Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:36:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: WAVES kısa zamanda 50-100 katına çıkacak. Evet mümkün, çünkü...  (Read 10236 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 13, 2017, 12:06:23 PM

Fiyat hedefi belirlemeyin bence yani daha iyi yöntem varken bir fiyat belirlemek soç aklıma yatmıyor. Hedefin ev sahibi olmaktır alacağın ev için bir fiyat belirlersin tamam bu mantıklı. Bunun haricinde işte atıyorum 50 dolar olsun 40 dolar olsun çıkış yaparım dememek gerekiyor. Hedefi 10 dolar olanlar vardı 10 doları geçince artış hızlandı ve beklenen bir artış gerçekleşti. 10 dolardı bekleyerek hedef koyan birisi hedefe ulaştım hemen çıkayım düşüncesiyle hareket eder ve daha fazlasını kazanabilecekken hatalı yolu tercih etmiş olur, hatalı derken potansiyeli göz ardı etmiş olur. Projeyi takip ederek projenin haritasına göre fiyat takibi yapmak iyi olur.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 13, 2017, 12:42:15 PM

o değil de güzel arttı öyle böyle artmadı baya arttı, daha artacak, belki biraz salar, bi süre yine yatay gider ama artacak. o 100 dolar buraya gelecek.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
December 13, 2017, 12:45:54 PM

Normalde waves için 20 dolar'da yarısını satarım diye düşünüyordum ama gidişata bakınca satmak akıl karı gibi durmuyor.

İşlem ücretleri ve işlem süresiyle çıldırtan bitcoin 17 bin dolar ediyorsa,
Bir kedi oyununun bi anda bütün ağı kilitleyebildiği ethereum 700 dolar ediyorsa,
ne idüğü belirsiz dash 930 dolar ediyorsa,
waves için bırakın 20-30 doları, 100 dolar bile ucuz kaçar.

Şunuda söyleyeyim yine de ben sakin kalıp grafiğe göre hareket edeceğim. Yükseliş trendinin bozulduğunu görürsem satıp alttan alarak waves sayısını arttırmayı deneyeceğim.
Grafikten anlamayan hodl yapsın pişman edeceğini sanmam.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
December 13, 2017, 01:25:22 PM

Bende yatırımımın bir kısmını waves'e çevirmişti. Son fiyat artışı ile birlikte x3 yaptı diyebilir. 2018 Waves için çok iyi geçeceği söyleniyor. Son güncellemeleri ile walletları da oldukça kullanışlı oldu. Ancak smart contract yazılımı kısmı için biraz kullanışsız olduğunu söylüyorlardı. Kullanmadığım ve anlamadığım için bu konuda yorum yapamıyorum.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
heroise
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
December 13, 2017, 01:49:07 PM

Waves'in gelecek için umut vadettiğini düşünüyorum. Yatırım yapmayanlar bence pişman olacak Smiley sağlam adımlarla ilerliyor gibi..

Calipson
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
December 13, 2017, 06:11:39 PM

Waves Slack te 2018 sonu 1400 dolar diye vermisler YTD
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
December 13, 2017, 07:06:43 PM

Kaç kat daha yapar tahmin etmek zor. Çok kısa süre önce 3-4 dolara alırken şimdi 14 dolara dayandı. Potansiyeli çok yüksek. Yeni Client'i çok güzel. 2018 de çok iş yapar. ETH, LTC, DASH dan eksiği yok bence.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
December 13, 2017, 07:11:08 PM

Waves güzel atılım yaptı yeni clinet benimde çok hoşuma gitti. Biz türklerin wavese olan güvenini tekrar kazandı bu atılımı yapmasıyla. umarım hız kesmeden  artışı devam eder. bol kazançlar
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 13, 2017, 08:57:52 PM

5 dolar civarlarındayken yazmışsınız, şuan 13 dolar civarı çok uçuk birşeyden bahsetmişsiniz ama matematik olarak herşey olabilir bu borsada 1-2 yıla 100 dolar beklentisi amenna belki karşılanır ama 500 dolar civarlarını waves geleceğini sürdürürse görebilirmiyiz zor bir ihtimal ama imkansız değil

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 13, 2017, 08:59:50 PM

Ben şu aşamada Waves'in 2018 yılı içerisinde 100 doları bulabilme şansının olduğunu düşünüyorum zaten 5 dolardan elimden geldiğince yatırımımı yaptım kendisine. Umarım 100 doları görür.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 13, 2017, 09:00:09 PM

5 dolar civarlarındayken yazmışsınız, şuan 13 dolar civarı çok uçuk birşeyden bahsetmişsiniz ama matematik olarak herşey olabilir bu borsada 1-2 yıla 100 dolar beklentisi amenna belki karşılanır ama 500 dolar civarlarını waves geleceğini sürdürürse görebilirmiyiz zor bir ihtimal ama imkansız değil

Bu arzla 500 dolar seviyesini yakalayabilmesi için en az Ethereum kadar süksesi ve bilinirliği olması gerekir ki bu da yetmez. O rağbet altında en az ETH kadar komplike ve hızlı çalışıyor olması gerekir. Bu şekilde mümkün olabilir. 3-4 sene içerisinde mümkün.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
December 13, 2017, 09:04:03 PM

fromda yatırımcısı cokta 100x bence bir hayalden baska birsey degıl
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132

View Profile
December 13, 2017, 09:04:37 PM

Boşuna en başından beridir yeni ethereum demiyoruz. Hayır benim anlamadıgım konu şu waves 3 dolarlarda gibi gelirken, bin dereden su getiren adamlar waves şimdi 15 dolara dayanınca acaba nereye kayboldular. Wavesin 15 dolardan kat ve kat daha değerli oldugunu herkes biliyor. Bu nedenle bu zamanlarının dahi ben alım fırsatı olarak görüyorum.Ancak bu tabi ki benim şahsi görüşümdür. Görüş olmayan realist olan ve olacak şey varsa o da waves paşanın 2018'de bu fıyattan almayanlara çok saç baş yolduracağıdır.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
December 13, 2017, 09:06:06 PM

1400 dolar diyip hakkaten bokunu çıkarmışlar. iyi güzel seviyoruz ediyoruz da komik oluyor böyle iddialar, daha olumsuz etki yaratıyor insanlarda.
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132

View Profile
December 13, 2017, 09:06:58 PM

Bu arzla 500 dolar seviyesini yakalayabilmesi için en az Ethereum kadar süksesi ve bilinirliği olması gerekir ki bu da yetmez. O rağbet altında en az ETH kadar komplike ve hızlı çalışıyor olması gerekir. Bu şekilde mümkün olabilir. 3-4 sene içerisinde mümkün.

Hocam ethereum mu komplike ve hızlı çalışıyor  Grin Grin Komplike olan bir şey varsa o da ethereum'un bi cacık olmayan borsasıdır. Hız konusunda da bi kedi yüzünden çöken coin için hiç tartışmayalım isterseniz.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
December 13, 2017, 09:25:30 PM

15k'lardan 3-5 ayda 240k'ya gelmiş, btc uçmuş, bu dönemde düşmemesine şaşırmak gerekiyor. Dex hacim az, hacim olmadan en kral borsa olsan ne fayda! Tek ayakta tutan söylentiler söylentiler söylentiler...  Söyleyince de kızıyorlar. 120kx100=12m satoshi biraz zor ama dolar bazında birkaç sene sonra belki.
Bence bittrex ya da polonun değerini ölçün, üzerine de balon için %100 koyun bakalım ne kadar ediyor Waves ile kıyaslıyalım.

Günlük 100k btc işlemden senede düz hesap 200 milyar dolar işlem olsa 0.015 fee desek 3 milyar dolar kar var bittrexte, üst limitten hesaplarsak
Amerika'daki vergi sistemini de göz önünde bulundurularak, masrafları vs 2 milyar dolara iner.
Waves günlük 1m dolar işlem desek hadi yıllık 500m dolar olsun, gerisini siz düşünün.
1 milyar dolar diyelim hadi arttı, 200/1 eder.
Yıllık kar 2 milyar dolar/200=10 milyon dolar
Waves ne kadar? 500 üstünde
Yıllık 50'de bir kâr yüzde 2
O halde Waves 500m dolar ise bittrex 100 milyar dolar eder (mi?)
Waves 100 dolara çıkarsa bittrex 2 trilyon dolar eder Cool

Sonuç: Waves her sene btc artış hızından fazla işlem hacmi artmazsa büyüyen dev bir balon olur. Paranız dolar bazında belki artar ama btc hatırına artar.
Bunu sadece Waves için değil diğer borsa coinleri için de uygulayabilirsiniz.
Bol kazançlar

kazananlara diyeceğim: Allah bereket versin güle güle yemeyi nasip etsin, eski yorumlarımda waves'in pahalı olduğunu söylemiştim bir ara, işin gerçeği şimdi daha da pahalı ancak bir ay öncesinde 5-7 dolardan 3 dolara gerilediğini bilmeyen 120k'dan 35k'ya indiğini görmeyen bazıları şimdi 14-15 doları gördü diye "nerdesiniz wavese bok atanlar" şeklinde çağrılarını görünce bir iki kelam edeyim dedim. aynı şekilde dibi gördüğünde de ucuz olduğunu "öldü bitti" diyenlerin de yanıldığını ifade etmiştim. marketcap büyümesi etkisiyle en bilinen coinlerde hissedilir derecede özellikle dolar bazlı artışlar olduğundan waves de bundan nasibini aldı. özellikle türkler ve doğal olarak ruslar arasında yaygın bir coin ancak yukarıdaki hesaplamalarda pek de bir değişiklik olduğunu (oransal olarak) sanmıyorum. öncelikle btc bazında eski değerine ulaşamadı, ikincisi bir süredir takip etmemekle birlikte hâli hazırda bir büyük gelişme olmadı bildiğim kadarıyla. yani tamamen konjonktürel, btc'den taşan paranın waves'in doğal satoshi bazlı hareketiyle denk gelmesi sonucu bir fiyat bazlı artış olduğunu düşünüyorum. waves de tıpkı diğer coinler-tokenlar gibi btc bazlı hareketler yapıyor, btc'nin olağanüstü artışıyla o hareketlerin denk gelmesi fiyatı buralara getirdi kanaatindeyim. yoksa waves dex'in 100 milyar dolar işlem hacmi falan yok ortada! hemen herkesin dediği "balon" kısmına yavaş yavaş giriliyor yarın bir gün tekrar 3-5 dolar olursa da bu defa "waves öldü" diyenler türer. o yüzden kimse kimseye çamur-laf atmadan kazanmaya bakalım, herkese bol kazançlar. ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 13, 2017, 09:32:29 PM

Her şey olabilir bitcoin bu haliyle fiyatı belli, ethereum kediciklerden nasibini almasına rağmen patlama yapıyor, balon hacimle ilk sıralarda olanlarda var. Kim derdi ether bu fiyatlara gelecek, bu fiyatı gördükten sonra konuşması kolay seneler sonra mı ulaştı patlama yaptı. Waves neden 500 dolar olmasın neden 3 yıl 4 yıl sonra belki deniliyor 1 sene sonra yapmayacağını söyleyen varsa mantıkla bu piyasanın yürümediğini anlamamıştır. Waves 3 kat artışı nasıl yakaladı bu normal karşılanıyor ama daha fazlası olamaz deniliyor, bitcoin için de her gün yeter artık diyorduk hepimiz yanıldık çünkü beklemiyorduk.

Waves 100 dolara çıkabilir mi? 100 dolara çıkar diyen varsa 200 dolarada çıkar 500 dolarada çıkar. Yatırım yaptığım için yazmıyorum piyasa kısmen bu şekilde gidiyor ama bütün iş Sasha'da. İyi reklam yapabilirse çalışmayı sürdürürse bir de şanslı olursak 1000 dolar yine olur. Tek korkum rakiplerinin artması çok daha iyi projelerin çıkması bunun haricinde piyasa her gün büyürken 100 dolar 500 dolar çok zor değil. Ether var doğru ama herkes ether'le gidecek diye bir olay yok dediğim gibi büyüyen bir yapı var çok daha yenilik sunan projeler çıkar bak o zaman bitcoin bile gümleyebilir.

Bitcoin için kimse 10000 dolar olacak demiyordu 1 yıl içinde, aynı şekilde düşmesi de beklenmiyor. Nereden biliyorsunuz belki bitcoin 100 dolar olacak waves 10.000 dolar olacak. 50 senelik bir sistem yok ki karşımızda tahminlerimizin doğruluk payı çok yüksek olabilsin. Potansiyeli var mı ona bakacaksınız olur da olmaz da ama çok beklentiye girmemek gerekiyor sadece şansımızı deniyoruz.
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 13, 2017, 09:38:13 PM

o değil de güzel arttı öyle böyle artmadı baya arttı, daha artacak, belki biraz salar, bi süre yine yatay gider ama artacak. o 100 dolar buraya gelecek.

Mustafa hocam waves ismini görünce aklıma direk siz geliyorsunuz  Smiley Sizin sayenizde elimde haziran ayından beri waves tutuyorum dolar bazında inanılmaz bir kar sağladım size ne kadar teşekkür etsem az.Size bir soru sormak istiyorum Waves için aklınızda 100 dolar rakamı vardı.Kripto para pazarının bu kadar büyümesinden sonra aklınızdaki rakamı güncellediniz mi yoksa hala hedefiniz 100 dolar mı Huh
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
December 13, 2017, 09:42:10 PM

Kısa zamanda 50-100x'ler çok zor waves olsa bile, Tamam bence kaliteli bir coin ve kendi blokzinciri var fakat 50 kat demek 3 4 yıllık bir süreç demektir.
Waves ki 1 aylık kısa bir zamanda 2,5x kadar yapabildi daha fazlası zor gerçekten

bitpazari
Hero Member

View Profile
December 13, 2017, 09:43:35 PM

15k'lardan 3-5 ayda 240k'ya gelmiş, btc uçmuş, bu dönemde düşmemesine şaşırmak gerekiyor. Dex hacim az, hacim olmadan en kral borsa olsan ne fayda! Tek ayakta tutan söylentiler söylentiler söylentiler...  Söyleyince de kızıyorlar. 120kx100=12m satoshi biraz zor ama dolar bazında birkaç sene sonra belki.
Bence bittrex ya da polonun değerini ölçün, üzerine de balon için %100 koyun bakalım ne kadar ediyor Waves ile kıyaslıyalım.

Günlük 100k btc işlemden senede düz hesap 200 milyar dolar işlem olsa 0.015 fee desek 3 milyar dolar kar var bittrexte, üst limitten hesaplarsak
Amerika'daki vergi sistemini de göz önünde bulundurularak, masrafları vs 2 milyar dolara iner.
Waves günlük 1m dolar işlem desek hadi yıllık 500m dolar olsun, gerisini siz düşünün.
1 milyar dolar diyelim hadi arttı, 200/1 eder.
Yıllık kar 2 milyar dolar/200=10 milyon dolar
Waves ne kadar? 500 üstünde
Yıllık 50'de bir kâr yüzde 2
O halde Waves 500m dolar ise bittrex 100 milyar dolar eder (mi?)
Waves 100 dolara çıkarsa bittrex 2 trilyon dolar eder Cool

Sonuç: Waves her sene btc artış hızından fazla işlem hacmi artmazsa büyüyen dev bir balon olur. Paranız dolar bazında belki artar ama btc hatırına artar.
Bunu sadece Waves için değil diğer borsa coinleri için de uygulayabilirsiniz.
Bol kazançlar

kazananlara diyeceğim: Allah bereket versin güle güle yemeyi nasip etsin, eski yorumlarımda waves'in pahalı olduğunu söylemiştim bir ara, işin gerçeği şimdi daha da pahalı ancak bir ay öncesinde 5-7 dolardan 3 dolara gerilediğini bilmeyen 120k'dan 35k'ya indiğini görmeyen bazıları şimdi 14-15 doları gördü diye "nerdesiniz wavese bok atanlar" şeklinde çağrılarını görünce bir iki kelam edeyim dedim. aynı şekilde dibi gördüğünde de ucuz olduğunu "öldü bitti" diyenlerin de yanıldığını ifade etmiştim. marketcap büyümesi etkisiyle en bilinen coinlerde hissedilir derecede özellikle dolar bazlı artışlar olduğundan waves de bundan nasibini aldı. özellikle türkler ve doğal olarak ruslar arasında yaygın bir coin ancak yukarıdaki hesaplamalarda pek de bir değişiklik olduğunu (oransal olarak) sanmıyorum. öncelikle btc bazında eski değerine ulaşamadı, ikincisi bir süredir takip etmemekle birlikte hâli hazırda bir büyük gelişme olmadı bildiğim kadarıyla. yani tamamen konjonktürel, btc'den taşan paranın waves'in doğal satoshi bazlı hareketiyle denk gelmesi sonucu bir fiyat bazlı artış olduğunu düşünüyorum. waves de tıpkı diğer coinler-tokenlar gibi btc bazlı hareketler yapıyor, btc'nin olağanüstü artışıyla o hareketlerin denk gelmesi fiyatı buralara getirdi kanaatindeyim. yoksa waves dex'in 100 milyar dolar işlem hacmi falan yok ortada! hemen herkesin dediği "balon" kısmına yavaş yavaş giriliyor yarın bir gün tekrar 3-5 dolar olursa da bu defa "waves öldü" diyenler türer. o yüzden kimse kimseye çamur-laf atmadan kazanmaya bakalım, herkese bol kazançlar. ytd

Balon yok ortada, btc balon değil ama waves mi balon. Herkes alım yapıyor deli gibi çok fazla satışta olduğu için daha doğrusu uzun zamandır bekleyen kitle kalabalık senin dediğin gibi olsaydı çoktan patlardı bu fiyat.
Fiyatı henüz artmadı bekle gör artacak mı azalacak mı ondan sonra konuşuruz şimdi ne yazsam olmayacak sen farklı bakıyorsun ben farklı. Kullanım yok ki fiyat artsın millet bitcoin gönderiyordu işlem yapamıyordu. Kullanım olmaz dersen ona bir şey demem bunu da zaman gösterecek neyin ne olacağını bilemem bitcoin gibi sorunlu ve eskide kalmış madencilik sistemi en başı çekiyorsa mantık yürütmem mümkün değil al sana gerçek balon, sürüye uyma hareketleri. Biraz daha zaman gerekiyor ondan sonra ak mı kara mı ortaya çıkacak kullanılmazsa tutulmaya devam ederse sen haklı çıkacaksın.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: