Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:55:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin mi ETH mi ?  (Read 3526 times)
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
June 12, 2017, 06:55:41 PM

2020 yilinda bitcoin oraninin altcoin orani tahminleri %25 olarak tahmin ediliyor(birkac degisik yerde gordum nere hatirlamiyorum ama suan) buradan yolacikarak suanki %40 oraninin altinda olmasi nedeniyle ben bitcoine seviyeli yaklasiyorum..
1714823734
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714823734
Reply with quote  #2

1714823734
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714823734
Hero Member
*

Ignore
1714823734
Reply with quote  #2

1714823734
Report to moderator
1714823734
Hero Member
*

Ignore
1714823734
Reply with quote  #2

1714823734
Report to moderator
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
June 12, 2017, 06:59:54 PM

Şu an piyasada olan her coin deneme sürümü her zaman için yerini başka bir coine kaptırabilir. Dünya değişiyor, her şey değişebilir.
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
June 12, 2017, 08:46:16 PM

ben bu soruya waves diye cevap vermek istiyorum. bitcoin'i geçermi bilmem ama etherium'la kapışacak gibi duruyor.
guclu
Full Member

Activity: 260
Merit: 102

View Profile WWW
June 12, 2017, 09:35:50 PM

ben bu soruya waves diye cevap vermek istiyorum. bitcoin'i geçermi bilmem ama etherium'la kapışacak gibi duruyor.

Ağzından bal damlıyor... Biraz iddialı bir söylem tabi ama gerçekten başarılı bir platform, o yüzden imkansız diyemiyorum. Fiyatı da böyle düşmüşken alıp kenara koymalık.

aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
June 12, 2017, 09:41:59 PM

waves in o seviyelere gelmesi çok zor. yükselme zamanlarında gizli bir el bastırıyor gibi sanki aşağıya doğru. waves 0.005btc yıl sonuna kadar geleceği maksimum nokta olarak görüyorum.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
June 12, 2017, 09:49:05 PM

waves in o seviyelere gelmesi çok zor. yükselme zamanlarında gizli bir el bastırıyor gibi sanki aşağıya doğru. waves 0.005btc yıl sonuna kadar geleceği maksimum nokta olarak görüyorum.

katılıyorum ve katılmıyorum.
waves aşırı yükselmesini istemiyorlar doğru kontrol edilmese waves temmuz sonuna kadar 20 doları görür. ki benim tahminim yılsonu bu seviyelerdi.
yılsonu tahmini dolar bazında vereyim 50 dolar civarının olacağı düşüncesindeyim hatta waves konusunda ki exchange resmini yayınlasın şimdi doğru dürüst bir cüzdanı olmayan coin için konuşuyorum . yıl sonu 100 dolar kırarbilir.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
June 12, 2017, 09:49:13 PM

Bitcoini hiç bir altcoin geçemez. hadi geçti diyelim kalıcı olmaz. bu piyasada tek bir horoz var. başka horozlar ötmez.

dünya piyasalarında tek sözü geçen Dolar gibi. ETH 2000 Dolar olur belki 2018 de ama bitcoin de 5000 Dolar olur en az.

bitcoinin çöp olması demek, kriptonun sonu demek.  Cheesy çöp olacak derseniz köşe olmaya bakın bir an önce.  Wink
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
June 12, 2017, 09:50:54 PM

Neden zor olsun sadece bugün için görüyorsunuz. Dalgaların önü çok açık merkezsiz bir borsa daha henüz emeklemeye başlamadı bile. Sadece crypto currency olarak değil bir çok amaçlı olabilir.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
guclu
Full Member

Activity: 260
Merit: 102

View Profile WWW
June 12, 2017, 09:51:00 PM

Buna hiç katılmıyorum hocam. Stratis ve waves, daha projelerini tam olarak hayata bile geçirmemişken hadlerinden fazla bir çıkış yakaladılar. Bunun bir geri dönüşü olacaktı. Ama waves'in gelecek planlaması çok net. O yüzden bu düşüşün çıkışı çok daha olası. Kullandığı teknoloji, hitap edeceği kitle ve duyulacak ihtiyaç çok ciddi bir atılım. Bir bancor sıçraması yapmasa da, bu da durduğu yerde sıçradı aslında. Esas Ekim'e doğru, ve özellikle Ekim'den sonra izleyin waves'i. At fav'a bekle Cheesy

mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
June 12, 2017, 09:54:47 PM

Bitcoini herhangi bir altcoin geçse bile kalıcı olmaz dşye düşünüyorum bu piyasanın babası bitcoin ama waves ın bitcoini ileride ciddi derecede zorlayacağını düşünüyorum.
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 12, 2017, 10:01:22 PM

Buna hiç katılmıyorum hocam. Stratis ve waves, daha projelerini tam olarak hayata bile geçirmemişken hadlerinden fazla bir çıkış yakaladılar. Bunun bir geri dönüşü olacaktı. Ama waves'in gelecek planlaması çok net. O yüzden bu düşüşün çıkışı çok daha olası. Kullandığı teknoloji, hitap edeceği kitle ve duyulacak ihtiyaç çok ciddi bir atılım. Bir bancor sıçraması yapmasa da, bu da durduğu yerde sıçradı aslında. Esas Ekim'e doğru, ve özellikle Ekim'den sonra izleyin waves'i. At fav'a bekle Cheesy

Waves hedef kitlesi olarak çok iyi aslında zamanla borsacıların wall streetin sempatisini kazanacaktır Smiley
Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
June 12, 2017, 11:40:16 PM

dün yaşanan ani düşüşte eth çok sağlam durdu. diyeceklerim bu kadar.
mirallas
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
June 13, 2017, 02:15:13 AM

Piyasadan çıkmış bi para göremiyorum. O zaman bitcoinden altcoinlere bir geçiş oldu diyebiliriz ethereum da 7milyar dolar pazar çapını genişletti. Bence bu düşüşün en büyük sebebi ethereuma olan eğilimdir. Piyasa oraya kayarken sağlam durması gayet normal.
kaysersozee
Full Member

Activity: 367

View Profile WWW
June 13, 2017, 05:10:33 AM

eth tabi ki. bitcoin çöp.

bitcoin bir deneme idi. başarısız oldu, ama diğerleri yani altcoinler için yepyeni kapılar açıldı.

Hocam eth önü açık ama bitcoin de çöp değil herhalde. Tüm bu piyasa Btc üzerinden döner dönecektir. Eth çok ayrı bir kulvarda koşuyor. Karşılaştırma yapılacaksa Eth-Wawes- Exp gibi projeler karşılaştırılabilir. Eth ile Btc yi karşılaştırmak doğru değil. Altın ile Microsoftu karşılaştırmak gibi geliyor. Her şey bitcoini kazanmak için. Her şey bitcoinde bitiyor. Temel hedef ona daha fazla sahip olmak bence.

Evet şuan için öyle kısa vadede kazanmak isteyenlerin referans noktası btc. Alım satımda yüzde karı bile kaç btc kazandığımızla ölçüyoruz. Ama bu da zamanla değişebilir. Bugün btc referansken yarın eth olabilir.
Belki ikisi de olmaz çok daha gelişmiş bi coin ikisinin yerini de alabilir Smiley

membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
June 13, 2017, 05:45:48 AM

Btc mi Eth mi diye karşılaştırma yapmaya gerek yok bence. Bütçesi yeten varsa ikisinden de yüzde elli elli alarak oranlayabilir. Bütçesi düşük olan da waves gibi alternatiflere yönelmeli diye düşünüyorum.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 13, 2017, 08:24:32 AM

ETH'nin BTC fiyatını geçebileceği konuşuluyor ki bende katılıyorum buna.
BTC ilk olduğu için bu kadar değerli. Yoksa gelişmiş özellikleri yok.
Gönderip almalarda bu kadar yüksek fee istenmesi bu alemin doğasına aykırı, ayrıca uzun onay süreleri var...
Geliştiricisi bile bilinmiyor BTC'nin! Smiley

Gelecek Waves ve ETH'nin!

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
June 13, 2017, 08:38:21 AM

ETH -tabiki. ama bitcoini de yabana atacak değiliz. gelecekte daha fazla kazanç sağlayabilir. yeni çıkan projeler yüzde 80 eth altyapısını kullanıyor. bu da ileriye dönük yatırımların ETH kanalıyla yapılacağı anlamına geliyor.

daha çok ETH ye ihtiyaç duyulacak. değerlenecek. bir projeye belki ileride 1 ETH anca atabileceğiz.

coininiz bol olsun. Smiley
mtmitat
Sr. Member

Merit: 265

View Profile
June 13, 2017, 10:09:00 AM

Bitcoine segwit lazım çok yavaş kalıyor eth ye göre zaten segwit yapmaz ise yakın zamanda, bitcoin liderliği eth ye bırakacak
Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
June 13, 2017, 10:11:21 AM

Piyasadan çıkmış bi para göremiyorum. O zaman bitcoinden altcoinlere bir geçiş oldu diyebiliriz ethereum da 7milyar dolar pazar çapını genişletti. Bence bu düşüşün en büyük sebebi ethereuma olan eğilimdir. Piyasa oraya kayarken sağlam durması gayet normal.

coinmarketcap.com'da gördüğüm kadarıyla market hacmi 102 milyar dolara kadar gerilemişti.
mavibalina
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
June 13, 2017, 08:19:44 PM

İkisi de işlem hacmi olarak birbirine yakın seyretmeye başladı. Bence kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet olacak ve piyasa değeri olarak yakın vadede ETH geçecektir. Öte yandan şu da bir gerçek ki her ikisi de bundan sonra çok fazla spekülatif hareket yapmayacak gibi duruyor. ETH için öngörüm max. 1000 USD 1 yıllık bir süre zarfında BTC için ise 3500 USD seviyeleri. İkisi de bundan sonra yatırımcısını üzmez ancak büyük paralar koymadan büyük paralar kazanmak zorlaşıyor bu piyasada. Bir de esasen ikisi de birbirinin rakibi değil teknolojik olarak. Ve ikisinin de teorik ve pratik dezavantajları var. Özetle henüz 6-7 yaşında bir piyasadayız. Herkes (bunların arasında ben de varım) konuşuyor. Sağda solda 3 ay önce 1000'de 1'i fiyatında olan varlıklar için teknik analizler falan görüyorum. Gerçek şu ki halen sığ, öngörülemez ve spekülatif bir piyasadayız. Burada sabreden ve akıllı risk alan kazanacaktır.   
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: