Bitcoin Forum
June 15, 2024, 08:06:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  
Author Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji  (Read 40693 times)
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
November 03, 2017, 12:31:04 PM

Statis kaderi de bahtı da Waves gibi oldu ne kadar talihsiz durumlar yaşadık. Yatırımcısını kah güldürdü kah ağlattı. Yinede bir işe yarıyorsa artacaktır muhakkak

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
November 03, 2017, 12:41:02 PM

Stratis şu anda bana alım fırstaı gibi gelior. Şu bitcoin segwit2x e geçsin sonrasında güzel karlar bırakacak gibi. 2.89 coinmarketcap kuru var belki 2.5 lara gerilemesini beklerim düşer mi pek garanti birşey söylemek zor bu konuda piyasa bayağı hareketli ve hararetli bir dönemden geçiyor. Eğer düşerse alım yaparım ki ben alım yaparsam 2 dolara kadar düşmesi normla oda benim şansım, amayapacak bişey yok taşın altına koyacağım elimi.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 04, 2017, 08:10:46 AM

Burası Bitcoin trenini kaçırıp mecburi olarak alt coinlere yönelen, duyguları mantığının önüne geçen ve Bitcoin'e alternatif arayacak kadar düşen karakterlerle dolmuş. İyi eğlenceler Smiley
Sen bitcoini 100 dolarken aldin heralde, hicbir altcoin de alip satmiyorsun heralde:) 3 gunde x2 yapan coinler var bunlari kovalamak yanlissa dicek bisey yok zaten. Aylar geciriyor insanlar su forumda ama hala bisey ogrenemiyorlar sanirim, cogunun amaci zaten post kasmak imza icin post atmanız lazim heralde ki boyle gereksiz bisey yaziyorsunuz:)
siz de beni destekliyosunuz işte 3 günde 2x yapanlar var diyosunuz ben ne diyorum? Kısa vadede al sat ile kazanılabilir alt coinlerde ama 100k sat olmasini bekleyip hüsrana uğrayanlarla dolu piyasa. Medet ummak başka, katlayınca satıp kârı ile Bitcoin almak var. İmza kampanyasına gelince de bu ilk denemem tecrübe edinmek adına. Ben 2016'nin son çeyreğinde Bitcoinlerimi buldum. Piyasada halâ bilmediğim şeyler olabilir Smiley 2014'te Serkan İnci diye birini tanıyor muydunuz?
Söylediğiniz sey tamamen genel icindi, burasi btc yi kacirip altlarda para kazanmaya calisan tiplerle dolmus dediniz. Forumda bir kismi haric herkes altlarda zaten, sanki sadece strat hakkinda soylemis gibi yapmayin keza tum altcoinleri bu kefeye koydunuz:) 1 dolarken ethereum alan 'tipler' de buralardadir belki, kac kat kazandiklarini biliyoruz:) strat fanatigi olanlar vardir onlara bunun yanlis oldugunu söyleyebilirsiniz ama tum altcoinlere laf atınca haliyle sacma buluyoruz:)
whynotBTC
Full Member

Activity: 294

View Profile
November 04, 2017, 09:46:06 AM

Siz benim yaptığım ayrımı anladığınız an tartışma kendiliğinden son bulacak bakın bi alt coinden satın alıp fiyatı artınca satıp para kazanmak var bir de ben projeyi destekliyorum ayağına onu ilerde kullanacağına inanan var. Bitcoin'i olanlar alt coinlerde al sat yapmayacak diye bir şey yok zaten ben bile yapıyorum boş kaldıkça, getirisi oluyor ve Bitcoin'e yatırıyorum hem de gündemden uzak kalmıyorum. Adamlar Bitcoin'den bi haber, yok bu coinin şu projesi var yok 2 yıl sonra şunu başaracak ekip. Bu kadar alt coin savunmanın tek açıklaması Bitcoin'i kaçırmaktır ve bu treni kaçıranlar trendekileri yakalamak için para getirisi olan her şeye bağımlı olurlar. Bakınız Bitcoin cash&segwit2x destekçileri.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 04, 2017, 10:07:52 AM

Siz benim yaptığım ayrımı anladığınız an tartışma kendiliğinden son bulacak bakın bi alt coinden satın alıp fiyatı artınca satıp para kazanmak var bir de ben projeyi destekliyorum ayağına onu ilerde kullanacağına inanan var. Bitcoin'i olanlar alt coinlerde al sat yapmayacak diye bir şey yok zaten ben bile yapıyorum boş kaldıkça, getirisi oluyor ve Bitcoin'e yatırıyorum hem de gündemden uzak kalmıyorum. Adamlar Bitcoin'den bi haber, yok bu coinin şu projesi var yok 2 yıl sonra şunu başaracak ekip. Bu kadar alt coin savunmanın tek açıklaması Bitcoin'i kaçırmaktır ve bu treni kaçıranlar trendekileri yakalamak için para getirisi olan her şeye bağımlı olurlar. Bakınız Bitcoin cash&segwit2x destekçileri.

hocam çok güzel bir ayrıma değindiniz...bu coin işlerinin birçok farklı boyutu var zaten..ama bizim insanımız hayata at gözlüğü ile baktığından ötürü hala şu forumda belirli bir seviyeye gelmiş adamlar bile ilerde bitcoin çöp olup gidecek balon patlayacak diye yazabiliyor..ethereruma scam diyen tipler hala aramızda dolanıyor...ben artık bu tür at gözlülüklerin mesajlarını es geçiyorum hatta engelleyeceğim artık..çünkü cidden sinirlerimi germeye başladı..

neyse hocam benim size bir sorum olacak..stratisi nasıl görüyorsunuz yani bundan 1-2 sene sonra 20-30-50$ civarlarına gelme ihtimali var mı ?

alıp satıp bitcoine dönüştürme işi çok temiz ve güzel bir iş..ancak nerde inecek nerde çıkacak ne zaman satmak lazım..çok fazla uğraş gerektiren bir olay gibi duruyor siz ne dersiniz ?
whynotBTC
Full Member

View Profile
November 04, 2017, 12:32:02 PM

hocam çok güzel bir ayrıma değindiniz...bu coin işlerinin birçok farklı boyutu var zaten..ama bizim insanımız hayata at gözlüğü ile baktığından ötürü hala şu forumda belirli bir seviyeye gelmiş adamlar bile ilerde bitcoin çöp olup gidecek balon patlayacak diye yazabiliyor..ethereruma scam diyen tipler hala aramızda dolanıyor...ben artık bu tür at gözlülüklerin mesajlarını es geçiyorum hatta engelleyeceğim artık..çünkü cidden sinirlerimi germeye başladı..

neyse hocam benim size bir sorum olacak..stratisi nasıl görüyorsunuz yani bundan 1-2 sene sonra 20-30-50$ civarlarına gelme ihtimali var mı ?

alıp satıp bitcoine dönüştürme işi çok temiz ve güzel bir iş..ancak nerde inecek nerde çıkacak ne zaman satmak lazım..çok fazla uğraş gerektiren bir olay gibi duruyor siz ne dersiniz ?
Benim bu konu başlığında bulunmamın tek nedeni merak. 2 hafta önce Stratis 2.5 dolara düşmüştü ve ben 0.5 Bitcoin satıp Stratis aldım zaten 5 6 gün sonra 5 dolardan satıp 0.5 Btc kâr etmiştim. Şimdi 2.5 dolardan 1 BTC'lik alım yaptım. Bu coine bakış açım şu yazdıklarımdan başka bir şey değil. İnan bir alt coine uzun vadeli yatırım yapacak kadar araştırma zamanım yok siz kendi bildiğinizi yapın
zgrdyg
Full Member

Activity: 602
Merit: 105

View Profile WWW
November 04, 2017, 01:31:40 PM

Altcoinler arasında bence gerçek dünyada da kullanılacak bir teknoloji vaadediyorlar. Bu ara fiyatları da çok oynak, 2.5 dolarları görmüşken şimdi 3.3 civarında geziyor. bence yatırım yapılabilir kısa vadeli olarak, oynayacaktır bu ara.

Hc01
Sr. Member

View Profile
November 04, 2017, 01:36:13 PM

Turkiye sartlarinda bir projeyi canli hayatta görmek cokkk uzun sureleri alicaktir. Ama ilk soylediginizde bu sekilde bir anlam cikmiyor direkt altcoinlerle uğraşmanın sacma oldugu anlami cikiyor tepkim onaydi. Wavesi strati ve birkaç coini takip eder ve yatirimimi yaparim yaptim, projelere inaniyorum da ve gercekten kullanilacagini cok uzun vadede gorecegimize inaniyorum. Ama benim amacim projeyi alayim kullanayim degil suan, x10 x20sini gordugum an kacacagim:) insallah olurlar bunlar benim kendi kanaatlerim, projelere saplanip kalmam parami alir cikarim sonea baskasina ayni sekil. Anlatmak istedigim buydu benim de.
whynotBTC
Full Member

View Profile
November 04, 2017, 01:52:14 PM

Bayagı düstü strat , ne diyorsunuz 30k nın altına iner mi beklesek mi almak icin biraz daha Smiley
Alım yapmamaya calısıyorum alacagımı aldım zaten ama, hem strat hem waves icin konusuyorum, 30k olurlarsa ıkısınden de alırım daha nekadar dusebılır belalarını versın dıyerek:) Pıyasada bıtcoının boyle artması ıcın hıcbısey yok, tek sebep balınaların altlardan cıkıp bıtcoını tutarak ıyıce altları dusurmesı olarak goruyorum. Btc dominanceı almıs basını gıtmıs 62 olmus, nekadar dıbe gıder dıye zorluyorlar pıyasayı sonrasında baya saglam kar edıceklerdır altlara gecıp.
Görebildiği şeyler bu kadar kısıtlı olan bir yatırımcıyla daha fazla tartışma yapmayacağım
kellendil
Hero Member

Merit: 503

View Profile
November 04, 2017, 02:25:57 PM

Stratis'te garip bi gidişat var. Piyasa yerlerdeyken değişik şekilde pumplanıyor. Piyasa birlikte yükselişe geçtiğinde diğer coinlerin hızına ayak uyduramıyor.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 04, 2017, 02:51:48 PM

Stratis deyim yerindeyse fiyat manasında sürünüyorken alamamak cidden beni üzüyor. Gönül istiyor şöyle bir 4 5 bin tane alıp 1 2 sene beklemek sonrası zaten cümbüş Cheesy

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
November 04, 2017, 03:33:30 PM

50 dolara gidiyordu hani, waves mi bu mu önce 50 doları görcek diye anketler vardi. yolu açık olsun, çok da bekletmesin : )
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 04, 2017, 03:38:27 PM

50 dolara gidiyordu hani, waves mi bu mu önce 50 doları görcek diye anketler vardi. yolu açık olsun, çok da bekletmesin : )
Yalniz soyle bir durum var waves 100lerden buralara geldi eger bitcoinde beklenmis olsaydi wavese gore daha kazancli cikilmis olunacakti. Dogru zamanda girip dogru zamanda satmak lazim.
Hc01
Sr. Member

View Profile
November 04, 2017, 04:29:39 PM

Bayagı düstü strat , ne diyorsunuz 30k nın altına iner mi beklesek mi almak icin biraz daha Smiley
Alım yapmamaya calısıyorum alacagımı aldım zaten ama, hem strat hem waves icin konusuyorum, 30k olurlarsa ıkısınden de alırım daha nekadar dusebılır belalarını versın dıyerek:) Pıyasada bıtcoının boyle artması ıcın hıcbısey yok, tek sebep balınaların altlardan cıkıp bıtcoını tutarak ıyıce altları dusurmesı olarak goruyorum. Btc dominanceı almıs basını gıtmıs 62 olmus, nekadar dıbe gıder dıye zorluyorlar pıyasayı sonrasında baya saglam kar edıceklerdır altlara gecıp.
Görebildiği şeyler bu kadar kısıtlı olan bir yatırımcıyla daha fazla tartışma yapmayacağım
Neyı gormemısız de cok ustun ustun artıstce konusuyorsun hocam? Soyledıgım seyde ne yanlıs var da goremıyormusuz? Btcnın cıkmasının en baba sebebı balınaların ve bırcok ınsanın parasını btcye gecırmesı ve spekulasyonlarla bıguzel ucurması degıl de nedır? Forku catalı cartı curtu hepsı spekulasyonlardan ıbaret olan ve fıyatı artıran etkenler bukadar basıt, bu alıntı yaptıgınız seyde ne yanlıs varsa anlatın dıcem de yok valla kalsın senın engın gorusunden faydalanmak ıstemıyorum, sonra cok sey ogrenırız mazallah aman dıyeyım. Sanarsın satoshı btcyı bu yapmıs da artıstlıgınden gecılmıyor ya. Rastgele.
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
November 04, 2017, 06:23:23 PM

açıkçası strat bana göre kardeşi waves dan daha güvenilir ve uzun vadede daha çok kazandıracakmış gibi görünüyor.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 04, 2017, 06:26:29 PM

Stratisin waves'ten iyi bir proje olduğunu düşünenler yanılır bana göre . Hem neden sürekli bu iki tokeni kıyaslıyoruz ki ? Bambaşka amaçları olan bambaşka iki proje Smiley
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 04, 2017, 08:45:43 PM

Yalniz soyle bir durum var waves 100lerden buralara geldi eger bitcoinde beklenmis olsaydi wavese gore daha kazancli cikilmis olunacakti. Dogru zamanda girip dogru zamanda satmak lazim.

Waves 100'lerden mi buraya geldi ? Waves'in all time high'ı 7,5 dolar seviyelerindeydi. Ne ara 100 dollar oldu waves ? Yazmak için yazmayın lütfen buraya bazı insanlar söylediklerinizi ciddiye alıyor olabilir.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 11:30:07 PM

Waves 100'lerden mi buraya geldi ? Waves'in all time high'ı 7,5 dolar seviyelerindeydi. Ne ara 100 dollar oldu waves ? Yazmak için yazmayın lütfen buraya bazı insanlar söylediklerinizi ciddiye alıyor olabilir.

100 120 bin satoshilerden buralara düştü demek istemiş olabilir.Ayrıca waves ekibi bekleneni karşılayamadı millet 2018de waves uçacak kaçacak diyor ama pekde ümitli değilim umarım yanılırım.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
November 05, 2017, 02:14:06 AM

Şu 2018 e bir geçsek hayırlısıyla  özellikle son 3+4  aydır altcoincilerin yüzü gülmedi bir türlü. stratis wawes rn çok konuşuluyor ama tüm alt coinler parayı eritti resmen.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
November 06, 2017, 09:11:03 AM

Şu 2018 e bir geçsek hayırlısıyla  özellikle son 3+4  aydır altcoincilerin yüzü gülmedi bir türlü. stratis wawes rn çok konuşuluyor ama tüm alt coinler parayı eritti resmen.

Herkesin beklentisi o yönde . Balinalar rahat durmayı sevmez malum . En yakın zamanda BTC den kaçanlar çok rahat bir şekilde altcoinlere yönelecek diye düşünüyoruz fakat ne zaman olur kimse bilmiyor . Sabırlı davranmakta fayda var .
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  

Jump to: