Bitcoin Forum
June 16, 2024, 03:38:07 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 »
  Print  
Author Topic: Kripto piyasasında istikamet nereye; aşağı yukarı ?  (Read 63023 times)
digital1755
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
March 10, 2018, 10:11:50 PM

Ocakta fiyatlar zirvedeydi  Martta dibe indi 3 ay sonra tekrar zirve olursa asla şaşırmam. fiyatların sürekli artmayacağını düzeltmeler olacağını bilmeyen lütfen adımını dikkatli atsın. sonra sermaye eridi yatırım dibe vurdu demeyelim. güzel kararlar verin ve hayata geçirin.

tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 10, 2018, 10:40:11 PM

Aslında bu piyasanın bize öğrettiği çok şeyler var sabır ve bu sabırdan gelecekte neler kazanabileceğimizi önümüzdeki dönemlerde görücez
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
March 10, 2018, 10:41:08 PM

İstikamet kısa dönemde aşağı olabilür fakat uzun dönemde yukarıdır bana göre, sabrı az olanlar işine gücüne yoğunlaşmalı, kriptoyla yatıp kalkarak psikolojimizi bozmayalım.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 10, 2018, 10:44:58 PM

istimaket down kardeşş dahda düşer bu coinler hack mevzusu çıktı gox çıktı her yerde bunlar yazıyor bunlardan düşüş
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
March 10, 2018, 10:45:09 PM

Ben piyasanın bu ve benzeri oldugu dönemlerde her zaman daha çok yükseleceğini umut ediyorum ve yıllardır da böyle gözlemledim. Altcoinlerde kalıp izliyorum sadece. Bu döngü böyle gider.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
March 10, 2018, 10:46:55 PM

Piyasa bir yere gitmiyor bu millet neden hemen panik yapar ki?Aceleci neden oluyoruz?Bekleyelim neler olacak göreceğiz piyasa inşallah güzel yerlere gelecektir.

Millet panik yapıp satmasa daha doğrusu büyükler millete panik yaptırmasa nasıl ucuzdan toplayacaklar bu coinleri?
Kısa ve orta vadede yön aşağı olabilir ama sağlam coinler için uzun vadede yön yukarıdır.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 10, 2018, 10:51:12 PM

Ben aşağı gittiğini düşündüğümde genelde zıt bir hareket yaşandığından dolayı, piyasayla ilgili totemim bu.
Bakıyorum aşağı doğru hareket sonra yükselişini izliyorum genelde bakalım busefer ne olacak
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
March 10, 2018, 11:05:09 PM
Last edit: March 10, 2018, 11:19:48 PM by zdrovie

Konu hortlamış ama bende uzun vade yukarı olarak görüyorum piyasayı.böyle düşüşler can sıksada daha önce hep sonucu yükseliş oldu.yine aynısı olacak diye bekliyoruz ama çok bekletecek gibi bu sefer özellikle son görülen athler mükemmeldi salak gibi çıkmadık amk.şimdi yakınıyoruz işte.açgözlülüğümüzün cezasını çekiyoruz malesef arkadaşlar

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 10, 2018, 11:13:22 PM

Hangi arkadaşım altcoinlere girse çıkamıyor çünkü zararına satmak istemiyor veya çok daha fazla artacağını düşünüyor altcoinler herzamankinden daha riskli bence
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
March 10, 2018, 11:53:13 PM

patlamayacağını varsayarak tether'den ele alalım bir de! $2.223.127.094 USD olmuş kendileri. piyasa büyüklüğü an ititbariyle 363 milyar dolar/2.223=162,7 yani %0.61'i tether (ilginç: altın oran)...bu oran %1 üzerine çıkması pek makul gelmiyor binde 1 olması da sıkıntı ! o halde maximum 2.2 trilyon dolar minimum 220 milyar dolar aralığında oynar. tether de tatlı para ne kadar artarsa o kadar iyi olur birileri için!

bitcoin'in ve diğer kriptoların mucidi olarak nsa, barracudacılar vs olduğu söyleniyor. yeni dünya düzeni isteyen asiler bir nev'i...tether'in de bu düzende bir yeri olduğuna inanıyorum, en azından geçiş aşamasında..nedir bu geçiş aşaması? piyasanın gerçek bir güç olana dek sermaye sahiplerinden bağımsız-koruyucu hareket ettirecek bir sanal dolar! piyasa btc<>altcoin mantığında işliyor, yani birgün btc ertesi gün altcoinlerin devranı (boşa koydum dolmuyor doluya koydum almıyor>almayınca yani btc'de yer kalmayınca da para saçma sapan coinlere akıyor>>boğa sezonu)...altcoinler yavaş yavaş yerini btc'ye bırakacak gibi, bu süreçte bolca pump-dump görebiliriz ancak neticede yön (çok da uzak olmayan) uzun vadede daima yukarıya doğru...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
March 10, 2018, 11:58:18 PM

patlamayacağını varsayarak tether'den ele alalım bir de! $2.223.127.094 USD olmuş kendileri. piyasa büyüklüğü an ititbariyle 363 milyar dolar/2.223=162,7 yani %0.61'i tether (ilginç: altın oran)...bu oran %1 üzerine çıkması pek makul gelmiyor binde 1 olması da sıkıntı ! o halde maximum 2.2 trilyon dolar minimum 220 milyar dolar aralığında oynar. tether de tatlı para ne kadar artarsa o kadar iyi olur birileri için!

bitcoin'in ve diğer kriptoların mucidi olarak nsa, barracudacılar vs olduğu söyleniyor. yeni dünya düzeni isteyen asiler bir nev'i...tether'in de bu düzende bir yeri olduğuna inanıyorum, en azından geçiş aşamasında..nedir bu geçiş aşaması? piyasanın gerçek bir güç olana dek sermaye sahiplerinden bağımsız-koruyucu hareket ettirecek bir sanal dolar! piyasa btc<>altcoin mantığında işliyor, yani birgün btc ertesi gün altcoinlerin devranı (boşa koydum dolmuyor doluya koydum almıyor>almayınca yani btc'de yer kalmayınca da para saçma sapan coinlere akıyor>>boğa sezonu)...altcoinler yavaş yavaş yerini btc'ye bırakacak gibi, bu süreçte bolca pump-dump görebiliriz ancak neticede yön (çok da uzak olmayan) uzun vadede daima yukarıya doğru...

Katılıyorum benim düşünceme göre PoA, Monero vb. kendine özgü yapısı, alt yapısı, projesi olmayan projeler şu saatten sonra tamamen yitip gidecek.. Yok market coin, yok bakkal coin, yok sikke böyle saçma sapan kriptoparalar piyasadan tümüyle gidecek.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
March 11, 2018, 12:00:00 AM

İstikamet hala aşağıya doğru diye düşünüyorum düşüş trendi bir turlu bitmek bilmedi biraz daha sabır edeceğiz mart ayı sonuna doğru bu bataklıktan çıkabilirz
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 11, 2018, 02:32:38 AM

istikameti aşağı yönlü olarak görüyorum, insanların kripto paralara olan güvenleri sarsıldı, çok kötü bir durum bu
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
March 11, 2018, 03:43:17 AM

istikameti aşağı yönlü olarak görüyorum, insanların kripto paralara olan güvenleri sarsıldı, çok kötü bir durum bu

Valla aşağı mı olur yukarı mı bilemem. Bana da aşağı yönlü olacak gibi geliyor ama herkes aynı şeyi beklediği için yine ters köşe yapabilirler. Uzun vadede yukarı yönlü olur ama vadesi ne kadar uzun olur onu kestiremiyoruz. Güven konusuna katılmıyorum yine güvenen güveniyor.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 11, 2018, 10:34:57 AM

2018 böyle geçecek bence normalda kışın yükselişte olması gerekiyordu ama resmen çöküşün başlanğıcı oldu, yazın dahada düşeceğini düşünüyorum
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
March 11, 2018, 10:49:36 AM

2018 böyle geçecek bence normalda kışın yükselişte olması gerekiyordu ama resmen çöküşün başlanğıcı oldu, yazın dahada düşeceğini düşünüyorum

hiçbilmeden giren yatırımcıların bezmesi lazımki anca öyle yükseliş olsun tepeden girenler bırakıp gitse herşey daha güzel olacakda işte o da biraz mümkün gözükmyor şuan için...

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 11, 2018, 02:28:20 PM

Hiç uzun vade veya orta vade alıp coin beklememiştim ilk kez 1 ay önce portföy oluşturdum ve beklemeye geçtim,parça parça alımlarım hala devam ediyor ama büyük çoğunluğum artık altcoinlerde bağlı durumda.Binance ve diğer borsalarda olan coinlerim çok fazla düştüler fakat icodan aldığım veya yeni ico sürecini tamamlayıp idex veya etherdeltaya girmiş coinler bu son zamanlarda ya çok az değer kaybettiler ya da artıdalar.Genel olarak yeni icosu bitmiş beklentisi büyük ico fiyatına yakın coinleri kovalayıp almaya devam edeceğim bir gün altcoinler sıkılırda ralli yaparım derse beklentim büyük bunlardan Smiley
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 11, 2018, 03:19:22 PM

Evet 2018 e hic hoş girmedik orasi kesin ama bu bahar bir miktar kipirdanma bekleniyor. Bu piyasadan boylesine para kazananlarin tum sene boyunca fiyatlarin bu şekilde götureceklerini sanmiyorum. Evet yaz aylari Bitcoin fiyatinin genelde düstügü mevsimdir fakat dedigim gibi yazdan once mutlaka basini bir miktar kaldiracaktir.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 11, 2018, 03:54:34 PM

Bu sene yani 2018 altcoinler için bir dönüm noktası olabilir. Bunu etkileyecek olan piyasaların oturması (dalgalanmaların eskiye nazaran azalması) ya da scam ICO'ların  sonucunda geliştirilen/geliştirilecek olan altcoinlerin piyasayı çöpe çevirebileceği. benim öngörüm belki bu sene tam olarak gerçekleşmez ama 2019 un ilk çeyreği gibi piyasa altcoinlere doyacak ve belki şu ankilerin %5-10'luk kısmı ayakta kalabilecek.
Nevzat
Member
**

Activity: 97

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
March 11, 2018, 04:21:24 PM

Bu düşüş her sene oluyor belli dönemlerde fakat bu kadar uzununu görmemiştik sanırım geçmişe baktığımızda. Fakat yinede umudu kesmemek gerek G20 zirvesi sonrası olumlu şeyler göreceğiz. Aydınlık günler yakın  Smiley

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 »
  Print  

Jump to: