Bitcoin Forum
May 29, 2024, 06:40:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Aydinizm Teknik ve Temel Analiz  (Read 11247 times)
Aydinizm (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 22, 2017, 06:23:13 PM

Nihayet düzgün bir konu açıldı trade konusunda. Rica etsem Lisk, XRP ve Digibyte falına da bakar mısınız dostum? Smiley

Bir seferde üç tane istemek sorun olmayacaksa tabi..

Digibyte benimde takip ettiğim bi coin. Ekibi ve projeyi çok iyi bilmiyorum ama şuanki fiyat alım için uygun görünüyor. Hatta geçenlerde diplerden alıp biraz karla sattım. Aslında satmayı düşünmüyordum ama o an başka bir coine yatırım yapmam lazımdı ve öyle bi karar verdim.

Dediğim gibi eğer bu coinin tekrar yükseleceğini düşünüyorsanız şuan alım için uygun fiyatta. Günlük grafikte destek hattının hafif üzerinde ve yükselecek gibi bir görüntüsü var.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 22, 2017, 06:31:30 PM

GAME 24 Ağustosta Hindistan pazarına girerek btcden sonra alışverişte kullanılan ikinci coin olacak. Bu konuda bir başlık ta açmıştım, kısa süre içinde pump yiyeceğini düşünüyorum. Sizden de bir analiz alabilirsek çok iyi olur.

Game günlük grafikte destek/direnç hattını test ediyor şuan. Şimdilik kararsız bi aşamada. Hindistan pazarına gireceği haberi fazla bi beklenti oluşturmamış gibi görünüyor.

Yükselişe geçtiğinde düşüş trend hattını kırarsa güzel bir ivme kazanabilir.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 22, 2017, 06:42:14 PM

analizler için teşekkürler öncelikle.
bende beni yarı yolda bırakan çinli NEO hakkında bir yorum alabilirmiyim  Grin

Neo şuan düşüş trendinden kurtulup destek/direnç hattının üzerinde kalmak için uğraşıyor. Destek/direnç hattının altına sarkıp tekrar düşüş trend hattının içine girerse pek iyi olmaz. ama bu noktadan Destek/direnç hattından destek alarak yükselebilirde.

Fiyatı takip ederek alım noktanıza göre kendi kararınızı vermeniz gerekiyor.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 22, 2017, 06:49:55 PM

Guzel konu olmus tebrik ve tesekkur ederim.Gerci yaomissiniz ama bende pay aldim 106k seviyesinden sonrasinda hep dustu.Biraz daha alsam maliyet dusurmek icin diyorum surekli dusuyor.Destek noktasi nereler olabilir sizce.

Tenx benimde yakın takibimde. Şuan üçgen ve destek/direnç hatının arasında sıkışmış durumda. Buradan Üçgeni kırıp yukarı sağlam bi hareket bekliyorum ama şu an üçgenin alt kısmını test ediyor. Umarım kıramaz. Yoksa aşşağı yönlü sert bi hareketde gelebilir. Bu sıralar iyi takip etmek gerekiyor.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 22, 2017, 06:51:04 PM

Bugünlük benden bukadar arkadaşlar. Yoruldum  Grin Atladığım olduysa sonra hatırlatsın bakarız.

faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
August 22, 2017, 07:30:59 PM

çok teşekkürler. üç isteğimi de yerine getirdiniz.

özellikle xrp için görmediğim bir trend çizgisi ile ufkum genişledi diyebilirim Smiley
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 22, 2017, 07:48:12 PM

çok teşekkürler. üç isteğimi de yerine getirdiniz.

özellikle xrp için görmediğim bir trend çizgisi ile ufkum genişledi diyebilirim Smiley

Rica ederim hocam faydası olduysa ne mutlu bana.

Bu arada az önce bende ripple kervanına katıldım. Güzel şeyler olacağının işaretleri geliyor gibi.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
August 22, 2017, 07:52:01 PM

unbreakable coin var o da ripple'a ayak uyduruyor Smiley artması da düşmesi de daha kolay bir coin

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 03:27:14 AM

Bugün Tenx için kritik gün. Üçgenin içinde iyice sıkıştı. Sert hareketler görebiliriz.

fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
August 23, 2017, 03:35:00 AM

Ne kadar guzel bir baslik olmus bu! Harika!

Aydinizm tebrikler!

Bu arada Ichimako Trading hakkinda ne dusunuyorsun? Sence uzmanlasilmasi gereken bir alan midir?
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 07:08:36 AM

Ne kadar guzel bir baslik olmus bu! Harika!

Aydinizm tebrikler!

Bu arada Ichimako Trading hakkinda ne dusunuyorsun? Sence uzmanlasilmasi gereken bir alan midir?

İchimoku indikatörünü söylüyorsunuz sanırım.

Bu tarz indikatörler hareketli ortalamaların değişik varyasyonlarıyla oluşturuluyor. İchimoku da bunlardan biri.

Macd, stochastic..vs gibi indicatorler bazen çok iyi sinyaller üretsede bazen de terste kalabiliyorlar.

Piyasa flat giderken farklı, trend halindeyken farklı performans gösterirler

Ben genel anlamda indicator kullanımına karşıyım zaten.

Daha öncede söylediğim gibi aslolan fiyat hareketinin kendisidir. Fiyat hareketlerinin kendisi bana göre en önemli göstergedir zaten.

Diğer tüm göstergeler yardımcı araçlardır sadece. Hiç bir gösterge size kesin sonuç veremez. Fiyatı yorumlamanıza yardımcı olabilir okadar.

Bu yüzden hiçbir göstergeye gereğinden fazla güvenmeyin derim.

Fiyattaki psikolojik noktaları belirleyin. Destek direnç noktalarını belirleyin, trend hatlarını çizin ve son bi temel analiz yapın kafanızda, piyasanın durumu ve yatırım yapacağınız varlığın durumu ile ilgili.

Sonrasında grafikte uygun bir giriş noktası belirleyin kendinize. Hepsi bukadar. Tabi birde alacağınız riski belirleyip uygun bir zararı durdur çıkış pozisyonu belirlemeniz gerekiyor.

Karınızı nerede realize edeceğinizi de belirledikten sonra hazırsınız demekdir.

Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 23, 2017, 07:22:06 AM

Emeğine sağlık bir şey talep etmeden yardımcı olduğun için .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 07:53:54 AM

Rica ederim hocam. Nacizhane tecrübelerimi paylaşıyorum sadece. Foruma bi katkım oluyorsa ne güzel.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 07:57:08 AM

Stratis dün üstüne başa basa iki kere söylemiştim. Bir gün gecikmeli olsada beklenen patlamayı yaptı.

Göstere göstere geldi resmen. Yatırımım başka yerlerde olduğu için kaçırdım ama olsun. Yakalayan olmuştur umarım.

Telefondan grafik paylaşamıyorum. Merak edenler baksınlar stratise.

KASAP
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
August 23, 2017, 07:59:11 AM

Stratis dün üstüne başa basa iki kere söylemiştim. Bir gün gecikmeli olsada beklenen patlamayı yaptı.

Göstere göstere geldi resmen. Yatırımım başka yerlerde olduğu için kaçırdım ama olsun. Yakalayan olmuştur umarım.

dün 0.00134057 btc den stratis aldım , bugün 0.00170000 leri gördü satmadım sizce nerde satayım ?
Hedaelus
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
August 23, 2017, 08:00:26 AM

Rica ederim hocam. Nacizhane tecrübelerimi paylaşıyorum sadece. Foruma bi katkım oluyorsa ne güzel.
Konu aç dediğimde çarmıha gerdiniz beni,n'oldu da açtın konuyu?İsa'nın değeri anca çarmıha gerilince anlaşılıyor.
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 08:03:51 AM

Konu aç dediğimde çarmıha gerdiniz beni,n'oldu da açtın konuyu?İsa'nın değeri anca çarmıha gerilince anlaşılıyor.

Sen konu aç demedin bana yanlışın var. Kripto günlüğü konusunda yaz dedin. Araştırdım öyle bir konu var zaten başkasına ait. Niye orada yazayım diye düşündüm bende doğal olarak.

Yeni konu aç deseydin öyle bi tepki almazdın merak etme.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 08:09:54 AM

dün 0.00134057 btc den stratis aldım , bugün 0.00170000 leri gördü satmadım sizce nerde satayım ?

Yakalamana sevindim. Telefondan analiz yapamıyorum ama sağlam bi pump yemiş ve arkasından dump gelmeye başlamış. Ben dump'ın en dibe kadar gideceğini düşünmüyorum ama karar senin.

simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
August 23, 2017, 08:39:55 AM

170ten ben de satmadım, bu kore borsası haberi nedeniyle yine yükseleceğini düşünüyorum.
Hedaelus
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
August 23, 2017, 09:57:59 AM

Sen konu aç demedin bana yanlışın var. Kripto günlüğü konusunda yaz dedin. Araştırdım öyle bir konu var zaten başkasına ait. Niye orada yazayım diye düşündüm bende doğal olarak.

Yeni konu aç deseydin öyle bi tepki almazdın merak etme.
Kast ettiğim onun gibi yeni bir kripto günlüğü aç demekti.Neyse,iyi olmuş.Shift ve Rads hakkında analist gözlerin neler görüyor?
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: