Bitcoin Forum
May 01, 2024, 11:24:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası  (Read 15919 times)
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 15, 2017, 01:16:50 PM

şu anda gündelik hacmi 1 milyon olsa haftada 7 milyon yapıyor. borsası 14 kat büyümesi lazım bu fiyatlara ulaşabilmesi için.bu da en erken gelecek yıl olur eger dogru adımları atarlarsa.
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714605842
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714605842
Reply with quote  #2

1714605842
Report to moderator
1714605842
Hero Member
*

Ignore
1714605842
Reply with quote  #2

1714605842
Report to moderator
1714605842
Hero Member
*

Ignore
1714605842
Reply with quote  #2

1714605842
Report to moderator
SpringfieldM1A
Hero Member

Activity: 966
Merit: 550

View Profile
October 15, 2017, 01:58:38 PM

şu anda gündelik hacmi 1 milyon olsa haftada 7 milyon yapıyor. borsası 14 kat büyümesi lazım bu fiyatlara ulaşabilmesi için.bu da en erken gelecek yıl olur eger dogru adımları atarlarsa.

Eğer doğru adımlar atılırsa gelecek yıla kalacağını zannetmiyorum çünkü ekip çok uğraşıyor yeni ICO'su bitmiş tokenleri kendi sistemine entegre etmek için ve nerde trade yapacağını bilmeyen çoğu ICO yatırımcısı da gelip direkt COSS'u bularak trade yapmaya başlıyo. Bu zamana kadar iyi gittiler hiç bakmadım ama herhalde hacimlerini de yarısına kadar büyütmüşlerdir.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
October 15, 2017, 02:10:40 PM
Last edit: October 15, 2017, 03:28:12 PM by designerusa

Yakın zamanda ben de bir miktar almıştım. Fakat forktan dolayı insanlar bitcoine yöneldi. Bu yüzden COSS un ederi düştü. Ben 2-3 kat değerlenir diye bekliyordum. Umarım yakın zamanda ekip adam akıllı işler yapmaya başlarda fiyatı yükselir. Biz de zarar yapmadan çıkmış oluruz.

Zaten BTc nin bu seyri olmasaydi fiyatı çok farklı seviyelerde olabilirdi coss  un. BTC nin uçuşa geçmesi tüm altcoin piyasasını vurdu. COSS giderek oturmus bir sistem oldukça fiyata da yansıyacağını düşünüyorum.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
October 15, 2017, 02:23:26 PM

1 Eth yatırım yaptım ben de az önce. Dursun kenarda bakalım neler olacak
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 15, 2017, 04:20:33 PM

Eğer doğru adımlar atılırsa gelecek yıla kalacağını zannetmiyorum çünkü ekip çok uğraşıyor yeni ICO'su bitmiş tokenleri kendi sistemine entegre etmek için ve nerde trade yapacağını bilmeyen çoğu ICO yatırımcısı da gelip direkt COSS'u bularak trade yapmaya başlıyo. Bu zamana kadar iyi gittiler hiç bakmadım ama herhalde hacimlerini de yarısına kadar büyütmüşlerdir.

eğer ki bunu bir politika olarak benimseyip yeni çıkacak tokenler'inde kendileri teklifleri götürmesi dahilinde 2018 ' in sonuna kadar işlem hacmini kat ve kat arttıracağı anlamına gelir . Sadece 3 - 4 kişilik bir ekip i çalıştırabilirler bu işlem için . Haftalık baz da dağıtımları da bana göre oldukça avantajlı .
thresher
Hero Member

Activity: 700
Merit: 500

View Profile
October 16, 2017, 03:26:07 PM

Çok haklısın iyi bir noktaya değinmişin. ICO yatırımcıları bunları hep gözden kaçırıyorlar. Bende fiyatın baya artmasını bekliyorum fakat fiyat forktan dolayı baya düşmüş durumda. Emeklilik planımı bu projenin üzerine kurdum sayılır Cheesy Borsa ICO su olduğu için ileride gerçekten çok tatmin edici bir miktara ulaşacağını umuyorum. Bekleyip göreceğiz.
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 03:34:00 PM

Valla ne umut dolu konuşmuşsunuz kendim okurken bile baya sevindim açıkçası, projenin ekibinin sağlam olduğunu düşünüyorum ve bu şekilde devam ederlerse başarılı bir iş çıkaracaklarından bir gram dahi şüphem yok.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 16, 2017, 04:20:25 PM

2. dağıtımı kaçırdım mı acaba?
MEW üzerinde ilkinde kontrat oluşturmuştum, daha sonraki işlemler için de içeride eth bulundurmalı mıydım.
Arada kaldım, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
October 16, 2017, 05:23:49 PM

2. dağıtım oranları henüz belli olmadı heralde? Coss web sitesinde hala ilk dağıtım rakamları duruyor giriş ekranında
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 16, 2017, 06:03:30 PM

Beyler Bu COSS.io ile Ethereum tokeni Verosun baglantisi nedir? Internette butun bilgileri okudum videolari izledim. Baglantili projeler ama baglantisini coezemedim birturlu. Veros basarisiz olmus bir proje eger ekipleri ayniysa COSS'da bir sure sonra batacak demektir.
vincetcm
Hero Member

View Profile
October 16, 2017, 06:07:27 PM

Beyler Bu COSS.io ile Ethereum tokeni Verosun baglantisi nedir? Internette butun bilgileri okudum videolari izledim. Baglantili projeler ama baglantisini coezemedim birturlu. Veros basarisiz olmus bir proje eger ekipleri ayniysa COSS'da bir sure sonra batacak demektir.

İco aşamasında da bu şirket ile ilgili kelam edildi ama sonrasında bir bağı olmadığı söylendi, local konunun da geride kalan sayfalarında konuşuldu yanlış hatırlamıyorsam.
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329

View Profile
October 16, 2017, 09:38:19 PM

Fiyat hızlı şekilde düşmeye başladı. Bütün alt coinlerde düşüş var ama. Global forumdaki  olumsuz söylentiler açıkcası biraz korkutuyor beni. Umarım gelecekte yok olup gitmez.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 16, 2017, 10:08:48 PM

1-2 mesaj once bende arastirdiktan sonra hafif bir korkuya kapilmistimda coss daha saglam bir proje giib duruyor slack grubuna katildim orada biraz okudum falan ekip aktif.

Soyle birsey var projeleri gectigimiz haftalarda umut oldugunu gosterdi bu onlari motive etmis olmali. Eger basarili olursa bu projeden kendileride iyi kazanacak oyuzden kotu soylem yapanlarin ucuzdan toplamak isteyenler oldugunu dusunuyorum ekip suan icin aktif ve calisiyor.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 17, 2017, 05:17:33 AM

Bu tokeni elinde saklayanlar ileride çok mutlu olacak, proje çok iyi olduğundan değil sadece düşük market hacmine sahip kriptoparalar gün geliyor mutlaka değerleniyor diye söylüyorum..

Onun dışında günlük hacmin 10 milyon dolara ulaşırsa

Haftalık 100 milyon doların %0.2'si yani 200 bin dolar değerinde kâr payı dağıtımı olacak.. Bence bu gayet yeterli, tabi şimdilik.

Günlük 10 milyon hacim haftada nasıl 100 milyon yapıyor ? Smiley

100 milyon dolar olsa dağıtılacak rakam 100 bin dolar. 200 bin değil. Coss komisyon gelirlerinin yarısını yatırımcısıyla paylaşıyor. Adamlar taş mı yesin?

Komisyondan aldiklari paranin yarisini degil %70'ini katilimcilarla paylasiyorlardi. Evet dedigin gibi haftalik 100 degil 70 milyon usd bunun %0.14'u kar payi olarak token holderslere dagitilacak

buda 98 k usd ediyor

haftada 100 m olsaydi

140k usd ederdi

bence fena sayilmaz

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 17, 2017, 05:54:33 AM

2dir çok yanlış zamanlarda alış yapıyorum, monetha aldım düştü, coss topladım gene düştü.2sinede uzun vadeli bakıyorum bu yüzden fiyatın düşmesi çok önemli değil ama biraz daha sabretsem daha düşük fiyatlardan toplayabilirdim bu canımı sıkıyor.
markion
Jr. Member
*

Activity: 46
Merit: 5

View Profile
October 17, 2017, 07:47:24 AM

Ben de uzun vadeli tutuyorum. İleride çok değerleneceğine inanıyorum. Henüz kendi gücünü bulamayan coinlerden coss. Zamanla çok güzel yerlere gelecek, bakalım..
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
October 17, 2017, 09:19:21 AM

Benim anlamadığım bir şey var. Coss.io dashboard' ında token allocation sonucu açığa çıkan kar payları görüntülenebiliyor. Sorun da burada. Ben sadece bunları görüntüleyebiliyorum. Cüzdanlar hale bomboş. Hak kazandığım coin/tokenleri satamıyorum yada gönderemiyorum. Nasıl bir şeydir bu anlamadım. Konuyla alakalı bilgisi olan var mıdır ?
vincetcm
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 10:14:40 AM
Last edit: October 17, 2017, 10:46:43 PM by vincetcm

Benim anlamadığım bir şey var. Coss.io dashboard' ında token allocation sonucu açığa çıkan kar payları görüntülenebiliyor. Sorun da burada. Ben sadece bunları görüntüleyebiliyorum. Cüzdanlar hale bomboş. Hak kazandığım coin/tokenleri satamıyorum yada gönderemiyorum. Nasıl bir şeydir bu anlamadım. Konuyla alakalı bilgisi olan var mıdır ?

Valla onu ben de anlamdı, her user ın ne kadar kazandığı tespit edilmiş ve dashboard a yansımış, cüzdanlara yansıtmak ta bu kadar kolay aslında...

Edit: 2. haftayı yansıtmışlar, takip etmedim ya satışlarda düşüş var yada kontrat imzalayanların sayısı arttı.
Gelirler geçen haftaya göre bir hayli az olmuş.
Haftaları ayırmaları ve genel toplamı koymaları iyi olmuş ama hala anlamadım bununla uğraşana kadar neden bakiyeye yansıtmadıklarını.
SpringfieldM1A
Hero Member

Activity: 966
Merit: 550

View Profile
October 18, 2017, 07:20:35 PM

Valla onu ben de anlamdı, her user ın ne kadar kazandığı tespit edilmiş ve dashboard a yansımış, cüzdanlara yansıtmak ta bu kadar kolay aslında...

Edit: 2. haftayı yansıtmışlar, takip etmedim ya satışlarda düşüş var yada kontrat imzalayanların sayısı arttı.
Haftaları ayırmaları ve genel toplamı koymaları iyi olmuş ama hala anlamadım bununla uğraşana kadar neden bakiyeye yansıtmadıklarını.

Sanırım milletin karı alıp çekilmesini istemedikleri için ne kadar kazandıklarını gösterip elletmiyolar Cheesy Ama bu gidişle millet elindeki tokenlerin onlara ne kadar az kazandırdığını anlayıp geri çekilmeye başlayacak ve fiyatta inanılmaz düşüş olacak. Zaten coss borsasını ayakta tutanlar yine coss yatırımcıları. Yatırım yapanlar eli ayağı çekti diğer borsalardan, burda oynaşıyolar.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
October 18, 2017, 07:27:11 PM

Sanırım milletin karı alıp çekilmesini istemedikleri için ne kadar kazandıklarını gösterip elletmiyolar Cheesy Ama bu gidişle millet elindeki tokenlerin onlara ne kadar az kazandırdığını anlayıp geri çekilmeye başlayacak ve fiyatta inanılmaz düşüş olacak. Zaten coss borsasını ayakta tutanlar yine coss yatırımcıları. Yatırım yapanlar eli ayağı çekti diğer borsalardan, burda oynaşıyolar.

Ben 2 gün önce 1 Eth yatırmıştım az önce 1.14'e yükseldi coin değeri ve hemen sattım borsadan da çektim paramı. Bunun sebebi de borsanın grafik sistemi berbat ötesi, son 24 saatteki en düşük ve en yüksek değerler sürekli hatalı, alış satış formunda otomatik beliren tutarlar hatalı sürekli elle düzeltmek gerekiyor.

Ben bu kadar hatanın olduğu sistemde 5tl para tutmam. Ne kadar umut vaat etse de bu sistem hataları beni soğutmaya yetti.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: