Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:38:07 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası  (Read 15919 times)
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
October 18, 2017, 07:50:42 PM

Benim anlamadığım bir şey var. Coss.io dashboard' ında token allocation sonucu açığa çıkan kar payları görüntülenebiliyor. Sorun da burada. Ben sadece bunları görüntüleyebiliyorum. Cüzdanlar hale bomboş. Hak kazandığım coin/tokenleri satamıyorum yada gönderemiyorum. Nasıl bir şeydir bu anlamadım. Konuyla alakalı bilgisi olan var mıdır ?

Valla onu ben de anlamdı, her user ın ne kadar kazandığı tespit edilmiş ve dashboard a yansımış, cüzdanlara yansıtmak ta bu kadar kolay aslında...

Edit: 2. haftayı yansıtmışlar, takip etmedim ya satışlarda düşüş var yada kontrat imzalayanların sayısı arttı.
Gelirler geçen haftaya göre bir hayli az olmuş.
Haftaları ayırmaları ve genel toplamı koymaları iyi olmuş ama hala anlamadım bununla uğraşana kadar neden bakiyeye yansıtmadıklarını.

Sanırım milletin karı alıp çekilmesini istemedikleri için ne kadar kazandıklarını gösterip elletmiyolar Cheesy Ama bu gidişle millet elindeki tokenlerin onlara ne kadar az kazandırdığını anlayıp geri çekilmeye başlayacak ve fiyatta inanılmaz düşüş olacak. Zaten coss borsasını ayakta tutanlar yine coss yatırımcıları. Yatırım yapanlar eli ayağı çekti diğer borsalardan, burda oynaşıyolar.

Ben 2 gün önce 1 Eth yatırmıştım az önce 1.14'e yükseldi coin değeri ve hemen sattım borsadan da çektim paramı. Bunun sebebi de borsanın grafik sistemi berbat ötesi, son 24 saatteki en düşük ve en yüksek değerler sürekli hatalı, alış satış formunda otomatik beliren tutarlar hatalı sürekli elle düzeltmek gerekiyor.

Ben bu kadar hatanın olduğu sistemde 5tl para tutmam. Ne kadar umut vaat etse de bu sistem hataları beni soğutmaya yetti.

Sabırlı davranmak lazım. Proje henüz çok yeni. Tokenlerinizi satarsınız, 1 sene sonra günlük hacim 20 milyon doları bulur - geri dönüşünüz olmaz o vakitten sonra. Bounty ve ico' sundan sonra 1.5 doları gördüğünde elinden tek celsede TaaS çıkartanlar çok ağladı bu forumda. İki kere düşünmekte fayda var.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 19, 2017, 06:06:25 AM

uzun zamandır hitbtcdeki coss hacmi kendi sitesinden daha fazlaydı. bugun azda olsa coss.io hitbtcyi geçmiş işlemlerde.
slack kanalını artık takip etmek çok zor kullanıcı sayısı 2000e geçti ve çoğu trollük peşinde. açılan toplam hesap sayısı 20.000i geçmiş ama hacimlere yansıyan bişey yok henüz.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 19, 2017, 08:36:41 AM

uzun zamandır hitbtcdeki coss hacmi kendi sitesinden daha fazlaydı. bugun azda olsa coss.io hitbtcyi geçmiş işlemlerde.
slack kanalını artık takip etmek çok zor kullanıcı sayısı 2000e geçti ve çoğu trollük peşinde. açılan toplam hesap sayısı 20.000i geçmiş ama hacimlere yansıyan bişey yok henüz.

Bana göre Coss henüz reklam kampanyalarına vesaire başlamadı. Ve bir noktada sert bir şekilde reklam & sosyal medya kampanyaları düzenleyerek hacmi yıldırım gibi arttıracaklar. Çünkü yatırımcısı en üst kalıp akıllı yatırımcı. Fon olgusuna borsaları ile yeni bir soluk getirdiler sonuçta. Hacim artarsa Coss token fiyatı da doğru orantılı olarak şimşek gibi fırlama yapabilir her an.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 19, 2017, 11:22:13 AM

son 24 saatteki artis gene %30'dan fazla sitedede alpha yaziyor hatalar olmasi normal buna ragmen alim satim yatirma cekme islemleri dogru calisiyorsa bence bir sans verilmeli bu coine.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 19, 2017, 01:22:37 PM

son 24 saatteki artis gene %30'dan fazla sitedede alpha yaziyor hatalar olmasi normal buna ragmen alim satim yatirma cekme islemleri dogru calisiyorsa bence bir sans verilmeli bu coine.
tekrardan dusuyor herhalde bir pump dump olayiydi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 19, 2017, 05:30:54 PM

Elimde biraz token bulunuyor ama ben bu olayın belli güçlerin para kazanma senaryosu olarak görmeye başladım. Gelecek sene ile gelecek olan dex'lerle başedemez bu platform. Cazip bir fiyattan satmayı düşünüyorum elimdeki tokenleri.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
October 19, 2017, 06:06:02 PM

bugün ihtiyaçtan bountyden gelen miktarın hepsini sattım zaten fazla birşey yoktu. ilerde güzel yerlere gelebilir belki bekleyen arkadaşlar kazançlı çıkabilir.benzeri projeler var ve çıkmaya devam ediyor içimizz dışımız merkezsiz borsa oldu desem yeridir heralde.bakalım coss bizi pişman etmez inşallah sattığımız için
kacakkipri
Full Member

Merit: 171

View Profile
October 19, 2017, 06:48:38 PM

Peki benim hala bounty ödememi alamamama ne demeli Sad kırk yılın başında bir kampanyadan elle tutulur bi ödeme alacaktık onu da alamadık. Baya alamayan insan da varmış sanırım globalde baya bastırıyorlar kampanya yöneticisine. Umarım alırız en kısa zamanda.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
kellendil
Hero Member

View Profile
October 20, 2017, 09:54:09 AM

Peki benim hala bounty ödememi alamamama ne demeli Sad kırk yılın başında bir kampanyadan elle tutulur bi ödeme alacaktık onu da alamadık. Baya alamayan insan da varmış sanırım globalde baya bastırıyorlar kampanya yöneticisine. Umarım alırız en kısa zamanda.

Bounty ödemelerinin bu hafta içinde dağıtılacağı sözünü vermişlerdi en son. Slack'te de bounty ile ilgili baya yüklenen var. Umarım ödemelerini alamayan herkes en kısa zamanda alır. Bi ara 26 cent seviyelerine çıkmıştı o arada alabilseydiniz gerçekten karlı olurdu sizin için
beatecoin
Full Member

Merit: 110

View Profile
October 20, 2017, 10:22:39 AM

Dağıtımlar MEW cüzdanlarına gelmeyecek mi ? Site üzerinden göründüğünü söylemişsiniz. Gelmeyecekse neden bize bi ton işlem yaptırdılar, birde küçükte olsa bir ödeme almışlardı sanırım. Siteyi kullanma mecburiyeti getirmek biraz saçma olmuş bence

İyide başka türlü yapamazlar çünkü ethereum walleti erc20 tokenleri dışında bazı tokenleri desteklemiyor, o tokenleri nasıl ethereum cüzdanınıza gönderebilirler?

Haklısınız. Ama o zaman neden bize bir ton aşamalı tutorial'ı yaptırdılar ve bu işlem sonunda belli bir miktar ethereum ücret kesilmişti hatırladığım kadarıyla. Buna ne gerek vardı, zaten exchange'de tutulacaksaydı.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 20, 2017, 01:37:57 PM

Dağıtımlar MEW cüzdanlarına gelmeyecek mi ? Site üzerinden göründüğünü söylemişsiniz. Gelmeyecekse neden bize bi ton işlem yaptırdılar, birde küçükte olsa bir ödeme almışlardı sanırım. Siteyi kullanma mecburiyeti getirmek biraz saçma olmuş bence

İyide başka türlü yapamazlar çünkü ethereum walleti erc20 tokenleri dışında bazı tokenleri desteklemiyor, o tokenleri nasıl ethereum cüzdanınıza gönderebilirler?

Haklısınız. Ama o zaman neden bize bir ton aşamalı tutorial'ı yaptırdılar ve bu işlem sonunda belli bir miktar ethereum ücret kesilmişti hatırladığım kadarıyla. Buna ne gerek vardı, zaten exchange'de tutulacaksaydı.
Bitcoini ve diğer coinleri ether adresinize gönderemezler, bu nedenle siteki hesabınıza dağıtım yapıyorlar.
Yaptığınız işlemleri adamlar sizin elinizde ne kadar cin tutuyorsunuz tespit etsinler diye yaptınız.
kellendil
Hero Member

View Profile
October 20, 2017, 05:07:44 PM

bugün ihtiyaçtan bountyden gelen miktarın hepsini sattım zaten fazla birşey yoktu. ilerde güzel yerlere gelebilir belki bekleyen arkadaşlar kazançlı çıkabilir.benzeri projeler var ve çıkmaya devam ediyor içimizz dışımız merkezsiz borsa oldu desem yeridir heralde.bakalım coss bizi pişman etmez inşallah sattığımız için

Bence sattığınıza pişman olmayacaksınız. İçimiz dışımız borsa oldu dediğiniz projeler bence 2018 yılına damga vuracak projeler. Coss gibi projeler zamanla popülerliğini kaybedecektir, dişli rakipleri ile rekabet edebilmeleri bana göre imkansız.
vincetcm
Hero Member

View Profile
October 20, 2017, 06:47:08 PM

Sayfa güncellenmiş, eth yanında distribute ibaresi var, tıklayınca min 0.1 Eth olmalı diyor.
Belki diğer ether tabanlıları da öyle yapacaklar.
kacakkipri
Full Member

Merit: 171

View Profile
October 20, 2017, 07:10:52 PM

Arkadaşlar, Türk arkadaşlar içinde benim gibi ödemesini alamayanlar var mı acaba ? Proje çok güzel fiyatlardayken satmak vardı ama elimize geçmediği için satamadık malesef. 25 cent seviyelerini bir daha yakalayabilir mi meçhul

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 20, 2017, 07:23:34 PM

Arkadaşlar, Türk arkadaşlar içinde benim gibi ödemesini alamayanlar var mı acaba ? Proje çok güzel fiyatlardayken satmak vardı ama elimize geçmediği için satamadık malesef. 25 cent seviyelerini bir daha yakalayabilir mi meçhul
Ben alamadim nedeni ise bitcointalk profil linkimi yalnis eklemem olmus 4 hafta kaldim imzasinda hicbirsey alamadim buradada gorunuyor nickim

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1V59QNgQQ-mN8ZpvCevMPT7DCMtTyMCMmlO-gUWPXfSQ/edit#gid=2035939761
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
October 20, 2017, 08:00:41 PM

Sayfa güncellenmiş, eth yanında distribute ibaresi var, tıklayınca min 0.1 Eth olmalı diyor.
Evet ben de farkettim onu.Ne işe yarıyor tam çözemedim.Şu feesleri ne zaman gönderecekler acaba cüzdana ?
vincetcm
Hero Member

View Profile
October 20, 2017, 08:08:46 PM

Evet ben de farkettim onu.Ne işe yarıyor tam çözemedim.Şu feesleri ne zaman gönderecekler acaba cüzdana ?

Sanırım o cuzdana talep için kondu, anlamadığım eth olduğu için MEW e mi site cüzdanına mı...
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 20, 2017, 08:12:33 PM

Arkadaslar yatirim yaptiginiz projeyi takip etmiyormusunuz siz? Her soru icin buraya yazacaginiza biraz arastirin. ERC20 tokeni olmayan her coin ethereuma cevirilme secenegi verilecek isteyen topluca tüm coinlerin degerinde ethereum elde edecek ve suan gelistirilen DAO(bunuda sormasin bilmeyen arastirin bi zahmet) ile birlikte hizmete sokmayi dusunuyorlar. Yani herkesin secenegi olacak ya böyle tüm coinleri almaya devam edeceksiniz yada sadece eth bazli tokenler düzenli olarak hesabiniza yatirilacak. Ayrica Rune volume artisi ile cok onemli seyler söyledi kisaca deginecek olursam Suan icin Volume arttirmayi ekipde istemiyor yani sitede visuell gelisimler yapmiyorlar cunku halletmeleri gereken teknik konular varmis birden kullanici sayisinin artmasindansa yavas yavas gelismeyi kendimize oncelik edindik dedi proje basindaki adam. Yani önce DAO gelecek sonra teknik yenilikler sonra visuell(görünüm) en sonundada tüm enerjimizi marketinge ayiracagiz dediler.Bu aciklamalardan sonra dün birden 0.11 den 0.15'e cikti fiyat.
beatecoin
Full Member

Merit: 110

View Profile
October 21, 2017, 01:00:26 PM

Arkadaslar yatirim yaptiginiz projeyi takip etmiyormusunuz siz? Her soru icin buraya yazacaginiza biraz arastirin. ERC20 tokeni olmayan her coin ethereuma cevirilme secenegi verilecek isteyen topluca tüm coinlerin degerinde ethereum elde edecek ve suan gelistirilen DAO(bunuda sormasin bilmeyen arastirin bi zahmet) ile birlikte hizmete sokmayi dusunuyorlar. Yani herkesin secenegi olacak ya böyle tüm coinleri almaya devam edeceksiniz yada sadece eth bazli tokenler düzenli olarak hesabiniza yatirilacak. Ayrica Rune volume artisi ile cok onemli seyler söyledi kisaca deginecek olursam Suan icin Volume arttirmayi ekipde istemiyor yani sitede visuell gelisimler yapmiyorlar cunku halletmeleri gereken teknik konular varmis birden kullanici sayisinin artmasindansa yavas yavas gelismeyi kendimize oncelik edindik dedi proje basindaki adam. Yani önce DAO gelecek sonra teknik yenilikler sonra visuell(görünüm) en sonundada tüm enerjimizi marketinge ayiracagiz dediler.Bu aciklamalardan sonra dün birden 0.11 den 0.15'e cikti fiyat.

Hocam teşekkürler açıklama için. Uyumlu tokenlerin dividendlerini ethereum cinsinden elde edebilme mantıklı olmuş. Tabi düşük miktarda elinde token bulunduran insanlar için 0.1 eth ödeyip sonra ethereum gelmesini beklemek pek mantıklı durmuyor.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 21, 2017, 01:36:44 PM

Bir şekilde klavuzu izleyerek kontrat olayını çözümledim ben. Fakat kontrat üzerinden tanımladığım adrese tokenleri henüz atmadım. Snapshot bloğu çözülmeden hemen önce o adrese tokenleri attığımızda kar payına hak kazanıyoruz sanırım değil mi ? Bu konu hakkında net bilgisi olan bir yorum yaparsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: