Bitcoin Forum
June 03, 2024, 09:37:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  
Author Topic: Neden her 2 konudan ve 2 yorumdan biri Waves Alın ?  (Read 8453 times)
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
October 27, 2018, 12:58:22 PM

Sadece waves değil, geçen yıl konuşulan ve 1 sene içinde su kadar prim yapacak denilen hangi coin prim yaptı ki? btc dahil cogu yerinde saydı ya da yönünü aşagı çevirdi. Waves'i tek basına değerlendirmek doğru değil. Piyasa 1 yıla yakındır zaten bekleme döneminde.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
October 27, 2018, 01:00:36 PM

Valla waves bana ilk baştan beri hep ters geliyor waves hiçbir zaman ne bir neo ne bir eth ne de bir btc olacak çünkü ne borsası ne de işlem hacmi wavesin iç açıcı değil

aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
October 27, 2018, 02:34:30 PM

Waves başlığı 2017 de baya popülerdi son zamanlarda adı sanı duyulmaz oldu. Yine bir hamle gelebilir. Eski sağlam projeler baya değer kaybına uğradı. Fiyatlanma lazım artık.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 27, 2018, 04:04:50 PM

Off of topic başlığını görünce duygulandım 2017nin ortalarında forum wavesten geçilmiyordu 2 konudan 1i waves hakkındaydı sonradan herkes hayal kırıklığına uğradı maalesef

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 27, 2018, 04:15:08 PM

Bir projeden ne bekliyorsunuz ki. Eksiklikler haricinde iyi kötü borsası var kendi platformuna sahip. Ethereum gerisinde kaldığı da bir gerçek ancak bir gerçekte yapılan saçma yatırımların kurbanı olmuştur. Waves ethereum altında çıkan token den ibaret olan hiçbir ürünü olmayan projelerden daha mı kötüydü ama maalesef hep bireysel olarak düşündük şu token bu token derken 5x 10x yapmak için daldan dala konarken aslında hepimizin bindiği dalın tek olduğunu anlamadınız. Wavesi kötüleyip scam token önerenler bile olmuştu. Waves'in esas konu olmadığını çok önce yazmıştım, piyasaya giren kısıtlı bir para var sonsuz değil alternatifler arttıkça işimiz zorlaştı hem para bölündü hem de ürünü olmayan projelere yatırılan paraların hiçbir karşılığı alınmadı, piyasadan çıkan paraları söylemiyorum.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 27, 2018, 04:20:00 PM

Yakın zamanda bu tür waves hayranlarını artık hiç görmüyorum o geçen yıldı artık hiç kimse wavesi takip bile etmiyor.

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 27, 2018, 07:59:08 PM

waves 1-2 yıl önce daha popülerdi. son zamanlarda baya gözden düştü. ama yeni gelen akıllı sözleşme desteğiyle yeniden popüler olabilir. açıkçası bende wavesi sevenlerdenim.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 27, 2018, 08:04:52 PM

Waves dex fena değil ama ekip rus olunca fiyatlanması sıkıntılı oluyor. Koinin değeri düşmüş artış adamların gram umurunda değil. Waves tutmak yerine Simdaq token toplamak daha mantıklı x yapması açısından.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 27, 2018, 08:06:57 PM

Tam konuya girip "sen bide geçen sene boğa sezonundayken gör" diyecektim ki zaten geçen sene açılmış konu  Smiley gerçe hala tavsiye eden onca kişi var. 2019 un ilk çeyreğine kadar pek bir hareketlilik beklemiyorum
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
October 27, 2018, 09:03:28 PM

Türkler arasında çok meşhur bu Waves, bir dönem herkese alın tavsiyesi yapıp duruyorlardı doğrudur belki projesi oldukça iyi ama aylar öncesinde çoğu coin çılgınlar atarken bu coin hep yerinde saydı hatta geriye gitti devamlı, bu yüzden çok sayıda sevmeyeni olduğunu düşünüyorum.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
yenilmez86
Member
**

Activity: 1259
Merit: 43

View Profile
October 27, 2018, 09:36:27 PM

Bir ara Waves alın diyenlerin ağzına kürekle vurmak isteyenler vardı. Sonra ayı kardeş bir geldi hepimizin ağzına balyozla vurdular, vurmaya da devam ediyorlar anasını satayım..
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 28, 2018, 05:31:26 AM

Konunun üzerinden 1 yıldan fazla geçmiş artık wavesciler çok kalmadı ortalıkta sanırım. Hala küçük bir kesim tutuyor ama insanlar istediklerini alamayınca çekildiler. Yinede wavesin elbet bir gün istenilen yerlere ulaşacağını düşünüyorum, en azından öyle umuyorum

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
chillchelee
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
October 28, 2018, 08:18:43 AM

Hahah bu benimde dikkatimi çekmişti genelmiş demekki
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 28, 2018, 10:44:21 AM
Last edit: October 28, 2018, 10:57:21 AM by avalonn

genelde biz Türkler arasında bi coin çok övülüyorsa kaçın denmesinin sebebini umarım anladınız artık acı tecrübe ile  Grin

(gerçekten hakkıyla araştırıp bilgilendiren arkadaşlar alınmasın )

hiç olayı başka yerlere çekmeye gerek yok . bu intibanın arkasında yatan unsurlar bizim milletin düşünmeye bile üşenmesinden kaynaklı tembel yapımız.araştırmaz etmez bir iki kişinin gazlaması + ilgili coine yatırım yapması sonucu coinin ateşli taraftarı fanatiği haline gelir.

bu wavesi övenlerin mesajlarını inceleyin genelde umuyorum inanıyorum gibi laflar ile biter cümleleri...adamın bi bok bildiği yok yani kaynağı belirsiz (genelde götünden sallar ama neyse Cheesy )bir inançtan dolayı sallamadan ibaret düşünceleri.

sayısal loto oynayan adam ile bunların arasında bi fark yoktur. 6 tane rakam sallar. sorsan neden 31 i işaretledin diye mantıklı bi cevap veremez ya duygusala kaçar "abi ne bileyim kendime daha yakın hissettim .hislerimin tercümanı gibi bir rakam o" tarzında bir cevap vermesi ile niye xxx coin denmesi arasında benzer cevaplar bulmanız olası.

buraya kadar tarif ettiğim güdülen tayfa . bi de güden tayfa var.sorularınızın bazılarına teknik cevaplar alabileceğiniz azınlık tayfa bu

bunların da cevapları bi yere kadar ilerler sonra kesilir ..altı boş teknik argümanlar duyarsınız hiçbir zaman dolamayacak.

neyse işte özetle waves istenilenleri vermekte gecikti siz özentilerin kullandığı tabir "hype" benim kullandığım tabir ile " ilgi " yi kaybettiler. vaadedilenleri de başka projelerde görmeye başladık zaten.

bu wavesmiş stratmış xrpymiş bunlar piyasaya bi gazla gelen neyin ne olduğunu okumaya üşenen ve hemen ne alsam diye deli gibi sağa sola bakan ateşli ergenlere ilk gazlanan şeyler..zamanla ulan bu niye artmıyor hede hödö diye ağlamaya başladığında herşeyin aslını öğrenmeye başlayacağı süreci tetiklemiş olacak  Smiley

waves bitcoin arttığı zaman btc fiyatı sabit kalsa bile dolar temelinde yüksek gözükecek işte o zaman tekrardan millete gazlayacaklar altın vuruş sokuş kazıklama ne dersen işte olay orada olacak  Grin

vakti zamanında vuran iyi vurdu doğru ancak tarih değil bu tekerrür etsin
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 28, 2018, 10:53:25 AM

Waves alın diyen bazı arkadaşlar 15-20 cent olduğu zamanlarda da waves alın diyorlardı. Bu arkadaşları dinleyen bir tandıdığım 20k adet waves almıştı o zaman 20c. civarından ve 7 dolardan bozdurmuştu hepsini. Erken giren yol aldı waves üzerinden
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
October 28, 2018, 11:11:26 AM

vay be konu hortlatılmış bir ara forumda waves epey kötüleniyordu ki wavese yatırım yapmayanlar kazandı  Grin şaka bir yana waves bir türlü beklediği patlamayı yapamadı
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
October 28, 2018, 11:22:50 AM

Sürekli bir yönlendirme var bu piyasada.Yok şu içim 100 dolar olacak,yok efendim yeni Ethereum Eos vs vs. Bu tarz konuşma ve haberlere hiç aldırış etmemek gerek.Yoksa piyasa tokatlar geçer.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 28, 2018, 11:45:03 AM

çünkü bir döneme damga vurmuştu waves. token oluşturma beleş olunca ve çoğu proje buradan token yaratmayı tercih etmeyince de patladı gitti  Grin
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 28, 2018, 12:01:04 PM

Başlığı görünce nostalji yaşadım resmen Smiley Halen mi waves tayfası var diye düşündürttü. Neyse ki geçen senenin konusuymuş. Monethacılar ile Wavesciler ne de güzel kapışırlardı, hey gidi hey. Güzel günlerdi Smiley
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 28, 2018, 12:32:42 PM

Hey gidi geçmişe bak ya. O zamanın wavesçilerinin bence şuan hepsi sashanın anasını bacısını aşındırıyor  Grin

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  

Jump to: