Bitcoin Forum
June 28, 2024, 06:52:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: Imza Listesi  (Read 22130 times)
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 01, 2017, 03:15:06 PM

hocam mesaj attım bakalım. Hesap falan almadığımı anlattım. Sonucu bekliyorum. Peki pozitif trust gelirse negatif pozitif olmuyor mu yoksa sicilimizde kalıyor mu ?
Yok o negatifi silecek kendisi, istersenız başkalarından 5-6 pozitif trustunuz olsada laudanın verdigi negatif trust bounty managerlar tarafından ağır basar.Ben mesela lauda'nın negatif verdıgı adamlar tarafından dolandırılan kişileri gördüm hatta bizim arkadaşlardan bile var arada o yuzden kendisinin büyük bir ağırlıgı var forumda
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
October 01, 2017, 03:36:47 PM

hocam mesaj attım bakalım. Hesap falan almadığımı anlattım. Sonucu bekliyorum. Peki pozitif trust gelirse negatif pozitif olmuyor mu yoksa sicilimizde kalıyor mu ?
Yok o negatifi silecek kendisi, istersenız başkalarından 5-6 pozitif trustunuz olsada laudanın verdigi negatif trust bounty managerlar tarafından ağır basar.Ben mesela lauda'nın negatif verdıgı adamlar tarafından dolandırılan kişileri gördüm hatta bizim arkadaşlardan bile var arada o yuzden kendisinin büyük bir ağırlıgı var forumda
Anladım hocam cevap bekliyorum bakalım. Ticaretlik bir işim yokta konuya mesaj yazdım diye de eksi verilmesi kötü oldu. Ben mesajı bile unutmuştum.

yobit.net is banned from signatures
Osmanli42
Sr. Member

View Profile
October 01, 2017, 08:58:38 PM

Bu laudanın hesap falan mı hacklendi herkese negatif trust vermeye başlamış. Profili kıpkırmızı olmuş. Bunu bounty managere anlatsak yine de diskalifiye olur muyuz ? Ya dingilin biri çıkıp negatif trust veriyor. Onca emeğin boşa gidiyor.

twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
October 01, 2017, 09:03:45 PM

Bu laudanın hesap falan mı hacklendi herkese negatif trust vermeye başlamış. Profili kıpkırmızı olmuş. Bunu bounty managere anlatsak yine de diskalifiye olur muyuz ? Ya dingilin biri çıkıp negatif trust veriyor. Onca emeğin boşa gidiyor.

Hocam Lauda'nın hesabı hacklenmiş felan değil, klasik bildiğimiz Lauda bu, kendini forumun ağası zannediyor. Yardakçılarıyla birlikte kafalarına göre millete negatif trust veriyorlar bunu da forumun düzenini bahane edip yapmaları koyuyor en çokta bana.

Yapacak bir şeyiniz yok şimdilik hesabınızı çöpe çevirmiş oluyor negatif trust alınca. Bounty managerla durumu konuşun belki anlayışla karşılayabilir.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 01, 2017, 09:06:38 PM

https://coinpennant.com

arkadaşlar burası sağlam mı sizce fikriniz nedir ?

ben forumda konusunu açtım bugün ama yönetici de nasıl bir ego varsa artık sildi konuyu bari buradan sorayım
Osmanli42
Sr. Member

View Profile
October 01, 2017, 09:32:58 PM

Hocam Lauda'nın hesabı hacklenmiş felan değil, klasik bildiğimiz Lauda bu, kendini forumun ağası zannediyor. Yardakçılarıyla birlikte kafalarına göre millete negatif trust veriyorlar bunu da forumun düzenini bahane edip yapmaları koyuyor en çokta bana.

Yapacak bir şeyiniz yok şimdilik hesabınızı çöpe çevirmiş oluyor negatif trust alınca. Bounty managerla durumu konuşun belki anlayışla karşılayabilir.
Vay arkadaş böyle dalga mı olur. Adam birkaç yardakçı toplayıp yok ben forumda hesap satılmasına karşıyım. Hesap satanlara negatif trust vereceğim demek ne demek.
Yarın biride çıkar ben de imza kampanyasına katılanlara negatif trust vereceğim der. Hatta iyi para kazandıran bir icoyu gözüne kestirip ordaki çoğu kişiye negatif trust verir. Kendi kazancını arttırır o hesaplarda çöp olur.

Razor5
Full Member

Merit: 100

View Profile
October 01, 2017, 10:09:28 PM

Yarın biride çıkar ben de imza kampanyasına katılanlara negatif trust vereceğim der. Hatta iyi para kazandıran bir icoyu gözüne kestirip ordaki çoğu kişiye negatif trust verir. Kendi kazancını arttırır o hesaplarda çöp olur.

Daha önce bu yapıldı ve şu anda tüm ICO imza kampanyalarına katılanlar için yapılması tartışılıyor. Forumu birazcık okursan farklı bakış açılarını görebilirsin.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Osmanli42
Sr. Member

View Profile
October 01, 2017, 10:39:32 PM

Daha önce bu yapıldı ve şu anda tüm ICO imza kampanyalarına katılanlar için yapılması tartışılıyor. Forumu birazcık okursan farklı bakış açılarını görebilirsin.

Doğrudur hocam grup olup saldırıyorlar demek ki . Itin biri daha negatif trust verdi .Globalde şikayet Konusu açtım diye bu hesap iyice çöp oldu. Başlarım böyle trust sistemine . Ticaret yapıldıysa öyle ver bu trustu jrbin biri legendarye gıcık gidip negatif trust veriyor onun hesap pert oluyor.Bu nasıl dandik bir sistem

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 02, 2017, 06:24:30 AM

Doğrudur hocam grup olup saldırıyorlar demek ki . Itin biri daha negatif trust verdi .Globalde şikayet Konusu açtım diye bu hesap iyice çöp oldu. Başlarım böyle trust sistemine . Ticaret yapıldıysa öyle ver bu trustu jrbin biri legendarye gıcık gidip negatif trust veriyor onun hesap pert oluyor.Bu nasıl dandik bir sistem
Yanlış tabi trust sistemi böyle olmamalı, referans istegine gore oy kullanılmalı tr'nin büyük bir sitesinde olduğu gibi.
Bu sekılde tamamen yanlış bir sistem işliyor.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 02, 2017, 06:42:59 AM

Ben imza listelerinde negatif trustlu adamlari goruyorum hemen hepsi aliyor stakelerini.Kurallarda yazmasina ragmen bugune kadar sadece 1 kisinin diskalifiye oldugunu gordum.Bence cok abartiliyor bu trust sistemi.Lauda verdi diye belki bir etkisi olabilir ama onu bilemiyorum
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 02, 2017, 07:21:07 AM

lauda ve çetesi var, imza kampanyalarına kendi yancıları fazla pay alsın diye, uyduruk sebeplerle ngatif trusu veriyorlar. alış-veriş dışı negaitf trustun kullanılmaması lazım bence.
adamlar resmen sistemi suistimal ediyorlar. kimseninde bişey yaptığı yok
cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
October 02, 2017, 07:28:36 AM

lauda ve çetesi var, imza kampanyalarına kendi yancıları fazla pay alsın diye, uyduruk sebeplerle ngatif trusu veriyorlar. alış-veriş dışı negaitf trustun kullanılmaması lazım bence.

aynı şeyi düşünüyorum.allah bilir ya bu tayfanın belki düzinelerce hesabı vardır.peki bunlara neden dur denmiyor??  herkes kafasına göre negative trust verebiliyorsa bende gideyim atayım sağa sola.böyle sistemmi olur amk.bi mesajımıza gıcık olan gelsin eksilesin o kadar emek verilmiş hesap çöp olsun
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 02, 2017, 07:30:44 AM

Bu admin theymos denilen adam laudanin arkasinda, onlar  birlikte isleri goruruyorlar.O yuzden adama birsey olmuyor istedigi gibi borusunu otturuyor.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 02, 2017, 07:34:06 AM

aynı şeyi düşünüyorum.allah bilir ya bu tayfanın belki düzinelerce hesabı vardır.peki bunlara neden dur denmiyor??  herkes kafasına göre negative trust verebiliyorsa bende gideyim atayım sağa sola.böyle sistemmi olur amk.bi mesajımıza gıcık olan gelsin eksilesin o kadar emek verilmiş hesap çöp olsun

trust dept diye birşey var , orda üst seviyedekilerin verdiği trustlar daha etkili, listede altlarda olanların bir hükmü yok aslında verdiğinle kalıyor, sadece sende eksi gözüküyor millet görmüyor, sistem biraz karışık.
lauda 2. seviye sanırım , üst seviye birinin laudaya eksi verip aşağı indirmesi lazım yoksa bizim verdiklerimizin önemi yok
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 07:45:29 AM

Theymos, laudanin arkasinda duruyor o oldugu surece lauda borusunu otturur arkadaslar.Bazi bounty managerlar bunlari bildigi icin verilen negatifleri sallamiyorlar.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 02, 2017, 10:35:59 AM

Güzel bir başlık olmuş eyvlah hocam
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 02, 2017, 01:37:10 PM

Arkadaşlar,

Worlcore u imzaya eklemeye çalıştım ama oldu mu bilmiyorum. ilk kez böyle bir şey deniyorum. Yorumlarınızı bekliyorum
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 02, 2017, 03:52:52 PM

Beyler sorumu bu konu hakkında bilgili birisi yanıtlarsa hep beraber öğrenmiş oluruz. Sorum şu; WorldCore imza kampanyasında 60 mesaj atma zorunlu ya. İşte mesela ben 120 tane attım diyelim. Atılan bu mesaj sayıları Worldcore imza kampanyasından alacağımız Wrc'leri arttırıyor mu?

nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
October 02, 2017, 03:58:16 PM

Beyler sorumu bu konu hakkında bilgili birisi yanıtlarsa hep beraber öğrenmiş oluruz. Sorum şu; WorldCore imza kampanyasında 60 mesaj atma zorunlu ya. İşte mesela ben 120 tane attım diyelim. Atılan bu mesaj sayıları Worldcore imza kampanyasından alacağımız Wrc'leri arttırıyor mu?

60 adet zorunlu miktar hocam, imza da durduğun hafta süresince sana stake verirler yoksa atacağın mesaj onları pek bağlamaz. Sanırım Worldcore'da sadece toplamda 60 mesaj zorunluluğu var. Onun dışında bir zorunluk yok.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 05:02:45 PM

Worldcore bunu yapmiyor ama dent icin jamal yapmisti minimum 50 mesaj diyordu 50 uzeri atanlara daha cok stake vermisti diye hatirliyorum.Ama worldcore boyle bir uygulama yapmiyor
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: