Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:33:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Konu kilit!  (Read 9577 times)
Crypto-irkek (OP)
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
June 26, 2017, 06:11:45 PM

Uyardim ama ben sizi?

Neymis crypto irkek kazanmamizimi istemiyormus?

Neymis crypto irkek sacmaliyormus?

Neymis crypto irkek bir bok bilmiyormus.

Daha yeni basladi cöküs. Ben size aslinda cok mantikli seyler anlattim . Cogu kisi iyi niyetli anladi, cogu acemi gözlerini ve kulaklarini kapadi , simdi aglayin gün sizin gününüzdür!!!

Yavrum, bu nasıl ego böyle? Sen de zamanında hype'dan sarhoş olmuşken seni uyarmışlardı, ukalalık yapmıştın. Şimdi bir de stating the obvious durumu oldu diye artistlik mi yapıyorsun? :O

Sonuc ne sonuc? Onu ver bana sen. Hype dediklerinde degilmis demekki durup para kazanmisiz. Egoysa ego kardes. Burda her boku söyleyen adamlara inat yapiyorum bunu.

Hocam neyi kanıtladın şimdi bende düşüşten önce bütün paramı Bitcoin'e yatırmıştım ama bununla övünmek hoş değil. Benimde ona yakın Bitcoinim var şu anda ee ne yapalım yani? Herkes her çıkışın bir inişi olduğunu biliyor. Piyasadan çıkan para yeniden dönmek zorunda ve insanlar yatırdıkları para karşılığında ana para birimi olan Bitcoin'i almak zorunda o yüzden ben ufaktan toplamak yerine Bitcoin'de kalıp nakit çıkışı yapacağım belki bir kaç altcoin toplarım.

Bisey kanitladigim filan yok. Bana ruh hastasi, mal diye küfürler edildi.
O dengesizlerin canini sikmak icin yaziyorum bunlari
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 26, 2017, 06:38:38 PM

Yavas yavas balon sonmeye baslıyor. Pozisyonlarınızı ona göre alın. Oo düştü diyip gidip 800 satoshiden dgb almayın. Lisk pump öncesi 7k ya kadar düşmüştü bunları hatırlayın. Suan 100k diye ucuz sanmayın.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
June 26, 2017, 07:18:11 PM

Sana ruh hastasi diyen adam agir demis ama kardesim,senin mesajlarina baktimda ing.basliklarda da surekli bi kendini ovme falan,yok su parayi bu kadar yaptim falan.Kardesim para kariya gosterilir,sen avrupada yasiyorsun mesajlarindan anladigim kadariyla o yuzden sizde surekli para konusmak normal olabilir ama bizde dogru degildir.Ayrica adam hani at ekran goruntusunu demis susmussun,burda altcoin balonu patlayacak dedin birsey olmadi,bu aylik dususu kor nenem bile biliyor neyi kanitladigini dusunuyorsun anlamadim.Bu konuyu bastan sonra okudum adam sana sacma bir cizgi cektin diye etc dusecek degil demis.Yok ben para kaybetmeyi sevmem o yuzden sattim demissin.Senin sattigin fiyatin altina hic dusmemis o tarihten beri.Yani global dump oldu diye ben kazandim havalarina girme.Bende yarin global pump olacak diyorum,ne oldu simdi ben gurumu olacam.
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 26, 2017, 07:54:58 PM

Sana ruh hastasi diyen adam agir demis ama kardesim,senin mesajlarina baktimda ing.basliklarda da surekli bi kendini ovme falan,yok su parayi bu kadar yaptim falan.Kardesim para kariya gosterilir,sen avrupada yasiyorsun mesajlarindan anladigim kadariyla o yuzden sizde surekli para konusmak normal olabilir ama bizde dogru degildir.Ayrica adam hani at ekran goruntusunu demis susmussun,burda altcoin balonu patlayacak dedin birsey olmadi,bu aylik dususu kor nenem bile biliyor neyi kanitladigini dusunuyorsun anlamadim.Bu konuyu bastan sonra okudum adam sana sacma bir cizgi cektin diye etc dusecek degil demis.Yok ben para kaybetmeyi sevmem o yuzden sattim demissin.Senin sattigin fiyatin altina hic dusmemis o tarihten beri.Yani global dump oldu diye ben kazandim havalarina girme.Bende yarin global pump olacak diyorum,ne oldu simdi ben gurumu olacam.

Ekran görüntüsü tatmin edecekse simdide attim? Dahada cogaldi o para? Etc icin düsmedi diyorsunda. Piyasayi takip etmiyorsunuz galiba? 0058lere kadar geriledi. Etc benim en cok al sat yaptigim coindur. Diplerde cogu kez alip pumplarda sattip ve bunu 100lerce kez tekrarlamisimdir.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
June 26, 2017, 09:59:15 PM

Kardesim bende 2730 adet etc mevcut 3 haziranda mesaj atmissin etc bi anlik 58 i gorup anonda 60+ ya atti bana piyasayi takip etmiyorsunuz deme lutfen.
3 hazirandaki mesajinda 55 den.toplarim demissin.Kirici olmak istemiyorum ama 3 hazirandan sonra etc kac kere zirve yapti.Benim 5000 adet vardi 80 seviyelerinden verdim peyder pey.2500 adetinide 0.2 oldugunda verecegim siz hala 55 den almayi beklersiniz.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462

View Profile
June 26, 2017, 10:00:43 PM

Adama o kadar laf etmiştiniz galiba haklıymış, balon patladı mı sizce yoksa bu düşüşün bir de yükselişi olacak mı
aliyagiz207
Full Member

View Profile
June 26, 2017, 10:05:57 PM

Adama o kadar laf etmiştiniz galiba haklıymış, balon patladı mı sizce yoksa bu düşüşün bir de yükselişi olacak mı
Siz yenisiniz galiba gecen ay btc 1500$ a dustu,bu dusus her ay olan standart dumptir.Piyasanin hareketini bilenler bu dumplardan buyuk kar ile ayrilirlar.Bu dusus btc icin siyrik gibi oldu.Eger 2.dalga gelmezse 2 haftaya 3000 uzerine atar btc.Tabi butun altlarda yukselir
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 26, 2017, 10:10:25 PM

7 mesaj "adam haklıymış " der; yine bir Newbie Smiley ... Sende mi yan hesapsın...

Gayet olağan bir durum nasıl ki çıkışlar oluyorsa inişler de olacak bu kaçınılmaz şayet bitcoin e güveniyorsanız. Bitcoin çıkarsa beraberinde akıntıyla birlikte altcoinlerde hareket eder. Çıkar ve bir süre sonra yine düşer. Ortaya çıkıp ta ben demiştim şöyle yapmıştım demek yersiz bence. Şimdi böyle diyorsun 2 ay sonra (olursa şayet) her coin kendini 2 ye katladığında ne diyeceksin o zaman da sana böyle bir eleştiri yapanlarda aynı kelimeleri mi kullanacak. Smiley

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 26, 2017, 11:07:55 PM

7 mesaj "adam haklıymış " der; yine bir Newbie Smiley ... Sende mi yan hesapsın...

Gayet olağan bir durum nasıl ki çıkışlar oluyorsa inişler de olacak bu kaçınılmaz şayet bitcoin e güveniyorsanız. Bitcoin çıkarsa beraberinde akıntıyla birlikte altcoinlerde hareket eder. Çıkar ve bir süre sonra yine düşer. Ortaya çıkıp ta ben demiştim şöyle yapmıştım demek yersiz bence. Şimdi böyle diyorsun 2 ay sonra (olursa şayet) her coin kendini 2 ye katladığında ne diyeceksin o zaman da sana böyle bir eleştiri yapanlarda aynı kelimeleri mi kullanacak. Smiley
+1 demek yeterli olacaktir,hele birisi althesaplarla mesaj yazip baskalari icin althesaplari var diye iftira atiyor ondan hic bahsetmeye gerek yok.Çocukluguna veriyorum onun artik.Bir dump dalgasi geldi gecti megolamanlar ben demistim dedi bitti gitti.Allahtan forumda 2-3 tane bunlardan varda eglence cikiyor
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 26, 2017, 11:15:23 PM

Kardesim bende 2730 adet etc mevcut 3 haziranda mesaj atmissin etc bi anlik 58 i gorup anonda 60+ ya atti bana piyasayi takip etmiyorsunuz deme lutfen.
3 hazirandaki mesajinda 55 den.toplarim demissin.Kirici olmak istemiyorum ama 3 hazirandan sonra etc kac kere zirve yapti.Benim 5000 adet vardi 80 seviyelerinden verdim peyder pey.2500 adetinide 0.2 oldugunda verecegim siz hala 55 den almayi beklersiniz.

Bendede suan 2000etc mevcut. Ama bu rakam devamli degisiyor. Yarin 3000de yapabilirim bunu 500de. Pump ve dumplarda devamli yukseltip satarim. etcleri cogu kez en dipten alip en yüksekten satmisimdir. Inanmiyorsaniz tlf nrmi verim whattsappta hepsini tek tek kanitliyim size.
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 26, 2017, 11:24:12 PM

+1 demek yeterli olacaktir,hele birisi althesaplarla mesaj yazip baskalari icin althesaplari var diye iftira atiyor ondan hic bahsetmeye gerek yok.Çocukluguna veriyorum onun artik.Bir dump dalgasi geldi gecti megolamanlar ben demistim dedi bitti gitti.Allahtan forumda 2-3 tane bunlardan varda eglence cikiyor

Senden daha iyi eglencemi var bu forumda. 3btcden 0.4btcye gerilemek her yigidin harci degildir 😂😂😂
aliyagiz207
Full Member

View Profile
June 26, 2017, 11:24:39 PM

Bendede suan 2000etc mevcut. Ama bu rakam devamli degisiyor. Yarin 3000de yapabilirim bunu 500de. Pump ve dumplarda devamli yukseltip satarim. etcleri cogu kez en dipten alip en yüksekten satmisimdir. Inanmiyorsaniz tlf nrmi verim whattsappta hepsini tek tek kanitliyim size.
Bana birsey kanitlamana gerek yok Allah daha cok versin kardesim.Ben 0.30c den 20bin etc aldim,zamanla sattik cogunu,geç akıllandik.Bu saatten sonra elimde kalani 0.2btc olmadan satmam.Sizede başarılar dilerim
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 26, 2017, 11:49:31 PM

Bana birsey kanitlamana gerek yok Allah daha cok versin kardesim.Ben 0.30c den 20bin etc aldim,zamanla sattik cogunu,geç akıllandik.Bu saatten sonra elimde kalani 0.2btc olmadan satmam.Sizede başarılar dilerim

Cok sagolun biz o fiyatlardan alim yapamadik mallesef. En ucuz etclerimi 1.8$ dan almaya basladim. Ama al sat yaparak cok kazandim ben. Sizede basarilalar hocam
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
June 26, 2017, 11:50:58 PM

Altcoinlerin balon olduğunu düşünmüyorum, bu kadar kâr marjı yüksek bir enstrüman bulunmaz. Sadece geçenlerde "ne alayım" diye düşünürken "her şey ne kadar da pahalı, keşke biraz düşse" diye içimden geçirmiştim. Balinalar da bizim gibi düşünüyor olsa gerek ki biz de onlar gibi düşünürsek kavgaya gürültüye üzüntüye gerek kalmaz. Şu an kendimce "büyük" çoğunuza göre "küçük" zarardayım ama 1 saniye sonra ne olacağı belli değil, sadece bir tıkla %4000 artış olabilecek coinler var. Hele ki şu an mutlaka planlar yapılıyordur. Herkes kendince ve sakin kafayla bir yol haritası çizmeli. Kimileri eth diyor kimileri etc vs Ama bence minikler daha şanslı. Bu puslu havada çok şeyler döner gibime geliyor. Bu arada ben bunları yazana kadar benim influx coin -33'ten +12 oldu bile  Wink Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
June 26, 2017, 11:59:29 PM

bende % 40 zarardan suan %20 zarara geldım .hersey geri gelecektır sade sabır .sabırsız olanlar suan dökuluyor zaten Cheesy
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 27, 2017, 01:43:35 AM

bende % 40 zarardan suan %20 zarara geldım .hersey geri gelecektır sade sabır .sabırsız olanlar suan dökuluyor zaten Cheesy

Aynen, terste kalındı ise sağlam bir sabır gerekiyor. O da tecrube ile oluyor. Pİyasa da şuan bir çok yeni yatırımcı. Habelerden ordan burdan duyup gelen ve parasını yatıran. Bu kişiler piyasayı bilmediğinden en ufak bir düşüşte hemen panikle satış yapıyor. Bu da zararı kaçınılmaz kılıyor.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 05:35:32 AM

Altcoinlerin balon olduğunu düşünmüyorum, bu kadar kâr marjı yüksek bir enstrüman bulunmaz. Sadece geçenlerde "ne alayım" diye düşünürken "her şey ne kadar da pahalı, keşke biraz düşse" diye içimden geçirmiştim. Balinalar da bizim gibi düşünüyor olsa gerek ki biz de onlar gibi düşünürsek kavgaya gürültüye üzüntüye gerek kalmaz. Şu an kendimce "büyük" çoğunuza göre "küçük" zarardayım ama 1 saniye sonra ne olacağı belli değil, sadece bir tıkla %4000 artış olabilecek coinler var. Hele ki şu an mutlaka planlar yapılıyordur. Herkes kendince ve sakin kafayla bir yol haritası çizmeli. Kimileri eth diyor kimileri etc vs Ama bence minikler daha şanslı. Bu puslu havada çok şeyler döner gibime geliyor. Bu arada ben bunları yazana kadar benim influx coin -33'ten +12 oldu bile  Wink Smiley

Benim en bastan anlatmak istedigim neydi peki? Bitcoin olsun herzaman elde uczdan toplayin. Influx +12 yapmis diye sevinmisin ama. -33%ten aldigini düsün. Suan +45% olacaktin. Iste nezaman bunlari becerebilirsen daha cok para kazanirsin. Yoksa bu exortis gibi 3btc den 0.4btcye düsersin bak dikkat et 😄
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
June 27, 2017, 06:02:46 AM
Last edit: June 27, 2017, 06:36:57 AM by wolwoo

Benim en bastan anlatmak istedigim neydi peki? Bitcoin olsun herzaman elde uczdan toplayin. Influx +12 yapmis diye sevinmisin ama. -33%ten aldigini düsün. Suan +45% olacaktin. Iste nezaman bunlari becerebilirsen daha cok para kazanirsin. Yoksa bu exortis gibi 3btc den 0.4btcye düsersin bak dikkat et 😄
İyi de dip yakalamak kime kısmet olmuş? Alırsın konjonktür (tüm piyasa ve coin gidişatı) fiyatından makul gelirse, hedef 🎯 fiyatına gelince satarsın. Cep to cep diye bişey var, normal ya da olağanüstü durumları tam kestirsem bile adam 10 liralık malı 5'e çeker, hadi 5'ten girdim 3'e çeker, sen zannedersin millet satıyor halbuki kendi satar kendi alır. Bir yerden girmek lazım, eli mahkum kendi de kazanmak istiyorsa artar tabii tükkanı kapatmayacaksa ama böyle yağlı kazanç kapısı da zor bulunur. Ayrıca zarar etmek bu işin doğasında var tıpkı kar etmek kadar, kar da olsa zarar da olsa kısmet der geçerim.
Ayrıca arkadaş bizim gibi küçük yatırımcı sanırım, bu sevinç neden kaybetmesine üzülmek gerekirken... Burada bilgi ve düşünce paylaşımı yapılıyor, karşıt görüş iyidir ufuk açar. Ha bugün sen kazanırsın yarın başkası ya da burada kazanırsın başka yerde kaybedersin vs vs Ne oldum değil ne olacağım demeli!

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 27, 2017, 06:27:28 AM
Last edit: June 27, 2017, 06:42:56 AM by exortis

Yaa sen bana laf atacagina,millete ders verecegine birsey bilmedigini kabul etsene.Sen soyledin diyemi dump oldu saniyorsun.Daha babandan para alan cocuksun kimi kandiriyorsun.Ne oldu hani cok hava yapiyorsun her yerde 40+k$ yaptim diyorsun,bak orda arkadas yazmis sana para lafi yapmak ayiptir.Belki benim icin 3 btc hirbirseydir belki benim portfoyumun %10 dur 3 btc.Senin le muhattab olmuyorum,benim adimi kullanarak yazi yazma.
Niyetin kotu degil ama biraz fazla megolamansin o kadar
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
June 27, 2017, 06:35:32 AM

Balon patlıyor mu arkadaşlar ne dersiniz ? Yoksa piyasada at koşturan bazı insanlar fiyatların çakılmasını mı istiyor ? Benim bundan ciddi şüphelerim vardı ve Vitalik mefta haberleri sonrasında iyice emin oldum. Birileri fena dump çekiyor tüm piyasaya. Ne zaman toparlamaya başlayacaklar, ne zaman yüzümüz gülecek bilinmez ama bir an önce olsa iyi olur. İnsanlar icolara girmiyorlar fiyat yüzünden.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol