Bitcoin Forum
May 14, 2024, 05:12:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yurt Dışından Coin Almak  (Read 4321 times)
eviltamer (OP)
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
June 02, 2017, 03:28:59 PM

Arkadaşlar yurt dışı coin kurları bizdekinden daha düşük olması durumu ile ilgili olarak, yurt dışından alım yapabileceğim yerler biliyor musunuz ? Bu konu hakkındaki görüş ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 02, 2017, 04:22:24 PM

cex.io ya da bitit sitelerinden alabilirsiniz. zaman ve komisyonlar  vs hesaba katılınca paribu ile aynı kura geliyor nerdeyse.
eviltamer (OP)
Full Member

View Profile
June 02, 2017, 04:26:26 PM

bu tr hesabına aktarmayla ilgili bi durummu yoksa yurt dışı hesabı falan olsa bu kurlardan alınabiliyor mu peki ?
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 02, 2017, 04:30:31 PM

bu tr hesabına aktarmayla ilgili bi durummu yoksa yurt dışı hesabı falan olsa bu kurlardan alınabiliyor mu peki ?
yurtdışındaki banka komisyonlarına bağlı. btc-e ye swifft yapabilirseniz trye göre baya ucuza alabiliyorsunuz sanırım. hiç denemedim türkiyeden swift yapmak biraz sıkıntı oluyor.
Muhesat
Full Member

Activity: 235

View Profile
June 02, 2017, 06:17:58 PM

Arkadaşlar yurt dışı coin kurları bizdekinden daha düşük olması durumu ile ilgili olarak, yurt dışından alım yapabileceğim yerler biliyor musunuz ? Bu konu hakkındaki görüş ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Bu işi bir "iş" olarak yapabilirim , elimde yeterli miktarda nakit ve bunu limitsiz transfer imkanım var diyorsan günlük olarak Ukrayna ya gidip gelebilirsin. Vize-pasaport sorunu da yok. Gitmeden burda forumdan bir bağlantı oluşturup günlük gidip gelebilir yada orda paribu dan işlem yapabilirsiniz.(elden alıp paribu yada btcturk de dump layarak orta çaplı kâr lar elde edebilirsin)

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
June 03, 2017, 07:42:49 AM

yurtdışındaki banka komisyonlarına bağlı. btc-e ye swifft yapabilirseniz trye göre baya ucuza alabiliyorsunuz sanırım. hiç denemedim türkiyeden swift yapmak biraz sıkıntı oluyor.

btc-e usd transfer kabul etmiyor.
sadece sepa ie euro transfer kabul ediyo.
bizde sepa ülkesi olmadıgımız için ne yazık ki btc-e den koin alma şansımız yok swift ile.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
June 03, 2017, 10:40:39 AM

Kraken tavsiye ederim fakat her altcoin bulunmuyor.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
June 03, 2017, 02:34:38 PM

Yurtdışına satmak daha mantıklı çin borsasında eth/krw 250dolar yazıyordu işlem yapmayı denedim başaramadım, burdan alıp çine satmak ciddi kar getirir
eviltamer (OP)
Full Member

View Profile
June 03, 2017, 03:15:22 PM

valla 20 güne abd ye gidiyorum bi sürede oradayım bakalım oradan deneyeceğim. varsa tavsiyeniz paylaşabilirsiniz.
torrentco
Sr. Member

View Profile
June 03, 2017, 03:21:27 PM

krakenden nasıl btc almayı planlıyorsun?
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
June 03, 2017, 03:21:47 PM

valla 20 güne abd ye gidiyorum bi sürede oradayım bakalım oradan deneyeceğim. varsa tavsiyeniz paylaşabilirsiniz.
Ordaki btc atmlerinden veya elden satış yapan aracılar bulursanız fiyatları haberdar edersiniz büyük fırsatlar çıkarsa tüccar gibi yurtdışına çıkıp btc stoklar türkiyede satarız. Araştırmanızda fayda var
eviltamer (OP)
Full Member

View Profile
June 03, 2017, 03:32:03 PM

Ordaki btc atmlerinden veya elden satış yapan aracılar bulursanız fiyatları haberdar edersiniz büyük fırsatlar çıkarsa tüccar gibi yurtdışına çıkıp btc stoklar türkiyede satarız. Araştırmanızda fayda var

Elbette detayları burada paylaşacağım umarım yararımıza birşeyler bulabilirim.
Kubilay
Jr. Member
*

Activity: 40
Merit: 1

View Profile
June 03, 2017, 05:20:14 PM

BTC ATM'lerinden sonuç alacağınızı sanmıyorum. Kesintilerin gereğinden fazla olduğu söyleniyor.
eviltamer (OP)
Full Member

View Profile
June 03, 2017, 06:22:40 PM

BTC ATM'lerinden sonuç alacağınızı sanmıyorum. Kesintilerin gereğinden fazla olduğu söyleniyor.

Sınırları zorlamayı düşünüyorum Smiley eğer uyguna olupta yararımıza birşey bulabilirsem buradaki arkadaşlarla iletişim kurarak belki birşey çıkabilir ama dediğim gibi şuanda hiç birşey bilmiyorum
Kubilay
Jr. Member
*

Activity: 40
Merit: 1

View Profile
June 03, 2017, 10:42:04 PM

Sınırları zorlamayı düşünüyorum Smiley eğer uyguna olupta yararımıza birşey bulabilirsem buradaki arkadaşlarla iletişim kurarak belki birşey çıkabilir ama dediğim gibi şuanda hiç birşey bilmiyorum

Umuyorum, forumda ciddi potansiyele sahip arkadaşlar mevcut. Fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin lütfen  Wink
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
June 04, 2017, 05:25:20 AM

Bankalar arası Swift yaparak alınabiliyor. Ücret bazen $20 bazen $70'ı bulabiliyor fakat yine de Türk borsasından daha ucuz.
mizrak
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 04, 2017, 10:34:53 PM

Yurt disinda bitcoin atmlerinde bitcoin almak cok kolay ama maalesef komisyonlari yuksek,  bilinmemezlik isteyen , evrakti , fotografti  , yok kagida sunu yaz demeydi diye bir dert yok , parayi koyuyorsun ondan sonra istediginiz hesaba geliyor,
Asil mesele turkiyede her iste oldugu gibi komisyonlarin yuksek olmasi , aradaki fiyat farki cok rahat 100  dolari bulabiliyor hatta bazen geciyorda. Shocked
yurtdisi ile ilgi fikirleri olan varsa yazsin , ilginc tesbitler bekliyorum.
torrentco
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 07:42:42 AM

Bankalar arası Swift yaparak alınabiliyor. Ücret bazen $20 bazen $70'ı bulabiliyor fakat yine de Türk borsasından daha ucuz.
kraken turkiyeden swift kabul etmiyor.nasıl aldın sen?
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
June 05, 2017, 08:51:37 AM

bir süre öncesine kadar türk borsasına oranla daha ucuz olan lykke mobil borsadan alım yapabiliyordunuz ama bir süredir gördüğüm kadarıyla fiyat yükselmiş, kur uygunlugu ortadan kalkmış durumda.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 07, 2017, 08:40:08 AM

Advcash kullanarak btc-e.com'dan kredi kartı ile btc alışı yapabilirsin. Toplam işlem masrafları %6 tutuyor. Yaklaşık %4 advcash alıyor sonrasında btc-e ye usd aktarırken %2 bir işlem ücreti kesiliyor.

https://advcash.com/

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: