Bitcoin Forum
May 11, 2024, 12:20:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »
  Print  
Author Topic: Tezos Hakkında  (Read 39023 times)
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
July 03, 2017, 10:44:47 AM

Ethereum'la karşılaştırmanızın mantığı ne beyler?

Ne toplanan para benzerlik gösteriyor ne de coin sayısı.
Kaldı ki projeye kötü veya scam diyen de yok.  Sadece bu şartlarda yatırım yapmaya değer mi onu sorguluyoruz. Neyse siz arabayı, evi satıp basmaya devam edin  Cheesy

ETH ile karşılaştırmanın mantığı yeni bir zincir oluşturacak olmaları . ETH zincirinden daha yetenekli ve hızlı olacağını söylüyorlar. Bende onların yalancısıyım .
O kadarını biliyorum hocam. Ama fiyat olarak karşılaştırma yapmak mantıksız bunu demek istedim.
1715430010
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715430010
Reply with quote  #2

1715430010
Report to moderator
1715430010
Hero Member
*

Ignore
1715430010
Reply with quote  #2

1715430010
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715430010
Hero Member
*

Ignore
1715430010
Reply with quote  #2

1715430010
Report to moderator
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
July 03, 2017, 11:26:13 AM

Yapılan yatırım 182 milyon doları aşmış. Şaşırtıcı olduğu kadar inanılması güç bir durum. Gönül isterdi ki biz de girelim bu ico'ya ama sonuçlarının beklendiği gibi iyi olmacağı konusunda düşüncelerim var. O sebeple durduruyorum kendimi. Ico'nun son günü bir bakacağım buralara değerlendirme yapmak adına. Sonra net bir karar verebilirim. Yatırım yapmayı düşünenlere de son gün karar vermelerini tavsiye edebilirim.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
July 03, 2017, 12:15:59 PM

Şu ana kadar 180 toplandıysa, bitene kadar 300 rahat toplanır diye düşünüyorum.

Yine de yatırımcısına üç beş kuruş bir şeyler kazandıracaktır diye tahmin ediyorum.

Kazandıracağı miktar için 4-5 ay beklemeye değecek mi, işte emin olamadığım konu bu aslında.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
July 03, 2017, 12:38:05 PM

Yine de yatırımcısına üç beş kuruş bir şeyler kazandıracaktır diye tahmin ediyorum.

Kazandıracağı miktar için 4-5 ay beklemeye değecek mi, işte emin olamadığım konu bu aslında.

Bu kadar dalgalı bir piyasada 4-5 ay çok uzun bir süre. Çok fırsatlar kaça bilir .

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
July 03, 2017, 01:11:11 PM

Açıkcası ben hiç ico fıyatının altına düşecegini sanmıyorum,başlangıçta bittrex veya krakende işlem görmeye başlayabilir.Muhtemelen kraken diyorum
Ben çok güveniyorum hayal kırıklığına uğramam inşallah.Atla deve degil yatırımım ama beklentim buyuk uzun sure saklamayı duşunuyorum

Senin bu işlerde bu aralar şansın pek yaver gitmiyor dostum. Paylaşımlarını izliyorum. Forumun "bahtsız üyesi" konumundasın bir çok kişi için. Sürekli bir şanssızlık içerisindesin, bilirsin - son icolarla alakalı muhtelif konularda bir çok şikayetin var. Umarım bu ico' da yüzün güler, artık bir şekilde karını katlarsın. Ben tezos'a katılmamayı seçiyorum. Pişman olmaya hazırım, siz kazanın inş.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 03, 2017, 01:48:44 PM

suan hala %20 bonus devam ettigi icin yatirimda ilk gunden beri bir azalma olmadigi fakat yarin itibari ile yatirimlarin azalmasini hatta durma noktasina gelmesini bekliyorum. yatirimci doydu artik bonuslu 200m yatirim aldi. daha ne alacak xd

----
bu arada %20 bonus suresi tamamlanmis sonraki ~66 saat boyunca aktif bonus %15
pitkoyin
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
July 03, 2017, 02:12:38 PM

Beyler,

Aramizda eskiden btc alip kenara koyan, ya da trade ile kazanan bircok kisi var. Ne yapin ne edin, kucuk bir miktari 2 3 hatta 8 10 sene beklemek uzere size guven veren (ozellikle ekip olarak) bir coine gomun. SONRA da inatla bekleyin. Ben ciddi miktar aldim, ve en erken satis surem 2020, Allah muhtac etmedikten sonra da ister 50 kat ister 100 kat buyusun SATMICAM.

Bu satirlari yazan kisi ETH yola cikacagi zaman "bi cacik olmaz bundan" diyen birisi, peki o zaman centlerle alabilecegim ETH simdi 400 $dan 250 $lara dustu alsam mi diye dusunun biri, yani trade para kazandiriyor belki ama elinde tutup beklemek para kazanmanin ASIL yolu.

Kimi TEZOSa guvenir, kimi bilmemneye, Bir tanesine ufak bir miktar atin ve bekleyin..
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
July 03, 2017, 02:18:15 PM

Beyler,

Aramizda eskiden btc alip kenara koyan, ya da trade ile kazanan bircok kisi var. Ne yapin ne edin, kucuk bir miktari 2 3 hatta 8 10 sene beklemek uzere size guven veren (ozellikle ekip olarak) bir coine gomun. SONRA da inatla bekleyin. Ben ciddi miktar aldim, ve en erken satis surem 2020, Allah muhtac etmedikten sonra da ister 50 kat ister 100 kat buyusun SATMICAM.

Bu satirlari yazan kisi ETH yola cikacagi zaman "bi cacik olmaz bundan" diyen birisi, peki o zaman centlerle alabilecegim ETH simdi 400 $dan 250 $lara dustu alsam mi diye dusunun biri, yani trade para kazandiriyor belki ama elinde tutup beklemek para kazanmanin ASIL yolu.

Kimi TEZOSa guvenir, kimi bilmemneye, Bir tanesine ufak bir miktar atin ve bekleyin..
HODL diyorsun yani hocam ben BAT alacagim uzun sureli.

coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 03, 2017, 02:19:09 PM

Bende böbreğimi satıp girmeyi düşünüyorum almak isteyen varsa PM atsın  Smiley

Şu mesajı yazmak için geldim. Kardeşim anladığım kadarıyla İzmir'desin sen de Cheesy Böbreğine alıcı çıkarsa bana da haber ver Cheesy Grin Grin Grin Grin

Yazdıklarımı ciddiye alanlar için ironidir Cheesy
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
July 03, 2017, 02:25:56 PM

Açıkcası ben hiç ico fıyatının altına düşecegini sanmıyorum,başlangıçta bittrex veya krakende işlem görmeye başlayabilir.Muhtemelen kraken diyorum
Ben çok güveniyorum hayal kırıklığına uğramam inşallah.Atla deve degil yatırımım ama beklentim buyuk uzun sure saklamayı duşunuyorum

Senin bu işlerde bu aralar şansın pek yaver gitmiyor dostum. Paylaşımlarını izliyorum. Forumun "bahtsız üyesi" konumundasın bir çok kişi için. Sürekli bir şanssızlık içerisindesin, bilirsin - son icolarla alakalı muhtelif konularda bir çok şikayetin var. Umarım bu ico' da yüzün güler, artık bir şekilde karını katlarsın. Ben tezos'a katılmamayı seçiyorum. Pişman olmaya hazırım, siz kazanın inş.
Doğru diyorsunuz bu sefer şeytanın bacağını kıracağım inşallah.Aslında sağlam katılacaktım bu icoya ama yine terste kaldık şu 2 haftadır gelen dumplarla.Iyı dilekleriniz için teşekkürler
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
July 03, 2017, 06:25:11 PM

Şu posta ne güldüm yaa. Hayır sıkılmayıp adamı takip etmişsin üstüne bir de bomba yorum olmuş. Smiley Para yatıranlar umarım kazanırlar ama ben de pişman olmaya razıyım siz kazanın yeter ki. Benim tahminim ise 1/3 oranında paranızı geri alacaksınız. 2/3 ü milyarderlere gidecek. Ama sadece tahmin.
herkes maşallah tok forumda, oraya buraya saldıran pek yok şu sıralar. google translate mi bozuldu ne Cheesy
tezos çok iyi proje diyerek herkesi etkilemeye çalışmayacağım arkadaşlar. bende yatırım yapacağım LUN da param sıkıştı kâra geçeyim greceğim. Cheesy

yatırım yapın diye demiyorum, yanlış anlaşılmasın. ico sonunda nasıl bir dalga bekler bütün coinlerde farklıdır bu. ama ileride çoğu kişinin sepetinde tezos a yer vereceğini düşünüyorum. 1-2 yıl sonra diğerlerine rakip olabilir. aynı şu an waves in çırpındığı gibi.

yeni diller, yeni mantıklar; yeni ve hızlı zincirleri beraberinde getirecektir.

şu an ETH en iyisi kimbilir bir zaman sonra 2.liğe düşer. tıpkı poloniex in geçenlerde düştüğü gibi. her an her şey olabilir.  YTD
Pumpkin
Full Member

Activity: 151

View Profile
July 03, 2017, 06:47:11 PM

Tezos geleceği parlak bir proje gibi duruyor. Ama sabır önemli. Alıp unutmak gerek.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
July 03, 2017, 06:55:23 PM

Bu gidişle 500 milyon falan alıcak ama bana göre bu kadar yatırım alması ne kazandırır orası soru işareti bu coine yatırım yapan kesim büyük ihtimalle büyük yatırımcılardır.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
July 03, 2017, 07:03:53 PM

Bende böbreğimi satıp girmeyi düşünüyorum almak isteyen varsa PM atsın  Smiley

Şu mesajı yazmak için geldim. Kardeşim anladığım kadarıyla İzmir'desin sen de Cheesy Böbreğine alıcı çıkarsa bana da haber ver Cheesy Grin Grin Grin Grin

Yazdıklarımı ciddiye alanlar için ironidir Cheesy

Alıcı buldum hocam yarın kesecekler,önce böbrek sonra para olarak anlaştık. Güvenilir insanlar ama yine de escrow mu kullansam acaba 😂
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
July 03, 2017, 07:04:28 PM

Beyler peki Ethereum icosunda ne kadar para toplanmıştı? Bak merak ettim şimdi. Birde bu Tezos'un toplam coin miktarı ne kadardır? Bilen birisi yazarsa aydınlanmış oluruz Wink

Hatırlayamadım ama bir zamandır düşünüyorum. Ne tereddüt etmiştik. Bir süre satılamayacaktı, mine edilemeyecekti bişeyler bişeyler. Hakikaten hatırlayan varsa iki satır karalasa da hatırlasak.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
July 03, 2017, 10:05:02 PM

Beyler peki Ethereum icosunda ne kadar para toplanmıştı? Bak merak ettim şimdi. Birde bu Tezos'un toplam coin miktarı ne kadardır? Bilen birisi yazarsa aydınlanmış oluruz Wink

Hatırlayamadım ama bir zamandır düşünüyorum. Ne tereddüt etmiştik. Bir süre satılamayacaktı, mine edilemeyecekti bişeyler bişeyler. Hakikaten hatırlayan varsa iki satır karalasa da hatırlasak.
Yaklaşık 16 milyon dolar. Net olarak hatırlayamıyorum fakat  bu aralıkta olduğuna eminim Smiley O zamanın piyasası için çok iyi bir paraydı. Şimdi yeni bir eklenti koyacaz diye yatırım açsa 1 milyar doları geçer namussuz  Grin
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
July 04, 2017, 01:28:33 AM

Piyasanın bu aşırı dalgalı durumu ve segwit 1 agustos muhabbeti 4-5 ay beklemeyi göze aldırarak tezosa yatırıma itti. Büyük bir miktar olmasada biraz yatırım yaptım.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 04, 2017, 01:31:25 AM

İyi reklam yaptılar bu arada. Her yerde bunların reklamını görür oldum. Zaten sırf reklamlarından dolayı bir geri dönüş olacaktır. Bir çok kişi de ekibin sağlam olduğundan, ileriye dönük projenin iş yapacağından bahsediyor. Olumsuz bir görüşe henüz denk gelmedim. Belki de ben denk gelmedim bilmiyorum.

Büyük ihtimal ICO da da yeni bir rekor gelebilir. ICO bittiğinde görücez bakalım.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
July 04, 2017, 06:14:04 AM

gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
July 04, 2017, 06:33:26 AM

iyi gidiyor baya simdilik. reklam cok yapildigi icin de baya yatiri aldi takimdan dolayi da. bakalim ne gecer elimize sonunda

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »
  Print  

Jump to: