Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:35:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 58001 times)
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
January 03, 2018, 12:11:12 PM

Öncelikle yazıklar olsun demek istiyorum. Şu güne kadar yaptığım tüm alışverişlerimi sizinle gerçekleştirdim. Fakat 02.01.2018 / Bugün 16:20'de gerçekleştirdiğim EFT işlemi saat şuan 22:20 itibariyle hala hesabımda göremiyorum, herkesin bildiği gibi 'BORSA' işinde 'ZAMAN' saniyeler bile önemlidir, sizin bana kaybettirdiğiniz miktarı dile getirmiyorum bile! En kötüsü bir müşteri değil "GÜVEN" duygusunu bugün itibariyle benim açımdan kaybettiniz. Normal yaşantımda bir yere şikayet yazısı yazmak gibi bir huyum yoktur. Fakat insanlara "Çakal Esnaf Oyunları" ile idare etmeye hakkınız yok. Bu saatten sonra "nereden alıyorsun coinleri?" sorusuna verecek cevabımda sizleri önermeyi bırakıyorum. Yaşattığınız bu olumsuz sorun için tüm departman görevlileriniz dahil, "Biz Napıyoruz?" sorusunu kendilerine sorma vakti geldiğini düşünüyorum...!
4 te yaptığın işlemi 5 e kadar hesabında göremediysen o gün gelmez zaten, çoğu borsa o saatte yaptığın işlemi hesabına çat diye gönderemez.1 gün sabret, yeni nesil kullanıcılar 10 milisaniye de eft gelsin istiyor adamlar 10bin eft yapıyor günde muhtemelen .
aynı gün paranız gelir diyorlarsa evet burda sıkıntı var ama bırakta tek problemin o olsun. İsviçre değil TR borsası bunlar. bu arada isviçre de 1 günde eft garantisi yok.
1714966522
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714966522
Reply with quote  #2

1714966522
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714966522
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714966522
Reply with quote  #2

1714966522
Report to moderator
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
January 03, 2018, 01:00:01 PM

paribu varken koineks kullanmak, kafalar iyiymiş.
koineks (OP)
Member
**

Activity: 134
Merit: 10

koineks.com

View Profile
January 03, 2018, 10:53:04 PM

Değerli kullanıcılarımız;

Şuan altyapımızda ciddi bir iyileştirme söz konusudur. Biliyorsunuz Koineks Türkiye'de ilk defa altcoin işlemlerini büyük hacimlerle gerçekleştirmiş tek borsadır. Bunun ciddi anlamda sıkıntılarını çektik fakat edindiğimiz tecrübelerle çok daha sıkıntısız bir altyapı geliştirmenin son aşamasındayız.

Bu süreçte yaşanan sorunlar için en içten özürlerimizi iletiriz. Destek ekibimiz her türlü sorununuzu çözmek için 7/24 ticket desteği vermektedir.

Şunu belirtmek isteriz ki verilen hiçbir cevap BOT DEĞİLDİR ve borsamızda otomatik cevap diye bir sistemi asla kullanmadık.

Kısa süre içerisinde çok daha iyi bir altyapıyla karşılaşacak ve farkı gerçekten anlayacaksınız, bu süreçte yaşanan sorunlar için anlayış göstermenizi rica ederiz.

Para yatırma işlemleri ile ilgili önemli bilgilendirme:

Para yatırma işlemlerimiz çok fazla olduğu için bankamızla yaptığımız ortak çalışma ile bu otomatik hale gelmiştir ve ödemeler ortalama 1 saat içerisinde otomatik onaylanmaktadır.

Onay mekanizmasında en önemli husus TC numarasıdır. Ödemenin yapıldığı banka hesabına ait TC ile sistemimizdeki TC numaranız uymuyorsa ödeme otomatik onaydan çıkar ve manuel kontrole düşer. Bu sebepten dolayı ödeme onay işlemi gecikmektedir. Lütfen para yatırma işlemi yaparken bu konuya dikkat ediniz.

Saygılarımızla
Koineks

Langirt
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 07:28:33 AM

Para yatırmada sıkıntı var, tamam, gerçi benim yatırmam bir saat sürdü sadece.

Peki Ethereum çekme ve Binance'e göndermede sıkıntı var mı? Dün akşam çekip gönderdim, başarılı diyor, sabah 11 oldu, hala ulaşmadı. Az önce arkadaş cex.io'dan gönderdi, Binance'e hemen ulaştı. Var mı bir sıkıntı?

Şuan altyapımızda ciddi bir iyileştirme söz konusudur. Biliyorsunuz Koineks Türkiye'de ilk defa altcoin işlemlerini büyük hacimlerle gerçekleştirmiş tek borsadır. Bunun ciddi anlamda sıkıntılarını çektik fakat edindiğimiz tecrübelerle çok daha sıkıntısız bir altyapı geliştirmenin son aşamasındayız.

Bu süreçte yaşanan sorunlar için en içten özürlerimizi iletiriz. Destek ekibimiz her türlü sorununuzu çözmek için 7/24 ticket desteği vermektedir.

Şunu belirtmek isteriz ki verilen hiçbir cevap BOT DEĞİLDİR ve borsamızda otomatik cevap diye bir sistemi asla kullanmadık.

Kısa süre içerisinde çok daha iyi bir altyapıyla karşılaşacak ve farkı gerçekten anlayacaksınız, bu süreçte yaşanan sorunlar için anlayış göstermenizi rica ederiz.

Para yatırma işlemlerimiz çok fazla olduğu için bankamızla yaptığımız ortak çalışma ile bu otomatik hale gelmiştir ve ödemeler ortalama 1 saat içerisinde otomatik onaylanmaktadır.

Onay mekanizmasında en önemli husus TC numarasıdır. Ödemenin yapıldığı banka hesabına ait TC ile sistemimizdeki TC numaranız uymuyorsa ödeme otomatik onaydan çıkar ve manuel kontrole düşer. Bu sebepten dolayı ödeme onay işlemi gecikmektedir. Lütfen para yatırma işlemi yaparken bu konuya dikkat ediniz.

Saygılarımızla
Koineks

Langirt
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 04, 2018, 09:29:40 AM

Cheesy

banka'dan transfer bir saat sürdü, Ethereum bir gün olacak, hala varmadi. yahu hani bu digi paralar daha hizliydi Cheesy

Bu kadar saçma iş yapan bir borsa daha görmedim. Herhangi iki borsa arasında 5 dk içerisinde Ethereum transferi yapabiliyorsunuz an itibariyle. Fakat Koineks'in sadece Ethereum transferine onay vermesi 3 4 saat sürüyor. Bunu göz önünde bulundursun Koineks'i kullanacak arkadaşlar. İlk kez kullanacak olan arkadaşlara da tavsiyem: Uzak durun !
dredy
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
January 04, 2018, 08:11:57 PM

bir de biz görebilsek şu "iyileştirme"leri, nedense sürekli daha kötüye gidiyor. bugün yaptığım eth çekme işlemi başarısız diyor ama hesaba geri de yatmıyor. ticket açıyorum, 7/25 destek diyorsunuz ama 1 kelime dahi cevap yazmaya tenezzül etmeden doğrudan kapatıyorsunuz.
arkadaşım da aynı durumda, o da dün yaptığı ltc çekme işlemi aynı şekilde gerçekleşmemiş ve hesaba da geri yatmamış ve onun da ticketı cevaplanmadan kapatılmış. yahu bu dijital paraların en öneli özelliği hızlı transfer edilebilmeleri. ltc, eth transferi nasıl 1 günde bile gerçekleşmez bunun izahı ne, yüksek transfer ücretleri almayı biliyorsunuz ama nasıl bir hizmet anlayışınız var anlamıyorum! bari dürüst olun, sorun var, şu vakitte düzeltecez deyin, iyileştirme ne ya dalga geçer gibi!

Saygılarımızla
Koineks

joelembiid
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
January 05, 2018, 05:08:40 AM

Saat 16:20 de eft gönderip 22de kontrol ederek burada yazacaginiza önce eft nedir ne değildir onu öğrenmemiz gerek sanırım. Eft bankalar arası para transferidir. Para sizin bankanızdan eft merkezine gider. Merkez onaylar ise gönderdiğiniz bankaya ait hesaba parayı aktarır. Saati 16:30 da biter. 16:00 'dan sonra eft gönderen biri yüzde 80 ihtimalle ertesi gün sabah 09:00 da işleme alınıp karşı hesaba ulaşacağını hesap ederek göndermeli. Bu gibi temel bilgileri ogrenerek islemler yaparsak sorunlarin yuzde 80i cozulur diye tahmin ediyorum. Ben açıkçası yerli borsaları ayda 2-3 kez kullanan biriyim. Parasal konularda hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım. En verim aldıklarım da btctürk ve koineks. Eth çekme sıkıntısından bahsetmişsiniz, eth transferi yapmadan önce eth bekleyen işlemleri kontrol etmenizi tavsiye ederim.  Ben bu kontrolü yapıp sıkışma görmediğim de eth transferini kullanıyorum. Acele isim varsa doge ile hallediyorum. Hızlı transferden bahsedip sürekli sıkışıklık yaşayan yok kedisi yok kopegi bitmeyen ethereumu kullanmak bence başlı başına gecikmeyi göze almak demek. Cok aceleniz var ve kullandığınız borsa da doge listeleniyorsa doge ile, yok listelemiyorsa dash ıle transfer onerebilirim. Yerli borsalara anı düşüş ve yükselişlerde ulaşılamaması büyük problem. Bunun dışında yasanilanlar için yeni kullanıcı bilgi eksikliğini çıkarırsak diğer tüm borsalarda yaşanan sorunlar. Binance zırt pırt siteyi güncellemeye aliyor işlem yapılamıyor, bittrex hesap kapatıp duruyor, kucoin her çekim işlemini saatlerce onaylamıyor, merkezi borsaların klasik sorunlarıni sadece yerli borsalarda varmış gibi göstermek haksızlık. Fakat dediğim gibi anı düşüş ve yükselişlerde yaptıklarını duyduğum siteye ulaşamama durumu affedilecek gibi bir şey değil. Bu basli basina bunu yapan borsayi kullanmamak icin yeterli bir sebep.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
January 05, 2018, 05:40:36 AM

Saat 16:20 de eft gönderip 22de kontrol ederek burada yazacaginiza önce eft nedir ne değildir onu öğrenmemiz gerek sanırım. Eft bankalar arası para transferidir. Para sizin bankanızdan eft merkezine gider. Merkez onaylar ise gönderdiğiniz bankaya ait hesaba parayı aktarır. Saati 16:30 da biter. 16:00 'dan sonra eft gönderen biri yüzde 80 ihtimalle ertesi gün sabah 09:00 da işleme alınıp karşı hesaba ulaşacağını hesap ederek göndermeli. Bu gibi temel bilgileri ogrenerek islemler yaparsak sorunlarin yuzde 80i cozulur diye tahmin ediyorum. Ben açıkçası yerli borsaları ayda 2-3 kez kullanan biriyim. Parasal konularda hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım. En verim aldıklarım da btctürk ve koineks. Eth çekme sıkıntısından bahsetmişsiniz, eth transferi yapmadan önce eth bekleyen işlemleri kontrol etmenizi tavsiye ederim.  Ben bu kontrolü yapıp sıkışma görmediğim de eth transferini kullanıyorum. Acele isim varsa doge ile hallediyorum. Hızlı transferden bahsedip sürekli sıkışıklık yaşayan yok kedisi yok kopegi bitmeyen ethereumu kullanmak bence başlı başına gecikmeyi göze almak demek. Cok aceleniz var ve kullandığınız borsa da doge listeleniyorsa doge ile, yok listelemiyorsa dash ıle transfer onerebilirim. Yerli borsalara anı düşüş ve yükselişlerde ulaşılamaması büyük problem. Bunun dışında yasanilanlar için yeni kullanıcı bilgi eksikliğini çıkarırsak diğer tüm borsalarda yaşanan sorunlar. Binance zırt pırt siteyi güncellemeye aliyor işlem yapılamıyor, bittrex hesap kapatıp duruyor, kucoin her çekim işlemini saatlerce onaylamıyor, merkezi borsaların klasik sorunlarıni sadece yerli borsalarda varmış gibi göstermek haksızlık. Fakat dediğim gibi anı düşüş ve yükselişlerde yaptıklarını duyduğum siteye ulaşamama durumu affedilecek gibi bir şey değil. Bu basli basina bunu yapan borsayi kullanmamak icin yeterli bir sebep.
Sen olayın başını kaçırdın herhalde? Bu borsa açıldığında dediki bizde neredeyse tüm bankalar olucak diğer borsalar gibi sadece hafta içi ve tek banka para yatırma olmuyacak 24 saat bize istediğiniz bankadan yatırabileceksiniz.Para yatırma kısmına girdiğinde en az 10 banka vardı hesaplarını seçiyordun gecenin 4 ünde para yatırıyordun 5 dakikada hesabına yansıyordu.
Bunun binance te bittrexte sittrex te olmadığını bizde biliyoruz ama bu adamlar bu hizmetle yola çıktı ve bir süre öyle götürebildiler.Şimdi insanların isyan etmesinin sebebide bu.Hayır yani 10 saat sürecekse para yatırma gider tek hesap tek bankayla çalışan daha yüksek hacimli Türk borsasına para yatırırız ne diye uğraşalım koineksle babamızın şirketi değil ya.
CHeRKeS
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
January 05, 2018, 02:57:30 PM

geçen günde dert yanmama rağmen eşşeklik edip bu siteye devam ettim son zamanlarda btc çekimleri için 1 saat ether çekimlerimde 2 3 saat bekleyip çekememe vs. vs. gibi bir çok sorun yaşadım genelde işlerine gelmeyen ticketlarada geç cevap aldım ama dediğim gibi eşşeklik bende bu gün en son ticketa eşşeğin a... suya kaçırdınız iyice yazmam neticesinde gelen mail Smiley

bunlar yüzünden dünya kadar zararım oldu daha kusura bakmayın diyecekleri yere ısrarla zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışyorlar

https://i.hizliresim.com/Z9gqjo.png
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
January 05, 2018, 03:00:09 PM

en azından iyi tarafına bakın arkadaşlar adam gelip cevap yazdı.bunuda beklemiyorduk yinede şükür diyelim buna.
birazda haklı türkiyede altcoin ilk yapan adamlar.bekleyip göreceğiz.
meric1982
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
January 05, 2018, 10:54:09 PM

banka neden sürekli değişiyor???
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 05, 2018, 11:59:17 PM

geçen günde dert yanmama rağmen eşşeklik edip bu siteye devam ettim son zamanlarda btc çekimleri için 1 saat ether çekimlerimde 2 3 saat bekleyip çekememe vs. vs. gibi bir çok sorun yaşadım genelde işlerine gelmeyen ticketlarada geç cevap aldım ama dediğim gibi eşşeklik bende bu gün en son ticketa eşşeğin a... suya kaçırdınız iyice yazmam neticesinde gelen mail Smiley

bunlar yüzünden dünya kadar zararım oldu daha kusura bakmayın diyecekleri yere ısrarla zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışyorlar

Çok ağır konuşmuşsun ama Smiley

Bu elemanlar sanırım kendileri a-sat yapıp sanal hacim oluşturuyorlar, kullanıcı coinini transfer etmek istediğinde ellerinde coin olmadığı için coinin deposit edilmesini bekliyorlar. Şansımıza birileri bizim transfer miktarından fazla deposit etmişse bizim transferi o deposit ile gerçekleştiriyorlar. Bu kadar gecikmenin başka mantıklı açıklaması yok Smiley Çünkü koineks transfere onay verdikten 15 dk sonra coin hesabımda oluyor..

Son hareketle sana su bile çok deyip susuz sikmişler (kusura bakma kardeş)

Veremediğin hizmetle adamı canından bezdiricen sonra da hukuk vs. sonra hesap dondurucan öyle mi?

Valla kardeş yerinde olsa bu davranışlarından dolayı ben mahkemeye verirdim, ver ki onlar da öğrensin efendi olmayı.

Forumda veled modlar gibi... (EAL sana bişey demedim bro Cheesy )

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
CHeRKeS
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
January 06, 2018, 03:58:27 PM

https://i.hizliresim.com/Z9gqjo.png

Bu elemanlar sanırım kendileri a-sat yapıp sanal hacim oluşturuyorlar, kullanıcı coinini transfer etmek istediğinde ellerinde coin olmadığı için coinin deposit edilmesini bekliyorlar. Şansımıza birileri bizim transfer miktarından fazla deposit etmişse bizim transferi o deposit ile gerçekleştiriyorlar. Bu kadar gecikmenin başka mantıklı açıklaması yok Smiley Çünkü koineks transfere onay verdikten 15 dk sonra coin hesabımda oluyor..

Veremediğin hizmetle adamı canından bezdiricen sonra da hukuk vs. sonra hesap dondurucan öyle mi?

Valla kardeş yerinde olsa bu davranışlarından dolayı ben mahkemeye verirdim, ver ki onlar da öğrensin efendi olmayı.

valla hocam uğraşmaya bile değmez Smiley allahtan son çekimimide gönderdiler içerde bakiyemde kalmadı kafa rahat Smiley)) önce parayı gönderip sonra ticketı gördüler sanırım
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
January 07, 2018, 12:21:01 AM

Sen olayın başını kaçırdın herhalde? Bu borsa açıldığında dediki bizde neredeyse tüm bankalar olucak diğer borsalar gibi sadece hafta içi ve tek banka para yatırma olmuyacak 24 saat bize istediğiniz bankadan yatırabileceksiniz.Para yatırma kısmına girdiğinde en az 10 banka vardı hesaplarını seçiyordun gecenin 4 ünde para yatırıyordun 5 dakikada hesabına yansıyordu.
EFT gece olmaz , gece gerçekleşen para transferi olsa olsa havale olur. Mesajı atan EFT demiş, havale dese bu tarz tepkiler almazdı
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 07, 2018, 12:27:30 AM

valla hocam uğraşmaya bile değmez Smiley allahtan son çekimimide gönderdiler içerde bakiyemde kalmadı kafa rahat Smiley)) önce parayı gönderip sonra ticketı gördüler sanırım

Önce tüm sorunlarını çözeceksin sonra siteni açacaksın, taşıma suyu ile değermen dönmez, millet parasını emanet ediyor. Kapın duvar, kullanıcının parası askıda kalırsa, sen de böyle hizmet sunarsan arkadaşın dediği hafif kalır daha ağırını da duyarsın.
Hem suçlu hem güçlü, geri vitesleri de yok.

Cin olmadan adap çarpıyorlar.
Siz böyle yapmaya devam edin, önünüz açık...

Size de geçmiş olsun tekrar.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
oup59
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 251

View Profile
January 07, 2018, 08:00:43 AM

Tum itibariyle kalan son BTC bakiyemi de cekerek Koinekten tamamen ciktim. Bu sekilde giderlerse islem hacimleri de iyice dusecektir.

Duzgun is yapsinlar yeter. Bizler komisyon vermeyelim demiyoruz.

Komisoynunu alsin ama site duzgun calissin ve ulasilabilir bir musteri hizmeti olsun.

Bunlar olmadan donmeyi dusunmuyorum.
erhansahin.tr
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
January 07, 2018, 11:58:56 AM

24 saat oldu transferini beklediğim Dogecoin hala piyasada yok. Destek ekibine yazıyorum botla mı konuşuyorum ne ile konuşuyorum belli değil.Bir çözüm yok,sürekli sorunu halledeceğiz diyip duruyorlar. Ne zaman çözeceksiniz,problem neden kaynaklanıyor, diğer borsalarda neden problem yok gibi sorularımı görünce cevap vermiyorlar. Az kaldı sabrediyorum, hukuki işlem falan dinlemeyeceğim dümdüz kayacağım.Verdikleri Tx bile sahte : https://dogechain.info/tx/8591a3983ae5ef25c28d0821f540cbee19068eeaab68a6161295fb2a2a24b1e9
facecash
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
January 07, 2018, 03:58:42 PM

24 saat oldu transferini beklediğim Dogecoin hala piyasada yok. Destek ekibine yazıyorum botla mı konuşuyorum ne ile konuşuyorum belli değil.Bir çözüm yok,sürekli sorunu halledeceğiz diyip duruyorlar. Ne zaman çözeceksiniz,problem neden kaynaklanıyor, diğer borsalarda neden problem yok gibi sorularımı görünce cevap vermiyorlar. Az kaldı sabrediyorum, hukuki işlem falan dinlemeyeceğim dümdüz kayacağım.Verdikleri Tx bile sahte : https://dogechain.info/tx/8591a3983ae5ef25c28d0821f540cbee19068eeaab68a6161295fb2a2a24b1e9

dogecoin transfer hızları ile ilgili bir sorun olabilirmi?
Palpatinee
Member
**

Activity: 102
Merit: 25

View Profile
January 07, 2018, 04:26:30 PM

Tum itibariyle kalan son BTC bakiyemi de cekerek Koinekten tamamen ciktim. Bu sekilde giderlerse islem hacimleri de iyice dusecektir.

Duzgun is yapsinlar yeter. Bizler komisyon vermeyelim demiyoruz.

Komisoynunu alsin ama site duzgun calissin ve ulasilabilir bir musteri hizmeti olsun.

Bunlar olmadan donmeyi dusunmuyorum.

2 kere kullandım ikisindede aynı şekilde sorunlar yaşadım açıkcası kimlik bilgilerim onaylı olması beni pişman etti çok yavan bir site müşteri hizmetleride bu konuda yavaş bende aslında belli bir süre dönmeyi düşünmüyorum.
dogrutamamyaparimusta
Member
**

Activity: 107
Merit: 12

View Profile
January 07, 2018, 04:34:32 PM

Doge fiyati yukseldiginden beri doge wallet larina erisilemiyor. Fiyat dusuyor agriza gideriliyor. Fiyat yukseliyor tekrar doge wallet i kapatiyorlar. Bu kadar rezillik olur mu ya...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  

Jump to: