Bitcoin Forum
April 27, 2024, 02:50:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] ...........HALAL Coin ...[ HALAL ]  (Read 4638 times)
ummet-i-muhammed (OP)
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
July 29, 2017, 10:26:38 PM

Ciddi bir şey olmadığını buradaki herkes biliyor ama gider ayak az bir şey milletten yontabilir mi  Huh özellikle global forumda ya da diğer yerel topluluklarda emin değilim umarım bu tuzağa düşen olmaz.

Hero member arkadas. Ne demek istedigini cok iyi anliyorum . daha dogrusu soylediklerinden yola cikarak bilincaltindan gecenleri soyliyim sana ki sen bile kendine itiraf edememissindir. Projenin basarisiz olmasini istiyorsun cunku bukadar gozunun onundeyken bu firsati kacirirsan ve bu gemi alip yururse kendine sitem ediceksin. O yuzden ozellikle Turk toplumuna has su klasik ben basarili olamiyosam bari baskalarinin basarili olmasina engel oliyim da kendimi kotu hissetmiyim gudusu kokuyor bu yorum.

Veritaseum diye bi ethereum token var bilirsiniz. Bunun icosu ortaliktayken baya bi takildim bu projeye. Gozleri fel fecir okuyan reggie middleton diye bi adamin one man showu tabiri caizse. Adam testeron patlamasi. Fatih terimin zenci versiyonu. Ne github repository ne developer hic bisey yok. sadece janjanli vidyolar. Dedim bu adam yatirimcisini zengin eder. alicaktim sonra dikkatim baska yerlere kaydi unutuldu gitti. 10k lik alsaydim suanda 4 milyon dolar ediyodu. Ama kafaya takilicak bisey degil tabi. Bu alem boyle hikayelerle dolu.

Demek istedigim su. Bu proje alir yururse de kafaniza takmayin. Onunuzde daha cok firsatlar olucak.
1714186225
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714186225
Reply with quote  #2

1714186225
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ummet-i-muhammed (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 29, 2017, 10:30:40 PM

Arkadaşım burda boşuna teknik yada siyasi yada ideolojik savunmalar yapma.

Önce şunu bi kafana yerleştir.

Din ve ticaret aynı kulvarda yürüyemez. Yürütmeye çalışırsanız menfaatçi yaftasını yersiniz!

Neden mi? Çünkü din kişiyle Allah arasındadır. Orada da kalması gerekir.

Dediğim gibi bunu kafanıza yerleştirin. Çok zor olmasa gerek...

Din ve ticaret aynı kulvarda YÜRÜYEMEZ! Yürümemelidir de zaten. En başta savunduğunuz dini temellere saygısızlıktır bu yaptığınız. Etik değildir.

Bu temelden yola çıkarsak geri kalan tüm tartışmalar içi boş cümlelerden ibarettir zaten.

Umarım anlatabilmişimdir.

Oyle birsey yazmissin ki sanki HALAL Coinle cennetten parsel satiyoruz. Bu nasil bir itham.
Allah askina White Paperi okumadan yorum yazmayin kendinize birazcik sayginiz varsa. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalim.
Ingilizceniz okadar yoksa bekleyin Turkcesi yolda.
ummet-i-muhammed (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 01, 2017, 12:48:01 PM

ICO waves DEX de baslamistir.
ummet-i-muhammed (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 02, 2017, 09:25:59 PM

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 02, 2017, 09:28:58 PM

Cidden çok merak ediyorum ne kadar toplıcaksınız? Buradan bilgilendirir misiniz ne kadar kişi halal coine yatırım yapıyor?

gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
August 02, 2017, 09:31:12 PM

ıco 1 agustıs ta baslamıs .2 gunde ne kadar topladın acaba catlıycaz meraktan Cheesy
ummet-i-muhammed (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 13, 2017, 12:06:27 AM

cryptoinindonesia nin HALAL Coin haberi

http://www.cryptocoinindonesia.com/2017/08/halalcoin-hindari-riba-pada-invest.html
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 13, 2017, 02:11:22 AM

amk cocugu ıco da ne kadar topladın on asöle kanıtla adresın ne
ummet-i-muhammed (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 17, 2017, 09:09:13 PM

HALAL Coin ekibi olarak Barcelonadaki bu ISIS terorunu lanetle kiniyoruz. ISIS le savasmanin tek yolu bu cahillerin ISIS agina dusmesini engellemek. Bu amacla Musluman influencer blogger,youtuber, twitterer lari tesvik etmek amaciyla baslattigimiz HALAL Coin projesine maddi destektekten cok manevi destege ihtiyacimiz var.

Saygilarimizla,

HALAL COIN ekibi
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 17, 2017, 09:22:21 PM

HALAL Coin ekibi olarak Barcelonadaki bu ISIS terorunu lanetle kiniyoruz. ISIS le savasmanin tek yolu bu cahillerin ISIS agina dusmesini engellemek. Bu amacla Musluman influencer blogger,youtuber, twitterer lari tesvik etmek amaciyla baslattigimiz HALAL Coin projesine maddi destektekten cok manevi destege ihtiyacimiz var.

Saygilarimizla,

HALAL COIN ekibi

Sanal alemle olmaz o iş. İyilik yapmak istiyorsan aç kuran oku milletin kara parasını btc ile toplayıp ona buna dagıtmayın ozaman.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

ummet-i-muhammed (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 17, 2017, 10:02:30 PM

Saygilarimizla,

HALAL COIN ekibi

Sanal alemle olmaz o iş. İyilik yapmak istiyorsan aç kuran oku milletin kara parasını btc ile toplayıp ona buna dagıtmayın ozaman.

ISIS bu adamlari sanal alemde islami sohbetlerde chatlerde buluyor. Musluman fikir onderleri ISIS den korktuklari icin aleyhinde konusmaktan kaciniyor. Meydan bombos bunlara kaliyor. Biz bunun uzun zamandir farkindayiz. Super bi proje olmayabilir ama su anda global anlamda ISIS in sempatizan toplamasiyla mucadele etmek ve sagduyulu muslumanlarin huzur ve guvenlik icinde bulunduklari ulkelerde yasmalarini saglamak icin cok net soyluyorum hicbir alternatif proje yok!!!.
Gizli servisler internet harekelerini loglarina gore insanlari potansiyel terorist olarak fislemekten oteye gidemiyor. Bu adamlarin sanal alemde bunlarin eline dusmesesini engellemek boyle bir proje zaruret olmustu.
Daha biraz once birkac ulkenin icisleri bakanligina mail yazdim, HALAL Coin sundum ve isbirligine ve desteklerine acik oldugumuzu ifade ettim.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
August 17, 2017, 10:09:01 PM

Birader ico yapıyorsunuz gelmiş burda kınıyorum bilmem ne sen icodan bahset ne kadar topladınız? Para gelmedi hiç anlaşılan sesiniz çıkmadığına göre.
ummet-i-muhammed (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 17, 2017, 10:53:09 PM

Birader ico yapıyorsunuz gelmiş burda kınıyorum bilmem ne sen icodan bahset ne kadar topladınız? Para gelmedi hiç anlaşılan sesiniz çıkmadığına göre.
Sizin dininiz imaniniz para mi ya. Herkesi de kendiniz gibi mi saniyosunuz? Biz bu projeyi para toplamak icin yapmiyoruz.
 Teror saldirisi olmus onca gunahsiz insan coluk cocuk bebek katledilmis. Biz avrupada yasayan muslumanlar olarak bi de ayriyeten yarin milletin suratina acaba nasil bakicaz diye dusunuyoruz. Migdem bulandi sizlerden yemin ediyorum. Allah sizi bildigi gibi yapsin. Hepinize yaziklar olsun.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
August 17, 2017, 11:05:11 PM

Sizin dininiz imaniniz para mi ya. Herkesi de kendiniz gibi mi saniyosunuz? Biz bu projeyi para toplamak icin yapmiyoruz.
 Teror saldirisi olmus onca gunahsiz insan coluk cocuk bebek katledilmis. Biz avrupada yasayan muslumanlar olarak bi de ayriyeten yarin milletin suratina acaba nasil bakicaz diye dusunuyoruz. Migdem bulandi sizlerden yemin ediyorum. Allah sizi bildigi gibi yapsin. Hepinize yaziklar olsun.

Ulan küfretmeyi sevmem de küfrün en ağırını hakediyorsun it herif. Şerefsiz gelmiş ümmeti muhammed diye hesap açmış halal coin diye din üzerinden milleti söğüşlemeye çalışıyor utanmadan sizin dininiz imanınız paramı diyor döl israfı seni. Bitcoin forumundayız gavat para konuşacaz ne konuşacaz. Projeyide para toplamak için yapmıyormuş siktir ol git lan buradan daha fazla ağzımı bozdurmadan.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 18, 2017, 05:05:13 AM

Hahahaha bu nedir ya bokunu çıkardılar iyice Cheesy
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 18, 2017, 05:58:03 AM

Adamlar kenevir yaprağına koin yapıyor kızmıyorsunuz da bu arkadaşa neden yüklendiniz ? Görüşlerine katılmıyorum arkadaşın ama bu kadar da üzerine gitmeyin. Bırakın ne istiyorsa yapsın. Kimsenin dini duygularına saygısızlık etmediği sürece sorun yok gibi.
teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
August 18, 2017, 06:58:35 AM

Arkadaş bu ne ya  Grin artık bu işlerin suyu çıktı
baybety
Member
**

Activity: 123

View Profile
August 18, 2017, 07:57:03 AM

Recep Tayyip Erdoğan Coin ile bir birliğiniz var mı?
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 18, 2017, 08:54:28 AM

beyler bu adamın zaten dinle alakası yok.endonezyalı ya da arap biri boyle bir projeyle cıksaydı inanın pek sallamazdım ama ilk din ardından turklukle girince sorun oluyor.sen direk ingilizce olarak yapacaktın bu boktan projeni o zaman hic bir tepki almazdın.ama turk birisi yapınca tabiiki sorun oluyor adamlar nelere kafa yoruyor bu dalkavuk trden cıkan ilk projelerden biri olarak boyle bir projeyle giriş yapmaya calısıyor.

3-4 yıl sonra trden cıkan projeler diye bir arastırma yapılsa bu  projede içinde olacak.hadi yapıyosun bari duzgun bir şey yap..kimsin sen? bi linkedin paylaş bi tanıyalım seni.musluman aleminin koiniyymiş,ulan sen kimsinki musluman aleminin boyle bir ihtiyacı oldugunu dusunuyorsun?yapmaya calıstıgın seyi bile tam anlatamamıssın gelmiş burda ico bolumunde isis için kınama mesajları yazıyorsun.

bunu yapanla rte koini yapan kişi buyuk bir ihtimalle aynı kişi ya da kişiler. su topige yazmakla bile hata yapıyoruz aslında.ölü taklidi yapmak lazım boyle heriflerle karşılaşınca kendi kumlarında oynar oynar sonrada defolup giderler.

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: