Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:58:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC]  (Read 38593 times)
Celebrity
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
April 09, 2017, 02:36:29 PM

Ödüller direk BTC olarak mı dağıtılıyor yoksa XFC olarak mı? Anlayamadım gerçekten de son yazdığınız mesajdan.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 09, 2017, 02:40:23 PM

Ödüller direk BTC olarak mı dağıtılıyor yoksa XFC olarak mı? Anlayamadım gerçekten de son yazdığınız mesajdan.
ödüller xfc olarak dağıtalacak bitcoin karşılıkları ödül tutarını daha kolay anlamamız için verilmiş btc karşılıkları xfcnin ico satış tutarına eşit yani 1 xfc= 1200 satoshi
Celebrity
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
April 09, 2017, 03:01:29 PM

ödüller xfc olarak dağıtalacak bitcoin karşılıkları ödül tutarını daha kolay anlamamız için verilmiş btc karşılıkları xfcnin ico satış tutarına eşit yani 1 xfc= 1200 satoshi

Tamamdır şimdi anladım ilk sayfayı da dikkatli okuyunca. Teşekkürler.  Smiley
Footballcoin-tr
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 09, 2017, 10:11:55 PM

Pazartesi seçimleri için tüyolar:

Arsenal
David Ospina ve Petr Cech sakat. Arsenal 3. kalecisiyle oynayacak.
Santi Cazorla sezonu kapattı. Koscielny ve Lucas Perez'in ne zaman dönecekleri belli değil.

Crystal Palace
Cabaye, Scott Dann, Remy, Aanholt, Tomkins, Wickham, McArthur, Souaré ve Campbell sakat.
Kaleci Mandanda sakatlığını yeni atlattı.

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 09, 2017, 10:25:41 PM

Pazartesi seçimleri için tüyolar:

Arsenal
David Ospina ve Petr Cech sakat. Arsenal 3. kalecisiyle oynayacak.
Santi Cazorla sezonu kapattı. Koscielny ve Lucas Perez'in ne zaman dönecekleri belli değil.

Crystal Palace
Cabaye, Scott Dann, Remy, Aanholt, Tomkins, Wickham, McArthur, Souaré ve Campbell sakat.
Kaleci Mandanda sakatlığını yeni atlattı.

Tüyolar İçin teşekkürler. Ama bu durum pazartesinden sonramı ortaya çıkacak tam olarak siz şimdiden söylüyorsunuz şu anda kadroda belli olmuyor çünkü ondan dolayı sordum 20 saat kalmış maç oynamama. Smiley
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
April 09, 2017, 10:52:03 PM

Ben kadro kurmak için en yakın maçın ilk 11 lerinin netleşmesini bekliyorum  Grin yedekte kalan oyuncuyu kadroya almak istemiyorum çünkü bugünkü puanlar daha hesaplanmadı onları bekliyorum interden oluşturduğum kadro çok düşük puan alabilir ama  Cry
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 09, 2017, 11:26:07 PM

Bugünkü puanlar gecikmeli hesaplanıyor. Database üzerinde bazı testler yapıldı. Yarın kesin sonuçları görebilirsiniz.

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
Dr.Cocktail
Sr. Member

View Profile
April 10, 2017, 01:10:56 AM

Valla bu saate kadar bekledim 1-2 yerden çok düşük sonuçlar almasam ortalama puanda çok farklı yerlerde olabilirdim şuan 11.sıraya yükselmişim bakalım  Grin
Oguzhans
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
April 10, 2017, 05:17:00 AM

Merhaba, örneğin 19unda ortalama puanda 1. olan kişi 5000 puanın altında kaldı diyelim böyle bir durumda messi kartı kimseye verilmeyecek mi yoksa ondan sonra gelen 5000 puan üzerindeki kişi mi alacak bu kartı
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
April 10, 2017, 07:10:27 AM

O kadar server a girdim hiç puan alamamış. Ama şansımızı zorlayım daha çok deneyeceğim.

Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 10, 2017, 10:59:53 AM

Beta süresi sonunda 5000 puanı geçemeyen ama ortalama puanı yüksek olan herkes elenecek ve üst sıralara çıkacaksınız. Elenenlerden sonra ilk 50'deki herkes oyuncu kartı kazanacaktır.

Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 10, 2017, 11:39:00 AM

*Beta süresi boyunca düzenlenen bire bir (H2H) yarışmaları kaldırılmıştır, var olanlar sınırsıza çevrilmiştir.
*Beta süresi boyunca yarışmalarda görünen kazanılan XFC miktarları test amaçlıdır.

mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 10, 2017, 11:53:03 AM

çok iyi olmuş kaldırıldığı 1 sayfa yarışmayı hep aynı kişi 2 kişilik açıp sadece kendisi giriyordu milletin de yarışmaya girip puan almasını engelliyordu.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
April 10, 2017, 11:54:27 AM

Çok güzel bir oyun olacak. Eskiden Telefonda hep oynardım. Nexon firmasının oyununuda az oynamamıştım . http://united11.nexoneu.com/tr/ ama işin içinde coin varsa birde daha zevkli ve eğlenceli olacak.
manager oyunlarını çok severim. bende oynamıştım nexon çok iyi yapmıştı ama kurumdan web sitesine erişim engellendiği için uzun sürmedi.
çok eğlenceli olacağını düşünüyorum. yarışmaların hepsine katılmaya çalışıyorum. Kurumun internetinden de bağlantıda olmadığı için yeni trend.

43. sırada MGK(beginner)
AVERAGE POINTS: 358.25
TOTAL POINTS: 3,224.28
TOTAL PRIZES: 6,480,020.00
XFCCONTEST WON: 0

Coininiz bol olsun..
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 10, 2017, 03:22:33 PM

Nasıl yarışma oluşturulur?

*Create Contest sayfasına geliyoruz. ==> https://www.footballcoin.io/game/#!/create-contest
*Contest Title: Yarışmamıza bir isim belirliyoruz.
*Select League: Yarışmada olmasını istediğimiz ligleri seçiyoruz.
*Select Stadium: Stadyumu seçiyoruz.
Contest Size: Yarışmanın kaç kişilik olacağını seçiyoruz. (Stadyumun özelliklerine göre 2, 11, 55, 110, sınırsız)
*Contest Type: Yarışmanın türünü seçiyoruz.
*Opponent: Rakipleri seçiyoruz. Herkes veya sadece arkadaşlar (Arkadaş ekleme özelliği ileride aktif olacak)
*Contest Date: Yarışmanın olacağı tarih. Burada günlük veya maçgünü (ligde o hafta oynanacak tüm maçlar) olarak seçim yapabiliriz.
*Choose Matches: Buradan yarışmada olmasını istediğimiz maçları seçiyrouz.
*Entry Fee: Giriş ücreti
*Prize Structure: Ödül dağılımı. Sadece 1., ilk 3, ilk %30 seçebilirsiniz.
*Allow cancellation: Yarışmaya katılan katılımını iptal edebilsin mi? (Maçlar başlamadan 15 dk. öncesine kadar geçerli)

Create Contest'e tıklayarak yarışmamızı açıyoruz.

Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 10, 2017, 03:37:16 PM
Last edit: April 18, 2017, 03:33:32 PM by Footballcoin-tr

Nasıl yarışmaya girilir?

Yarışmalar sayfası: https://www.footballcoin.io/game/#!/contests/

*En sağ sütunda Status bölümünden enter'a tıklıyoruz.
*Açılan pencerede sağ üstten Join butonuna tıklıyoruz.
*New team name: Takımımıza isim veriyoruz.
*Taktiği belirliyoruz.
*Her pozisyon için oyuncu seçimini yapıyoruz. +'ya tıklayarak açılan listeden istediğimiz oyuncuyu seçmek için Select'e tıklıyoruz.
Seçtiğiniz oyuncuyu değiştirmek isterseniz oyuncuya tıklayarak Unselect butonuna basın.
*Bir yardımcı antrenör (assistant manager) ve 4 yedeği seçtikten sonra Save team butonuna tıklayarak takımımızı oluşturuyoruz.

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
April 10, 2017, 07:58:52 PM

Kampanya yöneticisi bizim EAL'miş, bu kampanya iyi kazandırır bence. Kaçırmasın uygun arkadaşlar Wink
Yarışma da iştah açıcı, katıldık bakalım.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

Dr.Cocktail
Sr. Member

View Profile
April 10, 2017, 08:41:57 PM

Valla ben oyunu da sevdim  Grin ilk başlarda karışık diyordum ama alıştım şu 2 kişilik yarışmaların kaldırılması çok isabetli bir karar olmuş.Keşke forum ismimi yapsaydım username olarak  Cry olsun Kanaryalarda güzel ama son olarak sosyal medya kampanyası tarzında bir şey düşünüyor musunuz?   Huh
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 10, 2017, 09:13:39 PM

Facebook ve Twitter için 6 farklı kampanya düzenliyoruz. Konu yapım aşamasında, çok yakında buradan duyurusu yapılacak!

deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
April 10, 2017, 09:42:06 PM

Bunun basketbol için olaninida yaparsanız süper olur
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: