Bitcoin Forum
May 17, 2024, 04:34:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN][GUP] Matchpool  (Read 98047 times)
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
April 13, 2017, 09:01:07 PM

geç olması daha iyi. dump yeme ihtimali azaldı hatta biz alana kadar %20-30 pump yemiş bile olabilir
beyinsi (OP)
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
April 13, 2017, 10:24:09 PM

Matchpool böyle birşey olacakmış. Farklı bir fb gibi... 2017 Eylül-Ekimlerde Alpha sitesi açılacakmış.

Alpha tester olmak için, şu linkten siteye üye olunuz: http://matchpool.org/
deepocean
Hero Member

View Profile
April 13, 2017, 10:37:20 PM

Matchpool böyle birşey olacakmış. Farklı bir fb gibi... 2017 Eylül-Ekimlerde Alpha sitesi açılacakmış.

Alpha tester olmak için, şu linkten siteye üye olunuz: http://matchpool.org/

sanki twitter'ı andırıyor biraz Cheesy böyle proje haberlerinin gelmesi iyi. şu tartışmalarda unutulursa efsane kar edecez gibi geliyor Cheesy
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 13, 2017, 10:39:59 PM

Bana futurenet var onu andırdı bir ponzi facebook sayfası gibi diyebiliriz paylaşım beğeni falan birde yatırım yapıyorsun tabi. Cheesy Ama genel olarak yine Facebook alt yapısında bir paylaşım sitesi olacak sanırım bu sayede hem sosyalleşme hem paylaşım hemde mesajlaşabilme imkanı sunucak.
graviteta
Sr. Member

Activity: 415
Merit: 250

View Profile
April 14, 2017, 01:32:46 AM

Bana futurenet var onu andırdı bir ponzi facebook sayfası gibi diyebiliriz paylaşım beğeni falan birde yatırım yapıyorsun tabi. Cheesy Ama genel olarak yine Facebook alt yapısında bir paylaşım sitesi olacak sanırım bu sayede hem sosyalleşme hem paylaşım hemde mesajlaşabilme imkanı sunucak.

Matchpool ekibi kendilerini Tinder ile kıyaslıyorlardı. Tinderın merkezsiz hali gibi birşey. Bu görseller güzel olmuş. 5 milyon dolar topladılar umarım çalışan bir sistem yapabilirler Smiley

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 14, 2017, 05:55:42 AM

Esra erola reklam verip evlenmek isteyenler matcpool dan bize basvura bilorler desin bak siteyi yikarlar Wink
deepocean
Hero Member

View Profile
April 14, 2017, 09:13:25 AM

Uygulama ilerde çok popüler olduğunda duygulaniriz artık Cheesy ne kazandırmıştı be deriz Cheesy
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462

View Profile
April 14, 2017, 10:09:53 AM

Beta resimleri filan güzel gözüküyor. Böyle çalışmaya devam ederlerse bu COIN uçar bence. Ama çalışmaya aynı hız devam etmeleri ve adam gibi exchangeye girmeleri şart.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
April 14, 2017, 10:11:34 AM

Bounty için adresini girmeyen çokmus bu yüzden Bounty lerin dağıtımını ertelemişler. Bu benim ve benim gibi icoya yatırım yapan kişiler için iyi oldu. Bountyciler piyasaya girip dumplayana kadar belli bir taban oluşur en azından.

Valla ben Pazartesi günü adresi yazdim profile. Ama 5 gun oldu guncellemediler hala. Slackta basının etini yiyorum ramche nin. Banamısın demiyor  Grin Grin
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 14, 2017, 11:06:40 AM

Bounty için adresini girmeyen çokmus bu yüzden Bounty lerin dağıtımını ertelemişler. Bu benim ve benim gibi icoya yatırım yapan kişiler için iyi oldu. Bountyciler piyasaya girip dumplayana kadar belli bir taban oluşur en azından.

Valla ben Pazartesi günü adresi yazdim profile. Ama 5 gun oldu guncellemediler hala. Slackta basının etini yiyorum ramche nin. Banamısın demiyor  Grin Grin

adres girmeyenlere son tarih versinler, yine girmezlerse ,onların bountysini de bize dağıtsınlar  Grin, nasıl fikir, ingilizcesi iyi olan biri ingilizce başlığa yazsın bunu bence
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 14, 2017, 11:13:09 AM

Valla ben Pazartesi günü adresi yazdim profile. Ama 5 gun oldu guncellemediler hala. Slackta basının etini yiyorum ramche nin. Banamısın demiyor  Grin Grin
matchpool nickli kullanıcıya pm at bountylerle o ilgileniyor ve gün içerisinde düzeltiyor.
omorfi
Sr. Member

View Profile
April 14, 2017, 11:22:19 AM

matchpool nickli kullanıcıya pm at bountylerle o ilgileniyor ve gün içerisinde düzeltiyor.

Bi ara sanki o ahbapın pm atmayın cok yogunum filan tarzı bi mesajını gormustum. Mesaj atsam terslermiki acaba  Grin Roll Eyes
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
April 14, 2017, 05:53:35 PM

Valla ben Pazartesi günü adresi yazdim profile. Ama 5 gun oldu guncellemediler hala. Slackta basının etini yiyorum ramche nin. Banamısın demiyor  Grin Grin

Bi ara sanki o ahbapın pm atmayın cok yogunum filan tarzı bi mesajını gormustum. Mesaj atsam terslermiki acaba  Grin Roll Eyes
benim ethereum adresimide geç almışlardı. acele etmeye gerek yok zamanla herkezinki tamamlanacaktır. yukarıda arkadaşın dediği gibi 15mayıslarda ödüller dağıtılacaksa acele etmeye gerek yok. contact info: kısıma yazınız
omorfi
Sr. Member

View Profile
April 14, 2017, 06:53:16 PM

Bi ara sanki o ahbapın pm atmayın cok yogunum filan tarzı bi mesajını gormustum. Mesaj atsam terslermiki acaba  Grin Roll Eyes
benim ethereum adresimide geç almışlardı. acele etmeye gerek yok zamanla herkezinki tamamlanacaktır. yukarıda arkadaşın dediği gibi 15mayıslarda ödüller dağıtılacaksa acele etmeye gerek yok. contact info: kısıma yazınız

Yazdım yazdım baskan, bu face twitter slack odullerinin oldugu spreadsheet guncellendi orda gorundu adresimde diger imza icin olan spreadsheet hala güncellemediler bakalım artık
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
April 14, 2017, 10:18:26 PM

Bunun türk versiyonunu yapsalar süper olur belki evlendirme programlarının yerini alır  bizde her kanalda görmekten kurtulmuş oluruz Cheesy
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 15, 2017, 09:56:23 AM

Herifi sutladıklarından beri sallıyor ama bence anlamsız. 37500 ether cekildi dediler. adamlar btc yaptık cold walleta attık dediler. bununda delilini paylaştılar. Projenin son anlarında kovulmayı yediremiyor bu adam ondan sallayıp duruyor.
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462

View Profile
April 15, 2017, 09:58:56 AM

Bu eleman diğer geliştiricilere göre işini iyi yapmamış ve bunu geliştirici ekibinden uzaklaştırmışlar şimdi buda kendine yediremiyor, projenin altını kazmaya çalışıyor ama ben başarılı olacağını zannetmiyorum.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
April 15, 2017, 11:49:27 AM

şu palavracının saçmalıklarını paylaşmak için mi üye oldun foruma nedir yani anlamadım cidden. gördüğüm kadarıyla bu şahıs takımla ters düşmüş ve karalama kampanyası başlatmış hepsi bu. palavradan öte bir şey ortaya koyacağını sanmıyorum. 
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 15, 2017, 12:36:06 PM

Bunun neresi sıkıntılı allah aşkına adam atılmayı yediremiyor kendi çapında farklı bir haber yaymanın peşinde koşuyor.
Bununda amacı Projeyi tamamen kirletmeye meyilli adamın her hareketi şu dakkadan itibaren şaibeli yapacağı hamleler bir şey kazandırmaz kendisine.
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
April 15, 2017, 12:47:42 PM

Bunun neresi sıkıntılı allah aşkına adam atılmayı yediremiyor kendi çapında farklı bir haber yaymanın peşinde koşuyor.
Bununda amacı Projeyi tamamen kirletmeye meyilli adamın her hareketi şu dakkadan itibaren şaibeli yapacağı hamleler bir şey kazandırmaz kendisine.

aslında bu olay matchpool'un da şansına olmuş. neden derseniz böyle çamur bir adamla devam etmek illa ki projeye daha ilerki safhalarda zarar verirdi. kurtuldukları iyi olmuş şutlayıp.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 101 »
  Print  

Jump to: