Bitcoin Forum
October 20, 2017, 08:24:50 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.0.1  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 46275 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 518

INS Ecosystem

View Profile
October 04, 2017, 07:06:19 PM

ofisin açılış tarihi de epey yakınmış yaw. bunca aydır bekliyoruz 8 gün dediğin nedir ki Smiley

Bak işte ben tarihi duyduğumda beynim yandı. Duyuruyu bile geciktiriyorlar bir gün sonra vereceğiz diyorlar, bir gün daha bekliyoruz temizlik var diyerek beklemeyi sürdürmemizi istiyorlar gece yarısı olmadan duyuru gelmiyor bizim saate göre ama yine de geç işte, ilk duyuru erken saatlerde verilmişti. Neyse ney işte demek istediğim duyuru hemde içi boş sayılan birkaç sayfalık yazıyı hazırlamaktan acizler ofisi bir haftada nasıl toparlayacaklar çok merak ediyorum. Ofislerine gideceksin bunların akşam orada kalacaksın çıkmayacaksın bir güzelde sopaya çekeceksin kimin ofisini kime kiralıyorlar bilmiyorum ki.

███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █

█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
●  Whitepaper
●  ANN Thread
●  Reddit
●  Telegram
●  Twitter
●  Facebook

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
1508531090
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1508531090
Reply with quote  #2

1508531090
Report to moderator
1508531090
Hero Member
*

Ignore
1508531090
Reply with quote  #2

1508531090
Report to moderator
1508531090
Hero Member
*

Ignore
1508531090
Reply with quote  #2

1508531090
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1508531090
Hero Member
*

Ignore
1508531090
Reply with quote  #2

1508531090
Report to moderator
1508531090
Hero Member
*

Ignore
1508531090
Reply with quote  #2

1508531090
Report to moderator
ruru
Full Member

Activity: 140

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 04, 2017, 07:31:14 PM

projeyi resmen çöp ettiler millet ne umutlarla bu adamları takip etmişlerdi herkes bu adamlardan bir şeyler beklerken bunların bu şekilde insanları yüz üstü bırakmaları baya saçma, verdikleri tarihlerden yine döneceklerini düşünüyorum ben

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
kacakkipri
Full Member

View Profile
October 05, 2017, 11:20:43 PM

Amsterdam ofisinin açılışına bir hafta kaldı. Tüm yatırımcılarını davet ettiler sanırım bu sefer gerçekleşecek. Bir ay sonra da Berlin ofisinin açılışını yapacaklarını duyurdular. Uzun süredir bekleyen PBT topluluğu için güzel günler yaklaşıyor olabilir.

dragoz11
Full Member

Activity: 182

View Profile
October 05, 2017, 11:47:18 PM

Ofis açılışları kısmen canlılık getirecektir elbet ancak bu proje için daha önemlisi hacimli borsalara girebilmek diye düşünüyorum. Ya da waves dex'e güncelleme gelince hacim artarsa bilemem.

cabsav
Legendary
*

Activity: 882

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 06, 2017, 06:30:49 AM

Şu ofis adam akıllı açılıp adam akıllı tanıtılırsa hareketlenme olur. Eğer oda baştaqn sağma bir iş olursa yok temizlik yapılıyor yok elektrikci kablo çekiyor derlerse ruhuna fatiha

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

Solarminer
Hero Member

Activity: 543

View Profile
October 06, 2017, 09:01:18 AM

Ümidim yok açıkcası . Bu kadar geçen zaman da sadece 1 ofisle mi uğraşıldı ?  Yer değiştirdik olmadı dediler bekledik başka bir yer seçtiler . Plan dahilinde hiç bir şekilde ilerleme yok bana göre . Sürekli bir terslikler çıkıyor . Hadi ofis açıldı sağlam bir borsa ya giriş ne zaman gerçekleşecek ? Smiley Önemli olan bu . Waves arayüzünü bekliyorlar fakat waves arayüzünden sonra sağlam bir hacim yine yakalanmazsa ? Sürekli olarak aktif olmamaları endişe veriyor yatırımcılarına . Bakalım sene sonuna kadar en kötü 3 ofis açarlarsa toparlanma yaşanabilir diye düşünüyorum.

bitpazari
Hero Member

INS Ecosystem

View Profile
October 06, 2017, 10:41:22 AM

Yıl sonuna kadar üç ofis açmaları çok zor zaten normalde ikimiydi ilk planlarına göre aklımda kalmadı hadi ilk planladıkları hedef üç olsun sonuçta ilk ofis çoktan hizmet vermeye başlamalıydı. Ekim kasım aylarında ilk ofisle uğraşırlar yıl sonuna kadar ne kaldı ki eğer ikinci ofis açılırsa çok şanslıyız. Üç ayı üç tane duyuru vererek geçiştirdiler ne diyeyim ofis açmaları da bir şey değil sonrası daha önemli, ofisi açtıktan sonra başka sorunlar çıkmazsa ancak o zaman keyfim yerine gelir. Son rapora şimdi tekrar baktım Berlin ofisi için kasım ayı işaretlenmiş hiç aklım almıyor nasıl başaracaklar keşke zaman vermeseler daha iyi.

███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █

█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
●  Whitepaper
●  ANN Thread
●  Reddit
●  Telegram
●  Twitter
●  Facebook

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
DeepCoin
Hero Member

Activity: 868

View Profile
October 06, 2017, 10:53:50 AM

Yıl sonuna kadar üç ofis açmaları çok zor zaten normalde ikimiydi ilk planlarına göre aklımda kalmadı hadi ilk planladıkları hedef üç olsun sonuçta ilk ofis çoktan hizmet vermeye başlamalıydı. Ekim kasım aylarında ilk ofisle uğraşırlar yıl sonuna kadar ne kaldı ki eğer ikinci ofis açılırsa çok şanslıyız. Üç ayı üç tane duyuru vererek geçiştirdiler ne diyeyim ofis açmaları da bir şey değil sonrası daha önemli, ofisi açtıktan sonra başka sorunlar çıkmazsa ancak o zaman keyfim yerine gelir. Son rapora şimdi tekrar baktım Berlin ofisi için kasım ayı işaretlenmiş hiç aklım almıyor nasıl başaracaklar keşke zaman vermeseler daha iyi.

Zaman verip yapmamaları sıkıntı oluyor işte . En büyük yanlışları bu . Bir şekilde gecikme alır anlayış gösterilir . Fakat çıtayı yüksek tutup her seferinde çok komik açıklamalar raporlar sunuyorlar . Çok sağlam yatırım yaptı insanlar bu tokene . Projenin halen tutacağına inanıyorum ama işi yapacak yönetecek bir ekip liderine ihtiyacı var PBT ' nin . iş bitiricilik yok .

CHANGE FINANCE First Decentralised Global Crypto Bank
LINK TO ICO | LINK TO DISCUSSION
kacakkipri
Full Member

View Profile
October 06, 2017, 05:05:19 PM

Waves güncellemesi ile Amsterdam ofisinin açılışı aynı gün. Sasha bir sürpriz yapıp güncellemeyi Amsterdam ofisinde açıklarsa iki proje için de çok güzel bir hareket olur. Projenin ilerlemesi için Waves'in sürekli desteğine ihtiyacı var bu kesin.

DrMsEr
Sr. Member

Activity: 448

INS Ecosystem

View Profile
October 06, 2017, 09:14:12 PM

Ofis açmalarının bir hareket getireceği kesin ama yeterli olur mu bilemiyorum ayrıca söz konusu primalbase ekibi olduğu için çok emin olamıyorum her an bir aksilik çıkabilir.

███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █

█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
●  Whitepaper
●  ANN Thread
●  Reddit
●  Telegram
●  Twitter
●  Facebook

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
cointerstrike
Full Member

Activity: 126

View Profile
October 06, 2017, 11:40:32 PM

Açılışın baya sazlı sözlü alkollü olacağıyla ilgili şeyler okudum Tongue şaka bi yana resmi bir açılış gibi değil kutlama tarzında olacakmış sanırım. proje ekibinden biri o şekilde bi yorum yapmış az önce gördüm. Projeden zarar eden yatırımcılar alkolün etkisiyle ortalığı karıştırmaz umarım Cheesy

anu
Legendary
*

Activity: 1064

View Profile
October 07, 2017, 05:58:07 AM

Açılışın baya sazlı sözlü alkollü olacağıyla ilgili şeyler okudum Tongue şaka bi yana resmi bir açılış gibi değil kutlama tarzında olacakmış sanırım. proje ekibinden biri o şekilde bi yorum yapmış az önce gördüm. Projeden zarar eden yatırımcılar alkolün etkisiyle ortalığı karıştırmaz umarım Cheesy

Açılış alkollü olursa içip kafayı bulanlardan biri bunları vurur orada!!  Cheesy Sonra da efendi gibi gidip teslim olur.

Ondan sonra token uçuşa geçerse şaşırmamak lazım.

Şaka bir yana bir daha hiç bir projeye körü körüne inanıp, yüksek tutarlarda yatırım yapmamayı öğretmesi açısından PrimalBase karlı oldu benim için. Tecrübe satın alınamıyor malesef.

cointerstrike
Full Member

Activity: 126

View Profile
October 07, 2017, 04:16:53 PM

Açılış alkollü olursa içip kafayı bulanlardan biri bunları vurur orada!!  Cheesy Sonra da efendi gibi gidip teslim olur.

Ondan sonra token uçuşa geçerse şaşırmamak lazım.

Şaka bir yana bir daha hiç bir projeye körü körüne inanıp, yüksek tutarlarda yatırım yapmamayı öğretmesi açısından PrimalBase karlı oldu benim için. Tecrübe satın alınamıyor malesef.

Kesinlikle size katılıyorum hocam. Fonunuzun büyük kısmını büyük umutlarla bi projeye bağlamak tutmadığı zaman büyük sıkıntı yaratıyor. Warre Buffet'ın da dediği gibi 'Hiçbir zaman yatırımlarınızı bir yerde tutmayın' . Birşey biliyor ki Dünyanın en zengin 5 kişisinden biri  Smiley

arlington
Sr. Member

Activity: 280

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 07, 2017, 04:28:55 PM

Ofis açılıyor iyi hoş da oralara talep var mı kiralamak için? Bununla alakalı çalışma yapılıyor mu hiç sanmıyorum ama işleri zor.

peerguess.     the application for the entire community!
  ANN Thread Website Whitepaper Bounties Twitter
.    Our ICO
   starting soon
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 252

View Profile
October 07, 2017, 04:34:28 PM

Bizim yatırım için verdiğimiz paralarla zaten kaç aydır içkili müzikli güzel güzel eğleniyorlardır.Ofis açılsa bile çok fazla bir şey değişeceğini düşünmüyorum hepimize geçmiş olsun.

▀███   ███   ████    ▄██████▄
       ████ █████ █████▄  ███▀  ▀███
        ███▄██▀██▄██████  ██████████
        ▀█████ █████▀████ ███▄  ▄▄▄
         ▀███   ███▀  ███▄ ▀██████▀▀
                      ▀███
███▄████▄     ▄█████▄  ████   ███   ███▀ ▄██████▄  ███▄██
████▀▀▀███▄ ▄███▀▀▀███▄ ███  █████  ███ ███▀  ▀███ █████▀
███     ███ ███     ███ ▀███ █████ ███  ██████████ ███
███▄   ▄███ ███▄   ▄███  ▀█████▀█████▀  ███▄  ▄▄▄  ███
█████████▀   ▀███████▀    ████▀ ▀████   ▀████████▀ ███
███ ▀▀▀▀       ▀▀▀▀▀       ▀▀▀   ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀
███
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
████
bitpazari
Hero Member

INS Ecosystem

View Profile
October 10, 2017, 03:30:08 PM

Konuya bak ben bile unutmuşum bu projeyi bir sürüde yatırım yapmıştık halbuki. Sözde güya ofis açılacak olmasına rağmen hiçbir gelişme yeni duyuru görmedim ne iştir anlam vermek zor. Sitesine şimdi girip bir bakayım dedim en azından açılış hakkında bilgi davetiye falan olur dedim nerede bırakın gidin ne uğraşıyorsunuz alın paralarıda keyfinize göre harcayın bizi neden umutlandırıp boşa bekletiyorlar.

Aynı olduğu gibi duruyor site iki üç cümle yazı yazdılar bıraktılar.

The Primalbase website is going through major upgrades and will soon feature a number of additional options, including a convenient booking platform
Please subscribe to be among the first ones to receive updates. You can also read about our progress in monthly reports below

███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █

█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
●  Whitepaper
●  ANN Thread
●  Reddit
●  Telegram
●  Twitter
●  Facebook

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
Askit2
Hero Member

Activity: 716

CHANGE - First Decentralised Global Crypto Bank

View Profile
October 10, 2017, 03:59:46 PM

bugün elimdeki tokenleri satıyorum. yeter artık bu çile. adamların hiç bir şey umrunda değil. fiyat ölmüş halen "bilmemne ofisimiz şu tarihte açılıyor" demişler. sanayi arasizine giren 3. sınıf bir müteaitin boktan mühendislere tasarlattığı projeler gibi üçgen formunda bir yer kiralamışlar resimlerini paylaşıyorlar. ben böyle gerizekalı ve ahmak bir ekip daha görmedim. bizi teşvik ettiği için o sasha denen puştun da ağzına sıçmak lazım da neyse.

Xexen4
Sr. Member

Activity: 378

HERO: The Future of Banking in Southeast Asia

View Profile
October 10, 2017, 06:22:24 PM

bugün elimdeki tokenleri satıyorum. yeter artık bu çile. adamların hiç bir şey umrunda değil. fiyat ölmüş halen "bilmemne ofisimiz şu tarihte açılıyor" demişler. sanayi arasizine giren 3. sınıf bir müteaitin boktan mühendislere tasarlattığı projeler gibi üçgen formunda bir yer kiralamışlar resimlerini paylaşıyorlar. ben böyle gerizekalı ve ahmak bir ekip daha görmedim. bizi teşvik ettiği için o sasha denen puştun da ağzına sıçmak lazım da neyse.

2gün daha sabret bence. birşey olacağından değil de, o kadar beklemişsin 2gün sonra olur da kazara yükselir pişman olma Wink

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████  ██████████████
██████  ██████████████
██████  ██████████████
██████  ██      ██████
██████  █  ████  █████
██████   ██████  █████
██████  ███████  █████
██████  ███████  █████
██████████████████████
██████████████████████
▀████████████████████▀
HERO..
The Future of Banking in Southeast Asia
.
..
  ■ Website   ■ Whitepaper   ■ Bounties
                   ■ Join our Slack
.     PRE-SALE
   starting soon
nalpagutt
Full Member

Activity: 224

INS Ecosystem

View Profile
October 10, 2017, 06:39:43 PM

Birşeyler olmuştur diye bakıyorum ama yok . Sabreden arkadaşlara dahada sabır dilerim .

bitpazari
Hero Member

INS Ecosystem

View Profile
October 11, 2017, 05:48:20 AM

Bunlar tüydümü ne yaptı yoksa temizlik mi yapıyorlar. Yarın ofis açılışı yok muydu hiç yeni bir bilgi gelmedi Sasha konuşup duruyordu hepimizi teşvik etmişti, Sasha olmasa ben o kadar paramı yatırmazdım. Waves'lerimi iade etsin böyle gitmeye devam ederse alsın token'lerini de ne yapıyorsa yapsın bir şeye kefil ol sonra arkasında durma. Ne olacaksa olsun tavırları en çok kızdığım nokta.

███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █

█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
●  Whitepaper
●  ANN Thread
●  Reddit
●  Telegram
●  Twitter
●  Facebook

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
Pages: « 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.