Bitcoin Forum
May 08, 2024, 05:11:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Aydinizm Teknik ve Temel Analiz  (Read 11247 times)
Aydinizm (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 23, 2017, 10:06:20 AM

Emeğine sağlık bir şey talep etmeden yardımcı olduğun için .

Rica ederim hocam. Nacizhane tecrübelerimi paylaşıyorum sadece. Foruma bi katkım oluyorsa ne güzel.
Konu aç dediğimde çarmıha gerdiniz beni,n'oldu da açtın konuyu?İsa'nın değeri anca çarmıha gerilince anlaşılıyor.

Sen konu aç demedin bana yanlışın var. Kripto günlüğü konusunda yaz dedin. Araştırdım öyle bir konu var zaten başkasına ait. Niye orada yazayım diye düşündüm bende doğal olarak.

Yeni konu aç deseydin öyle bi tepki almazdın merak etme.
Kast ettiğim onun gibi yeni bir kripto günlüğü aç demekti.Neyse,iyi olmuş.Shift ve Rads hakkında analist gözlerin neler görüyor?

Akşam evde bakabilirim anca. Telefondan analiz yapamıyorum

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
1715188305
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715188305
Reply with quote  #2

1715188305
Report to moderator
1715188305
Hero Member
*

Ignore
1715188305
Reply with quote  #2

1715188305
Report to moderator
1715188305
Hero Member
*

Ignore
1715188305
Reply with quote  #2

1715188305
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715188305
Hero Member
*

Ignore
1715188305
Reply with quote  #2

1715188305
Report to moderator
1715188305
Hero Member
*

Ignore
1715188305
Reply with quote  #2

1715188305
Report to moderator
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 23, 2017, 10:39:55 AM

Bugün Tenx için kritik gün. Üçgenin içinde iyice sıkıştı. Sert hareketler görebiliriz.
Dun gece 2 defa 84 e kadar dustu ben 84 den 0.5 btc alis yazmistim 90 a kadar cikarsa satacaktim 84.2 den yukari dondu alamadim 106 maliyetli var elimde ortalamasi 95 olsun diye 84 den alayim dedim kismet olmadi.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 23, 2017, 10:56:19 AM

xcp all tıme hıgh trend cızgısıne yaklasıyor.

buda kısa vadelı trend cızgısı. bır kac gundur yukarı yonlu hamle yapıyor zaten. 2 ay once alltıme hıg trende bır dokunus yapmıs goruldugu uzere ama sımdı dırenc daha az olacagından kırması muhtemel. kırmızı cızgı olan uzun vade trendı kırarsa cok acayıp yerlere gelebılır. coınde her hangı bır haber var mı arastırmadım. bu grafıgın uzerıne bırde haber gelırse fıyat ucabılır. yorumlar ?
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 12:08:19 PM

buda kısa vadelı trend cızgısı. bır kac gundur yukarı yonlu hamle yapıyor zaten. 2 ay once alltıme hıg trende bır dokunus yapmıs goruldugu uzere ama sımdı dırenc daha az olacagından kırması muhtemel. kırmızı cızgı olan uzun vade trendı kırarsa cok acayıp yerlere gelebılır. coınde her hangı bır haber var mı arastırmadım. bu grafıgın uzerıne bırde haber gelırse fıyat ucabılır. yorumlar ?

Bilgilendirme için teşekkürler. Evet son günlerde volume'de de bi artış başlamış

Ana düşüş trendi ile altındaki destek hattı arasında bir süre sıkışabilir yada trend hattını volume'lü geçerse yukarı doğru sıçrama da yapabilir. Takip etmek lazım.

Coin hakkında benim de pek bilgim yok. Son günlerde beklenen bi gelişme, haber...vs varmı acaba.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 12:13:11 PM

Bugün Tenx için kritik gün. Üçgenin içinde iyice sıkıştı. Sert hareketler görebiliriz.
Dun gece 2 defa 84 e kadar dustu ben 84 den 0.5 btc alis yazmistim 90 a kadar cikarsa satacaktim 84.2 den yukari dondu alamadim 106 maliyetli var elimde ortalamasi 95 olsun diye 84 den alayim dedim kismet olmadi.

Bende tenx'i bekliyorum. Yatırımımın bir kısmını daha kaydırdım beklemeye geçtim. Simdiye kadar bi sıçrama yapar diye tahmin ediyordum ama olmadı şimdilik. Buda stratis gibi bir gün gecikmeli yapar belki. İnsanların sabrını test ediyorlar Smiley

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 23, 2017, 01:22:00 PM

Bilgilendirme için teşekkürler. Evet son günlerde volume'de de bi artış başlamış

Ana düşüş trendi ile altındaki destek hattı arasında bir süre sıkışabilir yada trend hattını volume'lü geçerse yukarı doğru sıçrama da yapabilir. Takip etmek lazım.

Coin hakkında benim de pek bilgim yok. Son günlerde beklenen bi gelişme, haber...vs varmı acaba.

alla bennımde sınırlı bılgı. sadece supply cok az 2.6m fılan sanırım. btc burnıng falan fılan bısılerı vardı ama kalkmıs sanırım o bıtcoıntalk sayfasında o yazıları çizmiş dev ekıbı. segwıt e geçmiş bırde sanırım buda ve göz ucuyla arastırmam ıle lıghtnıng network muhabbetıde var sanırım. ekıp calıskan sanırım. 68 tanecık var elımde benımde bakalım guzel bır fıyata cıkarsa satacam. tam bılgısı olan varsa paylasırsa bende sevınırım.
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 04:30:20 PM

OmiseGo Üçgenden çıkma noktasına doğru gidiyor. Yakında sağlam hareketler görebiliriz. Takip etmekte fayda var.

Ekibi, projeyi takip edenler varsa son dönemlerde açıklanması beklenen haberler vardır fiyata etki edecek. Bilgisi olan varsa paylaşırsa iyi olur.

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
August 23, 2017, 04:32:01 PM

Sonunda böyle bir konu açtın.Konuların içinde kayboluyordun.Hayırlı olsun  Grin Smiley

Hakikaten de konuşarın içinde kaybolmuşsunuz. Ben ilk defa denk geldim.
Merakla bir kaç entry okudum, takibe devam edeceğim.

Bol şans, paylaşımlar için teşekkürler.
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 04:46:02 PM

Qtum üçgeni kırıp alttaki destek/direnci geçmiş.

Üstteki kuvvetli destek/direnci geçerse ivmeli şekilde yukarıya hareketlenebilir.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 04:47:14 PM

Sonunda böyle bir konu açtın.Konuların içinde kayboluyordun.Hayırlı olsun  Grin Smiley

Hakikaten de konuşarın içinde kaybolmuşsunuz. Ben ilk defa denk geldim.
Merakla bir kaç entry okudum, takibe devam edeceğim.

Bol şans, paylaşımlar için teşekkürler.

İyi dilekleriniz için teşekkürler.  Smiley

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 05:05:36 PM

Ltc'nin günlük grafiğinde destek/direnç noktalarının nekadar iyi çalıştığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Fiyat üstteki destek direnç hattını geçerse ivmeli bir şekilde yukarı yönelebilir.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 05:10:19 PM

Çok nazlandın be Tenx. Kır artık zincirlerini  Angry  Grin

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 05:19:23 PM

Dgb'de yakında sağlam bi hamle görebiliriz.

Benimde bir miktar yatırımım var beklemedeyim.

Dgb ile ilgilenenler varsa bu aralar fiyatı takip etmelerinde fayda var.

satsatsataqsat
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
August 23, 2017, 05:20:28 PM

Merhaba, LBC hakkında ne düşüyorsunuz?
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 05:42:38 PM

Emeğine sağlık bir şey talep etmeden yardımcı olduğun için .

Rica ederim hocam. Nacizhane tecrübelerimi paylaşıyorum sadece. Foruma bi katkım oluyorsa ne güzel.
Konu aç dediğimde çarmıha gerdiniz beni,n'oldu da açtın konuyu?İsa'nın değeri anca çarmıha gerilince anlaşılıyor.

Sen konu aç demedin bana yanlışın var. Kripto günlüğü konusunda yaz dedin. Araştırdım öyle bir konu var zaten başkasına ait. Niye orada yazayım diye düşündüm bende doğal olarak.

Yeni konu aç deseydin öyle bi tepki almazdın merak etme.
Kast ettiğim onun gibi yeni bir kripto günlüğü aç demekti.Neyse,iyi olmuş.Shift ve Rads hakkında analist gözlerin neler görüyor?

Rast dengesiz bi coin görüntüsü veriyor. Yükseliş trendini bi kaç kere kırmış ama tekrar trend içine girmiş.

Düşüş trend hattından çıkmış görünüyor şimdilik.

Alttaki destek hattı kırılana kadar satmanızı önermem eğer elinizde varsa.

Shift içinde söyleyebilecek çok fazla şey yok şuan.

Alttaki destek/direnç hattı bir miktar kırılana kadar elinizdekileri satmanızı önermem. Üstteki direnci kırarsa fiyat ivme kazanabilir.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 06:00:24 PM

Merhaba, LBC hakkında ne düşüyorsunuz?

Lbc için iyi şeyler söyleyemeceğim malesef. Bir dönem halka açık betası çıkmadan önce bende bir miktar almıştım Lbc.

Kapalı betayı kullanan herkes muhteşem olduğunu söylüyordu.

Sonra halka açık beta yayınlandığında platformu denedim ve hiçte söylenildiği kadar iyi olmadığını gördüm. Arama fonksiyonu bile adam akıllı çalışmıyordu daha.

Bende elimdekileri az bir zararla satmıştım.

Demem o ki Başkalarının sözlerini evet dikkate alın ama en çok kendinize güvenin.

Bu yüzden mutlaka kendiniz test edin platformları yada telefon uygulamalarını yada diğer hizmet sunan servisleri.

En sağlıklı değerlendirmeyi kendiniz yaparsınız.

Analize gelecek olursak Lbc yükseliş trendini aşşağıya doğru kırmış ve şuan düşüş trendinde görünüyor.

Altındaki destek hattında düşüşü şimdilik durmuş görünüyor. Buradan destek alıp düşüş trend hattını kırarsa tekrar yukarı yönlü ivmelenebilir.

Destek hattını aşşağıya doğğru kırarsa dahada altlara gidebilir. Takip etmenizde fayda var.

bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
August 23, 2017, 06:23:03 PM

Hocam vallahi sizi tebrik ederim. Buyuk hizmet. Keske herkes karsilik beklemeden boyle bilgilerini paylassa... ama bu basligin sonu nereye varacak kestiremiyorum. Cunku insanlar kazaninca over kaybedince soverler. Her ne kadar ytd uyarisi yapmis olsanizda eminim tavsiylerinizle hareket edenler de vardir. 
Umarim ileride olumsuz paylasimlar bu basligin akisini degistirmez.

Iyi forumlar.
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 06:56:05 PM

Hocam vallahi sizi tebrik ederim. Buyuk hizmet. Keske herkes karsilik beklemeden boyle bilgilerini paylassa... ama bu basligin sonu nereye varacak kestiremiyorum. Cunku insanlar kazaninca over kaybedince soverler. Her ne kadar ytd uyarisi yapmis olsanizda eminim tavsiylerinizle hareket edenler de vardir. 
Umarim ileride olumsuz paylasimlar bu basligin akisini degistirmez.

Iyi forumlar.

Güzel sözleriniz için teşekkürler. Aslında evet kendi tecrübelerimi paylaşarak başkalarına yardımcı oluyorum ama bir yandan kendimede yardımcı oluyorum. Nasılmı?

Ben fiyat grafiklerindeki doğru giriş noktalarını açıklayarak bilmeyen kişilere bunu öğretmiş oluyorum bir yandan. Bu insanlarda bu işin tekniğini öğrendikleri zaman ileride benim gibi fırsatı görüp benimle yaklaşık aynı noktalardan işleme girecekler. Bununda haliyle o noktadan işleme giren herkese faydası olacak. Buna bende dahilim. Smart money öğrenilmesi gereken bi konu  Wink

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
August 23, 2017, 06:58:20 PM

OmiseGo Üçgenden çıkma noktasına doğru gidiyor. Yakında sağlam hareketler görebiliriz. Takip etmekte fayda var.

Ekibi, projeyi takip edenler varsa son dönemlerde açıklanması beklenen haberler vardır fiyata etki edecek. Bilgisi olan varsa paylaşırsa iyi olur.

OmiseGo trend hattını kırdı. Girmek isteyenlere duyurulur.

Yatırım tavsiyesi değildir. İlk mesajdaki sorumluluk reddi yazısını okuyunuz.

kenafirherif
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
August 23, 2017, 07:31:11 PM

hocam BNB ye girdim yüklü miktarda.  30 k dan biraz girmiştim. şuan 64 k civarında. 63 ten de biraz daha girdim. fiyat olarak 2.70 dolar. kısa vadede 10 dolar olacak diye bir söylenti var. Binance.com dan alınıyor sadece. sizce ne olur ay sonuna?

SHPING | | A cryptocurrency for shopper marketing and rewards
Token Sale | | Bitcointalk ANN | | Bounty Program | | Telegram
PRESALE: SOLD OUT | | CROWDSALE: 22 Feb - 23 Mar
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: