Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:33:21 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin Olarak mı Bekletmek Mantıklı, BTC mi?  (Read 1485 times)
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
March 20, 2018, 11:52:37 PM

Elimde ne varsa onları bekletiyorum yer değişştirmek şu süreçte sıkıntılı oldupun yerde kal piyasa zaten denğesiz ne olcağı belli olmuyor
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
March 21, 2018, 12:12:49 AM

Altcoinlerde eğer proje sağlam ise beklemek tabiki mantıklı ve yol haritası ve bugüne kadar yaptıları. Ekip öenmli bu noktada süpriz arayanlar için değil bu yorumum. Özellikle fiyatı da yuksek olabilir ancak kayıp olarakta daha az yaşatır diye düşünüyorum.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 21, 2018, 01:53:18 PM

Arkadaşlar merhabalar, bir çok kişinin de yaptığı gibi kendi çapımda üretim yapıyorum. Dönem dönem exchange yapıyorum fakat bu konuda çok iyi bilgiye sahip olmadığım için iyi bir geri dönüş alamıyorum. Zcash üretimi yapıyorum, 400 dolar civarına kadar çıkan Zcash, şu an 210 dolar kadar oldu. Bende coinleri altcoin olarak mı bekleteyim yoksa haftalık veya 2 haftada bir BTC'ye çevirip mi bekletsem diye arada kaldım. Fikriniz nedir acaba?

şu süreçte btcde kalmak.

portfföye baktığımda son 2 ayda btc bazında yüzde 50 erime var. herkesde de o şekilde. bir süre daha böyle gidecek gibi. nisanda duruma göre btcden altcoinlere geçiş yapılabilir.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
March 21, 2018, 02:14:34 PM

Altcoin olarakta mantıklı bitcoin olarakta. önemli olan hangi altcoinde olduğunuz. her altcoin yüz güldürmez. Birazda şansınıza kalmış bir durum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
March 23, 2018, 11:22:18 PM

Her ikiside şuanki yatırım hayatında çok mantıklı beklene bilecek tek yatırım en kısa zamanda verimli ve iyi sonuçlar alan çok arkadaşım var ama bence güvendiğiniz altcoinde beklemeniz çok daha mantıklı çünkü bir anda fırlayabiliyor.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 24, 2018, 05:56:40 AM

Bu karışık ortamda Türk Lirasinda bekletip uygun zamanda düşükten istediğiniz coini toplayabilirsiniz. Altcoinlerin ve btcnin yönünün ne olacağı belli değil

Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
March 24, 2018, 06:22:32 AM

Btcde beklemek de mantıklı değil zcashde de bence en iyisi senin uzun vadede mi yoksa kısa vadede mi birikim yapmak istediğine göre seçim yapman olacaktır. Kısa sürede kar ettirecek bir coin zcash olabileceğiniz sanmıyorum. Ama genel olarak altcoinler daha iyidir.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 24, 2018, 08:57:00 AM

Altcoinlerde eğer proje sağlam ise beklemek tabiki mantıklı ve yol haritası ve bugüne kadar yaptıları. Ekip öenmli bu noktada süpriz arayanlar için değil bu yorumum. Özellikle fiyatı da yuksek olabilir ancak kayıp olarakta daha az yaşatır diye düşünüyorum.

Piyasalardaki dalgalanmalara ve projenin durumuna göre altcoin-BTC arasında geçiş yapılabilir, her ne söylesek de bir anda öngörülerimizin ötesinde gelişmeler de oluyor yayılan haberlere dikkat etmek lazım.

trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 24, 2018, 09:04:49 AM

şu an bence altcoin olarak bekletmek lazım, btc yükselirse onlarda yükselecektir zaten dibi gördüler dahada düşmeleri zor artık
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 24, 2018, 09:09:57 AM

Bana göre proftföy %30 btc %30 eth %40 altcoin sepeti şeklinde olmalı ben eth ve altcoin yapıyorum ama btc yapmakta gerekiyor. 2017 de btc tutmadığımız zamanlarda çok çektim
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 24, 2018, 12:16:19 PM

Piyasadaki siskintili donem  biraz daha devam edecek gibi gorunuyor. Bu durumda altcoinlerde kalmak riskli ancak bazi yeni cikan iyi projeler henuz tam olarak marketlere de girmedi. Bu tarz projeler biraz tutulabilir ama portfolio nun buyuk bir kismini bitcoin ve ya Ethereum da tutmak mantikli olabilir. Ben yuzde 30 civarinda ETH durumunu koruyorum. Cok deger kaybi yasayan altcoinlerimi biraz tutup eth bazinda degerlenirse hemen eth e gecmeyi planliyorum
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
March 24, 2018, 12:28:08 PM

Altcoinlerde bejkliyorum ama sepetim bu dusule birlikte btc karsisinda 40% deger kaybetti, eger al sat yapmayacaksam bir iki tanesi haric altlardan cikmayi dusunuyorum. Hem usd hem de btc bazinda zarar etmis oldum

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 24, 2018, 03:57:13 PM

BTC topladığı anda altcoinlerde kendini toparlayacaktır. Yeterince düştüler zaten bu saatten sonra BTC'ye geçip beklemeyi çok anlamlı bulmuyorum

cemetin54
Member
**

View Profile
March 24, 2018, 03:57:51 PM

Elinde ne varsa öyle bekle bozma öylede böylede zararda olursun ben ne varsa kalıyorum elimde değişmiyorum
tumece
Full Member

Merit: 107

View Profile
March 24, 2018, 04:17:32 PM

bu durum kişinin beklentilerine göre değişir. uzun vadede size en çok neyin kazandıracağını düşünüyorsanız onu bekletirsiniz. bitcoin uzun vadede altcoinler kadar kazandırmaz bence. altcoinlerle kısa süreli işlem yapıp btc miktarını artırmaya çalışmak daha mantıklı. hodl devrinin kapandığını düşünüyorum. işlem yapmayan kazanamaz.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 24, 2018, 04:26:43 PM

Bilinçsizce hold yapmak kazandırmaz.Ne zaman çıkacağını ne zaman gireceğini ve ne kadar beklemen gerektiğini bilmen lazım.O yüzden şu anda altcoinlere girme zamanı düşük iken fiyatlar.Boğa sezonunun tam tepesinde satıp BTC'ye geçilebilir.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
March 24, 2018, 04:57:28 PM

Şuan ikiside alınabilir ve üzeceğini düşünmüyorum her ikisininde güvendiğiniz bazı altcoinlerle birlikte bitcoin eth vs yüksek hacimli coinlere yönelebilirsiniz. Piyasa birlikte artış sağlıcaktır.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
jeda2000
Full Member

Merit: 101

View Profile
March 24, 2018, 09:18:29 PM

Şu an piyasalarda bir belirsizlik havası hakim bu da çok sıçrama yapan bazı altcoinlere yarayabiliyor bir anda x10 x15 yapabiliyorlar ama hangisinin olacağını tespit etmek zor, güvenli liman arıyorsan ben BTC
seymenyunus1654
Member
**

Activity: 224
Merit: 14

View Profile
March 24, 2018, 09:21:49 PM

Eğer ki teknik analiz temel analiz bilmeden , sürekli piyasayı ve gelişmeleri takip etmeden kripto para sahibi isen bence uzun vade de hangisine güveniyorsan ister altcoin ister btc olsun beklemek daha mantıklı. Ama bence riski bölmek en iyisi. Mesela ben güvendiğim 3 ico'ya yatırım yaptım.
Haricinde Eos ve Omg yatırımım var. Ama gene de yüzde 50 ile btc al sat yapıyorum ve kar tatmin etti mi işlemimi tamamlıyorum.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
March 24, 2018, 09:28:18 PM

Altcoinlerin yanında biraz btc bekletmektede fayda var. Olası btc pumpunda altcoinler ciddi eriyiş yaşadığı için elinizdeki btcnin artmasıyla zararınızı dengelemiş olursunuz. Altcoin seçerken de ethereum teknolojisi kullanılarak üretilenleri tavsiye edebilirim genel olarak. Şu şu coini al demek olmaz herkes kendi kafasına yatanı alır
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: