Bitcoin Forum
July 03, 2024, 11:16:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Bırakın şu Altcoinleri batacaksınız !  (Read 9680 times)
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
October 16, 2017, 07:34:27 AM

Konuyu açan arkadaş çok haklıymış gerçekten . Tama btc bir anda %50-100 yapamıyor ama okadar da düşmüyor . Ben kendi adıma daha hızlı para kazanmak için altcoinlere girdim ama tutmadı .

deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 16, 2017, 07:43:14 AM

Adam bunu yazdıktan sonra edg ile 2x trst ile 1.5x ve al satlarlada yaksalik 2x kadar kar yaptım Btc olarak. Ne zaman baticagimi merak ediyorum.
Adamı savunmak için yazmıyorum ama büz battık, en az 3 btc içerdiye girdim siz piyasaya yeni girdiyseniz güzel düşükten toplamışsınızdır ama bizim gibi yuklu yatırımı altcoinde olanlar taştaşları aldı eline

Yeni girmedim hocam. Benimde şansım iyi gitti. Trst pump yedi ertesi gün sağlam cokusler başladı. fork öncesi böyle zararlar normal alışık olduğumuz şeyler.  Sonrasında toparlayacaktir. Bu batmak değil yani.
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
October 16, 2017, 08:50:24 AM

benim anlamadıgım şey coinmarkette yada herhangi bir borsada hic bir zaman yuzde yuzun altında bir düşüş gösterilmiyor ama yukseliş oldugu zaman bir liimit yok ve yeni başlayan birisi için cok cazip gozukuyor bence bu cok yanlış

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 08:52:06 AM

Altcoinlerin hala çok uzun vade de vaktinin olduğunu düşünüyorum ve gelecekte Bitcoin'i geçecek bir altcoinin mutlaka çıkacağını düşünüyorum. Kriptopara piyasasında halen bazı şeyler gerçek ve bazı şeyler gelecekte çok daha iyi olacaktır.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 16, 2017, 08:57:25 AM

alt coinler btc ye bağlı olduğu için btc nin yükselip düşmesi ile haliyle etkileniyor ama fork döneminde olduğumuz için maalesef altlarda kötü zaman geçiiriyor geçmiştede bu tür erimeler oldu bu sefer herkes daha tedbirli olduğundan daha diplere gitti umarım kasım sonrasında güzel yükselişler olacaktır 25 ekim sonrası toparlanma olacaktır ama kasımda gene b2x midir nedir onun muhabbeti var oda gene altları dibe sürükleye bilir

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
October 16, 2017, 10:15:05 AM

Altcoinler  olmasa ne yapacaksınız,  Bitcoinle karşılıklı yakar top mu oynayacaksınız  Grin  Her  duyduğunuz koine koşmayın, sürekli trade etmek zorunda değilsiniz,  az oranda karla yetinin, açgözlülük etmeyin, arkadaşlar bu yeterli olur zaten.  Bütün kabahat altcoinlerde mi yani bizde hiç mi kabahat yok.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
October 16, 2017, 01:22:57 PM

Eth harici güvenmiyorum sonuçta o da bir alt ama hepsini hesaba katmamak lazım
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 16, 2017, 01:43:56 PM

Bence çok saçma sonuç olarak yatırım yapılıyor. Eğer inanılan güvenilen bir projeyse neden yatırım yapılmasın ki sadece bitcoin alıp bekleticeksek bu forumun bile bi anlamı kalmazdı.

_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 16, 2017, 03:29:36 PM

Adam bunu yazdıktan sonra edg ile 2x trst ile 1.5x ve al satlarlada yaksalik 2x kadar kar yaptım Btc olarak. Ne zaman baticagimi merak ediyorum.
Adamı savunmak için yazmıyorum ama büz battık, en az 3 btc içerdiye girdim siz piyasaya yeni girdiyseniz güzel düşükten toplamışsınızdır ama bizim gibi yuklu yatırımı altcoinde olanlar taştaşları aldı eline

Geçmiş olsın hocam yalnız yatırım yapılacak altcoinleri iyi seçmek gerekiyor ve ayrıca biraz da sabır yoksa altcoinlerden de güzel karlar elde edilebilir
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
October 16, 2017, 03:57:53 PM

"Radyonun geleceği yok"
Lord Kevin - İskoçyali fizik Alimi

"Artık yeni hiçbir şey yok.İcat edilebilecek herşey icat edildi."
Charles H. Duell - Amerikan Patent Dairesi Başkanı 1899

"Denizaltıların savaşta ne işe yarayabileceğini anlayamadım.En fazlasından murettebatın boğularak ölmesine sebep olabilir."
H. G. Wells - yazar 1901

"Atlar her zaman kullanılacaktır.Otomobil ise ancak geçici bir moda olabilir."
Henry Ford'un kredi talebi uzerine otomotiv sektörünün geleceği konusunda ekspertiz veren bir banka Müdürü 1903

"Uçaklar hoş oyuncaklar.Ama askeri bir değerleri yok."
Maresal Ferdinand Foch, I.Dünya Savaşı'nda Fransız Orduları Başkomutanı 1911

"Artistlerin konusmalarını kim duymak ister ki?"
Harry M. Warner, film endüstrisi yöneticisi.O sıralarda yeni icat edilen sesli film hakkında 1927

"Televizyon en geç altı ay içinde piyasadan silinecektir.İnsanlar her akşam böyle bir kutuya bakmak istemez."
Daryik F. Zanuck - Twenty Century Fox'un başkanı 1944

"Bilgisayarlar gelecekte belki sadece 1,5 ton ağırlığında olacaklar."
Popular Mechanics Dergisi - 1949

"Sound'larını beğenmedim,ayrıca gitar gruplarının modası geçti."
Decca Record Plak Firmaslnın bir yöneticisi. Beatles'lar hakkında - 1962

"İnsanlarin büyük çoğunluğu için tütün tüketimi gayet sihhi bir şeydir."
Doktor Ian G. McDonald, Operator - 1963

"İnsanların evlerinde bilgisayar bulundurmaları için herhangi bir neden göremiyorum."
Kenneth Olsen, Digital Equipment Corp.'un (bir bilgisayar firması) başkanı - 1977

Altcoinlerin cogunun ne ise yaradigini bilmeyen, teknolojisinden bi haber, sadece borsada alip satip dump/pump arasinda para kazanip kaybeden tayfaya anlatmak zor. Ama "Zaman" denilen aziz bilgemiz insanlara s**e s**e anlatti, anlatiyor, ve anlatacaktir blockchain'in, smart contract'larin, distributed networklerin aslinda internetten sonra insanligin icad ettigi en buyuk buluslar oldugunu.

Dedigim gibi "Zaman" gosterecek... Wink

Sanırım söylenecek ve yazılabilecek en iyi şey ve en mantıklı şey yazılmış baya mantıklı bir yazı ve açıklama olmuş. Bende altcoinlerden bazılarının Bitcoin'i geçme potansiyelinin olduğunu düşünüyorum ve gelecekte de böyle olacaktır diye düşünüyorum.
inanc
Member
**

Activity: 113

View Profile
October 17, 2017, 01:10:26 PM

bende tam tersı bıtcoının ne ıse yaradıgını anlamıyorum 1 bıtcoının uretımı 1000 dolara gelıyormuş.e o zaman neden bitcoin kullanalım ? neden transfere 3-4 dolar verelim.1 kuruş transfer ücreti olan onlarca altcoin var.bence bitcoin şuan moda o moda geçip insanlar transfer ücretine vs şeylere uyandıgı zaman baska bir coin butun piyasayı süpürecek.Bu coini bulan yazabılır tavsıyelere açıgım Cheesy

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
October 17, 2017, 02:38:17 PM

ararsanız çok sağlam altcoinler bulursunuz, btc yatay seyrettiği günlerde bir bakmışsınız btcniz 1.5-2 katına çıkıvermiş. bu yorumu yapan amca balkonda çayını demlesin çekirdeğini çitlesin, yoldan geçenleri falan kessin. bakış açısı tam olarak oraya ait. haa yıkamaya yardım ederim, karpuzu da keserim. orası ayrı burası ayrı
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
October 17, 2017, 02:45:03 PM

Altcoin olmazsa olmazımdır Bitcoin artacak diye bazen haftalarca bekletiyor, bu zaman zarfında altlardan alıp satarak cep harçlığımı çıkarma şansım var.
Her altcoine atlamamak tek şart buna dikkat lazımdır, genel olarak ilk 20 tercihim al satta bu coinlerin hareketlerini tanıyorum çünkü, artık bu da avantaj al satta coini tanımak önemli.
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 17, 2017, 05:29:32 PM

Cogu zaman benim de dusundugum ama vazgecemedigim durum. Guzel pozisyonlarla elimizdeki Bitcoini bu sekilde kolayca artirabiliyoruz. Evet kumara benziyor gibi gorunebilir, fakat kripto para dunyasina girdiysek bazi riskleri gormezden gelmeye calismaliyiz.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

ozgurkaya
Member
**

Activity: 112

View Profile
October 17, 2017, 06:40:55 PM

benim anlamadıgım şey coinmarkette yada herhangi bir borsada hic bir zaman yuzde yuzun altında bir düşüş gösterilmiyor ama yukseliş oldugu zaman bir liimit yok ve yeni başlayan birisi için cok cazip gozukuyor bence bu cok yanlış

Usta %100 düşüş olmaz zaten. Bir sayının %100'ü kendisidir. %100'den fazla düşüş olursa eksiye iner, ekside de işlem olmaz batmış olursun zaten Smiley Lütfen biraz matematik Smiley Smiley
Pe55iMySTiC
Member
**

Activity: 108

am I back ?

View Profile
October 17, 2017, 08:37:00 PM

Önemli olan hızlı koşarken egzozu sağlam tutmak Tongue Hızlı koşan atın misali olmamak...

birde niye millete bıraktırıyon ki Cheesy
sidotlo
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
October 17, 2017, 08:43:44 PM

onemli olan zamani geldiginde birakabilmek yegen.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
October 17, 2017, 08:44:57 PM

Çok güvendiğim 3 altcoin' e attım yatırımımı bekliyorum. Ne düşüyorlar ne çıkıyorlar.

Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
October 17, 2017, 08:52:23 PM

Çok güvendiğim 3 altcoin' e attım yatırımımı bekliyorum. Ne düşüyorlar ne çıkıyorlar.
ne ki onlar paslamıcakmısın belki içimizden golcüler çıkar.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
October 17, 2017, 09:18:25 PM

Sağlam altcoinler de var, ben paramı eth de tutuyorum ama altcoinler arası çok oynamıyorum güvendiğim iki üç tane var
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: