Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:57:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57965 times)
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 23, 2017, 07:28:33 PM

ne umutlarla baslandi bu projeye elmas falan deniyordu pbt icin. e tabi btc nin ezici gucu ve wavesin kendini kurtarma cabasi icinde gozlerden kayboldu gitti. neyseki kimse dolar bazli zarar da degil. bu acidan bakip teselli olabilirsiniz.

Dolar bazı diye bir şey yoktur dolar bazı zarar yoktur diyen adamla ben 50 liralık benzin alıyorum ne zammı diyen ile aynı kefededir o adam 3 btc yi kenara atsa zengindi
1714863461
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714863461
Reply with quote  #2

1714863461
Report to moderator
1714863461
Hero Member
*

Ignore
1714863461
Reply with quote  #2

1714863461
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714863461
Hero Member
*

Ignore
1714863461
Reply with quote  #2

1714863461
Report to moderator
1714863461
Hero Member
*

Ignore
1714863461
Reply with quote  #2

1714863461
Report to moderator
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
December 23, 2017, 07:36:37 PM

Arkadaşlar açıkcası ben projeden ümidimi kesmiştim ama waves dex'in kendini yenilemesi ile primalbase'ye yeni bir şans doğabilir adamlar sonuçta parayı topladılar projelerini ciddi bir şekilde hayata geçirirlerse o tokenların değeri çok farklı noktalara ulaşabilir.Yeterki ekip başta yaptığı hataları yapmasın.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 09, 2018, 09:45:41 AM

Icodan girip aylarca bekledikten sonra zararına sattığım ve bir bok kazandırmayacağından emin olduğum tek proje. Arkadaşlar falanca böyle olursa, şurası şöyle olursa kesin 100K olur falan yazmışlar da, kaçıp gitmeyen (yani piyasada mevcut olan) ve bunun kadar yerlerde sürünen proje gerçekten mumla aranır. Zararına çıkıp o zamandan bu zamana kullandığım paramı en az ona katladım ve ben çok spekülatif işlemler yapmam, agresif stilde birisi muhtemelen 30X falan yapmıştı.
Bilmem nerede yeni ofis açacaklarmış da, yeni waves dex yayınlanırsa o da değerlenecekmiş de... Yemişim ofisini, atı alan Üsküdar'ı geçiyor arkadaşlar, bunun gibileri tutarken bir daha düşünün.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
January 09, 2018, 10:57:14 AM

Tam unuttum diyorum büyük zararı Smiley Çıkagelip hatırlıyoruz maalesef PBT ' yi .. Waves ' e bağlıyoruz ümitleri yine olmuyor . Ofise bağlıyoruz yine olmuyor . Beklemekten başka çaremiz yok ..
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 09, 2018, 07:48:30 PM

bu boğa piyasasında bile kendini gösterememesi bence çöp olduğunun kanıtı.  onun yerine çöp olan en azından adam gibi bi borsada işlem gören bi coiin alsaydık daha az zarar yazardık
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
January 11, 2018, 07:35:16 AM

Bu gün CEO slack de soruları cevaplayacak.
yatırımcılarına duyurulur.
Ben primalbase e ico dan yatırım yapmadım ama hep takip ediyorum. Fikir olarak güzel bir proje olduğu için.

An overview of project developments in 2017

Read Here

We would like to remind you that our first weekly Slack chat of the year will take place today, Jan 11, at 12pm CET as usual! If you have any questions, don’t hesitate to join the chat and get the answer directly from Primalbase CEO Ralph Manheim. Hope to hear from many of you today!!
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 11, 2018, 07:54:58 AM

Bu gün CEO slack de soruları cevaplayacak.
yatırımcılarına duyurulur.
Ben primalbase e ico dan yatırım yapmadım ama hep takip ediyorum. Fikir olarak güzel bir proje olduğu için.

An overview of project developments in 2017

Read Here

We would like to remind you that our first weekly Slack chat of the year will take place today, Jan 11, at 12pm CET as usual! If you have any questions, don’t hesitate to join the chat and get the answer directly from Primalbase CEO Ralph Manheim. Hope to hear from many of you today!!

Fikir olarak çok güzel ICO ' sundan giriş yapanlardanım . Niyeyse bir türlü fiyata yansıtamadılar . Ekip biraz hantal kaldı bu işlerde . Fakat ilerleyen zamanlarda günümüze iyice uyarlamaya çalışıyor ekip eminim . Waves ' in desteği arkalarında ona da eminim . Kısa vade de kazandıracak bir proje değil . Sabretmek de fayda var .
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
January 11, 2018, 08:29:44 AM

Fikir olarak çok güzel ICO ' sundan giriş yapanlardanım . Niyeyse bir türlü fiyata yansıtamadılar . Ekip biraz hantal kaldı bu işlerde . Fakat ilerleyen zamanlarda günümüze iyice uyarlamaya çalışıyor ekip eminim . Waves ' in desteği arkalarında ona da eminim . Kısa vade de kazandıracak bir proje değil . Sabretmek de fayda var .

ico ya yaptığınız yatırımı dolar bazında yapılmış kabul ederseniz kendinizi daha iyi hissedersiniz. BTC ve waves cinsinden çok ciddi zarar var ama dolar olarak bakıldığında az biraz kar bile söz konusu.
Bende inadına hodl durumundayım. ileride değerlenecek buralar Smiley Bir bakarsınız Türkiye'de de yatırım yapıp bir ofis açarlar.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 11, 2018, 09:03:38 AM

Bu kadar populer olarak başlayan bir proje resmen ölü konumuna geçti. iconun hemen hemen 10da 1 fiyatına satıp çıktım. Çok ümitliydim ama adamlar aşırı ağır ilerliyorlar. onu beklerken geçen dönemde ne projeler kaça katladı. altcoin yukselişinde bile pozitif olarak etkilenmedi. ether gateway olmadıgı icinde bir halt olmayacak.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
January 11, 2018, 12:31:27 PM

ico ya yaptığınız yatırımı dolar bazında yapılmış kabul ederseniz kendinizi daha iyi hissedersiniz. BTC ve waves cinsinden çok ciddi zarar var ama dolar olarak bakıldığında az biraz kar bile söz konusu.
Bende inadına hodl durumundayım. ileride değerlenecek buralar Smiley Bir bakarsınız Türkiye'de de yatırım yapıp bir ofis açarlar.
hocam olaya çok iyimser bakıyorsunuz bence. herifler aşırı tembel ve beceriksiz. böyle bi projeninde bitcoin olarak değer kazanmasını beklemek bu saatten sonra saçmalık bence.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 11, 2018, 01:05:09 PM

Saçma sapan projelerin milyar dolar market capların üstünde olduğu bu piyasada bu coin gerçekten çok iyi bir yatırım bence kaçırmayın.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
February 24, 2018, 08:31:21 AM

Primalbase Token, tüm diger tokenlar düserken güzel direniyor... Hatta 5000 dolar üzerinde iyi tutunuyor, 0,52 bitcoin ediyor 1 primalbase.
acaba saglam durus devam eder mi, yoksa yine bir cökme yasanir mi? güven kaybeden projeler arasinda üst siralarda yer aliyor ne de olsa primalbase.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 24, 2018, 02:39:30 PM
Last edit: February 24, 2018, 07:14:05 PM by bobita

Primalbase Token, tüm diger tokenlar düserken güzel direniyor... Hatta 5000 dolar üzerinde iyi tutunuyor, 0,52 bitcoin ediyor 1 primalbase.
acaba saglam durus devam eder mi, yoksa yine bir cökme yasanir mi? güven kaybeden projeler arasinda üst siralarda yer aliyor ne de olsa primalbase.
Icoda ilk birkaç gün avantajlı fiyatı 3 BTC, devamında 5 BTC idi.
Yani  ico fiyatının onda biri ediyor ve sağlam duruş sergiliyor öyle mi? Kusura bakma da millete kakalanmış ve üzerinden neredeyse bir yıla yakın süre geçmiş olmasına rağmen bir token hiçbir şekilde icosunun normal fiyatını bile görememişse (arada kazandırıp sonra düşse haydi bir derece derim) ve şu anda ilan edilen fiyatın %10'u seviyesindeyse onun adı sağlam duruş değil, sağlam bitiştir.
Bitcoin o zaman şu kadarmış, şimdi bu kadarmış falan beni ilgilendirmiyor, ben her zaman 50 liralık benzin alırım, zamdan etkilenmiyorum diyenlerden değilim, satış birimi bitcoindi ve şu anda fiyatı onda bir seviyesinde.
Not: Sana atarlıymış gibi yazmışım ama ilk ve son olarak tr forumun gazına gelip şu boktan projeye para yatırmıştım, sağlam zararla da çıktım, kalsam daha da fazla zarar edecektim. Çok sinirliyim bu çakallara.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 25, 2018, 12:53:26 PM

Ne yazık ki 2017 hayal kırıklığı projelerinden birisi oldu. Yanına aynı döneme denk gelen MobileGo ve Encryptotel de eklenebilir.
3 ü de iyi yatırım topladılar ve yatırımcısına çıkış fırsatı dahi vermeden düştüler.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
February 25, 2018, 01:40:22 PM

İçime mi doğmuş nedir?
Bu gün çok ama çok taze bir dedikodu geldi kulağıma, Summer 2019 Istanbul diyorum başkada bir şey demiyorum.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
February 25, 2018, 01:43:33 PM

Yani  ico fiyatının onda biri ediyor ve sağlam duruş sergiliyor öyle mi? Kusura bakma da millete kakalanmış ve üzerinden neredeyse bir yıla yakın süre geçmiş olmasına rağmen bir token hiçbir şekilde icosunun normal fiyatını bile görememişse (arada kazandırıp sonra düşse haydi bir derece derim) ve şu anda ilan edilen fiyatın %10'u seviyesindeyse onun adı sağlam duruş değil, sağlam bitiştir.
Bitcoin o zaman şu kadarmış, şimdi bu kadarmış falan beni ilgilendirmiyor, ben her zaman 50 liralık benzin alırım, zamdan etkilenmiyorum diyenlerden değilim, satış birimi bitcoindi ve şu anda fiyatı onda bir seviyesinde.
Not: Sana atarlıymış gibi yazmışım ama ilk ve son olarak tr forumun gazına gelip şu boktan projeye para yatırmıştım, sağlam zararla da çıktım, kalsam daha da fazla zarar edecektim. Çok sinirliyim bu çakallara.

Bende diyorum, bana neden atarlaniyor bu:) Saglam durus ile kastim, en azindan 5bin dolar üzerinde gördügümden:)
Cünkü elimde 2 tane var ve bari güzel bir yerden elden cikarayimda, bi halta yarasin diye bakiyorum:)

2 primalbase icin 1 bitcoin alacagim simdi... onu da nereye yatirsam birkac aya kadar 8-10 bitcoin eder - onun düsüncesindeyim:)
hani primalbase bulastik, ettik bir hata - bu hatayi en iyi sekilde telafi edeyim diyorum:)

napsak? az daha tutsak mi elimizde... gerci 2 tanesini elden cikarmaya kalksam, 0,5 bitcoina alici bile yok ki:)
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
February 25, 2018, 05:04:15 PM

Yani  ico fiyatının onda biri ediyor ve sağlam duruş sergiliyor öyle mi? Kusura bakma da millete kakalanmış ve üzerinden neredeyse bir yıla yakın süre geçmiş olmasına rağmen bir token hiçbir şekilde icosunun normal fiyatını bile görememişse (arada kazandırıp sonra düşse haydi bir derece derim) ve şu anda ilan edilen fiyatın %10'u seviyesindeyse onun adı sağlam duruş değil, sağlam bitiştir.

Bende diyorum, bana neden atarlaniyor bu:) Saglam durus ile kastim, en azindan 5bin dolar üzerinde gördügümden:)
Cünkü elimde 2 tane var ve bari güzel bir yerden elden cikarayimda, bi halta yarasin diye bakiyorum:)

2 primalbase icin 1 bitcoin alacagim simdi... onu da nereye yatirsam birkac aya kadar 8-10 bitcoin eder - onun düsüncesindeyim:)
hani primalbase bulastik, ettik bir hata - bu hatayi en iyi sekilde telafi edeyim diyorum:)

napsak? az daha tutsak mi elimizde... gerci 2 tanesini elden cikarmaya kalksam, 0,5 bitcoina alici bile yok ki:)

Şahsen 0.5 civarı da benim elimde var PBT. Ben tutma taraftarıyım . Herşey kötüye giderken kafasını çıkartıyor . Kendini hatırlatıyor resmen . Smiley

O kadar bekledin bekle biraz daha Lydian ..
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
April 01, 2018, 10:49:14 AM

Ethereum tokeni nihayet çıkmış elinde bulundurmaya devam edenlere hayırlı olsun borsaya girerse iyi olacaktır. Ofisler ne durumda toplan 2 ofis mi var yoksa 3. açtılar mı?

Konuyla ilgili yazıyı buradan okuyabilirsiniz,
https://medium.com/primalbase/the-gateway-for-primalbase-token-has-been-released-19a223f61f88

https://etherscan.io/token/0xF4c07b1865bC326A3c01339492Ca7538FD038Cc0
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 01, 2018, 11:52:44 AM

bu proje ölü doğdu herkes kabul etsin millete 1 tanesini 3 bitcoinden mi ne itelediler haa bende aldım kandım ama sonra çıkardım elden şimdi konusunu görünce baktım hala aynı

temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 01, 2018, 04:02:34 PM

Ethereum tokeni nihayet çıkmış elinde bulundurmaya devam edenlere hayırlı olsun borsaya girerse iyi olacaktır. Ofisler ne durumda toplan 2 ofis mi var yoksa 3. açtılar mı?

Konuyla ilgili yazıyı buradan okuyabilirsiniz,
https://medium.com/primalbase/the-gateway-for-primalbase-token-has-been-released-19a223f61f88

https://etherscan.io/token/0xF4c07b1865bC326A3c01339492Ca7538FD038Cc0

bence bunlar bu hareketle iyi yaptılarda gerçekten işleyiş olan bir sistem yapmadıkları sürece ölü .
daha öncede zarar ettiğim ico oldu ama en gıcık eden bunlar
Pages: « 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 »
  Print  

Jump to: