Bitcoin Forum
April 26, 2024, 06:27:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: MONEVA - Kriptopara takip ve portföy yönetimi uygulamasi (iOS ve Android)  (Read 18145 times)
moneva (OP)
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
December 07, 2017, 07:45:16 PM

En çok kullanılan borsaların fiyatları yazabilir bir satırda.

Listemize aldik, ileriki sürümlerde bu özelligi ekleyebiliriz... Tesekkürler...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
1714156051
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714156051
Reply with quote  #2

1714156051
Report to moderator
1714156051
Hero Member
*

Ignore
1714156051
Reply with quote  #2

1714156051
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714156051
Hero Member
*

Ignore
1714156051
Reply with quote  #2

1714156051
Report to moderator
moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
December 07, 2017, 07:48:13 PM

Elinize sağlık güzel olmuş ama içinde sadece sanırım 1 portföy yaratılabiliyor bana bir çok ayrı portfoyu takip edebileceğim bir uygulama lazım bu ekleyebilir misiniz?

Tesekkürler... Birden fazla portföy yönetimi istegini aldik; bunu düsünecegiz, yogun istek gelirse ileriki sürümlerde ekleyebiliriz.
Ama su an ki haliyle birden fazla üyelik olusturup, her üye icin porföy olusturabilirsiniz... Belki uygulama icinden üye hesaplari arasi switch yaptirabiliriz ileriki sürümlerde...

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
December 07, 2017, 07:50:32 PM

Çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama güzel görünüyor. Başarılar dilerim. Aslında en azından bir kaç coin için de olsa grafik fena olmadı gibi geliyor.

Tesekkürler... Tasarimi, düzeni ve sadeligi bozmadan, daha net ve belki de grafikli bir tarzda yapmayi düsünüyoruz...

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 15, 2017, 08:35:22 AM

sanirim bu yil icinde bir update gelmeyecek... su an iphone'umda kullaniyorum, benim icin yeterli ama arasira güzel update ve yenilikler gerekiyor... bir de parmak izi girisi olsa güzel olacak, her defasinda sifre girmek zor geliyor
moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
December 15, 2017, 09:03:48 AM

Ocak 2018'de bazi yenilikler gelecek. Parmak izide bunlarin arasinda. Daha cok kullanilabilirlik konusunda iyilestirmeler yapacagiz. Belki birkac yeni özellikte ekleyebiliriz bu asamada. Buradan haberdar edecegiz yine sizi.

Lydian
Hero Member

View Profile
January 05, 2018, 12:52:35 PM

iOS sürümünde bir yenileme gelmis. Her coin altindan o coin ile alakali twitt seklinde yazi ekleyebiliyor her kullanici. Buradan da uygulamayi kullananlar her coin hakkinda bilgi paylasiminda bulunabiliyor.
Lydian
Hero Member

View Profile
January 08, 2018, 10:00:17 AM

https://steemit.com/moneva/@lydiancoin/moneva-monitor-and-evaluate-your-cryptocurrencies-android-ios

oylarinizi verip destek olabilirsiniz...
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
January 08, 2018, 11:44:09 AM

ben login olmayı bile başaramadım.
her kullanmak istediğimde yeniden register oluyoum.
ios versiyonunda bir sıkıntı var.
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
January 08, 2018, 06:09:55 PM

yazılımcıyım benzer bir uygulama çıkarmayı düşünüyordum esasen ancka uygulamayı gördüğümde sanırım kıskanmadım desem yalan olur, ortak ararasnız bir mesaj kadar uzaktayım
kmlkkl
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
January 10, 2018, 04:12:48 PM

Uygulamada tek bir noktaya takıldım. Neden bizden login istiyor. Amaç zaten takip etmek içinde herhangi  bir hesap yok ki. Neden bize kayıt olmamızı istiyor merak ediyorum. Öyle birşey olsada kesinlikle login olarak portfoliomu takip etmek istemem. Çok eksik buldum geliştirildiğinde iyi yerlere gelebilir.

Lydian
Hero Member

View Profile
January 11, 2018, 05:49:53 AM

Uygulamada tek bir noktaya takıldım. Neden bizden login istiyor. Amaç zaten takip etmek içinde herhangi  bir hesap yok ki. Neden bize kayıt olmamızı istiyor merak ediyorum. Öyle birşey olsada kesinlikle login olarak portfoliomu takip etmek istemem. Çok eksik buldum geliştirildiğinde iyi yerlere gelebilir.

Login olduktan sonra, her coin sayfasinin altinda Yorum diye bir sekme var. Burada twitter benzeri o coin hakkinda yorumlar yazabilirsiniz. Bunun icin login gerekli.
Uygulama sizden hic bir sekilde degisik erisim izinleri istemiyor... Ama haklisin da, kara karistirici - cogu kisi register yüzünden tirsabilir...

Aslinda bir light version (login olmadan) bir de su an ki versionu olsa, belki daha uygun olur... Üzerinde düsünmek lazim.
Lydian
Hero Member

View Profile
February 15, 2018, 07:54:31 PM

Bu uygulamayi ilk kullandigim günden bu yana, en cok kullandigim uygulamalar arasinda ilk sirada yerini aldi MONEVA. Hergün defalarca hem piyasayi, hem de portföyümü takip ediyorum ve su ana kadar cok basarili bir uygulama oldugunu söylemek isterim.

Kimler sürekli kullaniyor bu uygulamayi, görelim? Smiley
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 16, 2018, 04:12:47 PM

Bu kadar kaliteli bir uygulama neden bu kadar düşük indirme aldı anlamadım. Reklam yapmak lazım biraz localde ve globalde. Başka forumlara da tanıtım konusu açılabilir.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
February 16, 2018, 05:37:48 PM

Güzel işlevsel olmuş özellikle tasarımını beğendim fakat baştan kaybediyor kazananlar ve kaybedenler olarak bir sekme olması bu piyasa için saçmalık.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
February 16, 2018, 11:45:08 PM

Uygulamayı indiriyorum bir süre kullanacağım ancak üyelik işini sevmedim. Pratik gelmedi ve canımı sıkarsa sileceğim ama önce şans vermek gerektiğini düşündüm.

moneva (OP)
Member
**

diwtoken.com

View Profile WWW
February 17, 2018, 07:10:50 AM

Uygulamayı indiriyorum bir süre kullanacağım ancak üyelik işini sevmedim. Pratik gelmedi ve canımı sıkarsa sileceğim ama önce şans vermek gerektiğini düşündüm.

- Uygulama icinde kendi portföyünüzü olusturup onu takip edebiliyorsunuz. Telefonunuz baska birisinin elinde oldugunda, sizin kripto yatirimizi görebilirdi login olmasaydi.

- Ayrica her coin icin yorumlarinizi yazabiliyorsunuz, bu yorumlar baska kullanicilar tarafindan cevaplanabilir veya o coinun yorum sayfasinda birden fazla kullanici yorum yazabilir (twitter gibi, telegram gibi - daha basit bir hali ama).

Bu iki özellik yüzünden üyelik alinmasi gerekiyor. Telefona indirip kurarken göreceksiniz, hic bir erisim ve izin istemiyor uygulama!

SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 17, 2018, 01:15:59 PM

Mesela hesaplama olayı olabilir diyelim sisteminizde bütün coinler var. Programı kullanan kişi istediği coin ve miktarını girdiğinde hem dolar hem tl karşılığı ne kadar tutacağı çıkabilir. Bence böyle bir özellik iyi olur diye düşünüyorum.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 17, 2018, 01:21:15 PM

Mesela yine coinlerin hangi borsa da bulunduğu da eklenebilir.
Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
February 19, 2018, 08:18:25 PM

Turkce dıl destegı varmı ? Smiley

Lydian
Hero Member

View Profile
February 20, 2018, 09:25:12 PM

Turkce dıl destegı varmı ? Smiley

var. portfoycoin'da güzelmis, tebrikler. bookmark listeme aliyorum
usd ve eur olarak alim-satim yapilan borsalarda eklenebilir, kiyas yapilabilir

örnek: kraken'da 1 btc = 12000 USD = 9000 EUR => asagi yukari 38000 TL yapar (merkez bankasi kurlari kullanilabilir burada)
buna göre yurtdisinda bozdurup ülkeye döviz getirmek ile direk türkiye'de satip TL almak arasindaki fark gösterilebilir...
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: