Bitcoin Forum
June 18, 2024, 04:38:38 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yeni Başlıyorum rehbere ihtiyacım var.  (Read 1341 times)
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 20, 2017, 04:12:00 PM

Okuyan araştıran takip eden borsaya çok rahat girebilir bunlara ek imkanı olan(yer ve ekstra zaman) madencilik de yaparsa çok daha güzel kazanır. Madencilik ⚒ bugün az kazandırır belki ama her gün kazandırır. Ve bu sektörde madencilik asla bitmez.

A.ozcan
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
October 22, 2017, 11:39:49 AM

Merhaba herkese.benim bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var.Olay şu bundan 3 ay önce iş ortağımla coin işine merak saldık,o madencilik yapmak için 20000 tl lik ortak bir bütçe oluşturmamız gerektiğini, bense bu parayla uzun vadeli yatırım yada al-sat yapmanın daha kazançlı olacağını söyledim.Sonuçta fikirler ayrı düştü ve o 10000 tl lik bir yatırımla rig kurdu,şu ana kadar madencilikten 1000 dolara yakın kazandı 3 ayda ( masraflar hariç).Bense bu süreçte hiçbirşey yapmadan durdum.Bir hafta önce foruma üye olup okumaya ve öğrenmeye başladım,aramızdaki iddaa 1 yıllık ve ben üç ayı kaçırdım şimdiden sonra sadece yatırım yaparak ortaktan iyi duruma gelebilir miyim?.Bu konuda desteklerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
October 22, 2017, 01:05:44 PM

- Bunlar çok karışık durumlar değil. Her şeyden önce herkesinde dediği gibi araştırma yapmak gerekiyor. Tecrübe edinmek için işin
mutfağını araştırmakda uzaktan izlemekde yetmez. Araştırdığın yemekleri uygulamalı olarak yapman gerekiyor. Tabi bunları bir anlık
heyecan ile değil yavaş yavaş yedirerek yapman gerekiyor.

- Bir diğer konu; Mining mi ? daha mantıklı yoksa Al - Sat yapmak mı ? daha mantıklı;
- - Kimisine göre Al - Sat yapmak daha mantıklı zahmetsiz akarı kokarı yok borsayı takip ederek keyfime bakarım diyor. Sermayemi
bir iki sağlam coine bölüp beklerim diyor.Mining işinin zahmetli ve amelelik olarak düşünen arkadaşlar genelde tercih ediyor.
Ayrıca Mining'i amelelik olarak değil bir iş olarak düşünmek daha doğru olur.
Her işin bir zorluğu olduğu gibi mining ile ilgilenmekte zor. Zor ve zahmetli olması amelelik olduğu anlamına gelmez.

Uzun lafın kısası Al - Sat yaparkende Mining yaparkende birden derin sulara dalmanın gereksiz risk almanın anlamı yok.

tofumachine
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 05:38:31 AM

Merhaba herkese.benim bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var.Olay şu bundan 3 ay önce iş ortağımla coin işine merak saldık,o madencilik yapmak için 20000 tl lik ortak bir bütçe oluşturmamız gerektiğini, bense bu parayla uzun vadeli yatırım yada al-sat yapmanın daha kazançlı olacağını söyledim.Sonuçta fikirler ayrı düştü ve o 10000 tl lik bir yatırımla rig kurdu,şu ana kadar madencilikten 1000 dolara yakın kazandı 3 ayda ( masraflar hariç).Bense bu süreçte hiçbirşey yapmadan durdum.Bir hafta önce foruma üye olup okumaya ve öğrenmeye başladım,aramızdaki iddaa 1 yıllık ve ben üç ayı kaçırdım şimdiden sonra sadece yatırım yaparak ortaktan iyi duruma gelebilir miyim?.Bu konuda desteklerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
şu an dip yapan bir çok coin var, grafiklerini inceleyin burada gelecek vaat eden bir çok coin den bahsediliyor bunlara yatırımınızı yapın 9 ayda illa ki pump yiyecekler, ne kadar kar almak istediğinizi belirleyin ve buna uyun. yatırım hakkında daha önceden bir tecrübeniz yoksa mutlaka bu forumdaki yol gösteren başlıkları okuyun, kademe nedir nasıl yapılır öğrenin.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: