Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:12:34 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada]  (Read 16251 times)
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 03, 2017, 03:15:29 PM

hala yeni uye kabul edilmiyor sanırım? bende denemk isterim eger mümkünse?
stan0ne
Newbie
*

Activity: 64
Merit: 0

View Profile
September 10, 2017, 06:41:21 PM

çalışmanın son durumu nedir acaba?
1aydır hiç kimse birşey yazmıyor
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
September 26, 2017, 12:28:20 PM

çalışmanın son durumu nedir acaba?
1aydır hiç kimse birşey yazmıyor

Konu sahibine PM attım, çalışmalar devam ediyormuş.
Yeni fonksiyonlar vs. eklenecekmiş.
Eski hali ile devam ederken çalışsalardı daha iyi olurdu bence.

lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
October 03, 2017, 03:03:39 PM

site hala çalışmıyor. güzel projeydi.devam eder umarım. içerdeki bakiyeler hakkında bir açıklamaları var mı?

vincetcm (OP)
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 03, 2017, 07:21:04 PM

site hala çalışmıyor. güzel projeydi.devam eder umarım. içerdeki bakiyeler hakkında bir açıklamaları var mı?

Sunucular devredışı olduğu için yeni sistem eklenene kadar erişim kapalı.
Bakiyeler ile ilgili endişelenecek bir durum yok.
lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
October 03, 2017, 07:38:28 PM

sistemin ayarlarının nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı açıklama yapılırsa çok daha iyi olur. Ayarı kendim yapamadım, ayar için 2 gün kadar bekledim. sistem çalıştı ama ne yapmaya çalıştı hala bilmiyorum.

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
October 05, 2017, 07:30:43 AM

Güzel bir projeye benziyor, deneme amaçlı yeni üye alımlarını kapattılar mı acaba? Mesaj hakkım bitene kadar kullanıp sonrada eğer hoşuma giderse satın almayı düşünüyorum.

Projenin bir Türk tarafından kodlanması ayrı güzellikte bir şey.
traderinfo
Newbie
*

Activity: 58

View Profile
October 09, 2017, 04:39:01 PM

Merhaba arkadaşlar,

Proje üzerinde çalışmalarımız hala devam etmektedir.
Bu proje sadece otomatik ticaret botundan veya sinyal sisteminden ibaret olmayacağı için, bitcoin ve altcoin ticareti ile uğraşan kişilerin çok sıklıkla ihtiyaç duyabileceği bütün araçları/servisleri içereceği için tekrar yayına girme süreci biraz gecikmiştir/uzamıştır. Sistemi tekrar aktif olarak hizmete açtığımda ne demek istediğimi daha net anlayabileceksiniz ve bütün araçları/servisleri keyifle kullanacaksınız. Yazılım yapmak kolay bir iş değildir, günümüzde borsa sitelerine bile tamamen güvenemediğimiz bir durumda iken varlıklarımızı emanet edebileceğimiz, yüksek güvenliğe sahip sistemler yapmak hiç kolay değildir ve aylar sürebilmektedir. Bizde yazılımımızın her aşamasında, dışarıdan gelecek güvenlik tehditlerine karşı her türlü önlemleri alıp varlıklarınızı güvende tutmayı hedefliyoruz. Daha önce traderinfo.net'i kullanan veya takip eden kişiler gidişat ile ilgili ayrı ayrı beni mesaj yağmuruna tutmuşlardır. Elimden geldiği kadar cevaplamaya çalıştığım halde cevap veremediklerim de olmuştur. Lütfen mesajlarına cevap veremediğim kişiler kusura bakmasın, hepsinden ayrı ayrı özür dilerim. Sistemde kullanılmamış bakiyesi olan üyelerin bakiyeleri veritabanımızda kayıtlıdır ve sistem tekrar aktif olduğunda rahatlıkla kullanabilecekler veya bakiyelerini geri çekebileceklerdir. Sabrınızdan ötürü hepinize teşekkür eder, bol kazançlı günler dilerim.
Mustang007
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 24, 2017, 09:45:38 PM

Merhaba arkadaşlar,

Proje üzerinde çalışmalarımız hala devam etmektedir.
Bu proje sadece otomatik ticaret botundan veya sinyal sisteminden ibaret olmayacağı için, bitcoin ve altcoin ticareti ile uğraşan kişilerin çok sıklıkla ihtiyaç duyabileceği bütün araçları/servisleri içereceği için tekrar yayına girme süreci biraz gecikmiştir/uzamıştır. Sistemi tekrar aktif olarak hizmete açtığımda ne demek istediğimi daha net anlayabileceksiniz ve bütün araçları/servisleri keyifle kullanacaksınız. Yazılım yapmak kolay bir iş değildir, günümüzde borsa sitelerine bile tamamen güvenemediğimiz bir durumda iken varlıklarımızı emanet edebileceğimiz, yüksek güvenliğe sahip sistemler yapmak hiç kolay değildir ve aylar sürebilmektedir. Bizde yazılımımızın her aşamasında, dışarıdan gelecek güvenlik tehditlerine karşı her türlü önlemleri alıp varlıklarınızı güvende tutmayı hedefliyoruz. Daha önce traderinfo.net'i kullanan veya takip eden kişiler gidişat ile ilgili ayrı ayrı beni mesaj yağmuruna tutmuşlardır. Elimden geldiği kadar cevaplamaya çalıştığım halde cevap veremediklerim de olmuştur. Lütfen mesajlarına cevap veremediğim kişiler kusura bakmasın, hepsinden ayrı ayrı özür dilerim. Sistemde kullanılmamış bakiyesi olan üyelerin bakiyeleri veritabanımızda kayıtlıdır ve sistem tekrar aktif olduğunda rahatlıkla kullanabilecekler veya bakiyelerini geri çekebileceklerdir. Sabrınızdan ötürü hepinize teşekkür eder, bol kazançlı günler dilerim.

hocam son durum, dahil olmak istiyorum bende
Mustang007
Member
**

View Profile
October 24, 2017, 09:58:44 PM

son duru nedir acaba  ? heyecanla bekliyorum
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
October 24, 2017, 10:32:49 PM

Bildiğim kadarıyla çalışmalar devam ediyor, tamimiyle hazır olduğunda aktif hale gelecek.
Mustang007
Member
**

View Profile
October 25, 2017, 06:31:01 AM

Bildiğim kadarıyla çalışmalar devam ediyor, tamimiyle hazır olduğunda aktif hale gelecek.
yeni üye alınacak mı, bende katılmak istiyorum,
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
October 25, 2017, 09:02:56 AM

son duru nedir acaba  ? heyecanla bekliyorum

İlk versiyonunda limitli alım oluyordu ama bu çalışma tamamlandığında herkese açık olacak.
Mustang007
Member
**

View Profile
October 25, 2017, 09:55:01 AM

son duru nedir acaba  ? heyecanla bekliyorum

İlk versiyonunda limitli alım oluyordu ama bu çalışma tamamlandığında herkese açık olacak.
heyecanla bekliyoruz, resul hocaya slm ..
traderinfo
Newbie
*

View Profile
November 07, 2017, 05:50:05 PM

Değerli dostlarım,
Her ne kadar yeni forum üyelerimizin bilgisi olmasada, geçmiş dönem arkadaşlarımızın sabırsızlıkla beklediği traderinfo.net tamamen yenilenmiş ve çok seçenekli trader yazılımlarıyla kısa zaman içinde kurumsal olarak değerli üyelerine hizmet verecektir. Yalnız bilinmesi gereken bazı koşullar olacaktır, mesela sadece davetiye usülü üye kaydı yapılabilecektir. En iddialı olduğumuz konu ise %100 zarar karşılamak ve anapara garantisi vermektir. Tabii borsa hesabınızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır. Diğer detaylar kullanıcı sözleşmesinde belirtilecektir. Konuya aşikâr olmayan arkadaşlarımız için kısa bir bilgi paylaşayım. Traderinfo üzerinde bitcoin borsaları için otomatik ticaret yapan yazılımlar geliştirdik ve son güncellemelerle %0 zararı yakalayabilecek bir algoritma geliştirdik. Botun algoritması kesinlikle paylaşılmayacak, sadece kullanıma izin verilecektir. Hiç bir ayar yapmaksızın botunuz en iyi verimde otomatik olarak kârlı işlemler yapacaktır. Kesinlikle terste kalma olayı yoktur ve her işlem kârdır. İçinde bulunduğumuz kasım ayı sonunda tekrar hizmet vermeyi planlıyoruz ve geçmiş dönemdeki botta terste kalan üyelerimizin zararlarını karşılamayı hedefliyoruz. Bize destek olursanız bizde herkese oluruz inşallah.
alibarisaktas
Member
**

Activity: 107
Merit: 12

View Profile WWW
November 07, 2017, 06:03:57 PM

Bot ilk haliyle bile iş görüyordu ortaya süper bir proje çıkıcak gibi hadi hayırlısı

guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
November 07, 2017, 09:55:13 PM

bir davetiye isterim...

emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
November 08, 2017, 06:30:39 AM

Değerli dostlarım,
Her ne kadar yeni forum üyelerimizin bilgisi olmasada, geçmiş dönem arkadaşlarımızın sabırsızlıkla beklediği traderinfo.net tamamen yenilenmiş ve çok seçenekli trader yazılımlarıyla kısa zaman içinde kurumsal olarak değerli üyelerine hizmet verecektir. Yalnız bilinmesi gereken bazı koşullar olacaktır, mesela sadece davetiye usülü üye kaydı yapılabilecektir. En iddialı olduğumuz konu ise %100 zarar karşılamak ve anapara garantisi vermektir. Tabii borsa hesabınızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır. Diğer detaylar kullanıcı sözleşmesinde belirtilecektir. Konuya aşikâr olmayan arkadaşlarımız için kısa bir bilgi paylaşayım. Traderinfo üzerinde bitcoin borsaları için otomatik ticaret yapan yazılımlar geliştirdik ve son güncellemelerle %0 zararı yakalayabilecek bir algoritma geliştirdik. Botun algoritması kesinlikle paylaşılmayacak, sadece kullanıma izin verilecektir. Hiç bir ayar yapmaksızın botunuz en iyi verimde otomatik olarak kârlı işlemler yapacaktır. Kesinlikle terste kalma olayı yoktur ve her işlem kârdır. İçinde bulunduğumuz kasım ayı sonunda tekrar hizmet vermeyi planlıyoruz ve geçmiş dönemdeki botta terste kalan üyelerimizin zararlarını karşılamayı hedefliyoruz. Bize destek olursanız bizde herkese oluruz inşallah.

Selam, denemek için ben de bir davetiye isterim Resul Hocam. ama kar ve zarar hedefleri ne olacak botun? örneğin %10 zararda & %10 karda satacak mı, ne beklemeyeliyiz?
traderinfo
Newbie
*

View Profile
November 08, 2017, 08:25:32 AM
Last edit: November 08, 2017, 11:53:07 AM by traderinfo

Değerli dostlarım,

Selam, denemek için ben de bir davetiye isterim Resul Hocam. ama kar ve zarar hedefleri ne olacak botun? örneğin %10 zararda & %10 karda satacak mı, ne beklemeyeliyiz?

Davetiye dağıtımı yapılacaktır merak etmeyin. Botun zarar etme riski yok, zararlı işlemlere girmiyor. Sadece sonucunda kâr varsa işlemi yapıyor ve elde coin bırakmıyor. Kazanç anında btc bakiyenize yansıyor. Yaptığımız testlerde 1 btc lik bakiyede 24 saatte ortalama 0.0224 btc (%2.24) kadar kâr sağladığı gözlemledik ve sıfır riskle. Günde ortalama 400 işlem yapıyor bot ve hiç zararlı işlem yok. (Düşükten al yüksekten sat mantığı yok botta)
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 08, 2017, 08:42:58 AM

İlk sayfalardan başlayarak hızlıca okudum. Fork sonrası ortalık sakinleşince bende denemek isterim, çalışmalarınızda başarılar.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: