Bitcoin Forum
April 28, 2024, 01:08:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Eth Etc?  (Read 4202 times)
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
July 29, 2016, 07:27:56 PM

Yorum sizin...

"Dear Clients!

BTC-e’s official standpoint on this issue is as follows: Ethereum Classic in the current circumstances is a scam. The Ethereum community decided to implement the hardfork in order to switch to the new chain. All major pools and exchanges (including BTC-e) did exactly that.

On the second day after the start of ETC trading BTC-e received a notification from Poloniex, saying that we need to secure the ETCs in our ETH wallet. At the time of notification, most of these coins have already been sent to Poloniex by our users. So there were almost none of these coins in our wallet.

We continue to receive requests from our customers demanding to return the ETCs that are supposedly deposited in our ETH wallet. We cannot do that for the reason specified above.

Anyone, who purports that we sent the coins to Poloniex in order to sell them, can check all the transactions on blockchain. All transactions are recorded and it is easy to trace the sender and the volumes of coins sent.

Best Regards,
BTC-e Team"
Btc-e dekiler Polo yu kıskanıyorlar  Smiley
Böyle bir açıklama ile bir coini öldürürsek vay halimize , zaten btc-e yi sallasaydık bitcoin fiyatı şu an 100 tl olurdu Smiley
Etc bir nevi scam dir zaten bunu anlamayan varsa yavaş adımlarla uzaklaşsın buralardan.Ama orjinalinden daha kabul edilebilir bir scam olduğunu düşünmekteyiz """Biz ETC ' ciler "
Umarım insanlar doğru seçimi yaparda şu aptal merkezci sisteme boyun eğmezler.

Bileq
Bu hard fork olayını sistemin çoğunluğunu elinizde bulundurduğunuzda yaparsınız zaten bunda birşey yok.Sorun daha önce yazdığım gibi , siz bu adamların bastığı paraya tabiisiniz ve kaderiniz onların elinde , bunlar bir devlet değil sonuçta.Eğer ileride yine aynı sorun yaşanırsa yapacakları şey yine aynı mı olacak , bunuda geçtim hırsız zaten hard fork olayını duyunca satmıştır ETH leri neyin çözümünü yapmış oldular ben bir türlü anlamadım varsa anlayan banada anlatsın.
ETC cilerin olayı kabullenmeme durumuda yok biz hard fork un bir çözüm olmadığını düşünüyoruz , yani boşyere yapılmış bir hamle , belkide başarısız bir şekilde yapıldı orasını bilmiyorum.Sorun biz ETH altyapısı ile merkezsiz sistemden yanayız , bu da BTC -- LTC -- sıralamasına 3. yü ekledik o da ETC kafamızda rahat yani Smiley insanlar spekülasyonlara inanmayıp gelirse etc yerini alır. Ama yinede uyarayım bu piyasada ne olacağı hiç belli olmaz. Bu yazdıklarımada çok bel bağlamayın Sad

1714309734
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714309734
Reply with quote  #2

1714309734
Report to moderator
1714309734
Hero Member
*

Ignore
1714309734
Reply with quote  #2

1714309734
Report to moderator
1714309734
Hero Member
*

Ignore
1714309734
Reply with quote  #2

1714309734
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714309734
Hero Member
*

Ignore
1714309734
Reply with quote  #2

1714309734
Report to moderator
1714309734
Hero Member
*

Ignore
1714309734
Reply with quote  #2

1714309734
Report to moderator
1714309734
Hero Member
*

Ignore
1714309734
Reply with quote  #2

1714309734
Report to moderator
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 29, 2016, 07:42:18 PM

hırsız etherlerini belli süre ulaşamıyordu, split olayından olayı, o süre bitmeden hard fork yapıldı. hacker etherlerine ulaşamazsın diye, etc hacker dışında kimsenin işine yaramıyor, poloda  buna yardım ediyor, hesabında ether tutan herkese etc ekleyerek hacmi yükseltti, etc etherin hard fork öncesi çatalı, şuandaki fiyatı etherin 8 de 1 , normal şartlarda kimse etc  zincirinde kalmak istemez hacker dışında, polo millete hem ether hemde etc vererek ortalığı karıştırdı bence,
şahsi fikrim polo ya hackerla ortak, yada hackerdan etc eklemek için yüklü miktarda ücret aldı.

al-sat yaparsın kar edersin, etc mining şuan için daha karlıdır daha çok kazanırsın   ayrı bir tartışma konusu

bunlar etc nin scam olduğu gerçeğini değiştirmez, gerçi çakır a göre tüm altcoinler scam Grin

artık bende öğle düşünüyorum galiba.

ne zaman olur bilmiyorum, ya yavaş yavaş yada toptam hacker malı boşaltacak tepenize, sonra serbest düşüşe geçecek.

bunlar şahsi düşüncelerimdir. kısa dönemde kar bırakır, uzun dönem durum çok karışık.

ben ether, dao, etc şuan hiçbirine girmiyorum. hepsini sattım kafam rahat

YTD
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
July 29, 2016, 08:18:25 PM

hırsız etherlerini belli süre ulaşamıyordu, split olayından olayı, o süre bitmeden hard fork yapıldı. hacker etherlerine ulaşamazsın diye, etc hacker dışında kimsenin işine yaramıyor, poloda  buna yardım ediyor, hesabında ether tutan herkese etc ekleyerek hacmi yükseltti, etc etherin hard fork öncesi çatalı, şuandaki fiyatı etherin 8 de 1 , normal şartlarda kimse etc  zincirinde kalmak istemez hacker dışında, polo millete hem ether hemde etc vererek ortalığı karıştırdı bence,
şahsi fikrim polo ya hackerla ortak, yada hackerdan etc eklemek için yüklü miktarda ücret aldı.

al-sat yaparsın kar edersin, etc mining şuan için daha karlıdır daha çok kazanırsın   ayrı bir tartışma konusu

bunlar etc nin scam olduğu gerçeğini değiştirmez, gerçi çakır a göre tüm altcoinler scam Grin

ne zaman olur bilmiyorum, ya yavaş yavaş yada toptam hacker malı boşaltacak tepenize, sonra serbest düşüşe geçecek.

bunlar şahsi düşüncelerimdir. kısa dönemde kar bırakır, uzun dönem durum çok karışık.

YTD

Birkaç gündür ETC ile ilgili söylemek istediklerimi çok güzel yazıya dökmüşsünüz. Aynen öyle düşünüyorum, geçen günkü pump dalgasında bende işlem yaptım ama herkes kendisini dolandıran hacker ın ekmeğine yağ sürdü(k).
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
July 30, 2016, 12:05:23 AM

hırsız etherlerini belli süre ulaşamıyordu, split olayından olayı, o süre bitmeden hard fork yapıldı. hacker etherlerine ulaşamazsın diye, etc hacker dışında kimsenin işine yaramıyor, poloda  buna yardım ediyor, hesabında ether tutan herkese etc ekleyerek hacmi yükseltti, etc etherin hard fork öncesi çatalı, şuandaki fiyatı etherin 8 de 1 , normal şartlarda kimse etc  zincirinde kalmak istemez hacker dışında, polo millete hem ether hemde etc vererek ortalığı karıştırdı bence,

al-sat yaparsın kar edersin, etc mining şuan için daha karlıdır daha çok kazanırsın   ayrı bir tartışma konusu

YTD

hırsızın 28 gün civarı eth lerine dokunamıyordu diye birşey okudum bende üsttede yazmıştım.
(başka başlıkta yazmışta olabilirim uykum var eriniyorum bakmaya Smiley )
Ama bu coinleri dao üzerinden çaldığı için kimin onaylaması gerekiyor falan hiç bilmiyorum dao yu .Altcoinlerin tamamının scam olduğu bir gerçektir zaten.ETC de scam in scam i oluyor Smiley
polo nun bunu neden yaptığını da anlamadım iyide hacimleri var halbuki , şişirmede olabilir tabii orasıda muamma.
Ama eth konusunda hala aynı fikirdeyim , Etc de ki 2 sorunuda yazmıştım zaten , en önemliside hackerın adresinin bulunması , ki hard fork sonrasından itibaren incelemeye alsalardı şimdiye dek bulmaları gerekirdi. Eğer bulmazlarsa kaçın gidin zaten , eğer bulurlarsa %100 Etc  , eth nin yerini alır.
Polo demişken , artık şu waves platformu açılsında işlemlerimizi orada yapalım. Hiç güvenmiyorum şu exchange sitelerine .
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: