Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:30:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13203 times)
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
October 04, 2017, 02:10:28 PM

Kafasına göre yazıyor zaten doğru düzgün stake takibi yok. İki hafta daha sabretmek lazım.
1715445028
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715445028
Reply with quote  #2

1715445028
Report to moderator
1715445028
Hero Member
*

Ignore
1715445028
Reply with quote  #2

1715445028
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715445028
Hero Member
*

Ignore
1715445028
Reply with quote  #2

1715445028
Report to moderator
1715445028
Hero Member
*

Ignore
1715445028
Reply with quote  #2

1715445028
Report to moderator
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 04, 2017, 05:18:30 PM

Kafasına göre yazıyor zaten doğru düzgün stake takibi yok. İki hafta daha sabretmek lazım.

Adam ne yapsın hocam? Twitter'ine katılmış 1750 kişi. İmzasında var 200' den fazla katılımcı. Adamın'da işi zor. Twitter konusunda biraz hatalı davrandılar. Raporlama isteselerdi yerinde olurdu, kampanya yöneticisinin de işi gayet kolaylaşırdı. Gerçi bu sefer de Change ANN çöpe dönüşecekti. Tek tek profilleri açıp hesaplamak ciddi emek gerektiren iş. Yatırım da hazır olunca insanlar çıldırmış gibi saldırıyorlar. Pastadan ne kadar pay alırsam mantığı var. Bize sabretmek düşüyor. Spreadsheet'ler genellikle Salı gecesi güncelleniyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 06, 2017, 07:28:13 AM

bence dev takımıda 60K milestone hedefine ulaşılamıyacagının farkında artık.en son yatırımı 0.5 ether olarak 3 saat önce almışlar sitesinde böyle gözüküyor.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 06, 2017, 07:42:16 AM

Yatirimini yapan yapti zaten benim gibi maasini sonradan alanlar yatirimini dusuk bonusla yapti daha yukselmez kapatsinlar bence yatirimi Smiley
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
October 06, 2017, 08:24:51 AM

Takibi ne kadar zor olsa da altından kalkamayacaksan bounty yöneticiliği işine girmeyeceksin. Günler sonra güncelleme yapılmış, onda da eksikler var.
Adam artık yorulmuş isimleri falan girmemiş listeye, sadece profil numarası var oradan ulaşabiliyoruz kendimize Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 06, 2017, 08:51:57 AM

Ekibin işi gerçekten zor .  Oldukça rağbet gördü . Twitter desen başlarını kaldıramıyorlar . İmza kampanyası desen hergün artıyor . Bu kadar rağbete bile şimdilik iyi gidiyor. Bakalım dağıtım sırasında çuvallamazlarsa aldığı yatırımla zirvelere oynar Change . Proje güzel anlatımı açıklayıcı . Zamana bırakmak gerekiyor açıkcası . Ne zaman aceleci davransak ters gidiyor . Adamları bir bırakmak lazım ki işlerini yapabilsin . Ama ileri vadede geçerli bir proje olduğu kesin .
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
October 06, 2017, 03:53:02 PM

Ne olmus biricik imza kampanyama yahu yatirim yok konu yerlere dusmustu kaldirayim dedim Smiley pili bitti herhalde bununda Smiley bakalm ico aonrasi fiyat ne olacak uzun tutmayi dusunuyorum.

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 06, 2017, 07:06:40 PM

Kampanyanın üstünde çok duran projeler esas hedeften mi uzaklaşıyor nedir Cheesy son dönemde kampanyaları en çok ilgi gören projelerin çoğu başarısızlıkla sonuçlandı. Baktığınızda zaten başarılı olacak projelerin çoğu artık btctalk forumda başlık dahi açmıyor, kampanyaya ihtiyaç duymuyorlar.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 06, 2017, 07:38:45 PM

Kampanyanın üstünde çok duran projeler esas hedeften mi uzaklaşıyor nedir Cheesy son dönemde kampanyaları en çok ilgi gören projelerin çoğu başarısızlıkla sonuçlandı. Baktığınızda zaten başarılı olacak projelerin çoğu artık btctalk forumda başlık dahi açmıyor, kampanyaya ihtiyaç duymuyorlar.

Forumda başlık açmayan ve başarı sağlayan projeler hangileri acaba?
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
October 07, 2017, 06:31:51 AM

Düzenlenen etkinlikler, bonus kampanyası ve reklamlar işe yarıyor ve meyvelerini veriyor gibi. 50K ETH sınırını aşmasına neredeyse ramak kalmış. 50K' yı aştığı anda yatırım hızlanacak gibi hissediyorum. O aşamadan sonra bir sonraki kilometre taşına geçiş yapar kolaylıkla.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
October 07, 2017, 08:10:24 AM

Düzenlenen etkinlikler, bonus kampanyası ve reklamlar işe yarıyor ve meyvelerini veriyor gibi. 50K ETH sınırını aşmasına neredeyse ramak kalmış. 50K' yı aştığı anda yatırım hızlanacak gibi hissediyorum. O aşamadan sonra bir sonraki kilometre taşına geçiş yapar kolaylıkla.

Daha çok yolları var hocam 50K Ethereum'a 1000'e yakın ethereum toplamak zorundalar oda zaten 300 bi dolar para yapıyor o kadar yatırımı belkide toplayamazlar ancak 50k ethereumu geçerlerse bir sınır noktası oluşur ve belki de 60k ethereumu zorlayabilirler.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 07, 2017, 08:21:54 AM

Biraz ethereum'um var ve Change çok ilgimi çekiyor ama güvenemiyorum, sallayım mı sallamayım mı emin olamadım bir türlü. Şu dönem çoğu ico düzenlendikten hemen sonra tokenler ico fiyatı altına düşüyor. Change' de iyi yatırım topladı. Bunda da aynısı olacak gibi hissediyorum. Ne dersiniz ?

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 07, 2017, 04:41:54 PM

icoda son haftaya girildi büyük bir sürpriz olmazsa 60Klık milestonea ulaşılammıyacak gibi duruyor şu anda.pre-icosu çok iyi geçince acaba hardcap yapacakmı diye düşünmüştük bunun 4 te 1ini zor topladı.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
October 07, 2017, 05:20:55 PM

icoda son haftaya girildi büyük bir sürpriz olmazsa 60Klık milestonea ulaşılammıyacak gibi duruyor şu anda.pre-icosu çok iyi geçince acaba hardcap yapacakmı diye düşünmüştük bunun 4 te 1ini zor topladı.

Hardcap zaten imkansizdi surekli yeni milestone cikiyordu sonra bir baktm belirli hedefler varma farkli farkli dedim bu proje kac kere hard cap yapacak Smiley ama bunun imzasindan umutluyum iyi bise birakacak ve ben tutacagim coinlerimi

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 08, 2017, 12:29:55 PM

Son haftalara girdiğimiz için stake hesaplamaları da zorlaşıyor . Sosyal medya hesaplaması gerçekten sıkıntılı . Twitter da çok aşırı katılımcısı var . Ekip son anda 60 K Milestone ' yu yakalayacak şüphem yok .
anu
Legendary
*

Activity: 1218

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 08, 2017, 03:58:39 PM

Son haftalara girdiğimiz için stake hesaplamaları da zorlaşıyor . Sosyal medya hesaplaması gerçekten sıkıntılı . Twitter da çok aşırı katılımcısı var . Ekip son anda 60 K Milestone ' yu yakalayacak şüphem yok .

Ben 75K' nın üzerini göreceklerine inanıyorum. Total için konuşuyorum. Sanırım ico' nun bitiş tarihi 15 Ekim' di. O zamana kadar yüklü yatırım yapacak katılımcılar olabilir. Son dakika sürpriz yapacak yüksek bütçeli yatırımcılar olacaktır. Change ekibi projesini çok iyi tanıtıyor. Özellikle ekip üyelerinden Gustav' ın ciddi çabaları var. Her yerde boy gösteriyor. Konferanslar, TV. Güzel olacak inanıyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 08, 2017, 06:39:05 PM

Ben 75K' nın üzerini göreceklerine inanıyorum. Total için konuşuyorum. Sanırım ico' nun bitiş tarihi 15 Ekim' di. O zamana kadar yüklü yatırım yapacak katılımcılar olabilir. Son dakika sürpriz yapacak yüksek bütçeli yatırımcılar olacaktır. Change ekibi projesini çok iyi tanıtıyor. Özellikle ekip üyelerinden Gustav' ın ciddi çabaları var. Her yerde boy gösteriyor. Konferanslar, TV. Güzel olacak inanıyorum.

Ben de o düşüncedeyim . Konferans yapmaları ürünü pazarlamaları oldukça kaliteli birşekilde ilerliyor . Son anı beklettikleri eminim ki sağlam kodaman yatırımcıları vardır illa ki .. change seneye patlar iyi anlamda Wink
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 09, 2017, 09:40:21 AM

Yeterli parayı topladılar, fazlası zarar azı karar demiş atalarımız eğer çok daha fazlasını toplasaydı yatırımcısı çok üzülecekti. Ben ekibin kaliteli olduğunu ve uzun vade de değerlenebilecek olan nadir cryptocurrencylerden olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncemin bazı haklı sebepleri var.
hiburak (OP)
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
October 09, 2017, 09:54:56 AM

Dediğiniz gibi ico'nun bitimine bir kaç gün kala yatırım miktarı artacaktır.
hiburak (OP)
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
October 09, 2017, 09:56:53 AM

50k barajını aşması alında pek bir şey değiştirmiyor proje için. önemli olan next milestone olan 60K bandına ulaşmasıydı.şimdilik bu çok mümkün gibi durmuyor.

Bildiğim kadarıyla ne kadar para toplarlarsa toplasınlar bütün milestoneları gerçekleştirmeye çalışacaklar. O yüzden o konuyu çok dert etmeyin.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: