Bitcoin Forum
April 26, 2024, 04:42:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Polski!  (Read 62540 times)
Mysik86
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
August 09, 2012, 05:08:10 AM
 #41

Mam pytanie odnośnie GUIMinera - mój program jest jakby "niewidoczny" - niby się włącza, niby działa, ale nie da się przełączyć na niego, żeby obejrzeć jakiekolwiek opcje...

Mam Win7, widzę go i na pasku i tam na pasku narzędziowym (koło zegara) i przy Alt+Tab ale nie umiem na niego wejść... Chciałem go przeinstalować, ale przecież ten program się nie instaluje Tongue
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714149752
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714149752

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714149752
Reply with quote  #2

1714149752
Report to moderator
1714149752
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714149752

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714149752
Reply with quote  #2

1714149752
Report to moderator
1714149752
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714149752

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714149752
Reply with quote  #2

1714149752
Report to moderator
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
August 09, 2012, 04:26:35 PM
 #42

Mam pytanie odnośnie GUIMinera - mój program jest jakby "niewidoczny" - niby się włącza, niby działa, ale nie da się przełączyć na niego, żeby obejrzeć jakiekolwiek opcje...

Mam Win7, widzę go i na pasku i tam na pasku narzędziowym (koło zegara) i przy Alt+Tab ale nie umiem na niego wejść... Chciałem go przeinstalować, ale przecież ten program się nie instaluje Tongue

Masz najnowsza wersje? Bo to byl problem z ktoras starszych wersji jesli pamietam dobrze.

Albo najlepiej przesiadz sie od razu na cgminer.

Signature space available for rent.
Jurek
Member
**
Offline Offline

Activity: 117
Merit: 10



View Profile
August 11, 2012, 09:02:24 AM
 #43

Co z polskim forum? Padło i leży...

PSYCHOTICBOY IS A THIEF AND A SCAMMER BE WARNED!
https://bitcointalk.org/index.php?topic=129941
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
August 11, 2012, 10:43:37 AM
 #44

Co z polskim forum? Padło i leży...

Mowisz o forum.bitcoin.pl? U mnie normalnie dziala.

Signature space available for rent.
Jurek
Member
**
Offline Offline

Activity: 117
Merit: 10



View Profile
August 11, 2012, 01:12:27 PM
 #45

hm... mi nie.. ani www ani ping. bana dostałem :> ?

przez proxy bangla, musiałem napsocić

PSYCHOTICBOY IS A THIEF AND A SCAMMER BE WARNED!
https://bitcointalk.org/index.php?topic=129941
arruah
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1357
Merit: 1004



View Profile WWW
September 03, 2012, 04:15:28 PM
 #46

Zapraszam Cię do pracy dla nowego zasobu http://alvarez.sfek.kz  Smiley

BCH
szuetam
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 377
Merit: 253



View Profile
September 14, 2012, 08:20:31 PM
 #47

Kręcę się tu już jakiś czas i dopiero teraz tu trafiłem, pozdrawiam rodaków.

Entuzjasta z Warszawy.
gebir
Member
**
Offline Offline

Activity: 76
Merit: 10


To be or to have


View Profile WWW
November 05, 2012, 08:42:07 PM
 #48

Witam
Koledzy zdradzcie tajemnice - kto złożył zamówienia na zabawki asic ?



Pozdrawiam
-gebir-
szuetam
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 377
Merit: 253



View Profile
November 05, 2012, 08:45:14 PM
 #49

Witam
Koledzy zdradzcie tajemnice - kto złożył zamówienia na zabawki asic ?



Pozdrawiam
-gebir-

Ja nie Sad
poczekam sobie
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
November 05, 2012, 09:06:04 PM
 #50

Witam
Koledzy zdradzcie tajemnice - kto złożył zamówienia na zabawki asic ?



Pozdrawiam
-gebir-

Ja zlozylem, ale zrezygnowalem (avalon 66GH/s), bo nie mam pewnosci:

a) ze nie strace jednak tych pieniedzy (czyli, ze nie uciekna z nimi)
b) moje zamowienie nie przyjdzie za pozno jak znacznie wzrosnie poziom trudnosci
c) bloki zaraz beda po 25 BTC, a nie ma gwarancji, ze ceny rzeczywiscie wzrosna znaczaco (100%)

Signature space available for rent.
rav3n_pl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1361
Merit: 1003


Don`t panic! Organize!


View Profile WWW
November 08, 2012, 03:38:07 PM
 #51

Witam
Koledzy zdradzcie tajemnice - kto złożył zamówienia na zabawki asic ?



Pozdrawiam
-gebir-
Temat na forum:
http://forum.bitcoin.pl/bfl-asic-nowe-info-t3714.html

1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni  Bitcoin stuff on my OneDrive
My RPC CoinControl for any coin https://bitcointalk.org/index.php?topic=929954
Some stuff on https://github.com/Rav3nPL/
gebir
Member
**
Offline Offline

Activity: 76
Merit: 10


To be or to have


View Profile WWW
November 13, 2012, 08:03:54 AM
 #52

Pisze się ktoś na większe zamówienie z btcfpga (Batch2) ? Oczywiście z wysyłką do Polski.
Zawsze można by negocjować z ceną.

-gebir-
jabol07
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
February 21, 2013, 02:21:17 PM
 #53

Dziwne, że dotąd nie ma polskiego Smiley

czemu niemoge pisać postów w temacie o aplikacji na androida ??
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
February 21, 2013, 04:19:49 PM
 #54

Dziwne, że dotąd nie ma polskiego Smiley

czemu niemoge pisać postów w temacie o aplikacji na androida ??

Jestes nowy i musisz miec 4 godziny online i napisane 5 postow (takie zabezpieczenie przed spamem), do tego czasu w wiekszosci dzialow nie bedziesz mogl pisac, ale cierpliwosci Wink

Signature space available for rent.
Brzeczysczykiewicz
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
February 21, 2013, 09:20:45 PM
 #55

Siema

Mam pytanie w związku z weryfikacją na Mt.Gox. Słyszałem że przyjmują zaświadczenie o zameldowaniu w j. polskim (znajomego przyjęli), ale gdy skontaktowałem się z supportem, odpisali że muszę im to dostarczyć przetłumaczone. Nigdzie o tym nie wspominają, mało tego, Mt.Gox w swoim temacie doczepionym w handlu nadmienia, że rzeczywiście niektóre dokumenty trzeba tłumaczyć, ale tylko te niepisane alfabetem łacińskim, tj. cyrylica, hebrajski itd. To jak to jest?
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
February 21, 2013, 09:46:37 PM
 #56

Siema

Mam pytanie w związku z weryfikacją na Mt.Gox. Słyszałem że przyjmują zaświadczenie o zameldowaniu w j. polskim (znajomego przyjęli), ale gdy skontaktowałem się z supportem, odpisali że muszę im to dostarczyć przetłumaczone. Nigdzie o tym nie wspominają, mało tego, Mt.Gox w swoim temacie doczepionym w handlu nadmienia, że rzeczywiście niektóre dokumenty trzeba tłumaczyć, ale tylko te niepisane alfabetem łacińskim, tj. cyrylica, hebrajski itd. To jak to jest?

Nie weryfikowalem i uwazalbym z trzymaniem BTC w jakichkolwiek portfelach internetowych czy kantorach (w ciagu ostatnich 2 lat byla maaaaaasa wlaman), gdzies byl watek na forum o tym co tlumaczyc, ale nie moge znalezc. Kiedys bylo tak, ze tlumaczyc trzeba bylo te, gdzie byl alfabet inny niz lacinski (czyli z polskim OK), ale od pewnego czasu maja surowsze wymagania, nie jestem pewien czy nie musza byc dokumenty przetlumaczone i znotaryzowane, sprobuj wyslac co masz. Jakby nie przyjeli i bylo Cie stac sie z nimi sadzic to idz ta droga bo jestem ciekaw  Cool A na serio, sprobuj obciazyc ich kosztami notaryzacji i/lub tlumaczen. Oni musza spelniac pewne wymagania KYC i AML, ale wiem tez, ze sa bardziej ortodoksyjni niz trzeba (ponoc dla wlasnego bezpieczenstwa - tak przynajmniej mowili).

Signature space available for rent.
Brzeczysczykiewicz
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
February 22, 2013, 02:44:39 PM
 #57

Siema

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy po skasowaniu konta na Mt.Gox należy ubiegać się o jego przywrócenie, czy też można z marszu założyć nowe? Moje dotychczasowe konto jest już nieaktywne, więc teoretycznie założenie nowego nie powinno stanowić dla nich żadnego problemu, jednak można je przywrócić kontaktując się z supportem. Nie wspominają o tym nigdzie w regulaminie (przynajmniej ja nigdzie tego nie wyczytałem).
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
February 22, 2013, 02:54:04 PM
 #58

Siema

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy po skasowaniu konta na Mt.Gox należy ubiegać się o jego przywrócenie, czy też można z marszu założyć nowe? Moje dotychczasowe konto jest już nieaktywne, więc teoretycznie założenie nowego nie powinno stanowić dla nich żadnego problemu, jednak można je przywrócić kontaktując się z supportem. Nie wspominają o tym nigdzie w regulaminie (przynajmniej ja nigdzie tego nie wyczytałem).

Nie wiem, mozliwe ze jesli zobacza te same dane do wyplaty przelewem na dwoch kontach moga prosic o jakies dokumenty, ale nie wiem czy rzeczywiscie na to patrza.

Signature space available for rent.
DeanC
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 148
Merit: 100


View Profile
March 10, 2013, 09:39:16 PM
 #59

Max Keiser bitcoinowym milionerem. Instytut Misesa przyjmuje dotacje w Bitcoin.

http://blogsatoshi.wordpress.com/2013/03/10/max-keiser-bitcoinowym-milionerem-instytut-misesa-przyjmuje-dotacje-w-bitcoin/

Max Keiser w swoim raporcie mówi - jakie to jest uczucie zostać milionerem dzięki Bitcoin. Instytut Misesa akceptuje Bitcoin. Erik Voorhees (BitInstant i SatoshiDice) – odpowiada na pytania słuchaczy dotyczące BTC. Jak dbać o bezpieczeństwo BTC? Jak to robią profesjonaliści? Czy 0.01 BTC to dużo?
Maciek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 254
Merit: 100


View Profile
March 19, 2013, 11:12:27 PM
 #60

Szanowni Państwo,

Jako pierwszy w Polsce konferencją naukową dotyczącą Bitcoin organizuje prof. Leszek Dziawgo wraz z Kołem Naukowym Progres.
Odbędzie się ona dnia 19.04.2013 na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Bitcoin to forma tokenu (wirtualengo żetonu).
Kupujemy żeton w Polsce za 10zł. Wysyłamy żeton do USA. W USA odbiorca sprzedaje żeton za 3 USD i może z niego korzystać kolejna osoba.

Z łatwością można odpowiedzieć na pytanie:
"Co jest liczone w systemie Bitcoin"?
Otóż liczona jest funkcja skrótu sha256 służąca WYŁĄCZNIE do autoryzacji transakcji wykonywanych w sieci Bitcoin przez innych użytkowników. Innymi słowy - dokonywane jest obliczenie konieczne do potwierdzenia transakcji, które miały miejsce.

Dysponujemy przysięgłym tłumaczeniem informacji zawartych w systemie Bitcoin oraz profesjonalną ekspertyzą kodu open source aplikacji Bitcoin.
Gdy ośrodek akademicki o takiej randze jak Uniwersytet podejmuje tematykę Bitcoin - z pewnością przedmiot niniejszej dyskusji zostanie rzeczowo i w prosty, przystępny sposób - wyjaśniony.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące Bitcoin - podczas konferencji a także na te, które zostaną nam zadane drogą emailową.

blogsatoshi@gmail.com

Z pozdrowieniami,
Maciej,
Współorganizator konferencji Bitcoin
Koło Naukowe PROGRES UMK TORUŃ
autor bloga www.satoshi.pl o tematyce "Bitcoin i nie tylko"
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!