Bitcoin Forum
June 24, 2024, 02:26:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: Imza Listesi  (Read 22127 times)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 19, 2017, 11:36:22 PM

CentraCard imza ve facebook kampanyasına katıldık bakalım.
üç beş bişiler bizede düşsün kafi.
Fazlasında gözümüz yok.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 20, 2017, 05:41:08 AM

ellerinize sağlık
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
September 20, 2017, 05:49:09 AM

Peerguess'i de listeye ekleyebilirsiniz. Kubra dam'in içinde olduğu bi proje. Yakında Türkçe ceviriside gelir. Milli icomuz olacak inşallah.

içinde derken geliştiici ekiptemi yoksa bonty manager mi sadece Huh

exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 20, 2017, 08:19:44 AM

Hocam yanlış anlama ama ne kadar leş kampanya varsa liste yapmışsın Smiley bence az olsun ama öz olsun öyle daha iyi olur.
Yanlış anlama diyerek hakareti örtbas ediyorsunuz farkındamısınız.Neyse bırakıyorum güncellemeyi
Sizler çok daha iyilerini yaparsınız umarım
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
September 20, 2017, 08:22:51 AM

Hocam yanlış anlama ama ne kadar leş kampanya varsa liste yapmışsın Smiley bence az olsun ama öz olsun öyle daha iyi olur.
Yanlış anlama diyerek hakareti örtbas ediyorsunuz farkındamısınız.Neyse bırakıyorum güncellemeyi
Sizler çok daha iyilerini yaparsınız umarım

Anlamadığım şey kendini bilmez bir arkadaşın söylediği densiz bir söz yüzünden neden böyle gerekli ve yararlı bir şeyi yapmayı bırakıyorsunuz
? lütfen devam edin biz gayet memnunuz.Yaptığınız şeyler için teşekkür ederiz.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
September 20, 2017, 08:27:05 AM

adam ne yapsın projeler çöpse ,şurda size faydası dokunsun diye karşılık beklemeden uğraşıyor dahada laf ediyorsunuz.bencede bırakın hocam herkes kendi arasın bulsun ne kampanyaya girecekse.uğraş veripte tekrar böyle mesajlar görünce deli oluyor insan

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 20, 2017, 08:36:31 AM

exortis benim kuzenimdir, daha öncede bırakacaktı yine densiz biri hep çöp projeyi toplamışsın demişti.O zaman bırakacaktı ama ben abi bırakma diye israr edince devam ettirmişti.
Adam bounty konusunu takip ederek projeleri ekliyor kendince yorum katıyor isteyen faydalanır isteyen gider kendi araştırmasını yapar.Ben pek ingilizce bilmem yazılanları çok anlamıyorum bounty konusunda o ne derse onu yapıyorum, benim gibi bazı arkadaşlar konudan faydalanıyor.Daha iyi projeler varsa ekleyın konuya,burda artislik yapmayın
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 20, 2017, 08:42:25 AM

ağbi bunlar hep çıkacak sallama sen boşver, forumda faydalan çok var istemeyen siktirolur gider
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
September 20, 2017, 09:26:46 AM

Son zamanlarda sağlam ico göremiyoruz piyasada. Listede Change hariç iş yapacak ico yok denecek kadar az. Change' de ön satışta bayağı topladığı için iş yapar diyorum. Sanırım 9 milyon USD kadar bir yatırım topladı şu ana kadar. Geçerli rakam.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
September 20, 2017, 09:39:52 AM

Herkes kendi araştırmasını yapar kararını verir, çöp icolar olduğunun herkes kadar bende farkındayim ama özellikle yapıyormuşum gibi mesajlar yazılınca tiksiniyorum
konuyu kilitliyorum, güncellemeyi bırakıyorum, hala faydalanmak isteyenler olabilir diye listeyi silmiyorum.Şimdiye kadar yapıcı ve destekleyici mesaj gönderenlere de teşekkür ederim.
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
September 26, 2017, 10:06:41 AM

Elimden geldiğince konuyu güncel tutmaya devam edeceğim, bir çok pm aldım forumda arkadaşlar devam etmem konusunda israrcı oldular sırf faydalanan kişiler için devam ettirme kararı aldım
Lütfen çer, çöp yazacak olanlar yazmasın kardeşim çok daha iyilerini buluyorsanız gidin kendinize hayrınız dokunsun burada olumsuz yorum yapmayın, veya şu proje güzel bunuda ekle diye yorum yapın hepimiz faydalanalım
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 26, 2017, 10:41:08 AM

Böyle bir toplum olduk işte, bir çok kişi kendi işe yaramazlığını gidermeye çalışmak yerine, işe yarar bir şeyler yapmak için çaba gösterenleri baltalama yolunu seçiyor, mantık doğru aslında, "kimse bir şey yapmıyorsa benim yapmamam da sıkıntı değil" Üstelik bu durum hayatın her alanında geçerli, bu nedenle bilimde, teknolojide nal toplamaya devam ediyoruz.
Senin buradan görüp gireceğin imzanın adama faydası mı var da bok atıp duruyorsun? Şaşırdın tabii değil mi? "Nasıl yani, saf bu yaa, niye başkasına yarayacak bir şeyle uğraşıyor ki?
Neyse ki bu dünyada hala "saf"lar var, eline sağlık exortis kardeşim....

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 26, 2017, 11:00:30 AM

Elimden geldiğince konuyu güncel tutmaya devam edeceğim, bir çok pm aldım forumda arkadaşlar devam etmem konusunda israrcı oldular sırf faydalanan kişiler için devam ettirme kararı aldım
Lütfen çer, çöp yazacak olanlar yazmasın kardeşim çok daha iyilerini buluyorsanız gidin kendinize hayrınız dokunsun burada olumsuz yorum yapmayın, veya şu proje güzel bunuda ekle diye yorum yapın hepimiz faydalanalım

Sen milletiin dediğine bakma konuyu devam ettir güzel gidiyor bende arada bir buradan faydalanıyorum normal şartlarda güzel projeler olursa tabikide söylemek mantıklı olur. Çöp ico elbet olacak yapacak bir şey yok.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
September 26, 2017, 11:08:36 AM

genel manada daha çok olumlu yorum alıyorsun boşver gereksiz eleştirenleri kendileri daha iyi yapsınlar ordan da onları takip edelim ... bakarız ozman
başlık oldukça güzel ve  yararlı ve bunuda moderatör üstte tuttursa süper olcak ...
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
September 26, 2017, 11:15:18 AM

ben kendi adıma başlıktan faydalanıyorum, çöp olamyan icomu var bu günlerde amaç bountyden 3-5 bişey kazanmak, sanki adamın kafasına silah dayadık, ico ya para yatır diye
eline sağlık @exortis
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 26, 2017, 11:20:50 AM

Meyve veren agacı taslarlar. Daha fazla bisey demeye gerek yok sanırım hocam, kralsınız bırakın moral bozmayı gormezden gelın.

Hocam muhtemelen sız de burdan faydalanıyorsunuzdur ama ben koyayım dedım belkı faydalananlar olur, icoalert'te yuzlerce ico paylasılıyor ama bir de blog kısmı var. Bu blog kısmında acaba sadece daha cok on plana cıkanları mı yazıyorlar emın degılım ama son zamanlarda konusulan ico'larla paralellık gordugum ıcın oyle bır algı olustu, sadece daha ondekı ico'lar hakkında bıseyler yazılıyor gıbı geldı, su da linki : https://blog.icoalert.com/
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
September 26, 2017, 11:22:59 AM

HydroMiner'de dandik bir proje gibi görünüyor ama 36 dk. da 1500 etheri topladılar ön satışta,ayrıca 1500 ether kadarda piyasadan toplandı, neyin ne olacağı bilinmiyor bu piyasada adamın biri gelir bütün presale tokeni siler süpürür, o yüzden çer çöp demeden ben listeye eklemeye çalışıyorum tabi çok dandik olanları eklemiyorum kendimce eliyorum ama yarın öbür gün keşke şunuda ekleseydim demek istemediğim en azından görselleri olan projeleri ekliyorum.Güzel dilekler için topluca teşekkürler arkadaşlar
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
September 26, 2017, 12:44:54 PM

Öncelikle geri döndüğünüz için sevindim.Zaten yaptığınız imama kızıp karı boşamak gibi birşeydi. Siz düşüncelerinizi paylasiyorsunuz. Ico sahipleride biz iyi yatırım toplarız diye ico yapıyorlar. Gelgörki böyle projemi olur dediğimiz icolar parayı vuruyor. Bu iyi toplar dediğimiz icolar onsatis sonrası para bile toplayamiyor

yobit.net is banned from signatures
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
September 26, 2017, 01:37:43 PM

Worldcore imzasini giydim. Ilk imzam. Daha 14 kasima kadar suruyor galiba. Cok uzun geldi. Cikmayi dusunuyorum acikcasi. Birde katilimci listesi artmaya baslamis
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
September 26, 2017, 07:16:14 PM

Tabloda Centranın imza kampanyasının 19 eylülde başlayacağı yazılmış.

ancak Centranın kendi bounty konusunda şöyle bir şart var.

2: You must do a minimum of 50 posts until the end of ICO (10/5/17).
3: You should be active during the whole period, making more than 20 posts a week will not be counted, being inactive for 7 day period will disqualify you.

Eğer 5 ekimde bitiyorsa ve en az 50 mesaj istiyorlar ve haftada en fazla 20 mesaj atılıyorsa ben patlamışmı oluyorum? Cheesy
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: