Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:25:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335899 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
August 28, 2017, 09:31:06 AM

Arkadaşlar kimse sizi kıskanmıyor, kazanırsınız da ilerde inşallah! Yalnız diğer sayfaları bir gezin, adamlar kendi coinlerini tabiri caizse itin dötüne sokuyor. Sizdeki sevdayı anlayabilmiş değilim, biraz futbol takımı tutmaya benzetiyorum bunu yensek de yenilsek de tarzı...
Waves fikir olarak güzel bir ürün, ürün diyorum çünkü tamamen satış pazarlama eseri.
Bi kere rus menşeli olması bende güvensizlik uyandırıyor.
İkinci olarak merkezi olmayan borsa fikri ütopik çünkü btc bile balinalara bağlıyken derme çatma bir siteyle "ben bağımsızım uleyn" dedirtmezler adama.. Derse de birileri izin verdiği için der.
Üçüncü olarak bittrex "delist yapacam bu arkadaşlar bize rakip" dese Waves 1k! Bir zamanlar eti bisküvi batacakken ülker yardım etmişti rakibine. Coca-Cola'nın rakibi de Pepsi ama ikisi de aynı mahallenin ürünleri.
Dördüncü olarak leasing vs imkanı veren coinler yani yumurtlayan coinler abartılı fiyatlardan pazarlanır ki yumurtanın parası çıksın. Bakınız neo
Sözün özü kimse size garez duymuyor, kazanırsanız güle güle harcamak nasip olsun.

Gayet yerinde bir açıklama olmuş. O kadar yerindeki cuk oturmuş.

Aslında buradaki olay şu, bu coini sevip sevmeme değil mesele ya da kıskançlık vs. durumları yok. Fikir paylaşırken bilgi bazında, insanları doğru olana teşvik etmek için söyleniyor bazı şeyler. Ben senin kötülüğün için niye sat diyeyim ki, ya da neden asla 10 dolara ulaşmayacak diyeyeim? Bu bana bir şey katmaz veya götürmez, durum aslında mantıklı olana teşvik etmek. Tabi ki başkaların lafını dinlemek zorunda değilsiniz ama risk her şeydir. Gönül ister ki hepimiz kazanalım, fakat öngörülerimizi destekleyecek şeyler bulduktan sonra hareket etmek daha mantıklı.

Neyse anlayan var anlamayan var, umarım yaptığınız her işten kârlı çıkarsınız.  Smiley

Dediğim gibi proje güzel ama uygulamak zor. Birileri isterse çok güzel yerlere de gelebilir. İlerde evrilip polo ya da bittrex gibi bir şirketin hisse senedi olacak belki o zaman 1000 dolar da olur. Coin üretmek vs özellikleri hoş, keşke diğerleri de yapsa. Ama anlamadığım bittrex polo kendi coinini çıkartmazken Waves niye 500m dolar! Bu piyasada sanallıkla gerçeklik arasında müthiş bir gel git ve akıl oyunları oynanıyor. 

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714677943
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714677943
Reply with quote  #2

1714677943
Report to moderator
1714677943
Hero Member
*

Ignore
1714677943
Reply with quote  #2

1714677943
Report to moderator
1714677943
Hero Member
*

Ignore
1714677943
Reply with quote  #2

1714677943
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
August 28, 2017, 09:40:06 AM

hele bi dex çıksın, hele bi dex te hacimler artsın, o zaman görücez akkoyunu karakoyunu, güveniyorum ve elimde tutuyorum,2 sene de çıkarmam elimden bi aksilik çıkmazsa.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 28, 2017, 09:45:33 AM

126 wavesim var. Şu an fiyatlardan girmiştim. Bittrexte tutuyorum. iPhone da bir waves app var. Oraya göndermek güvenli olur mu?
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 28, 2017, 09:53:46 AM

habıre gelıp ona buna la atanlar, projeyı kötüleyenler bır kac sey soylemek ısterım.

elınızde waves var mı. varsa ve kotuluyorsanız satın ne duruyorsunuz.

elınızde waves yoksa sıze ne oluyor gıren çıkan ne size. sosyal sorumluluk duyup mılletı mı uyarmak ıstıyorsunuz batarsınız dıye. o şekilde olmuyor o iş. milleti uyarmak ıstıyorsanız çıkıp dogru durust sebeblerı ıle uyarın mılletı. ıkı gram bılgınız olsun. belkı bızımde gormedıgımız bırsey vardır aa dogru dıyor satalım bızde derız.

yoksa sacma sapan post kasmanın bır anlamı yok .

kımseye neden waves kötülüyorsun dıyen olmadı hiçbir zaman. kötülerken nelere dayanarak yapıyorsun bunu dıye tepkı cekıldı hep. tepkı almasıda gayet normal. düşün para yatırmıssın bır yere bırı gelıp olmaz bu dıyor. yanı kaybedersın o parayı dıyor. ınsanda dogal olarak merak edıyor. ehh o kaybedersın dıyen mal sebebını soylemedıgı ıcınde tepki alıyor.

yanı şunu dıyorum. waves olmaz yapamaz. bıtshares tezos vs olur dıyelım. waves neden olmaz bıtshare neden olur tezos neden olur.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 28, 2017, 10:11:38 AM
Last edit: August 28, 2017, 10:23:31 AM by wolwoo

Geldi yine sayfanın ağası  Smiley mal da sensin ayrıca sana giren çıkan ne ağzını topla
Derdin varsa özelden yaz

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 28, 2017, 10:32:01 AM

Geldi yine sayfanın ağası  Smiley mal da sensin ayrıca sana giren çıkan ne ağzını topla
Derdin varsa özelden yaz

ne dıyorsun yaw. nıye uzerıne alındın sımdı sen. ortaya dusuncemı yazdım alıntı da yapmadım.

şuraya elle tutulur bırşey koy yorum yaparken. bın kere soyledık. mıllete paranızı kaybedersınız derken neye dayanarak dıyorsun bunu. senınde yatırımın varsa ve memnun degılsen cıkarsın gıdersın zorla tutan mı var.

anlıyorum sosyal sorumluluk yapıp mıletı kurtarmak ıstıyorsun belkıde. ama dıyorum ıste neden satalım. batmaz ıstemıyoruz arkadas. sende batacaksınız dıyorsun. bırsey bıldıgın bellı . madem yardım etmek ıstıyorsun bıldıgını acıkla ki miilet zarar görmesin daha fazla.

haa yok bırsey bılmeden konusuyorsan da hep dedıgımız....

edıt: sen burda sureklı yazsana yaa. sen ne zaman bısı yazsan yukarı hareketlenıo waves fıyatı bak. 120 den 125 e cıktı.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 28, 2017, 10:40:28 AM

Ben de alıntı yapmadım diyeceklerimi de yukarıda küfürsüz ifade ettim niye şahsi algılıyorsun bu meseleyi? Şu an yok ama bir ara aldım Waves, düşündükçe yanlış bir seçim olduğunu anladım kendi açımdan. Sen xvg'ye ripple sayfalarına gelip düşüncelerini özgürce ifade ederken ben niye buraya yazamıyorum. Yukarıda yazdığım şeyler çok mu anlamsız doğru düzgün cevap ver belki ikna olurum ben de alırım. 3-5 işlem hacmi olur gerçekten inanırsam arabayı satar üstüne kredi çekerim hepinizden büyük ortak olurum. Daha önce yapmışlığım var bist'te.
Edit:bereketini gör yazarım tabii  Cheesy

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 28, 2017, 10:43:09 AM

Arkadaşlar ben 23-24 aralıgından almıştım wavesleri tam en tepeden yapıştırmışım
çok degil 60 adet almıştım gerçi.Ne dersiniz tekrar kısa zamanda o noktalara ulaşabilirmi
2-3 gundur bır hareketlılık var
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 28, 2017, 10:51:25 AM

Ben de alıntı yapmadım diyeceklerimi de yukarıda küfürsüz ifade ettim niye şahsi algılıyorsun bu meseleyi? Şu an yok ama bir ara aldım Waves, düşündükçe yanlış bir seçim olduğunu anladım kendi açımdan. Sen xvg'ye ripple sayfalarına gelip düşüncelerini özgürce ifade ederken ben niye buraya yazamıyorum. Yukarıda yazdığım şeyler çok mu anlamsız doğru düzgün cevap ver belki ikna olurum ben de alırım. 3-5 işlem hacmi olur gerçekten inanırsam arabayı satar üstüne kredi çekerim hepinizden büyük ortak olurum. Daha önce yapmışlığım var bist'te.

alıntı yapıp mal dıyen sensın bana. ben ortaya attım mal lafını. sen uzerıne alındın. ben lafımın arkasındayım gelıp hıc bırsey anlatmadan hıc bır fıkrı olmadan olmaz bundan dıyen sensın. yanlıs secım dıyorsun. sebeb ? kac oldur soruyorum sana. arkadas bızde o secımı yaptk. bızde mı yanlıs yaptık nerde hata yaptık. bılıosan anlat bılmıyorsan ne konusuyon.

benım xvg xrp sayfasında yada başka herhangı bır sayfada boş yorum yaptıgımı alıntılarmısın burda. olmaz bundan dedıgım coınlerde bıle bır sebeb sunuyorum en azından. sen waves platforma olmaz derken bır sebeb sunuyormusun.

ben bılıyorum senın sebebını. 50k lardan almıssın sen. 70-80 de satmıssın. onun pişmanlgı var sende. waves ın 120k larda dolanmasını ve aynı anda bıtcoının 6 bın dolara cıkmasını beklemekten baska caren yok sımdılık. onun ıhtımalıde zayıf. ıkısı aynı anda olacak gıbı degıl su an. bak sebeb yazıyorum ben.

dusuncelerını yazmakta ozgursun tabıkı. bende dıyorum kı o özgür duşuncelerını yazarken sebebınıde yaz lutfen.

ben ozgurce mal derken sebebını soyluyorum. hıc bırsey antı tez sunmadan herhangı bır coıne herhangı bır projeye bok atıyorsan malsındır bu kadar net. bunu ben yapıyorsam bende malımdır.

edıt: nxt grafıgı su an dıpte. aldım bıraz. 3 gundur aldıgım noktada duruyor. nabayım sımdı senın gıbı gıdıp bı bok olmaz bundan dıye aglayım mı konuda. artmayacagını dusundugum noktada satarım zarar etmedıysem e neden artmayacagınıda anlatırım burda kı mıllet bosa beklemesın.
ysakay
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 11:03:16 AM

Arkadaşlar ben 23-24 aralıgından almıştım wavesleri tam en tepeden yapıştırmışım
çok degil 60 adet almıştım gerçi.Ne dersiniz tekrar kısa zamanda o noktalara ulaşabilirmi

O fiyatlara çıktı mıki?
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
August 28, 2017, 11:07:24 AM

wavesleri dex de tutmak ne kadar guvenli?
2fa de yok.
yani exchangede bırakmak istemiyorum ama en azından 2fa var,waves dex ondanda beter gibi geliyor bana.siz napıyorsunuz?

beyler sunu bir cevaplayın yav.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 28, 2017, 11:10:48 AM

alıntı yapıp mal dıyen sensın bana. ben ortaya attım mal lafını. sen uzerıne alındın. ben lafımın arkasındayım gelıp hıc bırsey anlatmadan hıc bır fıkrı olmadan olmaz bundan dıyen sensın. yanlıs secım dıyorsun. sebeb ? kac oldur soruyorum sana. arkadas bızde o secımı yaptk. bızde mı yanlıs yaptık nerde hata yaptık. bılıosan anlat bılmıyorsan ne konusuyon.

benım xvg xrp sayfasında yada başka herhangı bır sayfada boş yorum yaptıgımı alıntılarmısın burda. olmaz bundan dedıgım coınlerde bıle bır sebeb sunuyorum en azından. sen waves platforma olmaz derken bır sebeb sunuyormusun.

ben bılıyorum senın sebebını. 50k lardan almıssın sen. 70-80 de satmıssın. onun pişmanlgı var sende. waves ın 120k larda dolanmasını ve aynı anda bıtcoının 6 bın dolara cıkmasını beklemekten baska caren yok sımdılık. onun ıhtımalıde zayıf. ıkısı aynı anda olacak gıbı degıl su an. bak sebeb yazıyorum ben.

dusuncelerını yazmakta ozgursun tabıkı. bende dıyorum kı o özgür duşuncelerını yazarken sebebınıde yaz lutfen.

ben ozgurce mal derken sebebını soyluyorum. hıc bırsey antı tez sunmadan herhangı bır coıne herhangı bır projeye bok atıyorsan malsındır bu kadar net. bunu ben yapıyorsam bende malımdır.

edıt: nxt grafıgı su an dıpte. aldım bıraz. 3 gundur aldıgım noktada duruyor. nabayım sımdı senın gıbı gıdıp bı bok olmaz bundan dıye aglayım mı konuda. artmayacagını dusundugum noktada satarım zarar etmedıysem e neden artmayacagınıda anlatırım burda kı mıllet bosa beklemesın.

bak birader yine mal dedin aynen iade.

bu trade'in belgesi artık belgesiz konuşturmaz oldun ama inat ettim

madem komplo teorilerine girdik bi tane de benden olsun: sasha'yla aran iyi belki rusçan ingilizcen var bilemiyorum. türkiye satış mümessilliği de sende. oldu mu? bana göre uyuyor çünkü tam da böyle bir hareket tarzı sergiliyorsun. koy bakalım kaç tane waves var sende görelim.

sebeplerimi yukarıya yazdım okumaktan acizsen ben napayım

her defasında şuraya bi şeyler çiziktirsem saldırı saldırı saldırı. len ben ripple'dayken niye iş yapmaz diyodun ripple sayfasında sonra ikiye katladı. xvg 2-3 satoshi olabilirr diyordun xvg'de, bu mu anlamlı yorum. neymiş daha önce oradaymış ee waves de 15k idi daha bu nisanda

AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 28, 2017, 11:23:36 AM

O fiyatlara çıktı mıki?

uzun vade olabılecekler lıstesı Smiley yesıl kare ıcınde dırencı bır kez test ettı. ıkıncı test zamanı buyuk ıhtımal ana dusus trendının kırılma noktsı olacak. kırmızı karede. sonra kırmızı cızgıdekı dırencı test edecek. belkı kırar belkı tekrar bıraz gerı gelır. onunda kırılma noktası tam senın aldıgın nokta oluyor acıkcası. gorunen o en azından. hıc bırı olmayabılır hepsı olabılır.

wolwo amacın ne cıdden anlamıyorum. trade resımlerını atarak ne kanıtladıgını sanıyorsun.rıpple ıs yapmaz derken projeden bahsedıyorum hala anlamamıssın. coınden bahseden yok coın pump dump coını zaten bılmeyen yok. bır spek haber cıkıyor pumplanıyoç yakar top kımın elınde patlarsa. sen dıyorsun rıppe bankalar ıle anlastı ben dıyorum evet ama xrp coını ıle alakası yok o anlasmanın. daha bunu bılmıyorsun.

xvg 2-3 satoshı olabılır derken grage bakmısız destek noktsına gelmıs 60 sat'a. kırarsa orayı 2 ye kadar gıderse sasırmayın dedım. aynı seyı waves ıcınde soyluyorum ben. 90k yı kırarsa 50 ye kadar yolu var kac kere yazdık. kırar kırmaz bılemem onu. xvg kırmadı ama hala tehlıkelı bolgede takılıyor destek yapıyorve 60 kırması zorlasıyor ayrı mesele. aynı su an waves ın 120 yı destek yapması gıbı.

sana coın grafıgı ıle anlatıyoruz dusuncelerımızı trade resımlerı ıle degıl.

satıs mumessıllıgı fılan demıssın keske oyle olsa ama ben senden suplenecem bak Cheesy ne zaman cıksan surda bısı yazsan waves yukarı hareket yapıyor sankı sende mıletın satmasını ve attan toplamak ıster gıbı gelıyorsun buraya. anlamadım Cheesy aklımda delı sorularr.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 28, 2017, 11:40:40 AM

yau birader ben waves asla iş yapmaz asla yükselmez demedim ki bulmuşlar altın yumurtlayan tavuğu keserler mi, gerçi hikâyede (altın yumurtlayan tavuk hikayesinde) kesiliyordu ama bence kesmezler waves'i. benim dediğim sağlam bir düzeltme gelir aynen senin gösterdiğin grafikteki gibi. ripple'ın da sağlam (!) hikayesi vardı ama göçtüydü. aynı şeyleri söylüyoruz seninle sadece sen malda (yani coinde, hakaret anlamında söylemedim) olduğun için kaldıramıyorsun. Biri bana ripple'dayken 2k olabilir dese ben kızmam sen niye kızıyorsun? Sen grafikle 50k olabilir dediğinde bişey olmuyor ben "bana ripple'ın hareketini çağrıştırdı 40-50k olabilir" dediğimde tu ka ka. aç bak eski sayfaları orada da aynı şeyleri söyledim. düşerse 40-50k'dan alırım yükselecğine inanırsam. Ama benim burada düşebilir dememin nedeni bu değil, 200 küsur coin var onu mu bekliycem düşsün diye! bizimki kamu yararına fikir beyan etmek sen art niyetlisen ben napiym.

edit: btc düşecek diyorum hem de sağlam düşecek diyorum, bütün coinleri etkileyecekken hiç kimse kızmıyor da (belki inanmıyorlar) buranın ne özelliği var anlamıyorum.

AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 28, 2017, 12:01:54 PM

yau birader ben waves asla iş yapmaz asla yükselmez demedim ki bulmuşlar altın yumurtlayan tavuğu keserler mi, gerçi hikâyede (altın yumurtlayan tavuk hikayesinde) kesiliyordu ama bence kesmezler waves'i. benim dediğim sağlam bir düzeltme gelir aynen senin gösterdiğin grafikteki gibi. ripple'ın da sağlam (!) hikayesi vardı ama göçtüydü. aynı şeyleri söylüyoruz seninle sadece sen malda (yani coinde, hakaret anlamında söylemedim) olduğun için kaldıramıyorsun. Biri bana ripple'dayken 2k olabilir dese ben kızmam sen niye kızıyorsun? Sen grafikle 50k olabilir dediğinde bişey olmuyor ben "bana ripple'ın hareketini çağrıştırdı 40-50k olabilir" dediğimde tu ka ka. aç bak eski sayfaları orada da aynı şeyleri söyledim. düşerse 40-50k'dan alırım yükselecğine inanırsam. Ama benim burada düşebilir dememin nedeni bu değil, 200 küsur coin var onu mu bekliycem düşsün diye! bizimki kamu yararına fikir beyan etmek sen art niyetlisen ben napiym.

edit: btc düşecek diyorum hem de sağlam düşecek diyorum, bütün coinleri etkileyecekken hiç kimse kızmıyor da (belki inanmıyorlar) buranın ne özelliği var anlamıyorum.

arkadas hıslerle hareket edıyorsan dıyecek bırseyım yok dıyecem var Smiley btc dusecek derken neye dayanarak dıyorsun btc nın dusecegını. twıtterda sosyal medyada her yerde btc 6 k yı zorlayacak dıyor mıllet sen kalkıp dusecek dıyorsun. neye dayanarak dusecek dıyorun ana bunu anlatırmısın. başka bır dılde de yazmıyorum turkce yazıyorum suraya. bırsey soyluyorsan sebeblerını de soyle. senın bu boş laflarına guvenıp satacak mıllet sonra cıkıp dınlemeseydınız mı dıyeceksın. yaw zaten ıkı tane seçenek var. ya düşecek ya artcak. onlardan bırını soyledıgın zaman fıkır vermıs olmuyorsun. anlamadıgın bu. neye gore dusecegını dusunuyorsun neye gore artacagını dusunuyorsun. bunu soyle fıkır alısverısınde bulunalım hatlarımızı gorelım dıyoruz. xrp artcak dedın. evet bıraz arttı ama neden artacagını sen degıl baskası cıktı soyledı burda. ama sen once soylemıstın. bak zarar ettırdın bıze senın yuzunden doğru duzgun bırsey bekledık zamanında gıremedık belkı. cunku sen boş boş artacak dedın. 23- gunsonra bır baskası cıktı bıraz arastırma yapmıs alıbaba flan fılan dedı ondan artabılır dedı. arttı. boş konusmak 2 seceneklı artacak yada dusecek demek dısında ne yapıyorsun.

ıyı bende acıklıyorum fıkılerımı senın gıbı.

nxt artcak
nav artcak
neo dusecek
xrp artacak
xcp artcak
xmr dusecek
wave de dusecek aq Cheesy
bcn artacak

oldumu Wink

str artacak . Cheesy gecen hafta sen mı dıyordun str artacak dıye bende cıkıp acale etmeyın 600 u kırarsa 650-700 arasında alım yapın demıstım. 600 u kıramazsa 300 e kadar yolu var onun demıstım sonuç 446 su an.

ciddi edit : wavesnode.NET platform uzerınde ıco yapıyor. son gun yarın. pre ıco bu ve fıyatı 1473 sat. toplam 10m coın olacak. ıkıncı ıco fıyatı dogal olrak daha yuksek olacaktır. 2-3x yada cok daha fazla getırı olabılır. zira 1473 ten sonra kı ilk cıddı satıs order 11k da.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 28, 2017, 12:05:32 PM

O fiyatlara çıktı mıki?

Poloniex gibi sitelerin son dönemlerde yaşadıkları olumsuzluklae  merkezsiz (dex) borsaları daha revaçta hale getirdi. Waveste bunların içinde en aktifi kısa vadede bilemem ama uzun vadede yatırımcısını üzmeyecektir.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 28, 2017, 12:14:51 PM

arkadas hıslerle hareket edıyorsan dıyecek bırseyım yok dıyecem var Smiley btc dusecek derken neye dayanarak dıyorsun btc nın dusecegını. twıtterda sosyal medyada her yerde btc 6 k yı zorlayacak dıyor mıllet sen kalkıp dusecek dıyorsun. neye dayanarak dusecek dıyorun ana bunu anlatırmısın. başka bır dılde de yazmıyorum turkce yazıyorum suraya. bırsey soyluyorsan sebeblerını de soyle. senın bu boş laflarına guvenıp satacak mıllet sonra cıkıp dınlemeseydınız mı dıyeceksın. yaw zaten ıkı tane seçenek var. ya düşecek ya artcak. onlardan bırını soyledıgın zaman fıkır vermıs olmuyorsun. anlamadıgın bu. neye gore dusecegını dusunuyorsun neye gore artacagını dusunuyorsun. bunu soyle fıkır alısverısınde bulunalım hatlarımızı gorelım dıyoruz. xrp artcak dedın. evet bıraz arttı ama neden artacagını sen degıl baskası cıktı soyledı burda. ama sen once soylemıstın. bak zarar ettırdın bıze senın yuzunden doğru duzgun bırsey bekledık zamanında gıremedık belkı. cunku sen boş boş artacak dedın. 23- gunsonra bır baskası cıktı bıraz arastırma yapmıs alıbaba flan fılan dedı ondan artabılır dedı. arttı. boş konusmak 2 seceneklı artacak yada dusecek demek dısında ne yapıyorsun.

nxt artcak
nav artcak
neo dusecek
xrp artacak
xcp artcak
xmr dusecek
bcn artacak

oldumu Wink

str artacak . Cheesy gecen hafta sen mı dıyordun str artacak dıye bende cıkıp acale etmeyın 600 u kırarsa 650-700 arasında alım yapın demıstım. 600 u kıramazsa 300 e kadar yolu var onun demıstım sonuç 446 su an.

sondan başlayalım Cheesy
str artacak demedim. artabilir de umrumda değil çünkü çok az btc'm var gerisi nakitte. bi şey söylüyorsam yapıyorum da söylüyorum yani inanarak!!! gerçi o zaman da bi arkadaş "iddaaa oyna demişti madem inanarak hareket ediyorsan falan" diye...
ikincisi ripple bir miktar artmadı 2x yaptı. gerçi ben btc düşer diye çıkmıştım riski göze alamadım o konuda...Ripple'ın sayfasında defalarca yazdım niye artar vs diye oradan bakabilirsin.
üçüncüsü bak yola geliyorsun waves düşecek demişsin aferin Cheesy Wink
btc ethereum'daki gibi bir kazık atıp 6k olabilir mi olabilir, 8m satoshiyken düşer dedim ibine çıktı 15m satoshi oldu. bak yanlışımı da söylüyorum. ama çıksa da önemli değil çünkü geri gelecek aynen ethereum gibi nolur en fazla zaman kaybım olur. ama direk düşerse şu 10 günlük zaman kaybıma bayaaa bi değer. bu da basit sıradan bir mantık çıkarımı. o arada dolar düşebilir ama önemli değil çünkü btc dolar bazlı, 10 kuruş dolarda zararım var umursamıyorum. ayne şekilde develüasyon da olabilir ki çok fazla emaresi var görebilene...

evet iki ihtimal var forex'tki gibi "ya iner ya çıkar" btc, ama o basit tercihler adama nal diktirebilir ocağına incir ağacı falan filan...

AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 28, 2017, 12:30:23 PM

nxt artcak
nav artcak
neo dusecek
xrp artacak
xcp artcak
xmr dusecek
bcn artacak

oldumu Wink

sondan başlayalım Cheesy
str artacak demedim. artabilir de umrumda değil çünkü çok az btc'm var gerisi nakitte. bi şey söylüyorsam yapıyorum da söylüyorum yani inanarak!!! gerçi o zaman da bi arkadaş "iddaaa oyna demişti madem inanarak hareket ediyorsan falan" diye...
ikincisi ripple bir miktar artmadı 2x yaptı. gerçi ben btc düşer diye çıkmıştım riski göze alamadım o konuda...Ripple'ın sayfasında defalarca yazdım niye artar vs diye oradan bakabilirsin.
üçüncüsü bak yola geliyorsun waves düşecek demişsin aferin Cheesy Wink
btc ethereum'daki gibi bir kazık atıp 6k olabilir mi olabilir, 8m satoshiyken düşer dedim ibine çıktı 15m satoshi oldu. bak yanlışımı da söylüyorum. ama çıksa da önemli değil çünkü geri gelecek aynen ethereum gibi nolur en fazla zaman kaybım olur. ama direk düşerse şu 10 günlük zaman kaybıma bayaaa bi değer. bu da basit sıradan bir mantık çıkarımı. o arada dolar düşebilir ama önemli değil çünkü btc dolar bazlı, 10 kuruş dolarda zararım var umursamıyorum. ayne şekilde develüasyon da olabilir ki çok fazla emaresi var görebilene...

evet iki ihtimal var forex'tki gibi "ya iner ya çıkar" btc, ama o basit tercihler adama nal diktirebilir ocağına incir ağacı falan filan...

şunu anlatmaya calısıyorum sana ısrarla anlamıyorsun. şu grafıge baktıgımda ben btc nın pekde düşeceğini göremiyorum hatta mavı cızgıye bakarsan yukarı yunlu kısa vade düşüş trendini kırmaya calışıyor. ılk baştakı yesıl üçgen kım bılır ne zaman cızdıklerım. grafıkten godrugun uzere 12 saat once alt destek calısmıs. üst dırenc calısmıs. şimdi karar verme aşamasında. ama yukarı yönlü bir baskıda var. yanı buyuk olasılıkla artacak.

sen ne dıyorsun. dusecek. artacak. 2 secenekten bırısı. sebeb ? bak ben sebeb sunuyorum. aynı sekıl waves grafıgıne baktıgımda da dusecegını gosteren hıc bırsey goremıyorum . ıcerıden bır bılgın mı var. sasha elındekı 9m waves ı satacak mı ? ona dayanarak mı dusecek dıyorsun.

neyse anlamıyorsun zaten.
ysakay
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 12:42:58 PM

O fiyatlara çıktı mıki?

Poloniex gibi sitelerin son dönemlerde yaşadıkları olumsuzluklae  merkezsiz (dex) borsaları daha revaçta hale getirdi. Waveste bunların içinde en aktifi kısa vadede bilemem ama uzun vadede yatırımcısını üzmeyecektir.

Dün itibariyle poloniexden kurtuldum. Sadece çok az bcc kaldı. Onuda bitrexe taşıyacam tamamiyle biticek benim için.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 28, 2017, 12:46:03 PM

btc artacak diyorsun geçen artışta waves'in ve bilumum coinlerin hareketini gördün, eş zamanlı da artabilirler o ayrı, riskin pokunu çıkartıp herşeyi 2-3x yapabilirler. Bak bu "olasılık"! olasılıkları değerlendirdiğimizde benim fazla bir kaybım olmayacağını sana tekrar ifade ediyorum.
Diyelim ki btc arttı altlar da arttı waves 300k-btc 6k oldu. Sonra nolacak yine mi artacak, kime satacaklar o malı? Bana bi hikâye yazamıyorsun.

Ben diyorum ki bu piyasa daha çok kendi yağıyla kavrulan sermaye girişi çıkışı çok hızlı olan ve vurgunlarla iş yapılan bir piyasa! Adam btc'yi önce düşürse (satsa) elinde hatırı sayılır bir miktar nakit olur. Düşüşe ayak uyduranlar da olacaktır, bu da düşüş hızını arttırır. Yukarıdan girenlerin ağzı yanar, ufak ve tecrübesiz olup panikle satıp çıkanlar tövbe eder, yeni oyuncu adayları tırsar. Düşmeden önce biraz daha arttırabilirler 4800-5000 falan ama oradan serbest düşüşe geçer arada toparlanıyor havası verip tekraar gümmm...Sonra da 3k'lara tekrar hızlı bir çıkış, ardından önümüzdeki sene 5-6 belki 10k. Bu da benim hikâyem, olursa olur olmazsa astala vista!

Bak arkadaşlar polo'dan tırsıyor yılların borsası, waves'e hiç dokunmayalım  Wink

Neyse birader yapacak işlerim var, muhabbet güzeldi benim için hakaretler dışında. Herkese bol kazançlar...

Pages: « 1 ... 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 ... 306 »
  Print  

Jump to: