Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:37:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Bırakın şu Altcoinleri batacaksınız !  (Read 9676 times)
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
April 30, 2018, 03:22:43 PM

Bitcoin piyasanın şahdamarı sayılır, altcoinler ise piyasanın kılcal damarlarıdır, tüm organların beslenmesi kılcallar ile mümkün olur altcoinler asıl kazanç kapımızdır, bitcoin artırmak hedeftir, geçen yıl Bitcoinden çok  kazanç oldu, sonrasında altcoinlerden kazanıyorum hep.
1715459856
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715459856
Reply with quote  #2

1715459856
Report to moderator
1715459856
Hero Member
*

Ignore
1715459856
Reply with quote  #2

1715459856
Report to moderator
1715459856
Hero Member
*

Ignore
1715459856
Reply with quote  #2

1715459856
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
April 30, 2018, 04:12:20 PM

adam actıgı tarihde isim vermeden genel konusmus ama bır zamanlar eth btc de olmayanlar bu baslıgı uzun uzun okumustur emınım o yüzden beklemek en güzeli neye yatırırsan yatır.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 30, 2018, 04:55:22 PM

bu postun atıldığı zamanlarda haklı olabilirdi çünkü sürekli altlar eriyordu ama belli olan bir şey vardı yükseliş yakın olmasada elbet gelecektir.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 30, 2018, 11:44:34 PM

Altları dipten alıp kademeli olarak satıp karlarını reelize edebilenler için aslında çok da batacak bir durum yok ama mesele iyi yerden almak sonrada biraz satışla rahatlamak lazım.
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
May 01, 2018, 03:57:45 AM

Altcoinlerin çoğu için geçerli olan bir olay batmak mümkün ancak içlerinden bir kaç tane iyi proje seçebiliecek kadar bilgiliyseniz sizi mükemmel bir sermayeye de kavuşturabilir altcoinler.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 01, 2018, 04:16:10 AM

Şu konuyu gördükçe sinirim bozuluyor.Arkadaşı dinleyip sadece usd -btc arasında gidip gelseydik çok daha sağlam olacaktı BENİM için.
Sercanplayerz1
Newbie
*

Activity: 133
Merit: 0

View Profile
May 01, 2018, 04:18:05 AM

Bu iş şans işi . Şansın varsa altcoin bile seni zengin edebilir. Şansın yoksa bitcoin bile batırabilir.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 05:46:54 AM

Bitcoin tabi ki bütün dijital paraların temelidir, bunda hemfikiriz. Zaten bütün yatırım uzmanları paranızım tamamını altcoinlerde tutmanızı önermiyor. Yarısı BTC diğer yarısı altcoinlerde. Bir de iyi bir sıçrama yapmak istiyorsanız yatırım için doğru coini bulursan altcoinlerden daha fazla yükselebilecek başka bir kriptopara yok!
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 01, 2018, 08:51:33 AM

haksız sayılmazsın altcoinler çok tehlikeli içlerinde bence en sağlamları ethereum,neo bunların dışındakiler bir bakmışsınız bir gecede sıfırlayıvermiş ben canya diye bi coine girmiştim coin 5 dolardan şuan 0.28 dolara düştü ve toparlaması imkansız çop oldu çıktı

criptocash
Jr. Member
*

Activity: 240
Merit: 7

View Profile
May 01, 2018, 09:03:15 AM

Burası kurtlar sofrası ve kendini geliştirmeyenler bu piyasada kaybetmeye mahkum. Bu saatten sonra kaybetmeyi göze aldığınız parayı altcoine yatırın yoksa kafanızı duvarlara vurursunuz.
FornaksD
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
May 01, 2018, 09:17:51 AM

Altcoinler olmasa savunduğumuz bu teknolojilerin ne anlamı kalır? Tabiki güveniyoruz tabiki en az BTC kadar iyi yerlere gelebilecek altlar olacaktır. Çöp olacakların var olması tüm altcoinlerin çöp olduğu anlamına gelmez
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 09:23:30 AM

Altcoinler olmazsa bu piyasa küçük yatırımcı için büyük gelir vermez ki. BTC'den kar için büyük miktarlarla girmek gerekiyor. Ayrıca altcoinler olmazsa BTC'nin de iyi bir geleceği olacağını düşünüyorum. Kripto dünyası hayatımıza hep birlikte girecektir

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 01, 2018, 02:01:21 PM

Bitcoin bir düzeltme daha yapmazsa altlar bu ay içinde 3 aylık zararın bir kısmını daha dengeleybilirler diye düşünüyorum elbette hepsinin çıkması zor şuan ancak Nisan iyi geçti Mayısta da bir toparlanma olur umarım.
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
May 06, 2018, 05:35:39 PM

Katılmıyorum iyi bir analizci yatırımcı kolay kolay batmaz arkadaşlar, bu görüş bana göre özgüvensiz bir görüştür, özgüveni olan insan kendine güvenir ve bu başlıktan etkilenmeden yoluna devam eder ve gülümser.
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
May 06, 2018, 05:55:44 PM

hocam şaka maka aynı babam gibi konuşmuşsunuz, bırakın şu aleti, azıcık insan içine çıkın gibi Cheesy
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
May 06, 2018, 06:46:32 PM

Cheesy Hocam trol yada daha efektif bir dille konuşursak ironi yapıp altcoin yatırımlarına dikkat çekmeye çalıştığınızı varsayıyorum şayet bu bir öneriyse gerçekten korkunç bir öneri çünkü
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
May 06, 2018, 07:08:45 PM

"Radyonun geleceği yok"
Lord Kevin - İskoçyali fizik Alimi

"Artık yeni hiçbir şey yok.İcat edilebilecek herşey icat edildi."
Charles H. Duell - Amerikan Patent Dairesi Başkanı 1899

"Denizaltıların savaşta ne işe yarayabileceğini anlayamadım.En fazlasından murettebatın boğularak ölmesine sebep olabilir."
H. G. Wells - yazar 1901

"Atlar her zaman kullanılacaktır.Otomobil ise ancak geçici bir moda olabilir."
Henry Ford'un kredi talebi uzerine otomotiv sektörünün geleceği konusunda ekspertiz veren bir banka Müdürü 1903

"Uçaklar hoş oyuncaklar.Ama askeri bir değerleri yok."
Maresal Ferdinand Foch, I.Dünya Savaşı'nda Fransız Orduları Başkomutanı 1911

"Artistlerin konusmalarını kim duymak ister ki?"
Harry M. Warner, film endüstrisi yöneticisi.O sıralarda yeni icat edilen sesli film hakkında 1927

"Televizyon en geç altı ay içinde piyasadan silinecektir.İnsanlar her akşam böyle bir kutuya bakmak istemez."
Daryik F. Zanuck - Twenty Century Fox'un başkanı 1944

"Bilgisayarlar gelecekte belki sadece 1,5 ton ağırlığında olacaklar."
Popular Mechanics Dergisi - 1949

"Sound'larını beğenmedim,ayrıca gitar gruplarının modası geçti."
Decca Record Plak Firmaslnın bir yöneticisi. Beatles'lar hakkında - 1962

"İnsanlarin büyük çoğunluğu için tütün tüketimi gayet sihhi bir şeydir."
Doktor Ian G. McDonald, Operator - 1963

"İnsanların evlerinde bilgisayar bulundurmaları için herhangi bir neden göremiyorum."
Kenneth Olsen, Digital Equipment Corp.'un (bir bilgisayar firması) başkanı - 1977

Altcoinlerin cogunun ne ise yaradigini bilmeyen, teknolojisinden bi haber, sadece borsada alip satip dump/pump arasinda para kazanip kaybeden tayfaya anlatmak zor. Ama "Zaman" denilen aziz bilgemiz insanlara s**e s**e anlatti, anlatiyor, ve anlatacaktir blockchain'in, smart contract'larin, distributed networklerin aslinda internetten sonra insanligin icad ettigi en buyuk buluslar oldugunu.

Dedigim gibi "Zaman" gosterecek... Wink

On numara özetlemişsin hocam herşeyi. Diyorlar altcoin kazandırmaz bilmem ne diyenler hiç farkında değil asıl paranın altcoinler olduğunun.
Ama bunu diyenlerin çoğu aldığı coinin ilk düşüşünde zararında bozduranlar.
Bende çok kaybettim zarar ettim ama inatla satmadım.
Sonrasında bi baktım zararımı çıkartıp karı katlamışım.
Hangi coin'e yatırım yaparsanız yapın sabır herşeyin ilacıdır.
Sabretmeden hiçbirşey sahibi olamazsınız.
Birde ico'lar var Doğru çoğu ico'lar çöp olup gidiyor
ama zaten çöp olacaklar en başından belli sadece iki satır yazı okumayla anlaşılabiliyor
Adamlar ne takıma bakıyor ne projenin ne işe yaradığına nede okuyup anlamaya çalışıyorlar
Biri çıkıp diyor ki bilmem ne ico çok patlicak hop adamlar atlıyor sazan gibi. ico en çok kar edilecek şeydir (Ama en tehlikelidir)
Dikkatle ince eleyip sık dokursanız ve sabırlı olursanız Para kazanmayı geçtim hayallerinize kavuşursunuz.
Belki bi lambo çekersizin altınıza ( o zaman beni de çağırın bende gezeyim azcık Smiley )

Herkeze bol şans bol sabır ve bol eğlence diyelim ( kazansakta kaybetsekte bu yaptığımız ile güzel deneyimler ve güzel bi eğlence yaratıyoruz kendimize)

NOT: Alıntıdaki yorum sahibi arkadaşa sesleniyorum; çok merit vermek istedim size ancak anlıyosun işte veremiyoruz Smiley
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
May 10, 2018, 12:30:33 PM

Altcoinler candır. BTC, ETH bunlar uzun vade için ideal coinler tabii ki. Fakat heyecan isteyen kısa sürede kar yapmak isteyen altcoine Smiley

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 10:00:28 PM

Altcoinler biraz daha hızlı kazanç sağlıyor tabiki doğrudur ama terse bıraktığında çok kötü etkiliyor durumları malesef.o yüzden dikkatli olmak ve hacimli coinlerde işlem yapmak kaydıyla gayet rahat al-sat yapılabilir.tutpta çöp projeye yatırım yapmazsanız eğer yüksek ihtimalle kazanırsınız.o yüzden iyi araştırın öyle karar verin.bu başlık açılalı baya oldu ama hala batmadık

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
May 11, 2018, 10:32:52 PM

Altcoinler BTC müsade etmeden nefes alamıyor malesef. Bu durum çok uzunca bir süre daha değişecek gibi gözükmüyor. Altcoinlerin projelerine göre orta ve uzun vade yatırım gayet mantıklı olabilir. Btc olarak da bir miktar daima tutmak ortalamam düşürmek için çok önemli özellikle kısa sürelerde trade yapılıyorsa.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: