Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:17:22 PM *
News: Voting for pizza day contest
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Kako kupujete svoj bitcoin?  (Read 9816 times)
MordorMurphy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
November 01, 2017, 01:43:12 PM
 #81

i ja isto preko bitstampa

rba,75kn nakanada na 1500 eura i za 2 dana na racunu

ja koristim bitkonan
ujutro uplatim i isti dan mi je na racunu
2 kn naknada i nemam trosak konverzije eur/usd
investitor
Member
**
Offline Offline

Activity: 120
Merit: 10


View Profile
November 02, 2017, 08:02:44 AM
 #82

Kako je najjednostavnije da kupim bitkoin u srbijij?
Poloniex, Bitrex ili od rudara ili od drugara....Svugde skidaju od 3% do 5% provizija.

Na Bittrexu ne možeš kupiti kriptovalute za USD ili EUR. Bittrex je berza kriptovaluta. Za Bitcoine i Ethere možeš kupiti druge kriptovalute.
U Srbiji je najjednostavnije kupiti Bitcoin preko domaće menjačnice (ECD). Uplata je u dinarima (uplatnica u banci ili pošti ili ebanking). Provizija je od 6% do 7% ...
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
November 02, 2017, 09:00:00 AM
 #83

Ja sam prvih par kupovina obavio preko Bitpande, jer su jedini koji primaju Skrill. Ali onda sam skuzio da su za 10%+ skuplji od drugih, pa lijepo preko SEPA-e uplatim na Bitstamp i tamo uzmem.
denisslo
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 46
Merit: 0


View Profile
November 08, 2017, 08:14:30 AM
 #84

Bitstamp
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
November 08, 2017, 01:47:24 PM
 #85

Ja sam prvih par kupovina obavio preko Bitpande, jer su jedini koji primaju Skrill. Ali onda sam skuzio da su za 10%+ skuplji od drugih, pa lijepo preko SEPA-e uplatim na Bitstamp i tamo uzmem.
bitpanda je užasno skup. ko može isto je ok preko localbitcoinsa ali svugdje su provizije jake.
kao što rekoh, meni je bilo najjednostavnije naći lokalce i odraditi stvar lično i mimo exchange-a i vrtoglavih provizija.
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
November 08, 2017, 03:06:29 PM
 #86

Od rudara Smiley

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
November 08, 2017, 03:31:22 PM
 #87

Od rudara Smiley
Ili  preko bitstampa ili bittrex

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
Praskatoon
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
November 21, 2017, 07:26:42 PM
 #88

Pozdrav ekipa,

držite li tokene u centralnoj mjenjačnici ili imate posebne wallete za svaku valutu?

Zanima me što je isplativije financijski, ako uopće postoji neko pravilo...

Također, ne znam koliko je komplicirano prebacivanje na dnevnoj bazi..

Tnx
tuvok007
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1358
Merit: 1001


View Profile
November 21, 2017, 09:01:31 PM
Last edit: November 23, 2017, 08:50:50 AM by tuvok007
 #89

Pozdrav ekipa,

držite li tokene u centralnoj mjenjačnici ili imate posebne wallete za svaku valutu?

Kak to mislis centralnoj mjenjacnici? Misliš kao na bilo kojem exchangeu, centraliziranoj mjenjacnici... anyway valjda se pitaš dal kad u moru svih tih tokena tj valuta odaberemo njih par dal za svaki moramo skinuti posebni wallet. Pa, da i ne. Nekad skines wallet i cuvas coinove lokalno na hard disku a nekad mozes samo otvorit adresu na exchangeu pa direktno tamo poslat... ma skuzit ces vec....

Zanima me što je isplativije financijski, ako uopće postoji neko pravilo...
Ako drzis na exchangeu i exchange bude hakiran, propadne, sabotiran iznutra onda ti je isplativije drzat na hardu. Ako pak drzis na hardu i izgubis komp,wallet.dat datoteku onda ti je ipak bolje da si drzao na exchangeu  Grin  Ali pretpostavljam da te zanimaju feejevi za povlacenje coinova sa exchangea a oni postoje ali nisu veliki. manji od 1 posto.

Također, ne znam koliko je komplicirano prebacivanje na dnevnoj bazi..
Tnx

Pa nije bas komplicirano, posašljes na wallet, sa walleta, send, receive,
maka53
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
November 22, 2017, 07:15:35 AM
 #90

Najlakse je preko lokalnog dilera.
U srbiji na primer kupujem-prodajem sajt, ima ih uvek.
dr.pop
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 22, 2017, 11:16:59 PM
 #91

Prvi bitcoin kupio na ebayu( grdo se zaje...) za 20 usd dobio 10 usd bitcoina, al ajd naucio..
Dalje kupovao preko coinbase-a, jel zna netko kolika je razlika u provizijama na coinbase i bitstampu i koja bi domaća mjenjačnica bila najpovoljnija? Na coinbaseu provizije baš i nisu male
bartusv
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 2


View Profile
November 24, 2017, 08:03:14 PM
 #92

Najlakse je preko lokalnog dilera.
U srbiji na primer kupujem-prodajem sajt, ima ih uvek.

U pravu si. Uvek se nađje neko....Ko se bavim ovom poslom sigurno ima poznanika ili taj ima poznanika ko kupuje ili prodaje...Ali sada i postolje Bankomati Smiley

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄
▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌ (https://dago-mining.com)
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
November 27, 2017, 03:59:33 PM
 #93

Najlakse je preko lokalnog dilera.
U srbiji na primer kupujem-prodajem sajt, ima ih uvek.

U pravu si. Uvek se nađje neko....Ko se bavim ovom poslom sigurno ima poznanika ili taj ima poznanika ko kupuje ili prodaje...Ali sada i postolje Bankomati Smiley

U BiH je to isto česta praksa. Nekako je i najlakše i velike provizije se izbjegnu.  Grin
bartusv
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 2


View Profile
November 29, 2017, 09:23:25 PM
 #94

Možete preko ovog linka https://ecd.rs/

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄
▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌ (https://dago-mining.com)
Kapula
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
December 01, 2017, 10:39:56 AM
 #95

kupujem na localbitcoins i to od bitcoin-mjenjačnice, ako je cijena bitcoina 10000$ oni će prodavati za 10200$-10300$, znači 2-3%(koliko se sjećam), kupio kod njih sve skupa oko 2500 eura vrijednosti bitcoina i sve uredu uvijek stigne oko 4 sata popodne ako uplatim na račun oko 12-13 sati
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
December 01, 2017, 03:33:25 PM
 #96

kupujem na localbitcoins i to od bitcoin-mjenjačnice, ako je cijena bitcoina 10000$ oni će prodavati za 10200$-10300$, znači 2-3%(koliko se sjećam), kupio kod njih sve skupa oko 2500 eura vrijednosti bitcoina i sve uredu uvijek stigne oko 4 sata popodne ako uplatim na račun oko 12-13 sati

nije to prevelika provizija. ja kada sam htio da kupujem bilo je neüto više... zato sam se odlučio da idem preko oglasa i na kraju sam od poznanika kupio.  Grin
PrezoSu
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 67
Merit: 3


View Profile
December 01, 2017, 04:03:14 PM
 #97

Kako je najjednostavnije da kupim bitkoin u srbijij?
Poloniex, Bitrex ili od rudara ili od drugara....Svugde skidaju od 3% do 5% provizija.

Na Bittrexu ne možeš kupiti kriptovalute za USD ili EUR. Bittrex je berza kriptovaluta. Za Bitcoine i Ethere možeš kupiti druge kriptovalute.
U Srbiji je najjednostavnije kupiti Bitcoin preko domaće menjačnice (ECD). Uplata je u dinarima (uplatnica u banci ili pošti ili ebanking). Provizija je od 6% do 7% ...
Dok sam kupovao kupovao sa preko cex.io
uzgred da misljenje i pitanje:
-Sada otkako je sve skocilo nisam nista kupio. Dvoumim se da li da kupujem sada  kada su cene pale.
-Sta vi mislite, je li povoljno sada kupovati ili ne?
Z.X.
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 2


View Profile
December 01, 2017, 07:22:25 PM
 #98

BTCitKonan,...
Canaba
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
December 03, 2017, 09:34:52 AM
 #99

Kupujem Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) po ceni na svetskim menjačnicama
bez provizije po dogovoru.

Kupujem takodje : LITECOIN, RIPPLE
Cena 2%-5% ispod trenutne cene na Bitstamp-u.  


Isplata je u gotovini, odmah po realizaciji transakcije. Isplata u Evrima ,dolarima ili Dinarima. moguce i preko paypala  U DOLARIMA.  
Isključivo lična razmena u Beogradu ili posle uplate moze i preko neta, poste , banke, paypala

Razmena bez provizija i bez rizika

 Za sve detaljnije informacije i dogovor možete me kontaktirati ovde ili na.
+381616554020
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
December 04, 2017, 03:46:10 PM
 #100

BTCitKonan,...


je li bitkonan samo dostupan u hr. ili mi iz regije isto možemo kupovati preko te mjenjačnice?
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!