Bitcoin Forum
May 17, 2024, 02:37:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [MCO] MONACO #1 Kripto Para Alışveriş-Transfer Kartı 71.400 ETH TOPLANDI !  (Read 15411 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 05, 2017, 04:49:06 PM

Bi şey sorucam fikir kullanım falan böyle olacaksa baya güzel de bu söyledikleri mobil uygulama ne zaman çıkıyor mesela açıklandı mı?  Huh

Ekibin en tepesindeki isimlerden Rafel Melo, Telegram kanalından 31 Ağustos 2017'de uygulamanın (APP) yayınlanacağını yazmıştı birkaç gün önce.
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
June 05, 2017, 07:06:04 PM

Bu Monaco kartlar gayet güzel görünüyor. Black kart alabilmek için geç kaldık ama normal kartlardan en az 1 tane sipariş ederim ben.
Çok kullanışlı olacak, özellikle borsa, aylık limitler vs konularında.

Hesabı falan mı çaldırdın hayırdır cakir  Smiley

Post kasıyor, imzaya girmiş ya Wink
Yok hesabı çaldırmadım, Evet post kasıyorum Grin
Şaka bir yana cidden sevdim bu kartı, keşke o Black kart için ilk 500'e girenlerden birisi olsaydım...
Bunun gibi özellikte kart vaat eden başkaları varsa onlara da bakayım Smiley

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
June 05, 2017, 08:34:33 PM

Coin sayısı çok az bu da TaaS gibi çıktıktan kısa bir süre sonra 2x+ i yakalar. Bitcad in imzasındaydım adamlar kaçtı. Bu aralar hangi imzaya girsem bir sorun oluyor. Umarım bunda bir sorun olmaz.
Bu arada bu coinin imzasına girenleri nerden takip ediyoruz. Link paylaşırmısınız varsa eğer.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
June 05, 2017, 08:37:40 PM

Coin sayısı çok az bu da TaaS gibi çıktıktan kısa bir süre sonra 2x+ i yakalar. Bitcad in imzasındaydım adamlar kaçtı. Bu aralar hangi imzaya girsem bir sorun oluyor. Umarım bunda bir sorun olmaz.
Bu arada bu coinin imzasına girenleri nerden takip ediyoruz. Link paylaşırmısınız varsa eğer.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vB7tnzXWDEHjM_SRFO_Wl6svaEZx-xqFNeu97-VitBM/edit#gid=515796389

Buradan takip edebilirsiniz.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 06, 2017, 01:01:39 AM
Last edit: July 01, 2017, 04:02:48 PM by Kubra Dam

Türkçe White Paper için tıklayınız.

Merak etmeyin hocam bunda problem olmaz bounty konusunda. Sadece cok fazla katilimci sayisi olacak ve bundan dolayi odul azalmis gorunuyor epeyce. Bounty basliginda imzaya katilimin kisitlanmasini ve odulun arttirilmasini isteyenler olmus. Destek vermek icin:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1924985.420

Toplanan tutarla ilgili bilgi de verelim.

Alınan Yatırım: 38610.91 ETH

İşlenen Token Sayısı: 5428514.7063888 MCO

Toplam Katılımcı Sayısı: 3563
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
June 06, 2017, 04:28:45 PM

bunda son durum nedir şimdi kartı almak için ether mi atmamız lazım herkese açık mı olacak kartın kullanımı? bir de tarihleri nasıl bunla ilgili ? yatırım şartı var mı yani demek istediğim oydu.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
June 06, 2017, 04:54:15 PM

bunda son durum nedir şimdi kartı almak için ether mi atmamız lazım herkese açık mı olacak kartın kullanımı? bir de tarihleri nasıl bunla ilgili ? yatırım şartı var mı yani demek istediğim oydu.

İlk katılanlar ve en yüksek ETH atanlara veriyorlardı kartı ama satın almak istersek nasıl bir yol izleyeceğiz.

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 06, 2017, 04:59:29 PM

İlk katılanlar ve en yüksek ETH atanlara veriyorlardı kartı ama satın almak istersek nasıl bir yol izleyeceğiz.

Şu anki bilgiye göre 31 Ağustos 2017 tarihinde mobil app piyasaya sürülecek ve ICO'ya katılım şartı aranmadan uygulama aracılığıyla isteyen kişiler kart siparişi verebilecekler.

Onun dışında burda biliyorsunuz VISA Black Card dedikleri bir muhabbet var. En yüksek yatırım yapan ilk 499 kişiye siyah kartlar verilecek. Bunların listesi şurda yer alıyor leaderboard olarak:
https://mona.co/leaderboard.html

Geriye kalan 500 siyah kart ise ICO'ya ilk gününde falan en erken yatırım yapan (tutar farketmeden) kişilere ayrıldı.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
June 06, 2017, 05:14:25 PM

Slack bounty'sine katıldım ne gelirse kardır.
Bu tarz projelerde ico bittikten sonra projeyi bir süre izlemeyi sonra yatırım yapmayı daha doğru buluyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
June 06, 2017, 07:00:52 PM

Şu anki bilgiye göre 31 Ağustos 2017 tarihinde mobil app piyasaya sürülecek ve ICO'ya katılım şartı aranmadan uygulama aracılığıyla isteyen kişiler kart siparişi verebilecekler.

Onun dışında burda biliyorsunuz VISA Black Card dedikleri bir muhabbet var. En yüksek yatırım yapan ilk 499 kişiye siyah kartlar verilecek. Bunların listesi şurda yer alıyor leaderboard olarak:

Geriye kalan 500 siyah kart ise ICO'ya ilk gününde falan en erken yatırım yapan (tutar farketmeden) kişilere ayrıldı.

Benim anlamadığım bir şey var siyah kart falan kafam karıştı. Bu mobil uygulama çıktıktan sonra ayın otuz birinde ben kesin kart edinebilcek miyim ücreti neyse ödeyip?

Öncesinde bir koşulu mu var onu anlayamadım tam yani.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 06, 2017, 09:12:14 PM

Benim anlamadığım bir şey var siyah kart falan kafam karıştı. Bu mobil uygulama çıktıktan sonra ayın otuz birinde ben kesin kart edinebilcek miyim ücreti neyse ödeyip?

Öncesinde bir koşulu mu var onu anlayamadım tam yani.

Hocam projeden bildiğimiz kadarıyla mobil uygulamayı indirip kayıt olup kart sipariş vermek isteyen herkes debit kartı elde edebilecek. Yani dediğim gibi yatırım şartı falan aranmıyor bunda.

Yatırım yapınca VISA Black Card edinme şansınız olabiliyor veya şirkete ortak oluyormuşsunuz gibi düşünün şirketin basacağı token'lara sahip olaraktan. Hisse senedi görevi görecek MCO Token denilen şeyler burada basitçe.

Kafanızı karıştırdıysam kusura bakmayın. Tam soruyu anlamamıştım. Yakın zamanda White Paper'ı da Türkçe olarak yükleyeceğim. Üzerinde çalışıyorum hala.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
June 06, 2017, 11:24:36 PM

Şu an aktif olan kampanyalardan en düzgünü bu gözüküyor imza ve blog kısmına bende katıldım.
USScrypto
Hero Member

Activity: 602

View Profile
June 07, 2017, 03:43:32 AM

Kartın tasarımı falan da çok hoş mutlaka sipariş vermek lazım bir tane.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
June 07, 2017, 07:05:41 AM

Benim anlamadığım 500 euro harcarken nasıl otuz-kırk euro tasarruf ediyoruz. Zaten ben mevcut kredi kartımla yurt dışından  alışveriş yapsam kur farkından dolayı cebimden çıkacak fazla para ne kadar olabilir ki? Bence laf kalabalığı olsun diye yazılmış boş bir vaat.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
June 07, 2017, 07:42:04 AM

Aynı Tokencard gibi bu da web sitesindeki VISA ibarelerinin tümünü kaldırmış.

Yeterince paraya ulaştıklarından olsa gerek diye düşünüyorum.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 07, 2017, 11:01:46 PM

Benim anlamadığım 500 euro harcarken nasıl otuz-kırk euro tasarruf ediyoruz. Zaten ben mevcut kredi kartımla yurt dışından  alışveriş yapsam kur farkından dolayı cebimden çıkacak fazla para ne kadar olabilir ki? Bence laf kalabalığı olsun diye yazılmış boş bir vaat.

Merhaba, bir bakıma haklısınız. Yani projeler biraz da kendilerini parlatıyorlar biliyorsunuz, teşvik edici dikkat çekici ibareler çoğu proje kullanır. Burda önemli olan sizin muhakemeniz bence. Kastettikleri şeyin de hani fahiş döviz kurlarından kurtarıyoruz sizi böylece tasarruf edebilirsiniz, şeklinde bir şey olduğunu düşünüyorum. Bir önceki sayfalarda bir arkadaşla daha benzer bir şey konuşmuştu. Şöyle cevap vermiştim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1945591.msg19373968#msg19373968

GÜNCEL ICO DURUMUNU DA PAYLAŞALIM

Toplanan: 40768.07 ETH

İşlenen MCO Token Sayısı: 5709193.62814012 MCO

Katılımcı Sayısı: 4107

thebitstreet
Hero Member

Activity: 510

View Profile
June 08, 2017, 09:56:50 AM

Mevcut kripto para kartlarında çok fahiş fiyatlarda komisyon alınıyordu. Bahsedilen 40-50 euro tasarruf miktarından kasıt bu herhalde. Ayrıca dolar-euro hesabında kurdaki makası da azalttıysalar işe yarar bir proje olabilir. Aksi halde mevcut fahiş fiyatlı emsal projelerden farkı yok.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 08, 2017, 11:07:41 AM

Mevcut kripto para kartlarında çok fahiş fiyatlarda komisyon alınıyordu. Bahsedilen 40-50 euro tasarruf miktarından kasıt bu herhalde. Ayrıca dolar-euro hesabında kurdaki makası da azalttıysalar işe yarar bir proje olabilir. Aksi halde mevcut fahiş fiyatlı emsal projelerden farkı yok.

Dediginize katiliyorum komple. Piyasa birbirine benzer projeler var. Artik hangilerini sozunu tutup tutunmayi basaracak onlari gorecegiz. Monaco icin konusursak, fahis bir ucretlendirme kesinti yapacaklarini sanmiyorum. Oyle yaparlarsa bu sefer insanlar karti kullanmaz ve projenin anlami kalmaz. Artik bunlari ilerleyen surecte gorecegiz.

Bu arada en son mesaji attigimdan bu yana gecen kisitli surede bile yaklasik 250 bin dolar degerinde 1.000 ETH daha yatirim alinmis.

Son durum: 41728.88 ETH
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
June 08, 2017, 01:14:10 PM

Bunun blog kampanyası ico tarihine kadar mıydı yoksa daha devam ediyor mu bilgilendirir misiniz ?
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 08, 2017, 01:36:21 PM

Bunun blog kampanyası ico tarihine kadar mıydı yoksa daha devam ediyor mu bilgilendirir misiniz ?

İco tarihine kadar sanırım herhangi bir açıklama yok gibi bende gönderebilirmiyim diyecektim sen dedin.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: