek kriptovalute nastave idućih godina fino rasti da obrnemo velike pare  Wink
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 21, 2017, 08:57:56 AM
 #171

Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.

prp101
Member
**
Offline Offline

Activity: 148
Merit: 10


View Profile
October 21, 2017, 09:04:28 AM
 #172

Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.


Da, to stoji, ali neće to zauvijek biti tako, kad se "iskažu" i ostali coin-i BTC više neće biti toliko relevantan.
Sad će poslije fork-a ići korekcija i onda će ostali coin-i rasti i to jako.
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 21, 2017, 07:02:54 PM
 #173

Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.


Da, to stoji, ali neće to zauvijek biti tako, kad se "iskažu" i ostali coin-i BTC više neće biti toliko relevantan.
Sad će poslije fork-a ići korekcija i onda će ostali coin-i rasti i to jako.

Mislim da si tu u potpunosti u pravu, al moze to dosta da potraje.
Bitkoinu je cesto pucao balon al nesto ne posustaje on. Uzduva se pa se duva jos vise, prosto neverovatno.

caissa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 0


View Profile
October 22, 2017, 03:15:58 PM
 #174

Dali neko zna kako se moze brojcano pogledati koliko nas tacno ima u hrvatskoj sekciji?
dmurko
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
October 23, 2017, 07:58:15 AM
 #175

Dali neko zna kako se moze brojcano pogledati koliko nas tacno ima u hrvatskoj sekciji?

Dali ima netko u Daruvaru, ili okolici,da se možemo družiti i podjeliti iskustva?
SethHka
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
October 23, 2017, 09:57:17 AM
 #176

Evo pozdrav i iz Karlovca, moj prvi post ovdje, ali pratim ovu scenu od pocetka 7. mjeseca ove godine. Naravno da sam zakasnio na vlakić, jer dok sam ulozio nesto sve je palo vs BTC. Citava ova burza kriptovaluta poslije 8. mjeseca sluzi samo kao support BTC-u. Nema novih ulagaca, vec se pretacu investicije iz altcoina u BTC, od 1000 coina mozda njih par je rasla cijena vs BTC. Uvidio sam da nista od daytradinga, pa bi se za svoj UBI (universal basic income) morao sam pobrinuti (opcenito smatram da drzava ne bi trebala davat nikakav UBI, vec bi mogla samo omoguciti za odredjene platforme poput steemita i ovog foruma, a ima ih sigurno josh, omoguci da se ne placa porez kada se jednom prebaci to u fiat novac, jer UBI je smrt za socijalnu drzavu, ne mozemo imati socijalnu drzavu i UBI istovremeno, pogotovo kad su sve drzave u velikim dugovima). Za sada sam nasao samo 2 platforme koje bi mi to omogucile, ovaj forum i steemit, samo ce mi trebat malo vise znanja i puno vise vremena da proucim i naucim ispravan gramatički engleski, te sigurno ima josh platformi i sistema poput ova dva gdje bi se moglo zaraditi tokena za neku prosjecnu hrvatsku placu  Smiley (nakon nekog vremena, ne odmah, pa ni u igrama se ne pocinje od levela 70  Tongue ). Rudarenje me nekako ne interesira, ako se dnevno moze "okrenuti" 2-3 dolara, ne isplati se unistavat masinu za tako nesto Smiley, mada cu i to prouciti za određene altcoine, samo reda radi, da vidim koliko se stvarno dnevno mozhe "zaraditi" na tome (i7 4770 i ATI RX 480 8GB).
Evo dosta za prvi post, nadam se da ce ih biti jos Smiley.
Doovla
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 100



View Profile
October 25, 2017, 11:00:47 AM
 #177

Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.


Da, to stoji, ali neće to zauvijek biti tako, kad se "iskažu" i ostali coin-i BTC više neće biti toliko relevantan.
Sad će poslije fork-a ići korekcija i onda će ostali coin-i rasti i to jako.

Mislim da si tu u potpunosti u pravu, al moze to dosta da potraje.
Bitkoinu je cesto pucao balon al nesto ne posustaje on. Uzduva se pa se duva jos vise, prosto neverovatno.
Previse je to jaka valuta da bi jako oscilovala,pogotovo na dole, kao ostali "novonastali" coinsi. Slazem se sa tobom.
Trajace jos sigurno pola decenije  Smiley
DI_TE
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
October 27, 2017, 08:42:53 AM
 #178

Evo bas danas sam slucajno saznala da se jos dvoje komsija greju na isti nacin kao i mi. :-)
prp101
Member
**
Offline Offline

Activity: 148
Merit: 10


View Profile
October 27, 2017, 09:31:26 PM
 #179

Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.


Da, to stoji, ali neće to zauvijek biti tako, kad se "iskažu" i ostali coin-i BTC više neće biti toliko relevantan.
Sad će poslije fork-a ići korekcija i onda će ostali coin-i rasti i to jako.

Mislim da si tu u potpunosti u pravu, al moze to dosta da potraje.
Bitkoinu je cesto pucao balon al nesto ne posustaje on. Uzduva se pa se duva jos vise, prosto neverovatno.
Previse je to jaka valuta da bi jako oscilovala,pogotovo na dole, kao ostali "novonastali" coinsi. Slazem se sa tobom.
Trajace jos sigurno pola decenije  Smiley

Jaka je sada, ali kao što možemo svi primjetiti i mainstream mediji i svi ostali sve češće objavljuju o Bitcoinu, ICO-ovima i ostalima. Tako da se jako brzo to sve počelo širiti i sve više ljudi upoznaje to, tako da neće sigurno toliko dugo Bitcoin biti jak. Jer ako ga pogledamo nasuprot svih ostalih "manjih" jako je loša tehnologija itd. Tako da samo je pitanje vremena kad će većina ljudi to skužiti i prebaciti novce iz Bitcoina u druge coine.
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
October 28, 2017, 10:05:56 AM
 #180

Pozdrav iz Budimpešta ! Smiley

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!