Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:18:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: Imza Listesi  (Read 22116 times)
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
September 13, 2017, 09:32:30 PM

Merhaba Yen'i sr. Member oldum bana imza önerebilir misiniz ?

Sr değil jr member olmuşsunuz evet artık imzalara katılabilirsiniz ama her kampanya jr kabul etmeyebilir, ilk sayfadaki exortisin paylaştığı listeden konuları inceleyerek güvendiğiniz ve jr member kabul eden herhangi bir projeye girebilirsiniz,girdiğiniz projeye güvenmeniz önemli ona göre bi seçim yapın sonuçta 1 ay belkide daha fazla imza taşıyacaksınız
Ya çok anlamıyorum bir tane örnek verebilirsen çok sevinirim.
Bu konunun ilk sayfasında en üstte, bu konuyu açan arkadaşın güncellediği bir google documanı link var oraya tıklayın. Karşınıza 15-20 tane altcoin imza kampanyası gelecek. Buradan tek tek tıklayarak her imza kampanyasının hangi seviyedeki kullanıcılar ile ne kadar ücret karşılığı çalışmak istediği ve imza kampanyası şartlarını bulabilirsiniz.
Örnek olarak worldcore sizin seviyeniz olan junior member (Jr. member) lar için ödeme yapıyor. Yani bu kampanyaya katılabilirsiniz. Yada şartları beğenmez veya daha iyi olduğunu düşündüğünüz başka kampanya varsa ona katılırsınız.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
September 13, 2017, 09:50:52 PM

Sr değil jr member olmuşsunuz evet artık imzalara katılabilirsiniz ama her kampanya jr kabul etmeyebilir, ilk sayfadaki exortisin paylaştığı listeden konuları inceleyerek güvendiğiniz ve jr member kabul eden herhangi bir projeye girebilirsiniz,girdiğiniz projeye güvenmeniz önemli ona göre bi seçim yapın sonuçta 1 ay belkide daha fazla imza taşıyacaksınız
Bu konunun ilk sayfasında en üstte, bu konuyu açan arkadaşın güncellediği bir google documanı link var oraya tıklayın. Karşınıza 15-20 tane altcoin imza kampanyası gelecek. Buradan tek tek tıklayarak her imza kampanyasının hangi seviyedeki kullanıcılar ile ne kadar ücret karşılığı çalışmak istediği ve imza kampanyası şartlarını bulabilirsiniz.
Örnek olarak worldcore sizin seviyeniz olan junior member (Jr. member) lar için ödeme yapıyor. Yani bu kampanyaya katılabilirsiniz. Yada şartları beğenmez veya daha iyi olduğunu düşündüğünüz başka kampanya varsa ona katılırsınız.
Siz katılmışsınız sanırsam durumdan memnunmuşsunuz ? Size ne vaat ediyor bu kampanya ?
ophyrim
Sr. Member

View Profile
September 13, 2017, 10:00:07 PM

Siz katılmışsınız sanırsam durumdan memnunmuşsunuz ? Size ne vaat ediyor bu kampanya ?

toplam 1 milyar olan coin miktarının % de 3 ü kampanyalara ayrılmış vaziyette yani 30 milyon coin. Bu 30 milyon coininden 5 te 1 i imza kampanyasına ayrılmış durumda yani 6 milyon coin. Bu 6 milyon coin imza kampanyasına girenler içinde forumdaki seviyelerine bağlı olarak paylaştırılacak. Yani imza kampanyası boyunca siz her hafta forum seviyenize bağlı olarak 1 pay alacaksınız ben 2.5 pay alacağım. Kampanya bittikten sonra bu paylar herkes için toplanacak oranlanacak ve sizin oranınız hesabınıza yatırılacak.Elbetteki kampanya katılım şartlarını eksiksiz tamamlamanız durumunda
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
September 13, 2017, 11:11:11 PM
Last edit: September 13, 2017, 11:32:55 PM by Betfair

yeni üye olmuş arkadaşlara nacizane tavsiyem imza işlerini boşvermeleri, translation blog bug gibi bountylere yönelmeleri.Çoğu translation kuralında sınıf aranmıyor.Zaten bu işi TR local'de 3-5 kişi var bu yüzden translation yaparsanız daha iyi bounty alırsınız.
Bunu herhalde 10. kez söylüyorum  Grin
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
September 13, 2017, 11:25:10 PM

konu gerçekten güzel yakından takip edicem cok yararlı olucak herkes için konu güncel kalırsa ve umarım sizi cok zorlamaz ve sürekligi olur bu konunun
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
September 14, 2017, 12:08:33 AM

Merhabalar.
Öncelikle konu sahibine teşekkür ediyorum emekleri için.
Ann ve Türkçe konuya yazmama rağmen cevap bulamadım. İmzaya katıldığımda memberdım. Şimdi full member olmuşum. İmzamı değiştirmem gerek mi? Nasıl bir yol izlemeliyim.
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
September 14, 2017, 06:17:46 AM

Merhabalar.
Ann ve Türkçe konuya yazmama rağmen cevap bulamadım. İmzaya katıldığımda memberdım. Şimdi full member olmuşum. İmzamı değiştirmem gerek mi? Nasıl bir yol izlemeliyim.

kampanya yöneticisine mail atman lazım full member olduk imza seviyesini güncellermisinzi gibi bişey full imzasını ekle profiline sonra msj at
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 14, 2017, 06:45:37 AM

Merhabalar.
Imzanı değiştirmen ve avatarı takmanı tavsiye ederim ayrıca çogu bounty yonetıcısı ozel mesajları okumuyor bunun
ann konusuna ve bounty konusuna bır mesaj yazmanı tavsıye ederım ılerıde hakkını araman gerekırse herkese açık alanda kanıt olsun
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 14, 2017, 07:32:28 AM

Arkadaşlar Wordcore un hem imza hemde ana konu destek kampanyasına katıldım ve şöyle bir durum ortaya çıktı. Ana konu için atılan postlar imza kampanyası içinde geçerli olacak mı? Telegram grubundan soruma kesin olmamakla beraber ekipten olumsuz cevap geldi. Yani imza kampanyası için ayrı, ana konu destek kampanyası için ayrı post atılması gerekecek.

Kendin sorup kendin cevaplamışsın ama çok saçma olmuş onlarında sayılması gerekiyor gerçi worldcore haftalıkmı yoksa toplu mesaj sayısına mı bakıyor bildigim kadarıyla daha 2 ay kampanya suresı olması lazım
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
September 14, 2017, 08:35:12 AM

Öncelikle konuyu açan exortis'e ve bu konu üzerinde bilgi veren herkese çok teşekkürler.Valla uzun zamandır girecek kampanya bulamıyordum.Burada bana en uygun kampanya ''hero'' oldu.Haftalık 10 mesajı çok rahat bir biçimde atabilirim.
ophyrim
Sr. Member

View Profile
September 14, 2017, 09:41:06 AM

Arkadaşlar Wordcore un hem imza hemde ana konu destek kampanyasına katıldım ve şöyle bir durum ortaya çıktı. Ana konu için atılan postlar imza kampanyası içinde geçerli olacak mı? Telegram grubundan soruma kesin olmamakla beraber ekipten olumsuz cevap geldi. Yani imza kampanyası için ayrı, ana konu destek kampanyası için ayrı post atılması gerekecek.

Kendin sorup kendin cevaplamışsın ama çok saçma olmuş onlarında sayılması gerekiyor gerçi worldcore haftalıkmı yoksa toplu mesaj sayısına mı bakıyor bildigim kadarıyla daha 2 ay kampanya suresı olması lazım

Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş. Ben bir şey sormadım, cevap da vermedim. Ortaya çıkan durumun ne olduğunu ifade ettim.

Bu arada durum sonucunda kampanya yöneticilerinede hak vermedim de değil. 2 ayrı kampanya için toplam min. 140 post atman gerekirken, ana konu kampanyası için atılan postlar, imza kampanyası içinde geçerli olsa toplam 80 post yetiyor. Dolayısıyla çok da adil olmuyor.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 14, 2017, 09:50:35 AM

Şuan en iyi getirisi olan imza kampanyası hangisi arkadaşlar ?
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
September 14, 2017, 10:38:04 AM

En iyi olarak düşünme .Kafana yatan tutabilecek İco imzasına gir.Belli değere ulaşana kadar da satma derim ben.
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 14, 2017, 10:38:41 AM

Incelemek gerekir öyle birşey belli olmaz gibi katılımcı sayısı ve toplanan değişkenler belirsiz olduğundan neyin ne olacagını kimse kestiremez
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
September 14, 2017, 02:42:10 PM

tam ben türkçe localde böyle bir başlık açım diye girdim. baktım açılmışı var bunun için teşekkürler öncelikle. liste güzel eklebenilir , çıkarım yapılabilir.

ben de yeni jr. oldum. daha önce imza kampanyasına girmedim. daha önce imza kampayasına girmiş arkadaşlar vardır. şimdi öyle çok iyi değil çok kötü de olmayan bir altcoin imzası tokenlar dağıtıldığında ne kadarlık bir kar bırakıyor ? yani öyle elimizde öyle bir rakam olsun diye soruyorum.
bide ben öyle haftada 10 mesaj olayını sevmedim. bi altcoin hakkında 10 tane post u ne diye gireyim ? mantığı yok benim için. ayrıca etik kısmı var bunun benim için yani proje patlarsa scam çıkarsa benim entryme güvenip alan varsa ohoo bide bunun yardım yataklık vicdan azabı var Smiley
ben imza taşıyım avatarda dursun başka bişi de istemiyorum aslında.

ophyrim
Sr. Member

View Profile
September 14, 2017, 03:02:19 PM

tam ben türkçe localde böyle bir başlık açım diye girdim. baktım açılmışı var bunun için teşekkürler öncelikle. liste güzel eklebenilir , çıkarım yapılabilir.

ben de yeni jr. oldum. daha önce imza kampanyasına girmedim. daha önce imza kampayasına girmiş arkadaşlar vardır. şimdi öyle çok iyi değil çok kötü de olmayan bir altcoin imzası tokenlar dağıtıldığında ne kadarlık bir kar bırakıyor ? yani öyle elimizde öyle bir rakam olsun diye soruyorum.
bide ben öyle haftada 10 mesaj olayını sevmedim. bi altcoin hakkında 10 tane post u ne diye gireyim ? mantığı yok benim için. ayrıca etik kısmı var bunun benim için yani proje patlarsa scam çıkarsa benim entryme güvenip alan varsa ohoo bide bunun yardım yataklık vicdan azabı var Smiley
her imza kampanyası için mutlaka yazmanız gereken belli sayıda post olacaktır. Anak bir noktayı yanlış anlamışsınız, düzeltmekte fayda var. 10 mesajı altcoin ile ilgili atmak zorunda değilsiniz. Kampanyanın kabul ettiği her konu için atılan mesajınız sayılacaktır. Örneğin bu konu başlığına yazdığınız mesaj lokal kısımda mesaj kabul eden bütün kampanyalar için sayılır.
Zaten jr. member olarak avatar kullanamazsınız. Yanlış hatırlamıyorsam full member olmak gerekiyordu.
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
September 14, 2017, 03:18:25 PM

her imza kampanyası için mutlaka yazmanız gereken belli sayıda post olacaktır. Anak bir noktayı yanlış anlamışsınız, düzeltmekte fayda var. 10 mesajı altcoin ile ilgili atmak zorunda değilsiniz. Kampanyanın kabul ettiği her konu için atılan mesajınız sayılacaktır. Örneğin bu konu başlığına yazdığınız mesaj lokal kısımda mesaj kabul eden bütün kampanyalar için sayılır.
Zaten jr. member olarak avatar kullanamazsınız. Yanlış hatırlamıyorsam full member olmak gerekiyordu.

cevap için teşekkürler. kampanyanın kabul ettiği konular neler oluyor genelde ?

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 14, 2017, 05:17:12 PM

cevap için teşekkürler. kampanyanın kabul ettiği konular neler oluyor genelde ?

Aslında belirli bir konu değil, konu başlığına önem veriyorlar diyelim. Altcoin başlığı altında konu gözetmeksizin yazdığınız her mesaj, onlar için yeterli olacaktır. Off topic gibi konulara yazılan mesajlardan rahatsızlık duyuyorlar.
themystick
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

eHarvestHub

View Profile
September 14, 2017, 05:54:57 PM

monetha imzasida bitince, imzam bosaldi... yeni birseyler bakiyorum... bi bos vakitte incelemek gerek yine...

Swarm.fund 'a bakabilirsin hocam. Ben ona girdim. Oldukça gelecek vaad ediyor bu ICO. şuanda başladı ve bounty işini de diğer ICO'lara göre çok daha farklı yapıyorlar. Bi göz at bence benim imzadan

Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
September 14, 2017, 06:22:30 PM

monetha imzasida bitince, imzam bosaldi... yeni birseyler bakiyorum... bi bos vakitte incelemek gerek yine...

Swarm.fund 'a bakabilirsin hocam. Ben ona girdim. Oldukça gelecek vaad ediyor bu ICO. şuanda başladı ve bounty işini de diğer ICO'lara göre çok daha farklı yapıyorlar. Bi göz at bence benim imzadan

bounty işini diğerlerinden nasıl farklı yapıyor acaba? doğrusu ben diğer bounty proğramlarından bir farkını göremedim ama proje dediğiniz gibi güzel bir projeye benziyor. ico için katılmak belki kazançlı olabilir.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌