Bitcoin Forum
June 16, 2024, 06:16:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] Stox - Tahmin piyasaları platformu  (Read 23193 times)
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
September 23, 2017, 10:14:41 PM

Her projeye scam yazan çıkıyor.Monaco içinde böyle diyorlardı toplu bir şekilde ben de o zaman bu söylemlere kandım ve tokenlarımı sattım şimdi değerini nerelere geldi.
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
September 23, 2017, 10:33:42 PM

Her projeye scam yazan çıkıyor.Monaco içinde böyle diyorlardı toplu bir şekilde ben de o zaman bu söylemlere kandım ve tokenlarımı sattım şimdi değerini nerelere geldi.

Sormayın aynısını ben de yaşadım. Burada millet neye scam diyorsa yatırım yapmak lazım. Stox'un fiyatı şu an için hayal kırıklığı ama sabırla bekleyeceğim elbet pump yiyecek.
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 24, 2017, 12:15:48 AM

Sormayın aynısını ben de yaşadım. Burada millet neye scam diyorsa yatırım yapmak lazım. Stox'un fiyatı şu an için hayal kırıklığı ama sabırla bekleyeceğim elbet pump yiyecek.
valla işin tuhafı yatırım yapmayanlar scam satın diyor ne hadlerineyse. almadıysan ne konuşuyorsun ne milletin kafasını karıştırıyorsun. para söğüşlemişte dolandırmışta. ne bekliyorsunuz kazancınız ne bilmiyorum valla.
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
September 24, 2017, 02:20:20 PM

Güzel reklam yaptılar güzel para topladılar işleri bitti. Zararın neresinden dönersek kardır diyerek çıkıyor yatırımcılar. Fiyat düşüşünün başka bir açıklaması yok. Rakiplerinin çok gerisinde kalan bir proje artık bu saatten sonra hayır gelmez.
sadece stoxta böyle olsa anlayacağım ama bir çok ico borsalarda ico fiyatının altında satılıyor dolar bazlı da altında ethereum bazlı da altında. anlamadım gitti.

Sadece Stoxta değil birçok ICO'da amaç parayı vurup kaçmak olduğu için ICO fiyatının altına düşüyor zaten. Bunu fark ettiğiniz zaman dönen dolapları anlayabilirsiniz. Smiley
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 24, 2017, 02:34:17 PM

telegramdan bize soru sorun hepsini yanıtlıyalım demişlerdi. butun sorularıda pazar gunu blogumuzda  cevaplıcaz diye yazmışlardı. o kadar çok soru geldiki herhalde hepsini cevaplamak isteseler 4-5 partlık bir soru-cevap blogu olur. şu saate kadarda herhangi bir blog updatei olmadı.

fiyatı 40 centlere kadar indi,insanlar nasıl kaçıyorsa koinden zararınada olsa ellerindekini bırakıyor.ben takımın üyesi olsam utanırdım bu proje yönetiminden.bi de büyük haber büyük haber geliyor diyorlardı o da gelmedi sanırım.

smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
September 24, 2017, 07:30:54 PM

ohoo piyasayı öğrenmediniz mi hala Smiley
herkes scam diyip sat baskısı oluşturuyosa daha çok alın.
ellerinde geçerli bir sebep olmadan fUD yapanlara inanmayın, dediklerinin tersini yapın.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 25, 2017, 07:58:54 AM

ohoo piyasayı öğrenmediniz mi hala Smiley
herkes scam diyip sat baskısı oluşturuyosa daha çok alın.
ellerinde geçerli bir sebep olmadan fUD yapanlara inanmayın, dediklerinin tersini yapın.
Scam haberi çıkan icolar çok sağlam oha uçacak denilen icolara göre daha karlı oluyor genelde. Bkz: coindash-primalbase monaco-monetha

Papaz her zaman ekmek yemez. Bu dediğiniz her zaman tutmaz. Taas bağıra bağıra geldi. Alabilen aldı herkesler mutlu. Keza Monaco ICO aşamasında aslında kazandırdı ama asıl çıkışını visa anlaması sonrasında yapacak.
bu iş sabır işi. inandığınız projeye ve ekibe yatırım yapın. bu çıkacak süper olacak yazılarını okuyup yatırım yapılmaz.
bitcass
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
September 25, 2017, 08:06:21 AM

monetha gibi buda hayal kırıklığu yaşattı, güvendiğimiz işlerin alayı fasa fiso çıktı, monethadaki ceo için ipne diyorlar yabancı forumda striptiz videosu falan paylaşmışlar
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
September 25, 2017, 08:13:11 AM

monetha gibi buda hayal kırıklığu yaşattı, güvendiğimiz işlerin alayı fasa fiso çıktı, monethadaki ceo için ipne diyorlar yabancı forumda striptiz videosu falan paylaşmışlar

adam ibneyse ibne ya Cheesy, işini iyi yapsında özel hayatından bize ne
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 25, 2017, 10:42:44 AM

Düştükçe düşüyor gavur.

E projede güzel, fikirde. Ekipte fena değil gibi.

Ölecek midir nedir 10 kat düşüş mü olur a...

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 25, 2017, 06:28:15 PM

2 sayfa geride arkadaşın birisi araştırmalarına dayanarak ve belgelerle takımın dolandırıcı oldugundan bahsetmiş.(flyon35) hatta önceki postlarına biraz göz gezdirdim stoxun ana konusunda daha detaylı olarak ekibin dolandırıcı oldugunu anlatmış.stoxun telegram grubundan atılmış bunları paylaştıgı için.fiyatı alım için çok uygun ama bu arkadaşın yazdıkları çok ciddi konular.

yatırımı olanlar ya da yatırım yapmayı düşünenler bence bu arkadaşın geçmiş yazılarını okusun.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 25, 2017, 07:40:58 PM

Düştükçe düşüyor gavur.

E projede güzel, fikirde. Ekipte fena değil gibi.

Ölecek midir nedir 10 kat düşüş mü olur a...

Bence alım fırsatı bu seviyeler. böyle çeyrek bitcoin yatırıp unutmak, ico fiyatına gelince de satmak lazım. Smiley
Bu seviyeler ilgi çekmiş olacak ki bu gün %15 fiyatı yükselmiş.

10 kat düşmüş diyorsunuz da? ICO fiyatı 5 dolar mıydı bunun?
karabiber
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 683

View Profile
September 25, 2017, 08:32:37 PM

2 - 2.5 dolar civarındaydı 48 cente kadar düşmüş 10 kat düşüş yok

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 25, 2017, 09:01:46 PM

Tekrardan çıkış yakalar bence biraz sabretmek lazım şu an her coin için aynı durum diyebiliriz. Adamın ne olduğu falan önemli değil önemlii olan ne ne yaptıkları. Cheesy
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
September 26, 2017, 12:59:31 PM

Marketcapta ilk 100 deyken gerilere dusen bir coin belini kolay kolay dogrultamaz. Stoxculara gecmis olsun. 1 yil sonra adini bile hatirlamayiz. Buyuk vurgun yaptilar resmen. Buyuk para toplandi ama token degeri icler acisi. Kim neden alsin bu saatten sonra
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
September 26, 2017, 02:28:36 PM

çok güzel elimize verdiler arkadaşlar piyasadaki adamlar resmen bizimle oynuyor, stoxta yatırımım yok ama monethada zararım çok. ikiside güzel para toplayıp çakıldılar birbirlerine çok benziyorlar(adlıkları yatırım,talep,fiyat düşüşü)  tövbe bir daha icoya falan girmeyeceğim. anlamadığım düşüşün sebebi.zararına mı satıyor herkes yahu.bu kadar yatırımcılar ne için para yatırdı ne olduda sattı fiyat bu seviyelere düştü .bu piyasayı anlamak gerçekten ama gerçekten çok zor

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
September 26, 2017, 10:58:31 PM

Bunun tek bir acıklaması var. Icodan kendileri alıyorlar. Ve evet zararına satıyorlar sonra büyük zararlar ettiriyorlar icodan katılanlara. Bu kısım adamların gelecekteki karını olsturuyor. Ama bunu realize edebilmeleri için fiyatı sisirip tekrardan milletin eline tokenları verebilmeleri icap ediyor. Sabırla beklerseniz zarar etmezsiniz. Tabii birde biz hacklendik battık bittik deme durumuda sozkonusu. Boyle olursa zararına sattıklarınında bir önemi kalmamıs oluyor adamlar icin tabiiki. O zamanda elden birsey gelmiyor. Bu isler soygunculuga donmeye baslamaz umarım.
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 26, 2017, 11:37:15 PM

Bunun tek bir acıklaması var. Icodan kendileri alıyorlar. Ve evet zararına satıyorlar sonra büyük zararlar ettiriyorlar icodan katılanlara. Bu kısım adamların gelecekteki karını olsturuyor. Ama bunu realize edebilmeleri için fiyatı sisirip tekrardan milletin eline tokenları verebilmeleri icap ediyor. Sabırla beklerseniz zarar etmezsiniz. Tabii birde biz hacklendik battık bittik deme durumuda sozkonusu. Boyle olursa zararına sattıklarınında bir önemi kalmamıs oluyor adamlar icin tabiiki. O zamanda elden birsey gelmiyor. Bu isler soygunculuga donmeye baslamaz umarım.
bence hacimsizlikten böyle. ne alan var ne satan 200-300k hacim oldu mu çok diyoruz. alan olmayınca almak isteyende daha düşük fiyattan almaya çalışıyor. arz talep dengesi yani.
FlyOn35
Full Member

Activity: 146
Merit: 100

View Profile
September 27, 2017, 08:32:57 PM

2 sayfa geride arkadaşın birisi araştırmalarına dayanarak ve belgelerle takımın dolandırıcı oldugundan bahsetmiş.(flyon35) hatta önceki postlarına biraz göz gezdirdim stoxun ana konusunda daha detaylı olarak ekibin dolandırıcı oldugunu anlatmış.stoxun telegram grubundan atılmış bunları paylaştıgı için.fiyatı alım için çok uygun ama bu arkadaşın yazdıkları çok ciddi konular.

yatırımı olanlar ya da yatırım yapmayı düşünenler bence bu arkadaşın geçmiş yazılarını okusun.

Kesinlikle insanlara yatırım tavsiyesi vermek istemem. Sadece ICO'dan beri yakın takip ettiğim bir proje. Düşüncelerimi somut delillere dayandırarak söylüyorum.

2-3 günlük hafiften kıpırdanma var coinde. Bunun sebebi de ekip hatalarından sadece birini anlayıp "iletişime daha ağırlık vereceklerini" açıkladılar. #AskStox hashtagiyle telegramda gelen soruları 3 gün boyunca yayınladılar. Bazı insanların kaçıp gittiler mi satışlarından sonra geri alımlarda biraz etkili olmuştur bu.

Yalnız bu soru cevaplardan birinde daha önce defalarca belirttiğim gibi "İşe Alım Sürecindeyiz" i sürekli tekrarlamış beyefendiler. Yani bu 2 aylık sürede herhangi bir developer ekip oturtamadılar ve alphanın da boş olduğunu yine başka bir soruda kabul etmişler.

Projenin yol haritasında 2017 Q4'te Beta Version release deniyor. Fakat henüz ekibi oturtamadan bu amatörlükle nasıl bir beta çıkar ortaya soru işareti. Diğer soru işareti de 2 aylık süreçte neden işe alımı tamamlamadılar.

2 farklı teori var kafamda hangisi gerçektir bilemiyorum;

1- Ekip artık son 1 ayda sert düşüşten sonra Mayweather'la Invest.com'la olmayacağını nihayet anladı bu işin ve vaadettikleri projeyi gerçekleştirebilecek insan aramaya başladılar.

2- Coin'in sert düşüşünden sonra biraz toparlaması için "İletişim" yolunu seçtiler. Yine ortada herhangi bir somut adım yok ama iletişim içinde olmak insanlara güven verdiği için fiyatı biraz daha toparlayıp ondan sonra fişi çekecekler.

Umarım 2.si olmaz ama bu 3 sayfalık soru cevap makalelerini okuduğumda "göz boyama" dışında hiç bir somut adım henüz göremedim. Daha çok hatalarını kabul etmeler ve şunu bunu yapacağızdan ibaret olmuş.
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
September 27, 2017, 10:09:35 PM

Eğer bu scam dedikoduları olmasaydı tam yatırım yapılacak şey stox zengin bile edebilir fakat şu haliyle çok büyük risk içeriyor.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 »
  Print  

Jump to: