Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:47:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada]  (Read 16256 times)
Mustang007
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
December 03, 2017, 04:40:49 PM

[/quote] kullanan arkadaşlar daha çok paylaşım yaparsa sevinirim. Ayrıca hocam " En iddialı olduğumuz konu ise %100 zarar karşılamak ve anapara garantisi vermektir " bunu açar mısınız.kullanıcı sözleşmesini göremiyor muyuz ? sadece poloniex mi var bittrex hesabımız da olsa işlem yapamaz mıyız
traderinfo
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
December 03, 2017, 04:51:19 PM

kullanan arkadaşlar daha çok paylaşım yaparsa sevinirim. Ayrıca hocam " En iddialı olduğumuz konu ise %100 zarar karşılamak ve anapara garantisi vermektir " bunu açar mısınız.kullanıcı sözleşmesini göremiyor muyuz ? sadece poloniex mi var bittrex hesabımız da olsa işlem yapamaz mıyız

Merak etmeyin günden güne kullanan kişiler kazançlarını paylaşacaklardır. Evet %100 zarar karşılama politikamız olacak, sözleşmede yer alan koşulları yerine getirirseniz, mesela botun çalıştığı borsa hesabı üzerinde manuel işlemler yapmazsanız ay bazında zararınız karşılanacaktır. Ana para garantisi ise, her hangi bir sebepten ötürü bot anaparanızı işlemlerde kaybederse anaparanızı geri veriyoruz. Tabii borsa hesabınızın güvenliği size aitir, sadece işlemlerde kaybedilen paraları ödüyoruz. Traderinfo geçmiş dönemde büyük yatırım aldı ve çok parası olduğu için zarar karşılama mekanizmamız olacak. 1 aylık test sürecinden sonra sitemiz açılacak ve eski/yeni bütün üyelerimiz yeni sözleşmemizi kabul edip sistemi kullanmaya devam edecekler. Kafanıza takılan konular olursa sorun, ara sıra yanıtlayacağım.
Mustang007
Member
**

View Profile
December 03, 2017, 05:01:02 PM

kullanan arkadaşlar daha çok paylaşım yaparsa sevinirim. Ayrıca hocam " En iddialı olduğumuz konu ise %100 zarar karşılamak ve anapara garantisi vermektir " bunu açar mısınız.kullanıcı sözleşmesini göremiyor muyuz ? sadece poloniex mi var bittrex hesabımız da olsa işlem yapamaz mıyız

Merak etmeyin günden güne kullanan kişiler kazançlarını paylaşacaklardır. Evet %100 zarar karşılama politikamız olacak, sözleşmede yer alan koşulları yerine getirirseniz, mesela botun çalıştığı borsa hesabı üzerinde manuel işlemler yapmazsanız ay bazında zararınız karşılanacaktır. Ana para garantisi ise, her hangi bir sebepten ötürü bot anaparanızı işlemlerde kaybederse anaparanızı geri veriyoruz. Tabii borsa hesabınızın güvenliği size aitir, sadece işlemlerde kaybedilen paraları ödüyoruz. Traderinfo geçmiş dönemde büyük yatırım aldı ve çok parası olduğu için zarar karşılama mekanizmamız olacak. 1 aylık test sürecinden sonra sitemiz açılacak ve eski/yeni bütün üyelerimiz yeni sözleşmemizi kabul edip sistemi kullanmaya devam edecekler. Kafanıza takılan konular olursa sorun, ara sıra yanıtlayacağım.

hocam illa polo borsası şart mı bittrex olsa olmaz mı farkeder mi ? ayrıca hocam yanlış anlamayın ama test sürecinde diye mi ufak miktarlar da para yatırdınız Smiley yoksa botun sahibi için yatırılan para bir güven ölçüsüdür Smiley bende 10 güne falan aranıza katılmak istiyorum tabi davetiye kodu veren arkadaş olursa .. teşekkürler cevaplar için ..
traderinfo
Newbie
*

View Profile
December 03, 2017, 05:04:40 PM
Last edit: December 05, 2017, 01:27:12 AM by traderinfo

hocam illa polo borsası şart mı bittrex olsa olmaz mı farkeder mi ? ayrıca hocam yanlış anlamayın ama test sürecinde diye mi ufak miktarlar da test yapıyorsunuz Smiley yoksa botun sahibi için yatırılan para bir güven ölçüsüdür Smiley bende 10 güne falan aranıza katılmak istiyorum tabi davetiye kodu veren arkadaş olursa .. teşekkürler cevaplar için ..

Gün geçtikçe API servisi sağlayan popüler borsa sitelerini ekleyeceğiz. Öncelik polo, sonra bittrex olacak şekilde ilerleyeceğiz. Test hesabımızda toplam tutarımızı göstermeyi uygun görmedik ve yeteri kadar bir tutarla test ediyoruz. Davetiyeleri eski üyelerden temin edebilirsiniz.
Bu forumda davetiye bulamazsanız bu grupta bulabilirsiniz : https://www.facebook.com/groups/1304538239589071
phv1
Jr. Member
*

Activity: 52

View Profile
December 04, 2017, 10:57:36 AM

En Uygun usdt bot ayarları nelerdir?
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
December 04, 2017, 11:04:52 AM

En Uygun usdt bot ayarları nelerdir?

Varsayılan ayarlar 30dk -0,5 düşüşte x miktar +0,1 satış gibi ayarlı, Resul en iyi ayarın bu olduğunu düşünüyor olmalı.

Ben ara ara ayarları değiştiriyorum, bakalım  en iyisi hangisi göreceğiz.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Mustang007
Member
**

View Profile
December 04, 2017, 01:14:08 PM

umarım detaylı tanıtım falan olur özellikle youtube olursa tadından yenmez .. şimdilik bekliyoruz
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
December 04, 2017, 03:15:04 PM

155 dolarla baslamıstım suan 161 dolar var .24 saatlık surecte 6 dolar kazandırmıs.yuksek meblaglarla oynayanlar daha cok kazanc elde edecektır etmıslerdır dunden beri . davetıye ısteyene gonderebılırım bende :d
basarılar sıstemınde hocam.akıllı botu merakla beklıyorum beklıyoruz
Mustang007
Member
**

View Profile
December 04, 2017, 05:17:19 PM

155 dolarla baslamıstım suan 161 dolar var .24 saatlık surecte 6 dolar kazandırmıs.yuksek meblaglarla oynayanlar daha cok kazanc elde edecektır etmıslerdır dunden beri . davetıye ısteyene gonderebılırım bende :d
limit falan var diyorlar, gold üyelik vs .. bende 10 güne falan katılıcam aranıza .. biraz daha detay paylaşabilir misiniz
phv1
Jr. Member
*

View Profile
December 04, 2017, 05:29:42 PM

limit falan var diyorlar, gold üyelik vs .. bende 10 güne falan katılıcam aranıza .. biraz daha detay paylaşabilir misiniz

Limitler  ve üyelik fiyatları test süreci sonrasında belirlenecekmiş.
phv1
Jr. Member
*

View Profile
December 04, 2017, 05:55:13 PM

Akıllı bot ne zaman aktif olacak bir bilgi var mı şu an?
Mustang007
Member
**

View Profile
December 04, 2017, 07:06:44 PM

kazanan arkadaşlar fotolarla paylaşım yaparsa sevinirim teşekkürler
phv1
Jr. Member
*

View Profile
December 05, 2017, 12:07:22 AM

Gündüz param 359 dolardı şu an 367 dolar. Fakat ben durmadan ayarları ile oynuyorum kar oranı ve alım limitini değiştiriyorum. Yani normal ayarda ne kadar kazandırıldı bilmiyorum.
traderinfo
Newbie
*

View Profile
December 05, 2017, 01:37:38 AM

Gündüz param 359 dolardı şu an 367 dolar. Fakat ben durmadan ayarları ile oynuyorum kar oranı ve alım limitini değiştiriyorum. Yani normal ayarda ne kadar kazandırıldı bilmiyorum.

Arkadaşlar, birçok kişi botun ortalama kâr oranını merak ediyor, ekran görüntüleri ile gösterirsek daha iyi olur. Teşekkürler.

https://i.hizliresim.com/Oy4GXP.png
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
December 05, 2017, 07:45:41 AM

dolar da değil de btc üzerinden yazabilir mi botu deneyen arkadaşlar kar-zarar oranlarını? şu anda zaten btc dahil altlar da yükseliyor, kar yazma durumu usd bazında gayet olacaktır, kötü zamanlardaki performansı btc bazında önemli.
phv1
Jr. Member
*

View Profile
December 05, 2017, 08:01:08 AM

dolar da değil de btc üzerinden yazabilir mi botu deneyen arkadaşlar kar-zarar oranlarını? şu anda zaten btc dahil altlar da yükseliyor, kar yazma durumu usd bazında gayet olacaktır, kötü zamanlardaki performansı btc bazında önemli.
İki tane bot var asıl bot akıllı bot. Akıllı botun amacı btclerinizi çoğaltmak. Fakat bu bot daha açılmadı. Şu an sadece usdt bot çalışıyor. O da usdt bakiyenizi çoğaltıyor.

Şu an 371 usdt.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
December 05, 2017, 08:30:21 AM

İki tane bot var asıl bot akıllı bot. Akıllı botun amacı btclerinizi çoğaltmak. Fakat bu bot daha açılmadı. Şu an sadece usdt bot çalışıyor. O da usdt bakiyenizi çoğaltıyor.

Şu an 371 usdt.

bahsettiğiniz akıllı bot ne zaman açılacak peki? onunla ilgili net bir tarih var mıdır elimizde? teşekkürler.
phv1
Jr. Member
*

View Profile
December 05, 2017, 08:31:45 AM

Şu an 371 usdt.

bahsettiğiniz akıllı bot ne zaman açılacak peki? onunla ilgili net bir tarih var mıdır elimizde? teşekkürler.

Bir hafta sonra açılacak diye duydum.
traderinfo
Newbie
*

View Profile
December 05, 2017, 01:28:22 PM

Şu an 371 usdt.

BTC/USDT botu üzerinde toplu olarak işlemleri sürekli kontrol ediyoruz, çoklu kullanım olduğu için çıkabilecek sorunları/hataları gözlemliyoruz. Tam olarak performans sağladığını düşündüğümüzde Akıllı Bot'u entegre etmeye başlayacağız. Entegrasyon işlemi ortalama 1 hafta sürecektir.

Son durum
;
https://i.hizliresim.com/WGLWXL.png
anarquia
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
December 05, 2017, 01:47:48 PM

Öğrenci adamım toplam sermayem zaten 1200 lira falan. Botun ücreti benim sermayemden fazla Cheesy Davetiye almayı çok isterim ama şimdilik benim için hayal

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: