Bitcoin Forum
May 09, 2024, 02:47:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: WAVES kısa zamanda 50-100 katına çıkacak. Evet mümkün, çünkü...  (Read 10234 times)
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 07, 2017, 06:40:22 PM

Merhabalar. İngilizce forumda da paylaştığım yazıyı sizlerle paylaşmak istedim. Son zamanlarda Waves'e bakıyordum ve bunun çok yüksek bir potansiyel olduğunu fark ettim.

Sebepler şunlardır:
1) Pazar Hacmi halen çok düşükt.
2) İlk çıkış noktasına kıyasla çok fazla artış olmadı. ICO değerinin sadece 3,5 katına ulaştı. (1.33 ila 4.55)
3) Toplam nominal 100 milyon. Bir milyar seviyesinde değil. Bugünkü değerinin 100 katına ulaştığında bile, 45,5 milyar dolarlık bir pazar hacmine sahip olacak. Bu değer, Bitcoin'in şu anki pazar hacminin altındadır. (Şu an itibariyle Bitcoin pazar hacmi: 53.8 milyar dolar)
4) 1 Ağustos sonrasında en aktif altcoinlerden biri.
5) Waves Ethereum gibi kendi teknolojisine sahiptir. Ve Ethereum ile partnerlikleri var

Bu sebeplerden dolayı, portföyümün çoğunu Waves kullanarak değerlendirdim. Yıl başından haziran ayına kadar 50 katına çıkan Ethereum gibi, kısa sürede 50-100 kata çıkacağından eminim.

Katılanlar?

dusuncelerın dogru olmakla bırlıkte acıklaman yanlıs. şöyle açayım size.

waves ıco fıyat 0,18 cent ıle 0,22 cent arası bırseydı yanlıs hatırlamıyorsam. yanı ıco fıyatının 30 kat yukarısını gormus durumda DOLAR bazında. ama su an gordugu fıyat ıle ıco zamanlarındakı BTC fıyat arasında da nerdeyse 10-15 kat fark var. bıtcoın 400-600 dolar arasındaydı mesela. bırde o zamanlar ıcolara olan yatırım mıktarlarını fılan dusundugumuzde waves ıco fıyatları ıle kıyaslama yapmak hata olur. waves yokmuş gıbı sıfırdan bugun ıco ya cıksa toplayacagı para ölüsünden 100m dolar olur. saçma sapan ıcoların 5-10m topladıgını dusunursek.

bu nedenle yer ve zaman onemlı. fıyat karsılastırması yaparken ıco zamanı btc fıyatına bakarak karsılastırma yapmanızı tavsıye ederım. o zamankı toplam market cap 10-15 mılyar dolardı. btc 600 dolar.

kısaca ıco zamanı waves ıcın yıne 10 dolar dıyorlardı. o zamanlar 10 dolar 0,0166 btc yaparken su an 10 dolar 0,003 btc yapıyor. bu sebeble waves ın 0,0166 btc lık degerı asıl beklenen degerdır. ve su an 5.5 dolarlarda gezmesıne ragmen ıco fıyatının 5.55 katında fılan.

bu sebele zaten ben her yerde waves ucuz dıyorum Smiley dolara bakmayın.

edıt: 0,0166 btc sevıyesıne normal sartlar altında hersey guzel olsaydı sımdıye coktan erısmıs olması gerekıyordu. ama eth forku btc pump xrp pum xmr pump falan fılan sonra btc fork. pıyasa rahat durmuyor Smiley

Detaylı açıklama için teşekkürler. Bu hesaplamaya göre şuan yaklaşık x10 luk daha artması gerekiyor btc bazında. Şuan 0,0016 btc civarında çünkü. Buda dolar bazında 55$ civarına denk geliyor bugünkü piyasa koşullarında. %50$ ve 10$ arasındaki farkta dediğin gibi btc nin aşırı yükselişinden kaynaklanıyor.

Tüm bu hesaplamaları bi tarafa bırakırsak ben waves'in 55$ a gelip orada tıkanacağınıda düşünmüyorum aslında. Bence uzun vadede artmaya devam edecektir. Gerek merkezsiz borsası olsun, gerek fiat para birimlerine  gatewayler olsun, gerekse ico lar için yarattığı fırsatlar olsun piyasadaki pastadan büyük bir dilim alacaktır kendine diye düşünüyorum.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
1715266043
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715266043
Reply with quote  #2

1715266043
Report to moderator
1715266043
Hero Member
*

Ignore
1715266043
Reply with quote  #2

1715266043
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715266043
Hero Member
*

Ignore
1715266043
Reply with quote  #2

1715266043
Report to moderator
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 07, 2017, 06:52:02 PM

Merhabalar. İngilizce forumda da paylaştığım yazıyı sizlerle paylaşmak istedim. Son zamanlarda Waves'e bakıyordum ve bunun çok yüksek bir potansiyel olduğunu fark ettim.

Sebepler şunlardır:
1) Pazar Hacmi halen çok düşükt.
2) İlk çıkış noktasına kıyasla çok fazla artış olmadı. ICO değerinin sadece 3,5 katına ulaştı. (1.33 ila 4.55)
3) Toplam nominal 100 milyon. Bir milyar seviyesinde değil. Bugünkü değerinin 100 katına ulaştığında bile, 45,5 milyar dolarlık bir pazar hacmine sahip olacak. Bu değer, Bitcoin'in şu anki pazar hacminin altındadır. (Şu an itibariyle Bitcoin pazar hacmi: 53.8 milyar dolar)
4) 1 Ağustos sonrasında en aktif altcoinlerden biri.
5) Waves Ethereum gibi kendi teknolojisine sahiptir. Ve Ethereum ile partnerlikleri var

Bu sebeplerden dolayı, portföyümün çoğunu Waves kullanarak değerlendirdim. Yıl başından haziran ayına kadar 50 katına çıkan Ethereum gibi, kısa sürede 50-100 kata çıkacağından eminim.

Katılanlar?

dusuncelerın dogru olmakla bırlıkte acıklaman yanlıs. şöyle açayım size.

waves ıco fıyat 0,18 cent ıle 0,22 cent arası bırseydı yanlıs hatırlamıyorsam. yanı ıco fıyatının 30 kat yukarısını gormus durumda DOLAR bazında. ama su an gordugu fıyat ıle ıco zamanlarındakı BTC fıyat arasında da nerdeyse 10-15 kat fark var. bıtcoın 400-600 dolar arasındaydı mesela. bırde o zamanlar ıcolara olan yatırım mıktarlarını fılan dusundugumuzde waves ıco fıyatları ıle kıyaslama yapmak hata olur. waves yokmuş gıbı sıfırdan bugun ıco ya cıksa toplayacagı para ölüsünden 100m dolar olur. saçma sapan ıcoların 5-10m topladıgını dusunursek.

bu nedenle yer ve zaman onemlı. fıyat karsılastırması yaparken ıco zamanı btc fıyatına bakarak karsılastırma yapmanızı tavsıye ederım. o zamankı toplam market cap 10-15 mılyar dolardı. btc 600 dolar.

kısaca ıco zamanı waves ıcın yıne 10 dolar dıyorlardı. o zamanlar 10 dolar 0,0166 btc yaparken su an 10 dolar 0,003 btc yapıyor. bu sebeble waves ın 0,0166 btc lık degerı asıl beklenen degerdır. ve su an 5.5 dolarlarda gezmesıne ragmen ıco fıyatının 5.55 katında fılan.

bu sebele zaten ben her yerde waves ucuz dıyorum Smiley dolara bakmayın.

edıt: 0,0166 btc sevıyesıne normal sartlar altında hersey guzel olsaydı sımdıye coktan erısmıs olması gerekıyordu. ama eth forku btc pump xrp pum xmr pump falan fılan sonra btc fork. pıyasa rahat durmuyor Smiley

sıra waves a gelmiş sanırım.

dayanıksız olarak söylüyorum, tezos marketlere girene kadar waves yükselişini yavaşça sürdürür bence. tezos girince durulur. ama o zamana kadar da dolar bazında 20 doları görür diye düşünüyorum.

bu tezos nedır yaw. nıye bu kadar prım yapmıs bu. forumda announcment yok. sıtelerıne gırdım. tek sayfalık sacma salak bır sıte. neyıne o kadar para gömmüş insanlar bunun. varmı takıp eden nedır ne degıldır ne ıse yarayacak bılen.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 07, 2017, 06:53:08 PM

Waves onumuzdeki 12 ay en yuksek 20$ olur benim gorusum oda oralarda tutunamaz.Pump ile dokunur doner,cok abartmayin waves'i.Bende oyle cuzdana birseyler yolluyorlar diye elimde tutuyorum.Yoksa yatirimcisi 1 yildir elinde tutuyor ve onlar coktan katladilar zaten.Ben ucuz oldugunu dusunmuyorum wavesin.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
August 07, 2017, 07:18:02 PM

Wolwoo,
Haklısın hocam Ripple yükselebilir belkide bir rekor daha kırar, sonuçta bu birazda psikolojik birşey. Ben sadece projenin kısa bir özetini yaptım yoksa bugün hiçbirşey vaat etmeyen açık açık scam diye bağıran coinler bile sizi zengin edebilir. Söylediklerimi yatırım önerisi olarak algılamayın zira sizin zarar etmenize sebebiyet vermek istemem. Eskiden şöyle bir algı vardı bende; Coin polo da ise bekle illaki pump yer, o yüzden dipten topla Smiley (psikolojik sınır)

AztecGoldHero,
Bende trade yaparken fiyatları btc cinsinden takip ederim. Ama bunu yapmamdaki amaç btc ile yatırım yaptığım coine, sadece elimdeki btc miktarını arttırmak için girerim. Gerçekten kar edip etmediğimi böyle anlarım.
Fakat bir ico ya bütün yatırımcılar bu gözle bakmıyorlar. Kısacası btc 600 usd di şimdi 3000 usd, biz trust, eos, boncor vs bu kadar yatırmıştık şimdi bu kadar olmalı diye birşey olamaz.

(Doğru btc piyasayı kendisiyle birlikte yukarı çekiyor. Fakat bunu yapanlar herzamanki gibi altcoin üzerinden btc vurgunu yapan balinalar. Altcoin üzerinden yapıyorlar çünkü, hem ufak yatırımcının umudunu çalmak daha kolay hem de milyarder btc madencileriyle rekabet etme durumu ortadan kalkar.) Bu bilgiden sonra,

Kısacası 0.2 usd den satılan waves şu an 5.6 usd ile 28x yapmış durumda. Önemli not: eğer siz şu anki waves fiyatının artışını btc fiyatı ile eş güdümlü ölçüyorsanız yukarıda yazdığım üzere benim gibi btc leri arttırmak istiyorsunuz. Fakat bu da bir gerçek, waves e o dönem yatırım yapmanın maliyeti 0.2 usd iken şuan 5.6 usd

İleride platform kullanımı arttıkça kesinlikle çok değerlenecektir. Fakat bundan önce şu bug ları halletmeleri lazım. Ben bile trade yapmaktan çekiniyorum orda. Dün bittrexte fiyat 0.00156 iken dex te biri sürekli 0.0018 e emir koyuyordu. Bir türlü o fiyata satış emri girmeme izin vermedi.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 07, 2017, 07:39:30 PM

Wolwoo,
Haklısın hocam Ripple yükselebilir belkide bir rekor daha kırar, sonuçta bu birazda psikolojik birşey. Ben sadece projenin kısa bir özetini yaptım yoksa bugün hiçbirşey vaat etmeyen açık açık scam diye bağıran coinler bile sizi zengin edebilir. Söylediklerimi yatırım önerisi olarak algılamayın zira sizin zarar etmenize sebebiyet vermek istemem. Eskiden şöyle bir algı vardı bende; Coin polo da ise bekle illaki pump yer, o yüzden dipten topla Smiley (psikolojik sınır)

AztecGoldHero,
Bende trade yaparken fiyatları btc cinsinden takip ederim. Ama bunu yapmamdaki amaç btc ile yatırım yaptığım coine, sadece elimdeki btc miktarını arttırmak için girerim. Gerçekten kar edip etmediğimi böyle anlarım.
Fakat bir ico ya bütün yatırımcılar bu gözle bakmıyorlar. Kısacası btc 600 usd di şimdi 3000 usd, biz trust, eos, boncor vs bu kadar yatırmıştık şimdi bu kadar olmalı diye birşey olamaz.

(Doğru btc piyasayı kendisiyle birlikte yukarı çekiyor. Fakat bunu yapanlar herzamanki gibi altcoin üzerinden btc vurgunu yapan balinalar. Altcoin üzerinden yapıyorlar çünkü, hem ufak yatırımcının umudunu çalmak daha kolay hem de milyarder btc madencileriyle rekabet etme durumu ortadan kalkar.) Bu bilgiden sonra,

Kısacası 0.2 usd den satılan waves şu an 5.6 usd ile 28x yapmış durumda. Önemli not: eğer siz şu anki waves fiyatının artışını btc fiyatı ile eş güdümlü ölçüyorsanız yukarıda yazdığım üzere benim gibi btc leri arttırmak istiyorsunuz. Fakat bu da bir gerçek, waves e o dönem yatırım yapmanın maliyeti 0.2 usd iken şuan 5.6 usd

İleride platform kullanımı arttıkça kesinlikle çok değerlenecektir. Fakat bundan önce şu bug ları halletmeleri lazım. Ben bile trade yapmaktan çekiniyorum orda. Dün bittrexte fiyat 0.00156 iken dex te biri sürekli 0.0018 e emir koyuyordu. Bir türlü o fiyata satış emri girmeme izin vermedi.

cogu ıco usd kabul etmıyor. hatta hemen hepsı. yanı btc yatırıyorsun ıco ya. bu durumda dolar bazlı bakmak yatırıma elma gonderıp armut beklemek oluyor. herhangı bır alt coıne dolar bazlı yatırım yapmıyorsan kaar zarar olaylarını dolar bazlı degerlendırmek bence yanlıstır. herhangı bır altcoın alırken once bıtcoıne yatırım yapıyorsun. gıdıp bıtcoın alıyorsun. ondan sonra altcoını alıyorsun.

btc toplam market hacmı ıle ılıslıklı hersey. onun fıyatı arttıkca dıgerlerınınde fıyatları artacak. sonucta btc alanların %50 sı altcoıne gececek.

tabıkı dedıgın gıbı tum yatırımcılar o gozle bakmıyor. 10 dolardan alıp 5 dolara satanda var Smiley btc yatırıp btc bazlı zarar etmesıne ragmen dolar bazlı kaar ettı dıye cıkan da var. ama aslında onlar kaar degıl zarar edıyorlar. cunku işin temeli dolar kazanmak degıl aslında. bızım amacımız dolar kazanmak. ınce bır fark var arada.

bazı coınlerde olur. mesela etc. btc dolar karsısında artmasına ragmen btc bazlı dırenıyor cunku herkes btc ıle yatırım yapıyor ona ve yuksek btc fıyatından almıs satarsa zarar edecek dolar bazlı kaarda olsa bıle. o yuzden dayanabıldıgı kadar dayanıyor. ama btc artısı cok fazla oldugu ıcın dogal olarak tutunamıyor.

ama wave ın amacı zaten btc ye olan bagımlılıgı ortadan kaldırmak. o euro dolar gate lerı o yuzden var. daha fazlası gelıcek. yuan tl falan fılan.
karmenali
Hero Member

Merit: 515

View Profile
August 07, 2017, 08:44:24 PM

bak insanlar kar oranlarını btc üzerindende altcoin üzerindede olsa, usd ya da diğer para birimleri üzerinden bakıyor, uzun vadecilerde bitcoin ileride 100.000 dolar olacak diye tutuyor, Btc abd nin ulusal para birimi olacağı için değil Smiley  Biri eğer bir proje görüp girmek istiyorsa ICO ya. Gider btc türkten o zamanın parasıyla btc alır, Ico ya aktarır bu paypal yada oyun sitelerini item almak için araç olarak kullanmaktan başka birşey değil.
Diğer bir teori ise elinde btc tutanın Ico ya katılması; o zaman btc 600 usd iken 1 btc wavese atan adam 600 usd sini riske etmiş oluyor. . O gün aldığı 3000 waves şu an 18 600 usd yapıyor 28x
Btc de kalsaydı 3300 usd.
Senin btc deki karı wavesten düşme sebebini az öncede yazdım bende o gözle bakıyorum ama sorun şu ki.  Kar ettikten sonra bile alabileceğin btc miktarına bakıyorsun. Bende diyorum ki öyle bir dünya yok zaten. Smiley Elde edebileceğin btc miktarına bakman şu yönden yanlış. Burada sen reel gelir= nominal- enflasyon (bitcoin) hesabı ile bitcoini piyasanın enflasyon düzeleyicisi yerine koyuyorsun. Yanlış, bitcoindeki sadece ama sadece fırsat kaybı  Wink
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
August 07, 2017, 08:54:37 PM

2018 yılbaşı waves-etc-ltc-zec çok başka yerde olacaklar. Eth söylemem gerek dahi yok. neden se genel manada çoğu altın iyi paralar kazNdıracağını düşünüyorum
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
August 07, 2017, 08:55:26 PM

Waves yükselişe geçtiğin hemen başlık açılmasına gerek yok . Waves in ana konusunda konuşulsa daha iyi olur bence.

suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
August 07, 2017, 09:03:31 PM

Dediklerinde haklısın ama ben de kısa zamanda 50-100 katına çıkacağını düşünmüyorum. Forumu bir süredir takip ediyordum ve yeni üye oldum waves yatırımcısı çok galiba burada.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
August 07, 2017, 09:11:48 PM

Bu yazdiklariniza kendiniz inaniyor olmalisiniz. Ama gercekle bagdasmayacak derecede hayal urunu cikmis ortaya. Evet waves artacak ama belirttiginiz miktarlara ulasmasi imkansiz.su anki fiyatinin 100 katina cikmasi icin ethereum zincirinin cokmesi gibi bir mucize lazim.
Biraz gercekci olmanizi oneririm. Sebeplerini yazmiyorum cunku zaten yukarida belirten arkadaslar olmus.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
August 07, 2017, 09:36:24 PM

yav bu kadarda hayal dünyasında yaşamayan 10 kat desen anlarım 20 kat desen hadi neyse derim oda olur ama 100 kat nedir Grin Grin Grin
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 07, 2017, 09:39:10 PM

bak insanlar kar oranlarını btc üzerindende altcoin üzerindede olsa, usd ya da diğer para birimleri üzerinden bakıyor, uzun vadecilerde bitcoin ileride 100.000 dolar olacak diye tutuyor, Btc abd nin ulusal para birimi olacağı için değil Smiley  Biri eğer bir proje görüp girmek istiyorsa ICO ya. Gider btc türkten o zamanın parasıyla btc alır, Ico ya aktarır bu paypal yada oyun sitelerini item almak için araç olarak kullanmaktan başka birşey değil.
Diğer bir teori ise elinde btc tutanın Ico ya katılması; o zaman btc 600 usd iken 1 btc wavese atan adam 600 usd sini riske etmiş oluyor. . O gün aldığı 3000 waves şu an 18 600 usd yapıyor 28x
Btc de kalsaydı 3300 usd.
Senin btc deki karı wavesten düşme sebebini az öncede yazdım bende o gözle bakıyorum ama sorun şu ki.  Kar ettikten sonra bile alabileceğin btc miktarına bakıyorsun. Bende diyorum ki öyle bir dünya yok zaten. Smiley Elde edebileceğin btc miktarına bakman şu yönden yanlış. Burada sen reel gelir= nominal- enflasyon (bitcoin) hesabı ile bitcoini piyasanın enflasyon düzeleyicisi yerine koyuyorsun. Yanlış, bitcoindeki sadece ama sadece fırsat kaybı  Wink

orası oyle canım. sadece teorık olarak konusuyorum ben yoksa dolar bazında tatmın edecek degere ulastımı dakka durmam Cheesy bıtcoın olsun 50 bın dolar wave su ankı btc degerınde olsun yeter Cheesy ama teorık olarak btc yatırdıgın ve yaptıgın yatırım btc bazında kaar etmedıgı ıcın bır anlam ıfade etmıyor. edıyor ama etmıyor Cheesy karısık Cheesy

yav bu kadarda hayal dünyasında yaşamayan 10 kat desen anlarım 20 kat desen hadi neyse derim oda olur ama 100 kat nedir Grin Grin Grin

gerçekçi ol, imkansızı iste Smiley

şekil 1 A. ether

olur mu olur. kısa vadede. ama hep dıyorum uzun vadede waves platform dogru duzgun bır hacme ulasırsa 100 dolar fıyatı mumla arayabılırız Cheesy o zamana kadar hepımız satmıs olacagımız ıcın :d
Halmater
Hero Member

Merit: 630

View Profile
August 07, 2017, 09:45:07 PM

acılan baslıgın ucu o kadar açık ki

kısa zamanda
herhangi bir zaman belirtilmemiş.bana gore kısa zaman gelecek haftadır,bir başkası için 3 ay.

50-100 katı bu nasıl bir çarpımdır?

onlarca uye de cevap yazmış arkadaşa olur-olmaz diye. ortada herhangi bir zaman dilimi yok. hedef? işte ben diyim 50 sen de 100 katı...
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
August 08, 2017, 12:58:29 AM

Kısa zaman çok iddialı olmuş uzun vade deseniz hepimizin beklediği bir şey diyeceğim de kısa vadede 5-10 katı yapabilir en fazla diye düşünüyorum.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 08, 2017, 05:42:23 AM

Waves yükselişe geçtiğin hemen başlık açılmasına gerek yok . Waves in ana konusunda konuşulsa daha iyi olur bence.

Hocam kesinlikle sizinle hem fikirim waves biraz atağa geçti diye gün içerisinde 4-5 waves konusu açıldı farklı farklı övgüler ve hayaller ortaya döküldü. Geçen aylarda da waves düştükte düşünce sashaya sövenler bile oldu Cheesy ne garip bir milletiz biz Cheesy
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
August 08, 2017, 06:01:39 AM

Tezos un piyasaya nasıl bir ekti yapacağını bilmek lazım burada . Şu anda Etherium ağırlığı var piyasada ama tezos güzel birşeyler ortaya koyarsa . Ether ve waves den çok pay çalabilir.

gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 08, 2017, 06:10:47 AM

artis olabilir ama waves de ben gelecek goremiyorum cok fazla acikcasi. zamanla takip ederek gorucez. genel artislar suan ki en dandik coinlerde bile var. buyuk projeler buyuk ataklar yapmali bence kendini kanitlamasi icin.artacak fakat buna oranla daha saglam yatirilacak coinler goruyorum.

prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
August 08, 2017, 07:28:37 AM

Arkadaşlar yorumlar bakınca bir şey ilgimi çekti. Aynı konuyu İngilizce Forumda da paylaştım. Aldığım tepkiler çok farklı. İngilizce forumda bana katılanlar çok fazlaydı. Orda da çok eski ve tecrübeli üyeler var. Türkçe forumda çok mantıklı yazan arkadaşlar olmuş ama bu iş biliyorsunuz mantığa çok bakmıyor. Bu durumda neden bizden bitcoin zenginlerinin çok çıkmadığını anlayabiliyorum Smiley Öngörümüz zayıf maalesef. Bir coin 3-5 katına çıkınca satıyoruz. Özellikle merkezi olmayan bir coini konuşuyoruz. Ben de kesinlikle bu seviyeye ulaşacak diye bir öngörüde bulunamam. Sadece burdaki potansiyeli gördüm ve paylaşmak istedim.

Bir de kısa zaman tanımını yapmamıştım ve soranlar olmuş. Bana göre 1-2 sene içerisinde. Yani 1 seneden fazla 2 seneden az.
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
August 08, 2017, 08:07:14 AM

50 - 100 kat biraz uçuk bir beklenti ama marketteki ilk 20de olan coinlerden biri 100 dolar olacaksa ilki wavestir Smiley=
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 08, 2017, 08:07:44 AM

Waves 100 kat artacak. Yeni Digibyte'ımız herkese hayırlı olsun. En son 100 katlık bir artışın Dgb'de olduğunu biliyorum. Olmaz olmaz deme olmaz olmaz. Bu iş sanki biraz da şans işi değil mi be hocam?

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: