Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:33:31 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası  (Read 15919 times)
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 16, 2017, 08:27:11 PM

Fiyat 7 cent civarlarına gelmiş. İco'ya girip 20 cent seviyelerinde çıkmayanlarda panik satışları başlarsa token fiyatı ico fiyatına bile gerileyebilir. Dividend dağıtımları da ilk dağıtıma göre düşüş içinde.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
November 16, 2017, 09:34:22 PM

mevcut siteyle işleri çok zor. site çok kötü ve yavaş olduğu için hacimde oluşturamıyorlar.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 16, 2017, 11:19:26 PM

mevcut siteyle işleri çok zor. site çok kötü ve yavaş olduğu için hacimde oluşturamıyorlar.

Haklısnız ama COSS ekibi sıkı çalışan bir team. Ellerinde  iyi bir yazılımcı var bu software mimarı dediğimiz türden. COSS un fiyatı diğer icolara göre aşırı derece de düşmüş değil. Bu BTC nin çıkışı zaten bir çok altcoini 2x - 3x aşağı çekti.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
November 17, 2017, 12:07:29 AM

fiyatı ico fiyatının hala üstünde.coss belki exchange olarak ilklerden gelir dagıtımı  konusunda ama  şimdi çok ciddi rakipleri var. gün ve gün coss exchangede teki hacimlerde düşüyor. burda bir çok kişi fikirlerini belirtti o ilk aylık dönemi ne yazikki iyi kullanamadı ekip.hala yatırımım duruyor zararımda yok hatta kardayım  ama bi çok insan 2. haftadan itibaren exchangete işlem yapmayı bırakmış gözüküyor.

hacim 5te 1 ine kadar düşmüş o dönemden bugüne dek.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 17, 2017, 01:28:17 PM

Haklısnız ama COSS ekibi sıkı çalışan bir team. Ellerinde  iyi bir yazılımcı var bu software mimarı dediğimiz türden. COSS un fiyatı diğer icolara göre aşırı derece de düşmüş değil. Bu BTC nin çıkışı zaten bir çok altcoini 2x - 3x aşağı çekti.

Kim hocam o ismi nedir bu yazilimcinin?
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 17, 2017, 01:40:36 PM

Cossdan ümitliydim ama borsada önemli bir hacim artışı göremedim.

Coss doğru işler yapıyor, dağıtımları zamanında yapıyor ve dividendleri ethereum bazında alabilme gibi güzel bir uygulamaları da var. Geleceği bilinmez ama yaptıkları ortada ve hafife alınamaz.

Şimdi Coss' da şöyle bir durum mevcut: Geliştiriciler öncelikli olarak sistemin işlevselliğini iyi seviyeye getireceklerini ve sadece buna odaklandıklarını açıkladılar. Henüz pazarlama ve reklam işine girişmediler. Kullanıcı çekmek işleminden önce sistemi kusursuzlaştırmaya çalışacaklar bir süre. Kendi kafalarına göre kusursuz olduğuna kanaat getirdiklerinde tanıtıma başlayacaklar. Bu sebeptendir ki şu an çok bir şey beklememek en iyisi bu projeden. Yukarıda da bir arkadaş yazmış zaten. Daha 6 ay / 1 sene bir süre aralığında bir şeyler beklememek lazım. Sonrasında zaten Coss tokenlerin birim fiyatı inanılmaz artışlar gösterebilecektir. %0.1 bile olsa bir borsaya ortak konumunda olmak ciddi bir şeydir.Tabi geçerli bir hacimle iş yaptığı sürece...

%0.1 COSS'a ortak olmak demek 200.000 COSS yapar su fiyattan o bile deli para yapiyor hocam bana imkansiz hatta Smiley 20k alsam yeter.

Şu anki fiyatla 14K USD yapıyor. İleride yukarıda yazdıklarım gerçekleştiğinde bu yatırım 200.000 USD' ye yükselebilir. 1 Coss tokenin 1 USD olması çok uçuk bir tahmin değil. 200.000 Coss token tutan 0.24 oranında bir ortaklığa sahip olur. Borsa örneğin Liqui gibi 15-20 milyon dolar arası günlük hacme ulaştığında, %0.24 ile bir ortak günde 43, haftada 300 ayda 1200 dolar ödeme alır.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 17, 2017, 01:51:56 PM

Herkes abarttı COSS'u uçacak, kaçacak şöyle olacak böyle olacak diye.. O dönemlerden bu güne fiyat 3 kat düşmüş hemde dolar bazlı olarak.. Bitcoin bazlı olarak belki 4 belki 5 kat düşüş yaşamıştır.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 17, 2017, 06:23:20 PM

Bir ara 0.24 USD'den satılan token şu an 0.07 USD'den satılıyor. Bu örnekten anlaşılacağı üzre kârı gördüğünüz anda satmanız gerektiğini öğrenmiş oldunuz. Biz zaten platformun daha beta olduğunu ve sorunlar yaşayacağını biliyorduk bundan dolayı yükseldiği anda icodan satın aldıklarımızı sattım.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 17, 2017, 06:37:34 PM

Valla bir proje hakkında ne kadar çok konuşuluyorsa tam konuşulduğu sırada satmak gerektiğini görmüş olduk. Genesis Vision'da aynı şekilde on dolar olacak diyorlardı fakat fiyatı 2.5 dolar oldu. 4 dolardan satanlar şimdi düşük fiyattan birçok GNT token toplayabilir.
kacakkipri
Full Member

Merit: 171

View Profile
November 18, 2017, 12:23:34 PM

Her token artışa geçtiğinde hemen bu kadar yükselecek fiyatı 1 se 10 dolar olacak gibi söylentiler oluyor. btc'de 100 bin olacak sözde. Bunlara kulak asmayıp mantıklı zamanda çıkmak en doğrusu. COSS'ta buna bir örnek oldu.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Jamesco
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 12:48:26 PM

Her token artışa geçtiğinde hemen bu kadar yükselecek fiyatı 1 se 10 dolar olacak gibi söylentiler oluyor. btc'de 100 bin olacak sözde. Bunlara kulak asmayıp mantıklı zamanda çıkmak en doğrusu. COSS'ta buna bir örnek oldu.

Haklısın hocam özellikle bizim Türkler post kasarken yapıyor bunu, yok on dolar olacak, yok bir dolar olacak. İnsanları bilerek yanılttıklarına eminim.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
November 19, 2017, 12:20:48 AM

Ben ilk aldığımda da bu sevidedeydi 3 katı arttı  3 haftadır da düşüşte, sadece bu değil bir çok altcoin bu durumda.
Gelecek gören varsa bunu alım fırsatı olarak değerlendiriyor zaten.
İleriye dönük bakmayanlar keşke satsaydım diyor.
Bakalım ne olcak, ben kendi adıma  bu fiyattan satmam, sonuna kadar beklerim.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
November 19, 2017, 05:29:26 AM

Coss token satılmaz beyler. Düşüşünü de yükselişini de kabul edip tutmak gerek. Borsalara bir bakın. Hiç bir borsa piyasaya çıktığı yıl başarı yakalamamış. Bu borsa işlerinde güven ön planda. Coss daha bir bebek sayılır. Proje ciddi yatırımcıyı ikna ettiği zaman olacak olanlar çok farklı bir boyut kazanabilir.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 19, 2017, 08:46:31 AM

Ben ıyıkı satmışım dıyorum bountyden almıştım+kendım almıştım çok guzel para kazandım açıkcası başta çok düşüktü ama tam zırveden okuymuşutum 6 ether kadar bir kazancım olmuştu o yuzden kendılerını sevgıyle anarım
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
November 19, 2017, 11:22:03 AM

güncellemelerle ilgili bir yazı yayınlamışlar.bazı icolar coss.io üzerinden gerçekleştirilecekmiş galiba.ingilizcem iyi olmadığı için tam anlayamadım ama Smiley
https://medium.com/@runeevensen/coss-io-update-november-19th-2017-63db94e9d680

,........
kacakkipri
Full Member

View Profile
November 20, 2017, 07:42:45 PM

Ben ıyıkı satmışım dıyorum bountyden almıştım+kendım almıştım çok guzel para kazandım açıkcası başta çok düşüktü ama tam zırveden okuymuşutum 6 ether kadar bir kazancım olmuştu o yuzden kendılerını sevgıyle anarım

Valla güzel tahminleme yapmışsınız hocam. Bende biyerden sonra duracağını biliyordum ama aç gözlülüğümüze geldi işte bekle bekle çok düşük fiyatlardan satmak zorunda kaldım sonrasında.

kacakkipri
Full Member

View Profile
November 24, 2017, 02:28:59 PM

Borsalarda olduğu gibi forumda da herkes yavaş yavaş terketmeye başlamış coini. Ben 1 aya 1 dolar olacak falan filan diye ahkam kesen arkadaşları merak ediyorum hala tutuyorlar mı ellerinde coss token.

bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 03:25:12 PM

Bu konu en büyük örneklerden biri kârı gördüğün anda uzaklaşmayı bileceksin sonra düşükten toplama fırsatın oluyor zaten..
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 24, 2017, 04:47:52 PM

Borsalarda olduğu gibi forumda da herkes yavaş yavaş terketmeye başlamış coini. Ben 1 aya 1 dolar olacak falan filan diye ahkam kesen arkadaşları merak ediyorum hala tutuyorlar mı ellerinde coss token.

işin doğrusu ben bu coin ile ilgili fiyat tahmini yapmadım ama ilk yorumlardan birinde yazmıştım. bu proje için belirtilen yol haritası 2 yıllık bir süreç ve bu sürecin başından sonuna kadar fiyatın yüksek olması veya karlı olmasını beklemek çok naif bir davranış. dediğinize katılıyorum ve satıp ucuzdan almak daha mantıklı bir tercih olurdu bence.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌