Bitcoin Forum
June 17, 2024, 11:31:33 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada]  (Read 16251 times)
traderinfo
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 03:06:54 AM

Arkadaşlar kusura bakmayın sürekli takip edemiyorum, çok yoğunum. Akıllı bot 1 ocakta açılacak demişsiniz, böyle bir bilgi verilmedi hiç. Test süreci 1 ocakta bitecek. Akıllı bot muhtemelen 16-17 aralık tarihine kadar yetiştirmeye çalışacağım.

Akıllı botta, bot ekranı sürekli açık kalmalı çünkü arkaplanda her saniye borsaya bağlantı kuracak ve size atanan IP üzerinden bu bağlantının yapılması gerekiyor. Akıllı bot her saniye borsa sitesine bağlanıp fırsatları kollayacak, kârlı işlem yakaladığı anda 1 saniye içinde 4-5 alış-satış yapacak ve kârını alıp çıkacak ve elde hiç coin kalmayacak. Akıllı bot btc, eth, ltc, xmr, xrp, dash, usdt gibi yüksek hacimli coinlerde işlem yapacak ve bu coinlerde ani yükseliş veya düşüş olduğu durumlarda bize çok güzel kazandıracak. Akıllı bot için bilgisayarınızı sürekli açık tutamamanız durumunda düşük ücretli VPS sunucu kiralayabilirsiniz ve güvenlik zafiyeti yoktur. Ayrıca akıllı botun masaüstü versiyonu olacak, talep ederseniz indirme bağlantısını hesabınızda bulacaksınız.

Akıllı botu herkes kullanabilecek, fakat standart hesaplar her iki botu aynı anda kullanamayacak, biri açıkken diğerini açamayacak. Açabilmesi için diğerini durdurması gerekecek. Diğer hesap türleri her iki botu aynı anda kullanabilecek. Üyelik türleri geçiş bedelleri veya diğer limitler, komisyonlar vs 1 ocakta belirlenecek. Şu anda sisteme kayıtlı olan kişilere ne kazandırıyoruz, en yüksek ne kazandırabiliriz bunun peşindeyiz. Aramızda davetiye fiyatını yüksek bulan arkadaşlarımız var ama biz 5-6 günde davetiye bedelini amorti eden hesapları görüyoruz. 1000+ dolar ile ticarete başlamış olan arkadaşlarımız davetiye bedellerini amorti ettiler geçtiğimiz günlerde. Gerisini siz düşünün.

Şu anda farklı platformlarda grup kurmayı düşünmüyoruz, 1 ocak sonrası belki resmi telegram grubu kurabiliriz.

Usdt botundaki ayarlar ksımına istediğiniz oranları ekledik, kontrol edebilirsiniz.

USDT to USD kurlarını sistem otomatik hesaplıyor. Bu sebeple toplam varlık USD olarak belirtilmiştir ve gerçeğe en yakın değerdir.

Bazı günlerde USDT botu terste kalabiliyor, mesela 2 gün boyunca sürekli düşüş yaşanan btc de bütün botlar zarar etmesede zarar gösterdi. Bunun önüne geçmek için yeni bir algoritma kullanacağız, bot düştükçe almayacak, en düşebildiği yerin çıkışında alış yapacak. Bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Bu sorunu çözene kadar işlem limiti alanını kilitli tutacağız. Yoksa botların kullanılabilir bakiyesi hemen tükeniyor ve tam ticaret yapacağı yerde boşta bekliyorlar. Bu vahim bir durum Smiley

Şu anda test sürecinde olduğumuz için çok şey beklemeyin lütfen bizden. Gün geçtikçe profesyonel bir hal alacağına inanın yeter.

Ayrıca tekrar ediyorum; USDT bot btc bakiyenizi yükseltmez, sadece USDT bakiyenizi yükseltir. Bu yüzden azalan btc değeriniz yüzünden şikayet etmeyin. BTC yükseltmek için akıllı bot kullanacaksınız. USDT bot bitcoine güvenmeyen, balon her an patlayabilir düşüncesinde olan kişiler için DOLAR basma makinası olarak icat edilmiş extra bir bottur. Asıl projemiz Akıllı Bot'tur.

Ara sıra girip böyle toplu cevaplar vereceğim, kusura bakmayın lütfen. Ayrıca gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim, hepiniz cansınız.

USDT botuna gün sonu durumları eklendi. Her günün sonundaki değerleriniz sistemimize kayıt edilecek ve gün gün ne kazanmışsınız görebileceksiniz.

Güncel durum;
https://i.hizliresim.com/mJ01kZ.png

anarquia
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
December 11, 2017, 03:14:18 AM

Helal abi çok güzel iş çıkartmışsın. Gözüme uyku girmiyor botu da izlemek çok zevkli Cheesy Akıllı botu dört gözle bekliyoruz

Mustang007
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 08:35:59 AM

iyiymiş ya bende akıllı botu 1 ocaka kadar beklicez diye sabırsızlanıyordun nerede okudum sanırım face grubunda okudum 1 ocak diye ama neyse 3 bes güne hazır olacakmış çok iyi .. açıklamalar için teşekkürler .. gayet net olmuş
Mustang007
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 08:42:44 AM

" Üyelik türleri geçiş bedelleri veya diğer limitler, komisyonlar" demişsiniz hocam umarım komisyonlar yüksek olmaz ..
Mustang007
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 08:54:07 AM

hocam vps tavsiyeniz var mı ?
Mustang007
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 09:34:21 AM

Hem akıllı botu hem de usdt bot'unu aynı anda kullanabilmek için iki tane farklı poloniex hesabına ihtiyacınız var. Poloniex iki hesaba izin veriyor fakat sadece iki hesabı bir birine bağlarsanız. İki hesabı bir birine bağlamadan önce bir iki ufak bilgi vereyim. Poloniex de daha önceden doğrulanmış hesabınız varsa iki hesabı birleştirdiğinizde yeni hesabınız da bu doğrulamadan faydalanabiliyor ve yeniden doğrulamaya ihtiyacınız olmuyor. Bu anlatacağım işlem sadece iki hesap için geçerli değil isterseniz manuel işlemler için 3. bir hesap daha açabilirsiniz.

Hadi başlayalım, Poloniex'e kendi adımıza yeni bir üyelik açalım. Tabi ki üye olurken zaten kullandığınız mail adresini kullanamazsınız. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra hesaptan çıkış yapın ve ana hesabınız ile giriş yapınız. Ana hesabınız ile giriş yaptıktan sonra bu linke giriniz https://poloniex.com/linkedAccounts.

Resimde daire içine aldığım yere yeni oluşturduğunuzun hesabın giriş bilgilerini yazınız. Yeni hesabınızda 2FA aktifleştirmediyseniz o kısmı boş bırakabilirsiniz. Link Accounts... butonuna tıklayın, tıkladıktan sonra onay isteyecek onu da onaylayın. İşlem başarılı ile gerçekleştiyse resmin sol tarafında görebildiğiniz gibi Primary ve Linked account olacak. Primary ana hesabınız, Linked account yan hesabınız oluyor. Uyarmadı demeyin bu işlemi ana hesabınız yerine yebi hesabınız ile yaparsanız doğrulamalarınız yok oluyor.
2 api kullanmak için 2 hesaba da mı para yatırmak gerekli yoksa sadece ana hesaba para yatırmamız yeter mi ? bilgin var mı
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
December 11, 2017, 10:59:32 AM

2 api kullanmak için 2 hesaba da mı para yatırmak gerekli yoksa sadece ana hesaba para yatırmamız yeter mi ? bilgin var mı

Evet öyle, bakiyeleri ortak olmuyor çünkü.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Mustang007
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 12:15:47 PM

Evet öyle, bakiyeleri ortak olmuyor çünkü.
ok teşekkürler .. nasıl gidiyor kazançlar
anarquia
Member
**

View Profile WWW
December 11, 2017, 12:28:27 PM

24 saatin ardından 264➡280

Mustang007
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 12:44:40 PM

kar oranları nedir ? manuel olarak yaptın mı yoksa sadece bota mı bıraktın
anarquia
Member
**

View Profile WWW
December 11, 2017, 12:56:42 PM

ilk 12 saat= 15 dakika 0,5-1
sonraki 4 saat= 3 dakika 0,25-0,75
sonraki 8 saat= 5 dakika 0,25-0,75
şu an= 5 dakika 0,25-0,5

4 saatlik dilimde elle alımlar yaptım. USDT botunda daha iyi karlar yapmak için bot başında durup piyasa şartlarına göre dakika ve oranları değiştirmen gerek. Daha önce dediğim gibi asıl beklediğim akıllı bot

Mustang007
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 01:00:11 PM

şu an= 5 dakika 0,25-0,5

4 saatlik dilimde elle alımlar yaptım. USDT botunda daha iyi karlar yapmak için bot başında durup piyasa şartlarına göre dakika ve oranları değiştirmen gerek. Daha önce dediğim gibi asıl beklediğim akıllı bot
en iyi karı hangi yüzdeliklerde aldın .. akıllı bot evet bende onu bekliyorum da bu da dolar basıyor bir nevi
anarquia
Member
**

View Profile WWW
December 11, 2017, 01:05:53 PM

şu an= 5 dakika 0,25-0,5

en iyi karı hangi yüzdeliklerde aldın .. akıllı bot evet bende onu bekliyorum da bu da dolar basıyor bir nevi

Hepsinde alabileceğim en iyi karı aldım. Ayarları sabit tutsaydım kar daha düşük olacaktı. dediğim gibi piyasa şartlarına göre ayarları değiştirmen gerek

Mustang007
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 01:10:56 PM

şu an= 5 dakika 0,25-0,5

Hepsinde alabileceğim en iyi karı aldım. Ayarları sabit tutsaydım kar daha düşük olacaktı. dediğim gibi piyasa şartlarına göre ayarları değiştirmen gerek
anladım sağol .. akıllı bot umarım düşündüğümden akıllıdır Smiley usdt botu yine manuel olarak mudehale edeceksem sıkıntı ama etmesem de her türlü kar , daha çok kar istersen başında durmak gerekiyor .. bakalım hayırlısı gelişmeleri yazın lütfen
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
December 11, 2017, 01:15:42 PM

Güzel ilerliyor şuanda, benim şahsen aldıklarım vardı yüksek fiyattan, onlar da elden çıkıyor.
Resul ün denemelerini beklemek gerek.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
17men
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
December 11, 2017, 02:38:09 PM

Bot şu an güzel çalışıyor, ancak ben btc yükseleceğini düşündüğüm için dün tether tutmaktan vazgeçip çıktım.

güzel çalışırsa günde %3-5 getirisi oluyor. Uğraşmadan , dokunmadan kazanıyorsunuz.

Üye olan ilk 50 kişiye de ledger nano s hediye ediyorlar. Akıllı bot devreye girdikten sonra bu botun fiyatı artacaktır.

Bir adet davetiye oluşturdum az önce, boşa gitmesin: 1NXEmhDjcy8iirupDYEjfHHqnieyifW1KZ

iyi kazançlar

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
anarquia
Member
**

View Profile WWW
December 11, 2017, 02:58:18 PM

10.12.2017 15.21 - 11.12.2017 15.21 arası %6 kar yaptım USDT botunda. Bot kullanmayıp bitcoinde kalsaydım elde edeceğim kar %11 olacaktı. Resul hocanın da dediği gibi USDT bot ekstra bir bottur. asıl bot akıllı bot olacaktır ve resul hoca güvenmeden bunu piyasaya sürmeyecektir. aylardır geliştiriliyor ve çıkmasına az bir zaman kaldı. mesaj başında belirttiğim süre zarfında eğer akıllı bottan %6 kar yapsaydım USDT bazında toplam kar %17,6 olacaktı(fomül kullanarak hesapladım) USDT bot vadettiğini veriyor daha fazlasını değil. akıllı botu bekleyin Wink

Mustang007
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 06:34:10 PM

usdt botu bir nevi dolar üretiyor btc düştüğü zamanlar elde para olur alırsınız .. btc bot tabi ki uzun vadede en iyisi .. ama göz ardı edilen bir olay var btc gerçekten iyi yüzdeyse yükseliyor zaten hep böyle yükselirse usdt botu zararda bırakır , zarar demeyelim de daha az kazandırır diyelim ama btc stabil hala gelir mesela 22-25 bandına uzun aylar seyrederse .. işte usdt botu o zaman çok daha fazla işe yarar .. akıllı bot tabi ki en iyisi .. ama usdt de çoğaltmak mantıklı ..
Mustang007
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 06:42:03 PM

bende akıllı botu bekliyorum heyecanla umarım 2 üç güne kavuşuruz
JMnemonic
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 07:03:09 AM

Merhaba;
Sanırım usdt botundan memnun olayan birtek ben varım. hiç bahsettiğiniz oranlarda karlar elde edemedim. ay sonunu bekliyorum bir ay sonunda asıl kümülatifte ne verdi onu değerlendireceğim.
Belki alım satım farklarından şu anda zararda yada az karda gözüküyor ama ay sonunda bakalım ne olacak

bende asıl akıllı botu bekliyorum. benim gözümde usd yada usdt arttırmaktansa btc yükseltmek daha mantıklı geliyor

bu arada davetiye isteyen varsa bende verebilirim henüz hiç birini kullanmadım Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: