Bitcoin Forum
June 23, 2024, 08:21:08 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: ukraynaya tatile gitmek  (Read 2847 times)
canlark
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 05, 2017, 06:40:45 AM

ukrayna hava yollarının kampanyalarını takip edin bence. 1-2 ay önce Kiev'e gidiş geliş 46 dolara bilet aldık. (Mayıs 2018 için). 1-2 hafta önce baktığımda Odessaya 40 dolara git gel bilet vardı ( Ağustos 2018 için).  Uçakları biraz eskiymiş Smiley Uçak korkunuz yoksa bence ideal

Join Helbiz Mobility System Pre-Sale
● Peer-to-Peer Wheel Rentals ●
 visit: https://www.helbizcoin.io/
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 05, 2017, 02:19:56 PM

İlerde gitmek bizede nasip olur inşallah tokatsız Cheesy
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
October 05, 2017, 02:38:16 PM

bende gitmeyi düşünüyorum bakalım nasip olursa.

giden arkadaşlar yaşadıklarını ve önerilerini paylaşırlarsa sevinirim Smiley
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
October 06, 2017, 12:28:46 PM

Rehe
rehber  içtenlikle anlatmış.Ukraynaya otobüsler aksaray yenikapıdan var .Birde bu dikiş turizm görünen videoyu tam izlemedim ama görünen full vuruş için giden vatandaşlar. Grin Grin
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
October 06, 2017, 12:37:47 PM

video hakkaten güzelmiş.Smiley

XxX
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
October 07, 2017, 10:01:26 AM

ne yapmak istediğine bağlı. 1000 dolarada gidersin 10000 dolara da.

önce bütçeni ayarla sonra ona göre planı yaparsın
Levazimatci
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 08, 2017, 09:37:25 PM

gitmek istediğim yerlerin başında geliyor. Her giden çok memnun ve türk parasının da değerli olduğundan bahsediyorlar. Bu ayrı bir avantaj. İçki ucuz kızları güzel daha ne olsun.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
merserize
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
October 08, 2017, 09:40:24 PM

Güzel bir konu herkes takipte, tam forumun alnına sabitlenecek konu.  Grin Önümüzdeki yaz bende düşünüyorum böyle bir seyahat.
TheNarcist
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
October 09, 2017, 07:48:56 PM

2 ay önce ukraynadan dönüş yaptım. Polonya sınırında lvivde 14 gün kaldım. Toplam 280 dolar parayı ye ye bitiremedim. 3 kişi gitmeniz iyi çünkü turistler çok gasp ediliyor gece ara sokaklarda. Tavsiyem kalabalık meydanlarda takılmanız. Gece klüpler çok cok ucuz tabii alkol de öyle. Taksiler pazarlık usulüyle çalışıyor. Kesinlikle hiç pazarlık etmeyin kayarlar. Uber kullanın taksi çok ucuza geliyor. Tekstil çok pahalı uzak durun. Hostel fiyatları 150 grivna civarı. 1tl en son 7.5 grivnaydı. 3 arkadaş eve çıkarsanız günlük 80 100 tlye ev bulabilirsiniz. Ukraynada tlyi grivnaya çeviremiyorsunuz. Dolar alarak gidin
AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 09, 2017, 08:48:39 PM

Hiç düşünme . Gidiş dönüş uçak biletini biz 500 e aldık istanbuldan - lviv'e.  KESİNLİKLE BASKA BİR YERE GİTME DOĞRUDAN LVİVE .
Rynoq Square'de ortam var karşısında Pravda Bear Theatr Pielna bar falan aksamları canlı oluyo . Az ruscan ve biraz piçlik varsa ordan kaldırırsın .
dobovo.com'dan kiralık ev bakabilirsin . Onun dısında 4 rooms hosteli öneririm .
Gece kulubu diyince Malevich'i sor gösterirler . Efsane ortam giris 12 tl içerde biralar 3 4 tl.
Gitmişken %14 alkollu biraları dene efsane.
Masaj salonu dersen mutlu sonlu (bana handjob yaptı para yoktu Cheesy ) at gibi karı 24 yasında gidersen olga var sarısın Cheesy yarım saati 600 grivna 75 80 tl
Pizza dersen Da Vinci Cafe (biraz uzun suruyo ama efsane ve 10 tl civarı XL pizzalar )
Bunun dısında Lviv Coffe manufacture de madende kahve iç
Drunk Cherryde vişne likörü iç
Ve mevsim olarak dersen biz 9 -21 haziran arası ordaydık . Götümüz dondu ceketlerle gezdik ( millet askılı , terlikle ) dolanıyordu .
VE ARKADASLAR EN ÖNEMLİSİ TÜRKLERİN ADINI KÖTÜYE CIKARMAYIN AMK HANGI INSANLA KONUSTUYSAK NEFRET ETMISLER ABAZALIKLARINDAN DOLAYI  . BİRAZ KALİTELİ AVLANIN KEKOLUK YAPMAYIN KI ORADAKI INSANLARDA BİZİ SEVSİN . OYLE AA TURIST PARA VAR SUNA VERIYIM DIYE BISE YOK .
VE UNUTTUGUM SON SEY LVİV CROISSANT'A MUTLAKA UGRAYIN EFSANE KURUVASAN SANDWİC YAPIYOLAR
R1011
Full Member

Activity: 182

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 09, 2017, 09:04:10 PM

Hiç düşünme . Gidiş dönüş uçak biletini biz 500 e aldık istanbuldan - lviv'e.  KESİNLİKLE BASKA BİR YERE GİTME DOĞRUDAN LVİVE .
Rynoq Square'de ortam var karşısında Pravda Bear Theatr Pielna bar falan aksamları canlı oluyo . Az ruscan ve biraz piçlik varsa ordan kaldırırsın .
dobovo.com'dan kiralık ev bakabilirsin . Onun dısında 4 rooms hosteli öneririm .
Gece kulubu diyince Malevich'i sor gösterirler . Efsane ortam giris 12 tl içerde biralar 3 4 tl.
Gitmişken %14 alkollu biraları dene efsane.
Masaj salonu dersen mutlu sonlu (bana handjob yaptı para yoktu Cheesy ) at gibi karı 24 yasında gidersen olga var sarısın Cheesy yarım saati 600 grivna 75 80 tl
Pizza dersen Da Vinci Cafe (biraz uzun suruyo ama efsane ve 10 tl civarı XL pizzalar )
Bunun dısında Lviv Coffe manufacture de madende kahve iç
Drunk Cherryde vişne likörü iç
Ve mevsim olarak dersen biz 9 -21 haziran arası ordaydık . Götümüz dondu ceketlerle gezdik ( millet askılı , terlikle ) dolanıyordu .
VE ARKADASLAR EN ÖNEMLİSİ TÜRKLERİN ADINI KÖTÜYE CIKARMAYIN AMK HANGI INSANLA KONUSTUYSAK NEFRET ETMISLER ABAZALIKLARINDAN DOLAYI  . BİRAZ KALİTELİ AVLANIN KEKOLUK YAPMAYIN KI ORADAKI INSANLARDA BİZİ SEVSİN . OYLE AA TURIST PARA VAR SUNA VERIYIM DIYE BISE YOK .
VE UNUTTUGUM SON SEY LVİV CROISSANT'A MUTLAKA UGRAYIN EFSANE KURUVASAN SANDWİC YAPIYOLAR

Hocam elinize sağlık öyle bir yazı yazmışsınız ki bi an kalk gidioz dedim kendi kendime Smiley
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 09, 2017, 10:22:21 PM

Hazır vizede yokken bi ara gitmek lazım da dil yok bilgi yok gidip napıcan otur oturduğun yerde. Birde hep şöyle düşünüyorum oraya tatile 2000tl gitse bunu btc ye yatırsam uzun vadede bekletsem kazanç elde etsem diyerek düşünmekten bir yere kıpırdayamıyorum 

qqfaith28
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
October 18, 2017, 07:45:09 PM

batumda gezilecek yer yok  pek ya gazino falan icin bilemem onlarıda ben sevmem
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
October 18, 2017, 09:11:52 PM

ukrayna hava yollarının kampanyalarını takip edin bence. 1-2 ay önce Kiev'e gidiş geliş 46 dolara bilet aldık. (Mayıs 2018 için). 1-2 hafta önce baktığımda Odessaya 40 dolara git gel bilet vardı ( Ağustos 2018 için).  Uçakları biraz eskiymiş Smiley Uçak korkunuz yoksa bence ideal

şimdi baktım da en uygun 46+46 dan 92 dolara buldum en uygun bu kampanyaları takip edebileceğimiz bir site varmı? 

siz hangi siteden takip ediyorsunuz?

alturay
Member
**

Activity: 90

View Profile WWW
October 18, 2017, 10:26:30 PM

Arkadaşlar Ukrayna'ya Kiev'e gitmiş biri olarak sizlere bir kaç tavsiyede bulunmak isterim.

*Öncelikle orada çevreyi bilen tanıdığınız olması büyük avantaj..benim vardı çok ama çok faydasını gördüm.
*Ben 2014 de gittim hiçbir şekilde bir polisin kimlik kontrolüyle karşılaşmadım olsada hiç önemli değil.
*Eğer dil bilmiyorsanız işte bu büyük sıkıntı hiç bir şekilde hiçbir bayan sizinle ilgilenmez işiniz şansa kalmış Wink
*Dil sizin ön tanışmanızı sağlar en azından çat pat kendinizi anlatan bir şeyler bilmeniz iyi olur.
*İlla rusca bilmenize gerek yok birçok insan ingilizce çok iyi konuşuyor ve anlıyor.
*Bütün bunların hepsi tamsa emin olun her şey çok ama çok güzel olacak anlamına gelir;)
*Maddi yönden o kadar çok para gerekmez bir haftalık tatil için orada ev kiralamak faydanıza olacaktır.
*Diskolar da alkol para değil zaten

chilii
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 18, 2017, 10:28:34 PM

Çok pahalıya patlayacağını düşünmüyorum. Öyle duymuştum bin tl gibi birşeyle gideren uzun süre kral gibi takılırsın. Ortamı harika ukraynanın.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
October 23, 2017, 02:35:10 PM

eğer ukraynaya gitcekseniz lvivden şaşmayın. ülkenin en batısı orası. insanlar sıcakkanlı nazik. fakat ukraynada saat 3ten sonra sokakta sadece zombi ordusu gibi sarhoşlar oluyor. sarhoş insanlar birbiriyle tanışmaktan çekinmiyor ve eküri oluşturuyorlar. bizim paramız orda çok kıymetli olduğu için tavsiyem kaliteli mekanlarda takılmanız. sokak kültürünü de dibine kadar yaşıyor ukrayna. ülkede hâlâ punk insanlar var
zirtlan
Jr. Member
*

Activity: 75
Merit: 3

View Profile
October 23, 2017, 03:31:56 PM

arkadaşım gitti yazın 1500 tl ye lüks olmasa da çok eğleneceğin 1 hafta geçirebilirsin
miraekiz
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 25, 2017, 10:58:12 AM

Bunun yerine İspanya gibi güzel şehirlere gidin. Ölücü olmayın bu kadar kardeşim. Birazcık karı kız için değil kültürlenmek için yapın.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
October 25, 2017, 01:21:23 PM

Denizi için gitmeyin. Ukraynalılar bile havuza gidiyor deniz pis olduğundan.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: