Bitcoin Forum
July 13, 2024, 09:32:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin mi ETH mi ?  (Read 3526 times)
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 21, 2018, 09:57:52 PM

Şuan bitcoin ama çok dengesiz bi sistem var bitcoin yükseliyor altlar düşüyor bitcoün düşüncede altlar düşüyor normalda çıkardı. Ethereumda düşüyor bitcoine bakaraktan fazla düüştü
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
February 21, 2018, 10:15:36 PM

Daha önceleri sadece bitcoin derdim ama etherum bı anda bitcoinden bı tık öne geçti o yüzden şu an etherum derim başkada bişey demem ama yatırımını yarı yarıya bölmende fayda var

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 22, 2018, 07:31:04 AM

btc al daha iyi bu günlerde etherium bu tür dalgalanmalardan sürekli olarak kötü yönde etkilenir hale gelmiş durumda neo ise yüzde 35 ten fazla değer kazandı dikkatini çekerim

murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 22, 2018, 07:43:20 AM

herkesinde bildiği gibi uzun vadede bitcoin her zaman altcoinlerden daha iyi bir yatırım olcağından herkes aynı fikirde

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
criptoturk
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
February 22, 2018, 08:13:06 AM

Eterreum'un sene sonu 5000 $ bir rivayete göre de 20000 dolar olma beklentisi var ve bu ekonomi dergilerinde bile konuşulur oldu. birde demin bir arkadaşın dediği gibi birçok da eter destekli coinler var..Yani çok daha sağlam bir altyapısı var..yatırım için hem daha güvenli hem mantıklı geliyor bana

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 22, 2018, 04:03:22 PM

Lighting Network gelmediği sürece her alanda ethereum , Hatta smart contract'ta eklenebilir buna .

Çıkan ICO'lar tamamı ETH Kaynaklı . Bu cok büyük avantaj .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
February 22, 2018, 06:51:51 PM

Lighting Network gelmediği sürece her alanda ethereum , Hatta smart contract'ta eklenebilir buna .

Çıkan ICO'lar tamamı ETH Kaynaklı . Bu cok büyük avantaj .

en geç 3 seneye kadar eth btc yi geçer. o yüzden yatırımlarınızı eth olarak yapın.

arkadaş haklı son çıkan büyük icolar hep erc20 token.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
February 22, 2018, 07:20:34 PM

aslında ikisi birden yatırımınızın tümünü tek bir şey de toplamayın bana göre biraz daha riskli bir durum hem eth hem bitcoin alıp bekleyebilirsiniz.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 22, 2018, 07:22:07 PM

Hep ethereumu tercih ederdim ama son günlerdeki bitcoindeki biraz olsun düşüş beni bitcoine itti. Şuan alım zamanları bana göre.

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
February 22, 2018, 07:24:11 PM

İkisine de yatırım yapın. Çünkü ikiside en iyisi. Böylelikle hem riskinizi azaltmış hem de kazancınızı arttırma şansınız olacaktır.

kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 23, 2018, 07:27:44 AM

btc ile  eth dikkat ediyorum hep paralel yükseliyor yada düşüyor. bence eth ; btc ye göre daha çok kazandırır.En sonunda eth teknolojisini değiştirerek güçlendirdiği varsayılırsa ve piyasada kullanılabileceği varsayılırsa eth daha çok değerleneçeğini düşünüyorum.

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 23, 2018, 07:40:05 AM

her iki coinde 2x yapma potansiyeline sahip olan paralar bunu beklemek için bu yılın son zamanlarında bu hedefe yetişecektir

ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 23, 2018, 09:18:00 AM

Her ikisi de çok popüler ve çıkma zamanını iyi belirlersen her ikisi de iyi kazandırabilir. Bende her ikisi de var ama BTC miktarını çok daha fazla tutuyorum. ETH BTC nin hareketli olduğu zamanlarda kaybettiriyor.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
February 23, 2018, 09:18:31 AM

Şişen ağ geçitleri yüksek fee ücretleri derdi bitmiyor ki BTC ' nin . Ağırlık kadar ciddi bir şekilde ıhtan ıhtan ETH ' ye kayıyor gibi düşünüyorum . Ama seneye ama 10 seneye Ethereum zirvede olacaktır ..
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
February 23, 2018, 10:04:55 PM

Ethereum için olumsuz düşünen çok fazla insan görmedim şu ana kadar btcye sayıp söven çok fazla. Hangisinin ne zaman kazandıracağı belli olmaz fakat şansını ikisine paylaştırman daha iyi olabilir.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 03:23:01 PM

Ethereum önümüzdeki yıllarda daha iyi kazandırabilir ve btcnin popülerliğini geçip zirveye oturabilir. Ama btc her zaman zirvede kaladabilir. Ben ethyi daha çok beğeniyorum.
CryptoriaCitizen
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 04:39:50 PM

Biri değer saklama aracı diğeri ise işlem aracı.

Bence bu versus bir yerde doğru değil diye düşünüyorum.İkisi de birbirini tamamlıyor aslında kripto piyasasında.
minionstar
Member
**

Activity: 196

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
February 24, 2018, 05:37:03 PM

İkisi de kazandıracaktır bence. İkisine de güveniyorum ancak ethereumun bu sene daha hızlı ilerleyeceğini düşünüyorum.
Bitcoin biraz daha inişli çıkışlı olacak gibi duruyor. Bu nedenle yatırım yapsam büyük payı ethereuma verirdim.

KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 24, 2018, 05:48:23 PM

bu soru bu camiayı 2 ye bölüyor ve yeni gelen biride gelip bi soruyu sordugu zaman ortalık karışıyor ne yazıkki.. eth yi biliyosun bitcoini biliyosun insanların hangisini tercih edeceğini bilmekte bitiyor iş.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
February 24, 2018, 05:50:05 PM

İkiside ICO için ethereum kullanıyorum bide sanki ethereumun teknolojisi daha iyi gibi geliyor bana ondan ağırlıklı olarak ethereum
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: