Bitcoin Forum
April 26, 2024, 09:09:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57963 times)
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 05, 2017, 11:20:43 PM

Amsterdam ofisinin açılışına bir hafta kaldı. Tüm yatırımcılarını davet ettiler sanırım bu sefer gerçekleşecek. Bir ay sonra da Berlin ofisinin açılışını yapacaklarını duyurdular. Uzun süredir bekleyen PBT topluluğu için güzel günler yaklaşıyor olabilir.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
1714165747
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714165747
Reply with quote  #2

1714165747
Report to moderator
1714165747
Hero Member
*

Ignore
1714165747
Reply with quote  #2

1714165747
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714165747
Hero Member
*

Ignore
1714165747
Reply with quote  #2

1714165747
Report to moderator
1714165747
Hero Member
*

Ignore
1714165747
Reply with quote  #2

1714165747
Report to moderator
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 05, 2017, 11:47:18 PM

Ofis açılışları kısmen canlılık getirecektir elbet ancak bu proje için daha önemlisi hacimli borsalara girebilmek diye düşünüyorum. Ya da waves dex'e güncelleme gelince hacim artarsa bilemem.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 06, 2017, 06:30:49 AM

Şu ofis adam akıllı açılıp adam akıllı tanıtılırsa hareketlenme olur. Eğer oda baştaqn sağma bir iş olursa yok temizlik yapılıyor yok elektrikci kablo çekiyor derlerse ruhuna fatiha
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 06, 2017, 09:01:18 AM

Ümidim yok açıkcası . Bu kadar geçen zaman da sadece 1 ofisle mi uğraşıldı ?  Yer değiştirdik olmadı dediler bekledik başka bir yer seçtiler . Plan dahilinde hiç bir şekilde ilerleme yok bana göre . Sürekli bir terslikler çıkıyor . Hadi ofis açıldı sağlam bir borsa ya giriş ne zaman gerçekleşecek ? Smiley Önemli olan bu . Waves arayüzünü bekliyorlar fakat waves arayüzünden sonra sağlam bir hacim yine yakalanmazsa ? Sürekli olarak aktif olmamaları endişe veriyor yatırımcılarına . Bakalım sene sonuna kadar en kötü 3 ofis açarlarsa toparlanma yaşanabilir diye düşünüyorum.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 06, 2017, 10:41:22 AM

Yıl sonuna kadar üç ofis açmaları çok zor zaten normalde ikimiydi ilk planlarına göre aklımda kalmadı hadi ilk planladıkları hedef üç olsun sonuçta ilk ofis çoktan hizmet vermeye başlamalıydı. Ekim kasım aylarında ilk ofisle uğraşırlar yıl sonuna kadar ne kaldı ki eğer ikinci ofis açılırsa çok şanslıyız. Üç ayı üç tane duyuru vererek geçiştirdiler ne diyeyim ofis açmaları da bir şey değil sonrası daha önemli, ofisi açtıktan sonra başka sorunlar çıkmazsa ancak o zaman keyfim yerine gelir. Son rapora şimdi tekrar baktım Berlin ofisi için kasım ayı işaretlenmiş hiç aklım almıyor nasıl başaracaklar keşke zaman vermeseler daha iyi.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 06, 2017, 10:53:50 AM

Yıl sonuna kadar üç ofis açmaları çok zor zaten normalde ikimiydi ilk planlarına göre aklımda kalmadı hadi ilk planladıkları hedef üç olsun sonuçta ilk ofis çoktan hizmet vermeye başlamalıydı. Ekim kasım aylarında ilk ofisle uğraşırlar yıl sonuna kadar ne kaldı ki eğer ikinci ofis açılırsa çok şanslıyız. Üç ayı üç tane duyuru vererek geçiştirdiler ne diyeyim ofis açmaları da bir şey değil sonrası daha önemli, ofisi açtıktan sonra başka sorunlar çıkmazsa ancak o zaman keyfim yerine gelir. Son rapora şimdi tekrar baktım Berlin ofisi için kasım ayı işaretlenmiş hiç aklım almıyor nasıl başaracaklar keşke zaman vermeseler daha iyi.

Zaman verip yapmamaları sıkıntı oluyor işte . En büyük yanlışları bu . Bir şekilde gecikme alır anlayış gösterilir . Fakat çıtayı yüksek tutup her seferinde çok komik açıklamalar raporlar sunuyorlar . Çok sağlam yatırım yaptı insanlar bu tokene . Projenin halen tutacağına inanıyorum ama işi yapacak yönetecek bir ekip liderine ihtiyacı var PBT ' nin . iş bitiricilik yok .
kacakkipri
Full Member

Merit: 171

View Profile
October 06, 2017, 05:05:19 PM

Waves güncellemesi ile Amsterdam ofisinin açılışı aynı gün. Sasha bir sürpriz yapıp güncellemeyi Amsterdam ofisinde açıklarsa iki proje için de çok güzel bir hareket olur. Projenin ilerlemesi için Waves'in sürekli desteğine ihtiyacı var bu kesin.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 06, 2017, 09:14:12 PM

Ofis açmalarının bir hareket getireceği kesin ama yeterli olur mu bilemiyorum ayrıca söz konusu primalbase ekibi olduğu için çok emin olamıyorum her an bir aksilik çıkabilir.
cointerstrike
Full Member

Merit: 100

View Profile
October 06, 2017, 11:40:32 PM

Açılışın baya sazlı sözlü alkollü olacağıyla ilgili şeyler okudum Tongue şaka bi yana resmi bir açılış gibi değil kutlama tarzında olacakmış sanırım. proje ekibinden biri o şekilde bi yorum yapmış az önce gördüm. Projeden zarar eden yatırımcılar alkolün etkisiyle ortalığı karıştırmaz umarım Cheesy
anu
Legendary
*

Activity: 1218

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 07, 2017, 05:58:07 AM

Açılışın baya sazlı sözlü alkollü olacağıyla ilgili şeyler okudum Tongue şaka bi yana resmi bir açılış gibi değil kutlama tarzında olacakmış sanırım. proje ekibinden biri o şekilde bi yorum yapmış az önce gördüm. Projeden zarar eden yatırımcılar alkolün etkisiyle ortalığı karıştırmaz umarım Cheesy

Açılış alkollü olursa içip kafayı bulanlardan biri bunları vurur orada!!  Cheesy Sonra da efendi gibi gidip teslim olur.

Ondan sonra token uçuşa geçerse şaşırmamak lazım.

Şaka bir yana bir daha hiç bir projeye körü körüne inanıp, yüksek tutarlarda yatırım yapmamayı öğretmesi açısından PrimalBase karlı oldu benim için. Tecrübe satın alınamıyor malesef.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
cointerstrike
Full Member

Merit: 100

View Profile
October 07, 2017, 04:16:53 PM

Açılış alkollü olursa içip kafayı bulanlardan biri bunları vurur orada!!  Cheesy Sonra da efendi gibi gidip teslim olur.

Ondan sonra token uçuşa geçerse şaşırmamak lazım.

Şaka bir yana bir daha hiç bir projeye körü körüne inanıp, yüksek tutarlarda yatırım yapmamayı öğretmesi açısından PrimalBase karlı oldu benim için. Tecrübe satın alınamıyor malesef.

Kesinlikle size katılıyorum hocam. Fonunuzun büyük kısmını büyük umutlarla bi projeye bağlamak tutmadığı zaman büyük sıkıntı yaratıyor. Warre Buffet'ın da dediği gibi 'Hiçbir zaman yatırımlarınızı bir yerde tutmayın' . Birşey biliyor ki Dünyanın en zengin 5 kişisinden biri  Smiley
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 07, 2017, 04:28:55 PM

Ofis açılıyor iyi hoş da oralara talep var mı kiralamak için? Bununla alakalı çalışma yapılıyor mu hiç sanmıyorum ama işleri zor.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 07, 2017, 04:34:28 PM

Bizim yatırım için verdiğimiz paralarla zaten kaç aydır içkili müzikli güzel güzel eğleniyorlardır.Ofis açılsa bile çok fazla bir şey değişeceğini düşünmüyorum hepimize geçmiş olsun.
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 10, 2017, 03:30:08 PM

Konuya bak ben bile unutmuşum bu projeyi bir sürüde yatırım yapmıştık halbuki. Sözde güya ofis açılacak olmasına rağmen hiçbir gelişme yeni duyuru görmedim ne iştir anlam vermek zor. Sitesine şimdi girip bir bakayım dedim en azından açılış hakkında bilgi davetiye falan olur dedim nerede bırakın gidin ne uğraşıyorsunuz alın paralarıda keyfinize göre harcayın bizi neden umutlandırıp boşa bekletiyorlar.

Aynı olduğu gibi duruyor site iki üç cümle yazı yazdılar bıraktılar.

The Primalbase website is going through major upgrades and will soon feature a number of additional options, including a convenient booking platform
Please subscribe to be among the first ones to receive updates. You can also read about our progress in monthly reports below
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
October 10, 2017, 03:59:46 PM

bugün elimdeki tokenleri satıyorum. yeter artık bu çile. adamların hiç bir şey umrunda değil. fiyat ölmüş halen "bilmemne ofisimiz şu tarihte açılıyor" demişler. sanayi arasizine giren 3. sınıf bir müteaitin boktan mühendislere tasarlattığı projeler gibi üçgen formunda bir yer kiralamışlar resimlerini paylaşıyorlar. ben böyle gerizekalı ve ahmak bir ekip daha görmedim. bizi teşvik ettiği için o sasha denen puştun da ağzına sıçmak lazım da neyse.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
October 10, 2017, 06:22:24 PM

bugün elimdeki tokenleri satıyorum. yeter artık bu çile. adamların hiç bir şey umrunda değil. fiyat ölmüş halen "bilmemne ofisimiz şu tarihte açılıyor" demişler. sanayi arasizine giren 3. sınıf bir müteaitin boktan mühendislere tasarlattığı projeler gibi üçgen formunda bir yer kiralamışlar resimlerini paylaşıyorlar. ben böyle gerizekalı ve ahmak bir ekip daha görmedim. bizi teşvik ettiği için o sasha denen puştun da ağzına sıçmak lazım da neyse.

2gün daha sabret bence. birşey olacağından değil de, o kadar beklemişsin 2gün sonra olur da kazara yükselir pişman olma Wink
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 10, 2017, 06:39:43 PM

Birşeyler olmuştur diye bakıyorum ama yok . Sabreden arkadaşlara dahada sabır dilerim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 11, 2017, 05:48:20 AM

Bunlar tüydümü ne yaptı yoksa temizlik mi yapıyorlar. Yarın ofis açılışı yok muydu hiç yeni bir bilgi gelmedi Sasha konuşup duruyordu hepimizi teşvik etmişti, Sasha olmasa ben o kadar paramı yatırmazdım. Waves'lerimi iade etsin böyle gitmeye devam ederse alsın token'lerini de ne yapıyorsa yapsın bir şeye kefil ol sonra arkasında durma. Ne olacaksa olsun tavırları en çok kızdığım nokta.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
October 11, 2017, 07:47:22 AM

İlk ofis açıldıktan sonra fiyat canlanacaktır. Tabi bunun için eth gateway ve iyi bir kaç borsa da lazım olacak. PrimalBase çok süründürdü ama finalde de yüzümüzü iyi güldürecek. Bu benim içimde bir his ve şahsi görüşüm. Aldıklarımı 1 PBT 500 dolar olsa da satmam. Ico'dan alım yapmamız büyük hataydı ama hata yaptık diye zaten çöp olmuş bir tokeni satmamalı.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 11, 2017, 07:51:40 AM

$3714.79 (-5.15%)
0.77737300 BTC (-4.36%)
859.91 WAVES (-12.28%)

Bu fiyattan sonra yükselse yükselse nereye kadar yükselebilecek ? Ekibin artık hızlanması gerekiyor . Böyle bir proje harcanmamalı . Fikir şahane yatırımcılar görevini yaptı ama iş ekibe gelince resmen tökezledi . ICO ' sundan girdiğimle şu an ki fiyat arasında x4 var resmen Smiley Bekletme taraftarıyım her şekilde . Bu sene iş işten geçti zaten 2 .nci 3.ncü ofislerini açtıklarında anca normal ıco fiyatına gelecek gibi duruyor.
Pages: « 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  

Jump to: