Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:32:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada]  (Read 16256 times)
traderinfo
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
December 06, 2017, 07:04:50 PM

teşekkür ederim sanırım ilk 20 kişi içerisine girmişimdir

bu arada birşey sormak istiyorum. API tanımı yaparken USDT ve Akıllı BOT tanımını aynı hesap altınta yapabilirmiyiz. ortak wallet üzerinde çift api girince çalışacakmı yoksa ayrı poloniex hesapları açıp öylemi apı tanımlamamız gerekiyor ?

İki bot aynı borsa hesabı üzerinde çalışamaz. Ayrı ayrı hesaplar ile API tanımlanmalı.
Mustang007
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 07:08:19 PM

bu arada birşey sormak istiyorum. API tanımı yaparken USDT ve Akıllı BOT tanımını aynı hesap altınta yapabilirmiyiz. ortak wallet üzerinde çift api girince çalışacakmı yoksa ayrı poloniex hesapları açıp öylemi apı tanımlamamız gerekiyor ?

Usdt ve Akıllı bot için ayrı api lere ihtiyaç var hatta hesaplar karışmasın diye polodan yan hesap açmak gerekir.
polo dan normal hesap açamadım ki yan hesap açayım :/ iki gündür uğraşıyorum yeni kayıt olma da web cam açıyor ama tarayıcınız desteklemiyor diyor chrome ya da mozilla kullan diyor ikisini kullanıyorum da yine de olmuyor ne yapsam hesabımı onaylayamadım bir fikrin var mı bu yeni üyelik prosedüründen
phv1
Jr. Member
*

Activity: 52

View Profile
December 06, 2017, 07:12:13 PM

Usdt ve Akıllı bot için ayrı api lere ihtiyaç var hatta hesaplar karışmasın diye polodan yan hesap açmak gerekir.
polo dan normal hesap açamadım ki yan hesap açayım :/ iki gündür uğraşıyorum yeni kayıt olma da web cam açıyor ama tarayıcınız desteklemiyor diyor chrome ya da mozilla kullan diyor ikisini kullanıyorum da yine de olmuyor ne yapsam hesabımı onaylayamadım bir fikrin var mı bu yeni üyelik prosedüründen

İki hesabı onaylamanıza gerek yok. Poloniex de iki hesabı birleştirebilirsiniz. Ana hesabın onayı otomatik olarak ikinci hesaba da geçiyor
JMnemonic
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
December 06, 2017, 07:17:09 PM

ikinci mail adresim ile yeni hesap açtım. Onaylamadım sadece 2FA aktif ettim.
onaylı hesabımdan alt hesap olarak ekleyince direk ikiside onaylı oldu Smiley
Gündüz phv1 ile konuşmutuk. sağolsun sayesinde 3 dakika sürmedi yeni onaylı hesap
Mustang007
Member
**

View Profile
December 06, 2017, 07:40:04 PM

İki hesabı onaylamanıza gerek yok. Poloniex de iki hesabı birleştirebilirsiniz. Ana hesabın onayı otomatik olarak ikinci hesaba da geçiyor
hiç hesabım yok benim polo da diğerlerini kullanıyordum hep işte işimiz düştü bu seferde 4 farklı tarayıcdan farklı maillerden denedim yok caydım artık .. yeni üyelerde artık web cam açıyor sizin açtığınızda foto istiyordu sadece
JMnemonic
Newbie
*

View Profile
December 06, 2017, 07:43:26 PM

Ben polo hesabını bir kaç gün önce açtım bende webcam ile yaptım bir sorun çıkmamıştı. chrome browser kullandım
vincetcm (OP)
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
December 06, 2017, 07:43:44 PM

hiç hesabım yok benim polo da diğerlerini kullanıyordum hep işte işimiz düştü bu seferde 4 farklı tarayıcdan farklı maillerden denedim yok caydım artık .. yeni üyelerde artık web cam açıyor sizin açtığınızda foto istiyordu sadece

O neymiş öyle, ilk defa duydum.
Haber de duymadım bunun için
JMnemonic
Newbie
*

View Profile
December 06, 2017, 07:45:47 PM

bittrex gibi resim çekip yüklemiyorsun
browser üzerinde aplet webcam açılıyor aynı mantık kimliğin ön yüzü arka yüzü ve kendi resmin 3 resim webcam ile çakiyorsun
sahteciliği sıfıra indirmiş durumdalar
önceden çekip yüklediğin fotoda her türlü oynama şansın var çünkü
Mustang007
Member
**

View Profile
December 06, 2017, 07:52:02 PM

Ben polo hesabını bir kaç gün önce açtım bende webcam ile yaptım bir sorun çıkmamıştı. chrome browser kullandım

bende chrome kullanıyorum sorun çıktı birkaç arkadaşta da aynı sorunları gördüm çözüm arıyoruz .. neden oluyor anlamadık
JMnemonic
Newbie
*

View Profile
December 06, 2017, 07:52:51 PM

ekran görüntüsü paylaşın nerede hata alıyorsunuz ?
yardımcı olmaya çalışalım
Mustang007
Member
**

View Profile
December 06, 2017, 07:59:15 PM

ekran görüntüsü paylaşın nerede hata alıyorsunuz ?
yardımcı olmaya çalışalım

o kadar çok hesaptan yağtım ki 2 defa denetmiyor zaten araya 1 saat koyuyor 5 kere de denedin mi hesap iptal yeni mail ile yeni hesap onu bekliyorum aynı hatayı versin çekicem size biraz dan sürenin bitmesini bekliyorum
Mustang007
Member
**

View Profile
December 06, 2017, 08:06:13 PM

resul hocam bittrexi aktif etse de kurtarsa bizi  bu çileden
phv1
Jr. Member
*

View Profile
December 06, 2017, 08:20:45 PM

Bittrex diyorsunuz iyi güzel de, bildiğim kadarıyla bittrex pump yapanları ve pump'a katılanları banlayacakmış. Haberin doğruluğu hakkında hiç bir bilgim yoktur. Gerçekliği varsa bittrex'i kullanmam, çok sakat bir durum oluşur.
Mustang007
Member
**

View Profile
December 06, 2017, 08:26:44 PM

Bittrex diyorsunuz iyi güzel de, bildiğim kadarıyla bittrex pump yapanları ve pump'a katılanları banlayacakmış. Haberin doğruluğu hakkında hiç bir bilgim yoktur. Gerçekliği varsa bittrex'i kullanmam, çok sakat bir durum oluşur.
borsalar böyle şey yapmaz yaparsa hepsi yaparsa polo da bundan geri kalmaz .. ayrıca pump yapmıyoruz günlük düşüş ve ykselişleri yakalıyor bot ona göre alım yapıyor.. borsalar botları sever
vincetcm (OP)
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
December 06, 2017, 08:27:55 PM

Biraz evvel bir gurupta arkadaşımız bunu paylaştı, risk gözüyle bakacaksak arkadaşın yorumuna kulak verelim.

İyi akşamlar amerika destekli sitelerde yatırımlarınız varsa çekmenizi öneririm benim şhsi fikrim bu yakın bir tanıdığım ve benim başıma gelen bir olay vardı bu vize olayında hesaplarda bir çok kilitlenme mevcuttu vize olayı çözüldü ve bizim sıkıntılarımızda çözüldü dünya gündeminde bunu zaten yaptılar iran da 3000 kişinin hesabının kaptıldığı ve hesaplarına el konulduğunu biliyorsunuzdur ... bu son dakikada yapılan açıklama sonucunda buna Türkiyenin çok büyük tepki vereceğini biliyoruz olurda ters düşülürse bittrexs poloneix gibi amerika destekli siteler hesaplarda dondurmalar yapabilirler ki bu daha önce yaşandı bunu sizlerle paylaşmak istedim
Mustang007
Member
**

View Profile
December 06, 2017, 08:32:00 PM

Biraz evvel bir gurupta arkadaşımız bunu paylaştı, risk gözüyle bakacaksak arkadaşın yorumuna kulak verelim.

İyi akşamlar amerika destekli sitelerde yatırımlarınız varsa çekmenizi öneririm benim şhsi fikrim bu yakın bir tanıdığım ve benim başıma gelen bir olay vardı bu vize olayında hesaplarda bir çok kilitlenme mevcuttu vize olayı çözüldü ve bizim sıkıntılarımızda çözüldü dünya gündeminde bunu zaten yaptılar iran da 3000 kişinin hesabının kaptıldığı ve hesaplarına el konulduğunu biliyorsunuzdur ... bu son dakikada yapılan açıklama sonucunda buna Türkiyenin çok büyük tepki vereceğini biliyoruz olurda ters düşülürse bittrexs poloneix gibi amerika destekli siteler hesaplarda dondurmalar yapabilirler ki bu daha önce yaşandı bunu sizlerle paylaşmak istedim
ortadoğuda hesap kapatmalarının siyasi değil de farklı hack vs sebeplerden olduğunu duymuştum .. kripto dünyasında olmaz diye birşey yok herşey olabilir ama ben ihtimal vermiyorum buna .. umarımda olmaz ..
anarquia
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
December 06, 2017, 08:53:12 PM

bittrexte hesap kapanmadan çok hesap dondurma olayı oldu. hesabınız onaylanmadan para çıkartamıyorsunuz ama al-sat yapabiliyorsunuz. ve bu hesap onayı makine tarafından otomatik olarak yapılıyor. ve ingilizce karakterleri dışındaki karakterleri tanımıyor. mesela türkçe karakterler, kiril alfabesi, arap alfabesi vs. kimlik onaylarken bu yüzden sıkıntı çıkıyor ve elle onay gerekiyor. bende bu durumun mağdurlardanım. ismimde türkçe karakter oldugu için sistem kimliğimi tanımadı ve elle onay gerek. şu an halihazırda bekleyen on binlerce destek talebi var ve yetişemiyorlar. mağdurların çoğu türk, arap ve uzakdogu ülkelerinden. çünkü kimlikteki isimler ingilizce alfabeye uymuyor

son olarak bittrex slack kanalında olan varsa ya da slack kanalında tanıdığı olan varsa bana yazarsa sevinirim :> 9 gündür hesap onayı bekliyorum

phv1
Jr. Member
*

View Profile
December 06, 2017, 09:04:45 PM

İşe girince varımı yoğumu poloniex'e yatırmayı düşünüyordum. Umarım böyle birşey yaşanmaz babam beni öldürür galiba.
traderinfo
Newbie
*

Activity: 58

View Profile
December 06, 2017, 09:08:34 PM

4 gün önce 462 usd ile teste başlamıştık.

Güncel durum;
https://i.hizliresim.com/Ma38nN.png
phv1
Jr. Member
*

View Profile
December 06, 2017, 09:14:30 PM

4 gün önce 462 usd ile teste başlamıştık.

Güncel durum;

Dakika 10 ayarı mantıklı mı? Veya 30 dakika mı önerirsiniz?

Bu arada bu gidişat ile aylık 862 TL yapar. Tabi bu daha 4 günlük bir deneme ilerde daha net sonuçlar alırız.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: