Bitcoin Forum
May 23, 2024, 11:57:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Ne yapalım bu düşüş trendinde?  (Read 3195 times)
kurt86
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
September 04, 2017, 08:45:37 PM

Erken çıksaydım iyiydi ama bu saatten sonra beklerim. Pozisyonum çok kötü değil ağırlıklı Ethereum'dayım. Neo bugün çakıldı, belki alım fırsatı olabilirdi.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 04, 2017, 08:58:08 PM

Düşüşü başında yakalayamazsam mecburen paşa paşa  yerimde kalıp sabırla çıkış olmasını  bekliyorum. Piyasaya da daha az bakıyorum ki iyice krize girmeyim:)

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
maaydin
Full Member

Activity: 378

View Profile
September 04, 2017, 09:08:53 PM

bu seviden alınanlar 1 ay sonra 2x yapacak bence bu düşüşler fırsat iyi değerlendirmek lazım. (tabi yüksekten alım yapanlar için kötü bir durum)
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
September 04, 2017, 09:23:03 PM

Beklemeyi tercih ediyorum.süreci iyi okuyup ona göre hamle yapmak en iyisi, Yatırım için güvenilir altcoinleri tesbit etmek lazim. Sonrasina bakacağız artık uzun süre bu düşüş sürmez gibime geliyor.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
presidentcoin
Full Member

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 04, 2017, 09:40:25 PM

Şu anki Bitcoin düşüşü normal buluyorum, sürekli yükselmesi beklenemez zaten altcoinlerin yarısını çıkış yaptım. Düşerseler alttan yerine toplarım, yükselirlerse geçmişler olsun. Param cebimde kalması iyidir.

Bence düşüşle ilgili sorun yok. Tek canımı sıkan bu trendi altlarda olduğum için yakalayamıyorum Smiley . Ama hareket cok sert olmasa korku olmayacak, yoksa bende hem fikirim destek ve direnç noktalarının güçlenmesi için bu hareketleri yapması gerekmekte.

Hocam haklısınız, bu pozisyonda kalınca beklemekten başka  yapacak bir şey kalmıyor bize.  Böyle düşüşler için kenarda bir miktar BTCyi her zaman boşta  tutmak gerekli aslında, tüm parayı altlara yatırmış olmak büyük  sıkıntı yapıyor bu fırsat zamanlarında. 

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
Atabey
Full Member

Merit: 119

#Root

View Profile
September 04, 2017, 09:42:31 PM

ağırlık çinlilerde olduğu için bence bu bir protesto olma ihtimali varmı sizce ?
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
September 04, 2017, 10:18:48 PM

Hocam tam ICO ların havasına girdim kovalıyorum sağlamlarını Çin salladı resmen ortalığı. 2 gün sonra Atlant ICO yapacak o zamana biraz toparlarsa piyasa ilk ıco yapacak olacaga benziyor guzel kazandırabilir süprizlere gebe bir durum var
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
September 04, 2017, 10:43:23 PM

Piyasa eninde sonunda yine yükselişe geçecektir. Uygun fiyatlardan btc yada ether alıp ilerleyen süreçlerdeki icolara fon sağlamak şuan için en mantıklısı gibi görünüyor. Piyasanın düşüşte olduğu dönemlerdeki icolar da biraz problemli oluyor. Umalım ki kısa zamanda düzelsin ki elimizdeki fırsatları kaçırmayalım
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
September 05, 2017, 12:10:55 AM

uygun altcoinlerden orta halli beklediğiniz ICO lardan toplanabilir. Yüksek ve hızlı İCO lar beni korkutuyor ama orta halliler cgüzel karlar bırakabiliyor. Atlant dan da orta halli bir ICO bekliyorum. katınılabilir buluyorum.
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
September 05, 2017, 12:13:37 AM

Sağlam düşen altcoinlerden araştırıp kısa vadeli yatırım yapılabilir elbet bunun çıkışı da olacak %20-%30 kar yapıp çıkılabilir diye düşünüyorum.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 05, 2017, 03:16:36 AM

Sağlam düşen altcoinlerden araştırıp kısa vadeli yatırım yapılabilir elbet bunun çıkışı da olacak %20-%30 kar yapıp çıkılabilir diye düşünüyorum.

Çok haklısınız. 1 Ağustos dönemi öncesinde bu ve bunun gibi fiyatı çakılan koinlerden sepet yapan ve sonrasında ciddi kar elde eden arkadaşlar oldu. Bir kaç örnek biliyorum.

Bu düşüş eyrisinde HMQ, PBT, MGO gibi tokenlerden ufak ve üzmeyecek oranda ortaya karışık bir kar sepeti yapılabilir. BTC zaten 700 dolar kadar geriledi. Bu saatten sonra daha da düşeceğini düşünmüyorum.

Tekrar toparlanmaya başladığında tokenler de toparlayacaktır.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 05, 2017, 06:29:44 AM

Her seferinde olduğ gibi 2.dalgada fena vurdu ama bu sefer daha kötü geldi tek umudum btc nın 4000 altına ınmemesıydı ama onuda becerdıler çok kötü günler bizi beklıyor bence
artık altlar kasıma kadar toparlayamaz
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 05, 2017, 06:33:47 AM

off tam toparladı derken yine vurdu geçti mahvetti bizi,sevinmiştim zarar 4 bın dolara düştü diye yine 5 bini geçirdi şerefsizler
böylede dump olmaz ki 2.yi bılıyoruz ama bu kadarda düşürülmez
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
September 05, 2017, 06:36:00 AM

Her seferinde olduğ gibi 2.dalgada fena vurdu ama bu sefer daha kötü geldi tek umudum btc nın 4000 altına ınmemesıydı ama onuda becerdıler çok kötü günler bizi beklıyor bence
artık altlar kasıma kadar toparlayamaz

bence kasim ayini bulmaz bu ay sonu toparlanmis olur gibi bu benim tahminim

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
September 05, 2017, 06:36:22 AM

boşuna demiyorlar her çıkışın bir düşüşü var diye hocam malesef bu iş böyle arada aslında ana parayı çıkartmak gerekli içeriden ancak insan doğası işte
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
September 05, 2017, 07:17:13 AM

gecen sene baslarinda 850 dolara  441 tane monero almistim. ama aldim düstüde düstü, cikmadi. bir kac hafta sonra kar getirmiyor diye dayanamadim, hepisini zararla sattim. saadet zinciri gibi seyler sozde forex .. oynuyorlarmista günde züyde 2 kar vaat eden yerlere yatirdim.

eger hic bisey yapmasaydim bir sene pcyi kapatsaydim simdi o 850 dolar 50 bin dolar olmustu.

oyle hatalar yapa yapa akillanmam baya sürdü.

artik alip kenari atiom. senelerce beklicem artik bakalim ne oluyo.
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
September 05, 2017, 08:04:32 AM

Toparlanmalar başladı sanki. Hadi bakalım.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 05, 2017, 08:14:04 AM

Bu düşüşte hacmi olan sağlam altcoinlere geçmekte fayda var.Ben öyle yaptım.Neo için dün güzel alım fırsatıydı ve neo'nun hacmi ilk sırada.Bir hafta beklendiğinde yüzde 50 kar getirisi gelir.Vert coin,lbry coin yanında dgb.dgb yüzde 30 düşmüştü dün.Böyle kaos ortamlarında en çok düşenleri almak az düşenleri satmak piyasa toparlandığında iyi kar getirir.YTD
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: