Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:00:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Hakopool Ana Konu  (Read 8185 times)
lodos2005 (OP)
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
September 28, 2016, 11:45:19 AM

bu şekilde deneyince bağlandı...
0.683 Mh/s ile kazıyor gerçi hakopool anasayfasında görünmüyor...
neden bu hızda kazıyor anlam veremiyorum ethermineyede bağlandığında arada bir bu hızla kazıyor ve makinayı çok kasıyor...
12 Mh/s hıza çıktığında makinayı o kadar kasmıyor...
Anasayfada gözükmesi 10dk sonra gerçekleşir fakat sorununuz driver'dan kaynaklanıyor olabilir.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
t2yax
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

Arianee:Smart-link Connecting Owners,Assets,Brands

View Profile
November 07, 2016, 07:14:25 PM

hocam, bir de hesaplayıcı ekleseniz süper olur  Smiley

arianee
• • • ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Smart-link Connecting Owners, Assets And Brands
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ • • •
Discord
Telegram ⊐●⊏ Reddit
Twitter ⊐●⊏ Instagram
Medium ⊐●⊏ Linkedin
lodos2005 (OP)
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
November 08, 2016, 10:30:01 AM

hocam, bir de hesaplayıcı ekleseniz süper olur  Smiley

Madenci sayfasında hesaplayıcı zaten mevcut.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 15, 2016, 10:54:58 AM

Güzel bir düşünce ve uygulama olmuş. Cok bir gücüm yok ama  Grin tarafımız belli olsun. Ether kazarken bende yönlendirmeye başladım. Smiley
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
November 15, 2016, 12:43:19 PM

Hocam zec pool açmayı düşünüyor musunuz? Gerçi zec pool açmak mantıklımı bilemiyorumda. Bir sorayım dedim.
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
December 29, 2016, 02:15:11 PM

pool aktif mi?
lodos2005 (OP)
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
December 29, 2016, 03:45:14 PM

pool aktif mi?

Evet Ali abi, Pool aktif sorunsuz çalışıyor.
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
December 29, 2016, 07:24:13 PM

ok. senin poola basıyoruz arkadaşlarla.
lodos2005 (OP)
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
December 29, 2016, 07:51:26 PM

ok. senin poola basıyoruz arkadaşlarla.
basın abi ayıpsınız , 2 Blok bulmuşunuz bile  Smiley
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
May 01, 2017, 10:49:50 AM

Merhaba;

Havuz artık kullanılmıyor heralde? İçeride kalan bakiyeyi nasıl alabilirim?

İyi dileklerimle
drnkk
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
August 11, 2017, 11:35:52 AM

Uzun bir süredir musicoin poolunuzdayım ve çok memnunum,
Nvidia kartlarımda var,
Equihash algolarındaki coinlerden biri içinde bir pool olacak mı ilerleyen günlerde?
hush zencash komodo vs..

Bitrated user: drnk.
lodos2005 (OP)
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
August 12, 2017, 09:52:18 AM

Uzun bir süredir musicoin poolunuzdayım ve çok memnunum,
Nvidia kartlarımda var,
Equihash algolarındaki coinlerden biri içinde bir pool olacak mı ilerleyen günlerde?
hush zencash komodo vs..

bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, fakat cryptonight,equihash gibi havuzları kurmak isterim fakat yeterli hash gücü olmayınca blok bulamayız buda sizin açınızdan olumsuz olacaktır.
Network Hash gücünün en az Binde birini hash gücü garantilemediğim sürece diğer havuzları açmak mantıklı olmayacaktır.

Bu arada Telegram Bot / Mobil App / Destek hattını bu ay içinde tamamlayacağız.

destekleriniz için teşekkürler.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 17, 2017, 08:25:24 AM

Hocam yaklaşık 10 saattir 170mh/s hızla ubq kazıyorum. Ancak hiç ödeme gelmediği gibi sayfada 0 ubiq yazmakta. Ne sıklıkla güncelleniyor acaba?
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 17, 2017, 09:03:01 AM

güncelleme periyodunu anlayamadığım içinm bıraktım burayı tam olarak ne döndüğünü anlayamıyoruz.
lodos2005 (OP)
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
August 18, 2017, 07:47:07 PM

Hocam yaklaşık 10 saattir 170mh/s hızla ubq kazıyorum. Ancak hiç ödeme gelmediği gibi sayfada 0 ubiq yazmakta. Ne sıklıkla güncelleniyor acaba?

güncelleme periyodunu anlayamadığım içinm bıraktım burayı tam olarak ne döndüğünü anlayamıyoruz.

Merhaba Arkadaşlar,

gerek canlı chatten gerek buradan bazı sıkıntılarınızın/sorunlarınızın olduğunu görüyorum. bu olaya bir cevap vermek ve olayı aydınlatmak istiyorum.

Blok bulma süresi hakkında ortalama bir değer veremeyeceğimizden dolayı belli bir sıklıkla bakiye güncelleniyor diyemeyiz.
Havuzlar bildiğiniz üzere madencilerin bulduğu blok ödüllerini dağıtmak üzere hazırlanmış yazılımlardır. her bulunan (onaylanmış) blok sonrası blok için sarf ettiğiniz değer kadar bakiyenize ekler. kısaca örneklendirmek gerekirse. ubiq için blok ödülü 8 ubiqdir. size düşen pay ise bu blok bulunana kadar tüm havuzun share sayısı sizin gönderdiğiniz share sayısına bölünür ve sizin hesabınıza eklenir. yaklaşık bir saat(blokun onaylanma süresi) sonra eğer bakiyeniz 1 ubiqden fazlaysa ödemeniz yapılır.

örneklendirmek gerekirse.

Havuzun hash gücü 100mh/s ve sizin burada hash gücünüz 10mh/s ise. havuz bir blok bulduğunda (ki son bulunan bloklar anaysafada gösterilir) size düşen ubiq sayısı 0.8 ubiq olacaktır.

Bazı arkadaşlarımız sitede gösterilen tahmini kazanç hakkında yanılgıya düşmüşler. gösterilen değerler sizin son 24 saat'lik ortalamanız ve Networkün son 24 saatlik ortalamasına göre tahmin edilmekte. Networkteki değişen zorluk ve network hashrate bu hesaplamaya 24 saat geçmeden dahil edilmez.

sitede 3 saatte 1 ubiq kazanacağım yazıyor fakat 3 saate 1 ubiq gelmedi gibi bir söylemlerde lütfen bulunmayınız.
verdiğim örnekten yola çıkarak eğer havuz ortalama blok bulma sayısının üstündeyse  3 saat değil 1 saatte de 1ubiq kazanabilirsiniz altındaysa 6 saatte de  1 ubiq kazabilirsiniz. sitedeki veriler tamamen tahmini ve 24 saatlik verilerin ortalamasını yazmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederim.

sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
December 09, 2017, 11:37:52 AM

musicoin ödemeler gerçekleşmiyor. Ve ETN de paymentID ile ödeme destekleniyormu direk exchange adresine kazım yapsak.
lodos2005 (OP)
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
December 09, 2017, 11:47:32 AM

musicoin ödemeler gerçekleşmiyor. Ve ETN de paymentID ile ödeme destekleniyormu direk exchange adresine kazım yapsak.

Merhaba, musicoin'deki sorunu çözdüm, ödemeler eksiksiz yapılmaya başlandı, ETN'yi test ediyorum sorun olmazsa gerekli güncellemeyi paylaşacağım.

ilginiz için teşekkürler.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
December 16, 2017, 05:30:52 PM

Havuzda bulunan blocklar var fakat bakiyeye yansımıyor ve ödeme gelmiyor. Sebebi nedir acaba ?

Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
December 25, 2017, 08:37:02 PM

Merhaba, musicoin'deki sorunu çözdüm, ödemeler eksiksiz yapılmaya başlandı, ETN'yi test ediyorum sorun olmazsa gerekli güncellemeyi paylaşacağım.

ilginiz için teşekkürler.

Hakan, ETN kadar dandik altyapısı - kodu olan küllüm monero çakması bir coin daha görmedim. Uğraşma onunla 1 ay önce git ten kurdum poolu da, kazdıklarımı zor sattım cryptopia da.
hayvan gibi kar gösteriyorlar hep yalan dolan. ne developer ı var ne bi haltı, aman diyim vakit kaybı... tam patates koin

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
December 25, 2017, 08:41:54 PM

çünkü pool kodu bozuk, bulunan coinler RPC ile pool adresinden pay edilemiyor solo gibi çalışıyor geri zekalı electroneum deamon.
hatta arkada developer a cpu ile mining yapıyor yavşak kod.

burda da millet yazmış hani transfer yok zart zurt diye... hakan da test etmeden açtı heralde poolu yanlışlıkla.
https://github.com/electroneum/electroneum-pool/issues

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: