Bitcoin Forum
June 20, 2024, 10:52:16 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Request Network - Ödeme Talepleri İçin Merkezi Olmayan Bir Ağ  (Read 1076 times)
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 20, 2017, 07:56:58 AM

0x ile aynı ico stratejisi uyguladılar. Balinalar çok fazla giremedi . Oyüzden ICO fiyatının altına düşmeyecektir diye düşünüyorum.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 20, 2017, 08:28:23 AM

ekibe zerre güvenmiyorum , bi bok yiyebileceklerini hiç sanmıyorum , umarım yanılırım da giren arkadaşlar kazanır .

kellendil (OP)
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 20, 2017, 05:46:57 PM

projeyi yeni gördüm daha önce adına denk geldim bi kaç yerde, tam amacı nedir projenin ama onu anlamadım. belli ki benim gözümden kaçmış yoksa sağlam topluluk oluşturmuşlar telegramda 5k kişi var kolay değil bu rakamlara ulaşmak ancak iş yapacak projelerin böyle kalabalık topluluğu oluyor.
whitelist kapanmasa kaydolurdum bunada, neyse önünmüzdeki başka icolara bakacağız artık

Genel kapsamıyla omisego tarzı bir ödeme sistemi. Tokenler bugün sabah serbest bırakıldı, şuan Etherdelta'da alım-satımı yapılıyor. Söylediğiniz gibi güçlü bir topluluğu var, fakat HODL düşünülebilecek bir proje.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
October 20, 2017, 08:27:20 PM

bunlarin bir de bug programi vardi. 3-4 saat github da kodlarini inceledim. 4 farkli yerde typo comment yani yazim yanlisi hatasi buldum. hepsini maille rapor ettim. donup guvenligi etkileyen bir durum yok dediler. yani insan bi teselli ikeamiyesi atar bari. kuru bir tesekkurle gecistirdiler.
herneyse.
zepellin yazan bir developerlari var haberiniz olsun. dogrusu zeppelin olmali ☺
yani daha bunlar kendi kodlarini dogru yazamiyorlar sizin paranizi nasil yonetecekler merak ediyorum dogrusu.
daha yazacak cok sey var ama uzatmak istemiyorum.
iyi forumlar
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 21, 2017, 04:01:40 AM

bunlarin bir de bug programi vardi. 3-4 saat github da kodlarini inceledim. 4 farkli yerde typo comment yani yazim yanlisi hatasi buldum. hepsini maille rapor ettim. donup guvenligi etkileyen bir durum yok dediler. yani insan bi teselli ikeamiyesi atar bari. kuru bir tesekkurle gecistirdiler.
herneyse.
yani daha bunlar kendi kodlarini dogru yazamiyorlar sizin paranizi nasil yonetecekler merak ediyorum dogrusu.
iyi forumlar

tebrikler. bu tarz yazilim kodlama yanlislari icin yeni projeler geliyor audit yapiyorlar ve onayveriyorlar. bu tarz eksiklikleri gorenler projeler olusturmaya basladilar. bu ico cilginligi devam ettigi surece bu tarz yeni projeler uygulamada basarili olur ve kullanilmaya baslar bence. bu tarz audit sistemlerini kullanip onay alanlar bunu satis stratejisi olarak da kendi lehine kullanirlar gibi bakalim neler gorucez zamanla.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 21, 2017, 03:03:05 PM

dün biraz baktım borsa da baya bir alım yapanlar oldu. Yüklü alışları gördüm. Bakalım neler olacak
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 21, 2017, 03:08:06 PM

herneyse.
iyi forumlar

tebrikler. bu tarz yazilim kodlama yanlislari icin yeni projeler geliyor audit yapiyorlar ve onayveriyorlar. bu tarz eksiklikleri gorenler projeler olusturmaya basladilar. bu ico cilginligi devam ettigi surece bu tarz yeni projeler uygulamada basarili olur ve kullanilmaya baslar bence. bu tarz audit sistemlerini kullanip onay alanlar bunu satis stratejisi olarak da kendi lehine kullanirlar gibi bakalim neler gorucez zamanla.

Bahsettiğiniz audit projeleri hangileri ? Böyle bir proje varsa ico'suna katılmak için değerlendirilebilir. Fikir güzel ve iş yapacak gibi duruyor. Ama bunu hayata geçirebilirler mi orası tartışılır.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 21, 2017, 03:09:56 PM

Yine tekrarlanan bir proje. İnşallah hepsi iş yaparda yatırımcılar üzülmez. 2 yıl içinde kripto dünyası bambaşka bir seviyeye gelicek orası kesin.
kacakkipri
Full Member

View Profile
October 23, 2017, 11:04:20 AM

herneyse.
iyi forumlar

Bahsettiğiniz audit projeleri hangileri ? Böyle bir proje varsa ico'suna katılmak için değerlendirilebilir. Fikir güzel ve iş yapacak gibi duruyor. Ama bunu hayata geçirebilirler mi orası tartışılır.

Siz söylemeden ben buldum projeyi Smiley bu projenin de çevirisini yapan arkadaş çevirmiş 'Quantstamp' adında bir proje başlığı Türkçe forumda mevcut. Güzel bir proje gibi duruyor.

dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
October 23, 2017, 12:18:21 PM

Ico fiyatının altında satılıyor. Pre-Ico lar karlarını alıp çıkıyorlar .Pre-Ico ların kalkması lazım . Aynı şey aion dada oluyor ilk pre-ıco ya girenler 0,5 cent ten aldılar şimdi ICO da bir dolara nasıl satacaklar anlamıyorum Etherdeltada 60-70 cent arası.

Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 10:24:15 PM

kesinlikle katiliyorum. on satistan tokenlari satin alanlar ico sonrasinda fiyatin dusmesine sebep oluyorlar. e haliyle dususu gorenler de uzak duruyor. bir suru proje boyle bu sekilde dipleri gordu. request networkte o yolda ilerliyor.
bircoin
Sr. Member

Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
October 24, 2017, 07:19:18 AM

Bir proje hardcap yapıyorsa güvenmeyeceksin . Pre-Ico ya katılamadıysan hiç ıcoya gireyim diye uğrasmayacaksın.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
kacakkipri
Full Member

View Profile
October 25, 2017, 08:55:12 PM

Bir proje hardcap yapıyorsa güvenmeyeceksin . Pre-Ico ya katılamadıysan hiç ıcoya gireyim diye uğrasmayacaksın.

İco modası insanlar kazanamamaya başladıkça yerini pre ico modasına bıraktı. Haklısınız şuan pre icoya göre iyi durumda proje ama iconun altında. Ben proje ekiplerinin zaten ico fiyatından hard cap varken pre ico'ya ve private investorlara satış yapmasını aç gözlülükten başka birşey olarak görmüyorum.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 25, 2017, 09:08:28 PM

Hislerim deli gibi alım yap buy and hold diye çığlık atıyor uzun zamandır olmuyordu ama tasarım ve isim dışında diğerlerinden pek bi farklılık göremiyorum.
Mantık mı kalp mi?  Cheesy
kacakkipri
Full Member

View Profile
October 25, 2017, 09:14:59 PM

Hislerim deli gibi alım yap buy and hold diye çığlık atıyor uzun zamandır olmuyordu ama tasarım ve isim dışında diğerlerinden pek bi farklılık göremiyorum.
Mantık mı kalp mi?  Cheesy

Valla hocam şansımı alt coinlerden yana deneyeyim derseniz bu proje orta vadeli düşünenler için kazandırma ihtimali olan projelerden bana göre. Altcoinden dili yananlardansanız, boşverin paranız btc gibi güvenli limanlarda beklesin Smiley

bircoin
Sr. Member

Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
October 26, 2017, 01:21:53 PM

Çok fazla yatırım aldığını söyleyemeyiz . Şu anda 41,500 ETH' da benim tahminim 150k ETH bilecektir. Beklentiler çok daha fazlaydı .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
October 27, 2017, 02:44:31 AM

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115002422591

#Binance Lists $REQ
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 27, 2017, 05:46:33 AM

ico fiyatının altınca geziniyor ama çok düşük sayılmaz diğer coinlere göre ico fiyatının yarını hatta yüzde 70 80 altında olan coinleri görünce bu durumlar başarılı gibi geliyor bana.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
October 27, 2017, 09:05:04 AM

ico fiyatının altınca geziniyor ama çok düşük sayılmaz diğer coinlere göre ico fiyatının yarını hatta yüzde 70 80 altında olan coinleri görünce bu durumlar başarılı gibi geliyor bana.

Zaten işin garip tarafı o hangi mal ico ya girerde %60-70 zararına aşasından satar. Kafam almıyor.

geda
Member
**

Activity: 77
Merit: 10

View Profile
October 27, 2017, 04:36:46 PM

biraz yükselse de elimdekileri kar ile satsam. etherdelta da ico fiyatının aldı diye almıştım biraz daha düştü

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: