Bitcoin Forum
April 27, 2024, 04:43:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 57999 times)
koineks (OP)
Member
**

Activity: 134
Merit: 10

koineks.com

View Profile
November 07, 2017, 03:31:22 PM

Bakın paribu bu çakallığı yapıyordu sırf bu şark kurnazlıkları yüzünden kullanmıyorum ama aynısına sizde başladınız Smiley
Eth çekimi yaptım azönce fee olarak şu kesildi benden
0.005 Eth.  aa dedim çok hızlı gönderiyorlar gwei yüksek herhalde Smiley hoş network artık mükemmel hızlı 1 gwei ile bile 3 dakikada ulaşıyor.Neyse Txid geldi birde ne göreyim ?
0.000378 Ether kullanılmış transaction fee olarak.Ya bakın benden 0.05 ether alın fee olarak razıyım ama onu kullanın kardeşim.Hayatta en sevmediğim şey saf yerine konmak başka bişey değil.
Başka borsalarıda kullanıyoruz yurtdışında adamlar ne diyorsa o yalan yok.Siz diyeceksinizki biz adam çalıştırıyoruz ofisin temizlikçi masrafı elektrik parası vs. de kardeşim trading fees diye bişey var oradan alın bunları.

Merhaba,

Fee ücretleri ağda farklılık gösterebiliyor. Sizin işleminizin ücreti dışında borsamız ve ağ arasında gerçekleşen ücretler içinde arka plan ödemeleri yapılmaktadır. Teşekkür ederiz.

Misal sayfa ekranda açık, tarayıcınızda diğer sekmelerde geziyorsunuz. Bir süre sonra Koineks sekmesine döndüğünüzde fiyatların değişmemiş olduğunu görüyorsunuz. Ve F5 tuşu ile yenilediğinizde yeni fiyatlar ve alış emirleri geliyor. Fiyat değişimleri ve emir girişleri anlık olarak görülemiyor. Büyük sorun...

Merhaba,

Böyle bir sorun bulunmamaktadır. Yinede kontrol için teknik ekibe bildireceğiz.

Teşekkürler

Nasıl yani anlamadım? daha açık anlatırmısınız? bilale anlatır gibi mesela

Merhaba,

Sisteme yatırılan koinler arka tarafta güvenlik gerekçesiyle farklı cüzdanlara transfer edilmektedir. Ve biz bu sizin görmediğiniz cüzdanlar arası işlemlerin her birinde transfer ücreti ödemekteyiz. Bu yüzden müşteri tarafından çekilen fee ücretleri sabitlenmiştir.

Teşekkürler

1714192997
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714192997
Reply with quote  #2

1714192997
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714192997
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714192997
Reply with quote  #2

1714192997
Report to moderator
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 07, 2017, 05:00:41 PM

Koineks'ten ETH alıp bittrex'e gönderim yapmak istediğimde  "Contract Adrese gönderi yapılamaz"  uyarısı alıyorum.
Sitenizi kullanmamın temel amacı eth veya ltc alıp bittrex gibi başka borsalara gönderim yapmak.
Bunu yapamayacaksak kullanım amacı kalmıyor malesef...

Bence önce sen coin sistemlerini öğren. Bitterexden poloya bile eth gönderemezsin onun için wallet kullanman lazım contract adresine yerli yabancı hiç bir borsa gönderim yapmaz.
Allah Allah.
Ne çok biliyorsun sen öyle. Gönderdiklerim ne olacak? Senden öğreneceğimiz çok şey var üstad. Ulu manitu. Yüce insan...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
November 07, 2017, 05:48:02 PM

Koineks'ten ETH alıp bittrex'e gönderim yapmak istediğimde  "Contract Adrese gönderi yapılamaz"  uyarısı alıyorum.
Sitenizi kullanmamın temel amacı eth veya ltc alıp bittrex gibi başka borsalara gönderim yapmak.

Bence önce sen coin sistemlerini öğren. Bitterexden poloya bile eth gönderemezsin onun için wallet kullanman lazım contract adresine yerli yabancı hiç bir borsa gönderim yapmaz.
Allah Allah.
Ne çok biliyorsun sen öyle. Gönderdiklerim ne olacak? Senden öğreneceğimiz çok şey var üstad. Ulu manitu. Yüce insan...
Adam daha yeni üye olmuş 1 ay olmamış bu dünyaya gireli çok üzerine gitme boşver.
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 07, 2017, 05:57:26 PM

Koineks'ten ETH alıp bittrex'e gönderim yapmak istediğimde  "Contract Adrese gönderi yapılamaz"  uyarısı alıyorum.

Allah Allah.
Adam daha yeni üye olmuş 1 ay olmamış bu dünyaya gireli çok üzerine gitme boşver.

bre ergenler sizlerin okulu açılmadımı kaçak internet kafelerdemi geziyorsunuz türk borsalarını gezin kaçı contract destekliyormus ?
Sistemimiz Bitstamp vb. contractlar üzerinden gönderim yapan cüzdan işlemlerini desteklememektedir.

Çok değil daha bir hafta bile olmadı poloniex attıgım eth ler gitmeyeli alın borsaya açtıgım ticket
https://forum.hitbtc.com/discussion/1146/i-tried-to-transfer-my-eth-to-my-poloniex-account#latest
bunun gibi yaklasık bintl gitti borsalardan kurtaracam diye 15 gün beklediği bilirim.
Umarım sizde bir contract adrese eth atarsınızda bakalım paranızı nasıl alıyorsunuz bir denk gelin bakalım cok bilmişler.

buda 8gün önce foruma açtıgım eth gitmedi konum: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2333034.msg23732092#msg23732092
Betfair
Sr. Member

View Profile
November 07, 2017, 06:00:00 PM

Allah Allah.

bre ergenler sizlerin okulu açılmadımı kaçak internet kafelerdemi geziyorsunuz türk borsalarını gezin kaçı contract destekliyormus ?
Sistemimiz Bitstamp vb. contractlar üzerinden gönderim yapan cüzdan işlemlerini desteklememektedir.

Çok değil daha bir hafta bile olmadı poloniex attıgım eth ler gitmeyeli alın borsaya açtıgım ticket
https://forum.hitbtc.com/discussion/1146/i-tried-to-transfer-my-eth-to-my-poloniex-account#latest
bunun gibi yaklasık bintl gitti borsalardan kurtaracam diye 15 gün beklediği bilirim.
Umarım sizde bir contract adrese eth atarsınızda bakalım paranızı nasıl alıyorsunuz bir denk gelin bakalım cok bilmişler.
Ergen mi? Sen 5 sene önce şortla gezerken ben bitcoinle kumar oynuyordum Smiley İnsanlara nasıl davranırsan öyle karşılık görürsün.Şurada insan gibi geçinmeye çalışıyoruz birbirimizle en önce attığın mesajı geri git ve oku sonra tekrar bi düşün nerede yanlış yaptım diye.
oup59
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 251

View Profile
November 07, 2017, 07:18:44 PM

Koinekse havale yaptim ve 10 dakika gecmeden onaylandi. Sonradan farkettim ki banka (VAKIFBANK) havale islem ucreti kesmis? Bu koineks ile mi alakali bilmiyorum ama sasirdim ki sanirim Vakifbank ile ilgili bir durum. Havale de bile ucret kesmis internet bankacaligi isleminden.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 07, 2017, 07:23:08 PM

Allah Allah.

buda 8gün önce foruma açtıgım eth gitmedi konum: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2333034.msg23732092#msg23732092
Forumda ilk defa birini ignore ediyorum. Sana kısmetmiş. Seviyeyi kaçıran sensin. Hadi selametle, sana laf anlatmaya parmaklarımı yoramam.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
CarolineWeishaupt
Member
**

View Profile
November 07, 2017, 09:52:09 PM

Cüzdanı kontrol ederken Tanımsız hata kodu '999'. hatasını alıyoruz o yüzdende coinler panele yansımıyor lütfen düzeltirmisiniz.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 07, 2017, 10:01:54 PM

İletişim bilgilerimi güncelledim ve kimlik yüklemesi yaptım. tahminen kaç gün sonra onay veriyorsunuz?
koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
November 07, 2017, 10:58:05 PM

İletişim bilgilerimi güncelledim ve kimlik yüklemesi yaptım. tahminen kaç gün sonra onay veriyorsunuz?

Merhaba,

Onay süresi ortalama 10 Dk'dır. Teşekkürler

Cüzdanı kontrol ederken Tanımsız hata kodu '999'. hatasını alıyoruz o yüzdende coinler panele yansımıyor lütfen düzeltirmisiniz.

Merhaba,

Anlık bir hata olmuş olabilir, hesabınızla alakalı durumlarda destek talebi oluşturursanız daha hızlı çözüm sağlanabilir, teşekkürler.

2run
Hero Member

View Profile
November 08, 2017, 12:54:42 AM

@Koineks 10 dakika demişsiniz ama benim neredeyse 1 gün oldu tekrar bir kontrol edebilir misiniz?
anatolykarpov
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
November 08, 2017, 08:08:52 AM

bugün 2fa ile ilgil mesaj geldi.çok iyi gidiyo koineks.ama teb gelmesini beklicem acelem yok.gelmezsede kart çıkartırım artık yeni.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk  ■  Facebook   Twitter   Telegram
koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
November 08, 2017, 08:58:13 AM

@Koineks 10 dakika demişsiniz ama benim neredeyse 1 gün oldu tekrar bir kontrol edebilir misiniz?

Merhaba,

Özel mesaj ile attığınız profilinizi incelediğimizde kimlik bilgilerinin yüklenmemiş olduğu görünmektedir.

destek@koineks.com'a veya destek talebine yazarsanız daha hızlı çözüm üretilecektir.

Teşekkürler

2run
Hero Member

View Profile
November 08, 2017, 12:41:54 PM

Merhaba,

Özel mesaj ile attığınız profilinizi incelediğimizde kimlik bilgilerinin yüklenmemiş olduğu görünmektedir.

destek@koineks.com'a veya destek talebine yazarsanız daha hızlı çözüm üretilecektir.

Teşekkürler

Bilgileri yeniden gönderdim ve 1 dakika içerisinde onaylandı. Çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.
CarolineWeishaupt
Member
**

View Profile
November 08, 2017, 08:17:07 PM

İşlem geçmişi yapmayı düşünüyormusunuz ? kim ne zaman hangi tl den işlem yapmıs almıs satmıs görsek borsalardaki gibi güzel olur.
Betfair
Sr. Member

View Profile
November 08, 2017, 09:03:57 PM

İşlem geçmişi yapmayı düşünüyormusunuz ? kim ne zaman hangi tl den işlem yapmıs almıs satmıs görsek borsalardaki gibi güzel olur.
Ben bunu tüm türk borsaları için söylüyorum neredeyse 10 günde bir tekrarlıyorum söylenen şey hep üzerinizde çalışıyoruz oluyor Smiley
CarolineWeishaupt
Member
**

View Profile
November 08, 2017, 09:59:16 PM

Ben bunu tüm türk borsaları için söylüyorum neredeyse 10 günde bir tekrarlıyorum söylenen şey hep üzerinizde çalışıyoruz oluyor Smiley

suan btcturk bittürk de var
espressodelisi
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
November 09, 2017, 06:40:26 AM

-Denemek için 1 dash gönderdim. Kendi cüzdanımdan sıfır fee ile gönderdim bakalım ne kadar sürede onaylanacak diye, daha siteyi açıp bakana kadar çok çabuk onaylandı. Hızını sevdim.

- alış-satış yapmak için olan ekranda hiç işe yarar bilgi yok. Nerede grafikler? mum çubuğu grafikleri ve orderbook hacim grafiği olmazsa olmaz, ve bunlar anlık güncellenmeli.

- alış satış ekranında sayfayı yenileyince BTC ekranı geliyor, tekrar dash'e tıklamak gerekiyor. her sayfayı yenileyince BTC ekranına geçmesi kötü.

- Alış satış ekranında gerçekleşmiş işlemlerin listesi yok. yani o ana kadar ne satışlar ne alışlar olmuş anında güncellenen bir liste lazım ki piyasa ne yöne gidiyor anlayabilelim. Kendi işlemlerimizin listesi var mı daha göremedim girdiğim satış emri henüz gerçekleşmediği için.

- volume az, haliyle emir girince hemen gerçekleşmesi uzun sürecek ama bunun siteyle ilgisi yok, daha çok kişi kullanırsa olabilecek bir şey.

- bu haliyle bir yazılımcı gözüyle siteye bakarsam front end yazılımcınız kimse onun başına işi bilen birini alın, bu şekilde olmaz, hiç bir şey kullanışlı değil. öyle ya da böyle çalışıyor gibi görünüyor ama hızlıca işlem yapılabilecek bir borsa gibi değil bu malesef. Yukarıda yazdığım şeylerin düzeltilmesi için ön yüzde bir çok değişiklik yapılması belki baştan yazılması gerekecek. önyüz tarafını yazanlar genellikle daha çok görsel tarasım kafasında olup az biraz ordan burdan eksik yanlış öğrendikleri javascript diliyle bir şeyler yapmaya çalıştıklarında ilk bakışta aa güzel görünüyor denen ama bu şekilde kullanışlı olmayan şeyler ortaya çıkıyor. Profesyonel bir yazılımcıyla çalışın bu konuda.

Volume düşük, denemek için 1 dash gönderdim, satılırsa banka hesabıma tl çekmeyi de deneyeceğim ama acil satmam gerekseydi poloniexden BTC'ye çevirip BTC'yi türkiye borsalarına aktarıp tl'ye çevirmek bile daha hızlı olacaktı.

altcoinlerle Tl ile işlem yapmak hem düzgün arayüzü olan borsa olmadığı hem de volume düşük olduğu için hala yapılacak iş değil. al-sat işlerini polo ve bittrex gibi yerlerde yapmaya devam edeceğiz mecburen.
Betfair
Sr. Member

View Profile
November 09, 2017, 07:50:01 AM

suan btcturk bittürk de var
paribu ve koinimde yok malesef.Paribu en büyük borsalardan birisi ve neredeyse çırılçıplak
anatolykarpov
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
November 09, 2017, 07:54:07 AM

evet şu alım satımın zor olması can sıkıcı millet şu siteye daha fazla gelse kolaylaşır.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk  ■  Facebook   Twitter   Telegram
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  

Jump to: