Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:05:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Bırakın şu Altcoinleri batacaksınız !  (Read 9679 times)
MaHe71
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 01:58:35 PM

bencede altlara pek güvenmemek lazım herkes tutturmuş bi waves bakalım sonumuz ne olacak hayırlısı
mertata009
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
October 15, 2017, 02:42:06 PM

Piyasaya giren para sonrası er yada geç altcoinlere yansıma olacaktır diye düşünüyorum.
Libertycoin
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile WWW
October 15, 2017, 05:50:26 PM

dediğinize katılıyorum kaliteli 3 5 projeden başkası ayakta kalamayacak bu piyasada,
Çoğunun amacı illa insanlar eşsiz projelere yönelecekler piyasada çok biriktiler bu ara

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
October 15, 2017, 05:50:33 PM

Battık dedikçe daha çok batıyoruz artık burdan fazla dump olmaz dedikçe daha çok dump oluyor. Neyi tutsak elimizde kalıyor. Bu gibi zamanlar için temiz 1 btc bulundurmak lazım. Gerektiği ölçüde maliyet düşürme fırsatını kaçırmamış oluruz.

hiç bitcoin yok mu elinizde? bence eldeki bitcoin miktarı portföyün yüzde eliisi ile yetmebeşi arasında olmalı. kalanı altcoin olmalı. tether ise tutmaya gerek yok. bu orandan fazla altcoin gerçekten büyük risk. forex gibi hatta kumar gibi riskli bir şey.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
October 15, 2017, 06:31:37 PM

"Radyonun geleceği yok"
Lord Kevin - İskoçyali fizik Alimi

"Artık yeni hiçbir şey yok.İcat edilebilecek herşey icat edildi."
Charles H. Duell - Amerikan Patent Dairesi Başkanı 1899

"Denizaltıların savaşta ne işe yarayabileceğini anlayamadım.En fazlasından murettebatın boğularak ölmesine sebep olabilir."
H. G. Wells - yazar 1901

"Atlar her zaman kullanılacaktır.Otomobil ise ancak geçici bir moda olabilir."
Henry Ford'un kredi talebi uzerine otomotiv sektörünün geleceği konusunda ekspertiz veren bir banka Müdürü 1903

"Uçaklar hoş oyuncaklar.Ama askeri bir değerleri yok."
Maresal Ferdinand Foch, I.Dünya Savaşı'nda Fransız Orduları Başkomutanı 1911

"Artistlerin konusmalarını kim duymak ister ki?"
Harry M. Warner, film endüstrisi yöneticisi.O sıralarda yeni icat edilen sesli film hakkında 1927

"Televizyon en geç altı ay içinde piyasadan silinecektir.İnsanlar her akşam böyle bir kutuya bakmak istemez."
Daryik F. Zanuck - Twenty Century Fox'un başkanı 1944

"Bilgisayarlar gelecekte belki sadece 1,5 ton ağırlığında olacaklar."
Popular Mechanics Dergisi - 1949

"Sound'larını beğenmedim,ayrıca gitar gruplarının modası geçti."
Decca Record Plak Firmaslnın bir yöneticisi. Beatles'lar hakkında - 1962

"İnsanlarin büyük çoğunluğu için tütün tüketimi gayet sihhi bir şeydir."
Doktor Ian G. McDonald, Operator - 1963

"İnsanların evlerinde bilgisayar bulundurmaları için herhangi bir neden göremiyorum."
Kenneth Olsen, Digital Equipment Corp.'un (bir bilgisayar firması) başkanı - 1977

Altcoinlerin cogunun ne ise yaradigini bilmeyen, teknolojisinden bi haber, sadece borsada alip satip dump/pump arasinda para kazanip kaybeden tayfaya anlatmak zor. Ama "Zaman" denilen aziz bilgemiz insanlara s**e s**e anlatti, anlatiyor, ve anlatacaktir blockchain'in, smart contract'larin, distributed networklerin aslinda internetten sonra insanligin icad ettigi en buyuk buluslar oldugunu.

Dedigim gibi "Zaman" gosterecek... Wink

Daha düne kadar Bitcoin in varlığından haberdar olmayan milyonlarca insan vardı Halen de var Bu gün dahi bitcoinin ne olduğunu anlamaya çalışan bir çok insan varken altcoinlerede bu kadar önyargılı bakmamakta fayda var elbette. Bu gün adını yeni duyduğumuz bir altcoinin ileride Bitcoinle yarışmayacağını nerden biliyoruz? Blockhain birçokları için yeni bir teknoloji ve kullanılıp geliştirilmesi kaçınılmaz görünüyor.Altcoinler konusunda dikkatli olmakla beraber önyargılıda olmamak konusunda noktayı koymuş arkadaş

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 15, 2017, 06:41:58 PM

Ben altcoinlerin neredeyse hepsinin fırsat olduğunu düşünüyorum. En saçma sapan coinleri bile 2-3 ayda bir pumpluyorlar. Negatif yönü yok mu? Fazla fazla var. BTC çıkar altcoin düşer, BTC düşer altcoin yine düşer. BTC durulduğu zaman altcoinlerden kar yapılabilir. Ama şuan tam alım fırsatı olduğunu düşünüyorum altların. Forktan sonra tüm piyasa yeşile dönecek. Gold'u alan altlara doluşacak. Yani bu kadar bok atmaya gerek yok altcoinlere. Küçük yatırımcı için altcoinler mantıklı, en azından bu işin zorluğunu batarak öğrenirler Smiley
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
October 15, 2017, 06:44:03 PM

dediğin bazı yerlerde çok haklısın bitcoinin sert düşüşü sonrası bu  hardforktan dolayı yükselmesi altcoinlere hi yaramadı ne olursa olsun bu işten hep altcoinler zararlı çıkıyor ama unutmamak lazım bir haftada 4x karıda sadece altcoinlerde yapabilirsin.seçim size kalmış ben altcoinlerden çok fazla kazanmış çok da zarara ugramıs bir adam olarak söylüyorum bunu btc her zaman güvenli limandır
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 15, 2017, 06:51:30 PM

"Radyonun geleceği yok"
Lord Kevin - İskoçyali fizik Alimi

"Artık yeni hiçbir şey yok.İcat edilebilecek herşey icat edildi."
Charles H. Duell - Amerikan Patent Dairesi Başkanı 1899

"Denizaltıların savaşta ne işe yarayabileceğini anlayamadım.En fazlasından murettebatın boğularak ölmesine sebep olabilir."
H. G. Wells - yazar 1901

"Atlar her zaman kullanılacaktır.Otomobil ise ancak geçici bir moda olabilir."
Henry Ford'un kredi talebi uzerine otomotiv sektörünün geleceği konusunda ekspertiz veren bir banka Müdürü 1903

"Uçaklar hoş oyuncaklar.Ama askeri bir değerleri yok."
Maresal Ferdinand Foch, I.Dünya Savaşı'nda Fransız Orduları Başkomutanı 1911

"Artistlerin konusmalarını kim duymak ister ki?"
Harry M. Warner, film endüstrisi yöneticisi.O sıralarda yeni icat edilen sesli film hakkında 1927

"Televizyon en geç altı ay içinde piyasadan silinecektir.İnsanlar her akşam böyle bir kutuya bakmak istemez."
Daryik F. Zanuck - Twenty Century Fox'un başkanı 1944

"Bilgisayarlar gelecekte belki sadece 1,5 ton ağırlığında olacaklar."
Popular Mechanics Dergisi - 1949

"Sound'larını beğenmedim,ayrıca gitar gruplarının modası geçti."
Decca Record Plak Firmaslnın bir yöneticisi. Beatles'lar hakkında - 1962

"İnsanlarin büyük çoğunluğu için tütün tüketimi gayet sihhi bir şeydir."
Doktor Ian G. McDonald, Operator - 1963

"İnsanların evlerinde bilgisayar bulundurmaları için herhangi bir neden göremiyorum."
Kenneth Olsen, Digital Equipment Corp.'un (bir bilgisayar firması) başkanı - 1977

Altcoinlerin cogunun ne ise yaradigini bilmeyen, teknolojisinden bi haber, sadece borsada alip satip dump/pump arasinda para kazanip kaybeden tayfaya anlatmak zor. Ama "Zaman" denilen aziz bilgemiz insanlara s**e s**e anlatti, anlatiyor, ve anlatacaktir blockchain'in, smart contract'larin, distributed networklerin aslinda internetten sonra insanligin icad ettigi en buyuk buluslar oldugunu.

Dedigim gibi "Zaman" gosterecek... Wink

Vay arkadaş ne güzel yazmışsın şapkamı çıkardım saygı duruşuna geçtim  Grin

Hiç bir amacı olmayan ya da p/d amaçlı roadmap koyup hiç bir şey yapmayan clone projelere yatırım yapıp kaybedenlere anlatmak zor.
Yeni gelenlerin çoğu kupon yapıyor sanki banko maç arayışına çıkmış 500 lira atıyor 1000 lira olur mu kafasında coin arıyor.
Bu amaçlarla gelenler hep kaybedecek uzun vadeli sağlam portfoy oluşturanlar ise yakın bir zamanda milyoner olacaklar..
stan0ne
Newbie
*

Activity: 64

View Profile
October 15, 2017, 06:54:21 PM

alttan çıkamadım, gün yüzü görürüz belki diye bir umutla bekliyoruz..
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 15, 2017, 07:07:48 PM

ağustos'tan önce bile çıkılabilirmiş aslında ama artık geç kalındı, bu kadar zararla kimse altları satmaz zaten, btcgoldla ya da btc'nin dolar bazında artışıyla zararı çıkartmak zor. "yiğit düştüğü yerden kalkar" diyip bekliyorum, elbet balinaların iştahı da kabaracaktır. temmuz'dan bu yana düşüş trendindeki altların da eski fiyatlarını görmesi öyle sanıldığı kadar zor değil, birçok coin 3-5k btc ile 10x yapabilecek kapasitede...şu %50 btc dominant saçmalığı biterse, bir süreliğine de olsa piyasada şahlanma olur. ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 15, 2017, 07:20:19 PM

2018 guzel olacak insallah su fork muhabbetleri bir bitsin yeniden yatirimcilar girecek kripto paralara sonra yukselisler baslayacak.Mecbur uzuncuyuz bu esnada
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
October 15, 2017, 07:35:42 PM

Altcoin belli bir coini alıp unutman gerekiyor yoksa kazanamazsınız. He sabredemem derseniz eğer bu işlere girmeye gerek yok . Bana göre forkdan sonra bir yükseliş bekliyorum ben açıkcası ama şimdi değil bu zaman.
.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 15, 2017, 07:53:49 PM

Bence de asıl olan kral bitcoindir, o yüzden bitcoin miktarını artırmak daha mantıklı, yatırım yapılacaksa bile geleceği olan sağlam coinlere yatırım yapılmalı

zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
October 15, 2017, 07:57:27 PM

Altcoin belli bir coini alıp unutman gerekiyor yoksa kazanamazsınız. He sabredemem derseniz eğer bu işlere girmeye gerek yok . Bana göre forkdan sonra bir yükseliş bekliyorum ben açıkcası ama şimdi değil bu zaman.
.

unutma fikrine katılmıyorum. kar görünce satılması gerekir altcoinin. uzun vadeli grafiklere bakınca bunu göreceksiniz. örneğin monero alan bir kişi sabredip aylarca beklediyse geçtiğimiz ay çokça kar etmiştir. ancak o seviyelerden satmadıysa şimdi tekrar düşüşü yakalamıştır. unutmaya hayır, sabıra evet, kar görünce satmak ise şart
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
October 15, 2017, 08:03:06 PM

Ağustos forkunda yaşanan bir durumun benzeri yaşanıyor sadece taas hariç direnebilen sağlam bir altcoin bilmiyorum.Taas içinde millet kar payından mahrum olmamak için satmıyor satamıyor.
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
October 15, 2017, 08:05:41 PM

yeni çıkan coinlerden btc'nin teknolojisinden çok çok üstün coinler yokmu Smiley bu işteki amaç dijital para ise çok daha kalitelileri var.
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
October 16, 2017, 02:01:00 AM

Şahsen sağlam gördüğüm ya da sağlam olmasa bile artma ihtimalini gördüğüm altlara girer 2x yaparsam ana parayı çeker kar kısmıyla devam ederim.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 16, 2017, 06:23:30 AM

Adam bunu yazdıktan sonra edg ile 2x trst ile 1.5x ve al satlarlada yaksalik 2x kadar kar yaptım Btc olarak. Ne zaman baticagimi merak ediyorum.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 16, 2017, 06:52:06 AM

Adam bunu yazdıktan sonra edg ile 2x trst ile 1.5x ve al satlarlada yaksalik 2x kadar kar yaptım Btc olarak. Ne zaman baticagimi merak ediyorum.
Adamı savunmak için yazmıyorum ama büz battık, en az 3 btc içerdiye girdim siz piyasaya yeni girdiyseniz güzel düşükten toplamışsınızdır ama bizim gibi yuklu yatırımı altcoinde olanlar taştaşları aldı eline
TRooP3R
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
October 16, 2017, 07:17:35 AM

alt coin'de olay gireceğin ve çıkacağın zamanı doğru belirlemeden geçiyor btc ile 2x yaptığın süre içerisinde uygun alt coinler ile 10x yapma ihtimalin çok daha yüksek ama olay balinaların ağına düşmeden girip çıkabilmek onu başaranlar zaten purosunu yakıp parasına bakıyor Cheesy
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: